2024 May 22 - چهار شنبه 02 خرداد 1403
توهين "سني نيوز" به شيعيان اهل بيت
کد مطلب: ٤٧٠٠ تاریخ انتشار: ٢٧ ارديبهشت ١٣٨٧ تعداد بازدید: 179972
اخبار » عمومي
توهين "سني نيوز" به شيعيان اهل بيت

پايگاه اطلاع رساني "سني نيوز" كه گويا به اهل سنت ايران اختصاص دارد، طي گزارشي كه امروز (26 ارديبهشت) منتشر كرد، به طور مستقيم زيارت حرم مطهر ائمه(ع) را زير سوال برده و به شيعيان اهل بيت(ع) توهين كرده است.

در گزارش توهين آميز اين پايگاه اطلاع رساني آمده: امروز بسياري از قبرپرستان براي كساني كه نسبت به آنان گويا احترام قائل هستند، اوقات مشخص و «مناسبت هايي اختراع!» كرده اند كه در كنار قبرها يا مزارهاي آنان جمع مي شوند، و اعتكاف مي نشينند و عبادت مي كنند!!. كردار زشت اين بيچاره ها را همه مي دانند و مي بينند اينها واقعاً بدبخت و بيچاره هستند كه پرستش خداوندي كه آنها را آفريده و روزي ميدهد و مي ميراند و زنده ميكند، رها كرده و بندگاني را مي پرستند كه زير خاك دفن شده و قدرت و توانايي ندارند كه حتي منفعتي براي خود جلب كنند يا ضرري از خود دفع نمايند.

نام اين گزارش توهين آميز: "حل مشكل اختلاف بين علماء (وحدت عقيده)" است.

گفتني است متأسفانه اين پايگاه اطلاع رساني فعاليت خود را به طور رسمي در همان روزي آغاز كرد كه پايگاه خبري - تحليلي "شيعه نيوز" فيلتر شد.

منبع: شيعه آنلاين


Share
1 | فيروزه هاشم پور | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٧ ارديبهشت ١٣٨٧ |
به نظر حقير قطعا از افراد وهابي و مخالف ائمه (ع) در مركز ارتباطات ايران نفوذ كرده است كه سايت مفيد و خوبي مثل شيعه نيوز را فيلتر كرده است.
آيا اين سايت مطالب ناپسندي ارايه مي كرد كه جلوي آن گرفته شد در حالي كه هستند سايتهاي بسيار بي محتوايي كه فقط 24 ساعته در حال ارايه جوك و اين اراجيف هستند. امروز هم كه سايت موعود دچار مشكل شد و باز نمي شود.
امام زمان خودش به فرياد ما برسد كه هرگونه اطلاع رساني را از ما مي گيرند.
خدايا سايه شان را از روي زمين بردار.
2 | سيدعلي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٧ ارديبهشت ١٣٨٧ |
آخراين بدبختي كه سايت شيعه فيلتر مي شود وسايت سني دشمن اهل بيت آزاد باشد
3 | محمد علي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٧ ارديبهشت ١٣٨٧ |
آري اهل بيت و به خصوص امام عصر(ع) در اين زمان هم مظلوم اند.
خداوند لعنت كند كساني كه با دادن آزادي بيش از حد و به بهانه وحدت به اين افراد اجازه توهين به اعتقادات شيعه را مي دهند .
آخر اي بدبخت ها اگر ما افراد زبر اين خاك را عبادت مي كنيم پس چرا در آنجا نماز مي خوانيم و رو به قبله سر به سجده مي گذاريم .
از مركز فيلتر ايران هم به علت اهمال كاري شكايت فراوان دارم . در حالي كه وبلاگ هاي وهابي و ... هر ثانيه به شيعيان توهين مي كنند اين مركز در خواب عميق فرورفته و تا پيگيري كند .....
من و همه شيعيان شما (مركز فيلترينگ) را و همه همكارانتان را به خدا و امام زمان(ع) مي سپاريم تا باشد جزاي كمك به دشمنان اهل بيت را بگيريد.
4 | يزدان | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٧ ارديبهشت ١٣٨٧ |
شک بنده در رابطه با اين که دستان خاين وهابيون در وزارت فناوري ارتباطات و اطلاعات نفوذ کرده دارد به يقين تبديل مي شود.
ٌ- افتتاح سني نيوز و انسداد شيعه نيوز در يک روز
ٍ- چندي پيش سايت وهابي سني نيوز اخبار مربوط به بمب گذاري در شيراز را پوشش داده بود و به طور ضمني از اين حادثه خرسند بود و مثلا نوشته بود در اين حادثه ù شيعه مردند.
بنده ايميلي به مرکز فيلترينگ زده و با گزارش اين مطلب خواستار فيلتر شدن اين سايت ضد اسلامي شدم.
فرداي آن روز که به آن سايت سر زدم در کمال ناباوري ديدم نه تنها بسته نشده بلکه اخباري که بنده گزارش کرده بودم نيز از آن پاک شده است و در اخبار مربوط ضمن محکوم کردن حادثه نوشته بود که ù نفر در اين حادثه شهيد شدند!
َ- بنده چندين بار با مرکز فيلترينگ تلفني تماس گرفتم و تخلفات اين سايت وهابي را گزارش کردم. گفتند پي گيري مي کنيم. اما هرگز عملي در اين راستا انجام ندادند.
ايميل مرکز فيلترينگ:
[email protected]
از سايت محترم شيعه آنلاين خواستارم که اين نظر مرا پوشش دهند و به اطلاع همه کاربران برسانند تا همه به ان ها زنگ بزنند و جوياي فيلترينگ شيعه نيوز و عدم فيلترينگ سني نيوز شوند.
5 | محب زهرا(س) | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠١ خرداد ١٣٨٧ |
بسمه تعالي
سوال من از وهابي ها اين است كه اگر ما قبر پرست هستيم پس به شما چه بايد گفت؟
شما كه شبانه روز در مسجد پيامبر و دور كعبه به سر مي بريد . بنابراين زيارت حضرت محمد(ص )شرك است.
اگر گريه كردن شرك است چرا پيامبر بر فرزندش ابراهيم گريست.
اگر بنا نهادن بر قبور شرك است چرا بر قبور عمر و ابوبكر ... بنا درست كرده و قبور آن دو.... يك متر بالاتر از زمين مي باشد.
مگر خالد بن وليد(لعنة ا..)داراي بارگاه نيست.
اگر مسئولين مربوطه در اين گونه موارد كوتاهي كنند بايد جوابگوي حضرت زهرا (س )باشند
6 | مهدي ش | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٣ خرداد ١٣٨٧ |
آقايان سلفي بدانند عبادت به معناي خضوع در مقابل معبود به همراه قصد الوهيت اوست اگر توانستند از بين زائرين مزار اولياي الهي كه شيعه اند كسي را پيدا كنند كه صاحب آن قبر را خدا مي پندارد - حتي از بين مستضعف ترين افراد شيعه از حيث اطلاعات و سواد - اشكالشان وارد است والا مغالطه بي ارزشي بيش نيست.
7 | آزاد | Iran - Shīt | ١٢:٠٠ - ١٣ خرداد ١٣٨٧ |
فقط وحدت
8 | mohammad mosab | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٨ خرداد ١٣٨٧ |
جواب
خبري که در مورد دکتر محمود احمدي نژاد در سني نيوز درج شد با ذکر منبع خبرگزاري مهر منتشر شده واگريه قول شما توهيني شده از طرف ما نبوده .
اما در مرود تهمت دومي که به سني نيوزوارد کرده ايد:
شهادت زهرا بزرگترين دروغ
______
صد البته اين قضيه دروغ وتهمت است .شما به سردار رشيد اسلام علي بن ابي طالب -رضي الله عنه بهتان مي زنيد اورا پست ترين انساني مي دانيد که قدرت دفاع از ناموسش را نداشت، جاي‌ بسي‌ شگفتي‌ است‌ كه‌ واقعه‌اي‌ به‌ اين‌ بزرگي‌ كه‌ ما معتقديم‌ عرش‌ خداوند را نيز به‌ لرزه‌ در خواهد آورد باگذشت‌ بيش‌ از چهارده‌ قرن‌ همچنان‌ مسكوت‌ مانده‌، در حالي‌ كه‌ شهادت‌ حضرت‌ حسين‌(رضي الله عنه) كه‌ فرزند حضرت‌ علي‌ و حضرت‌فاطمه‌ (رضي‌ الله عنهما) است‌ چنان‌ بازتاب‌ گسترده‌اي‌ داشته‌ كه‌ با شنيدن‌ نام‌ روز عاشورا هر مسلماني‌ از قاتلان‌ حضرت‌ حسين‌(رضي الله عنه) و يارانش‌ اظهار تنفر مي‌نمايد و حماسه‌ آفريني‌ قهرمانان‌ كربلا را در ذهنش‌ تداعي‌مي‌كند. اكنون‌ ما مي‌خواهيم‌ با نصب‌ پلاكاردها و نوشتن‌ شعار بر روي‌ در و ديوار، مسلمانان‌ را از شهادت‌ فاطمه‌ي‌ زهرا(رضي‌ الله عنها) آگاه‌ سازيم‌! و شگفت‌ انگيزتر آنكه‌ با گذشت‌ بيست‌ سال‌ از آغاز انقلاب‌ اسلامي‌، خبري‌ از شهادت‌ حضرت‌ فاطمه‌ (رضي‌ اللهعنها) نه‌ در تقويم‌ رسمي‌ كشور و نه‌ در كتابهاي‌ تاريخ‌ نظام‌ آموزشي‌ نبود، امّا حال‌ چه‌ انگيزه‌اي‌ در كار است‌ كه‌ چنين‌ غوغايي‌ به‌ راه‌افتاده‌ است‌!؟
به عکسهايي از تقويم ايران نگاه کنيد حقايق روشن است
ٌ- شماره
ٍ-شماره
َ-شماره
ô- شماره
و در رابطه با قصه ازدواج عمر بن الخطاب با ام كلثوم دختر علي بن ابي طالب -رضي الله عنهم اجمعين-، سردار رشيد اسلام علي بن ابي طالب -رضي الله عنه- را متهم به پذيرفتن ذلتي كرده ايد كه حتي پست ترين و زبون ترين انسانها نيز به آن تن در نخواهند داد. در كتاب حديقه الشيعه گفته شده: «امام علي (ع) هرگز نمي خواستند دختر خود ام كلثوم را به عمر دهند، اما ترس از عمر سبب شد ايشان عموي خود عباس را وكيل كردند تا ام كلثوم را به عقد عمر در آورد»[سردار رشيد اسلام علي بن ابي طالب -رضي الله عنه]. و مي گويند: ابا عبدالله در اين رابطه گفته اند: «ان ذلك فرج غصبناه = آن فرجي بود كه آنرا از ما غصب كردند»[الكافي في الفروع ج ٍ ص ٌôٌ ط الهند].
آيا براي اثبات دروغين بودن اينگونه روايات هيچ احتياجي به دليل و برهان است؟ آيا زندگاني اميرالمومنين علي بن ابي طالب سردار رشيد اسلام، ثابت كننده اين مسأله نيست كه طوسي وكليني و مجلسي و طبرسي، دروغ بگويند؟
مامعتقديم‌ كه‌ رشته‌اختلافات‌ سري‌ دراز دارد، كه‌ فقط‌ در محكمه‌ عدل‌ الهي‌ و در روز رستاخيز پايان‌ مي‌پذيرد.
چنانكه‌ خداوند عزوجل‌ مي‌فرمايد:
وَ إِن‌َّ رَبَّك‌َ لَيحْكُم‌َ بَينَهُم‌ْ يوم‌َ الْقِيامَة‌ِ فِيمَا كَانُوا فِيه‌ِ يخْتَلِفُون‌ (سوره نحل، آيه: ٌٍô) و بي‌گمان‌ خداوند ميان‌ آنان‌ درباره‌ آنچه‌ در آن‌ اختلاف‌ورزيده‌اند، روز رستاخيز داوري‌ خواهد كرد.
از اين‌ رو بهترين‌ راه‌ حل‌ اختلافات‌ بين‌ مذاهب‌ و ايجاد وحدت‌ و همبستگي‌ در ميان‌ تشيع‌ و تسنن‌، احترام‌ كامل‌ و دو جانبه‌ به‌عقايد و مقدسات‌ يكديگر است‌.
تِلْك‌َ اُمَّة‌ٌ قَدْ خَلَت‌ْ لَهَا مَا كَسَبَت‌ْ وَ لَكُم‌ْ مَا كَسَبْتُم‌ْ وَ لاتُسْئَلُون‌َ عَمَّا كَانُوا يعْمَلُون‌ (سوره بقره: ٌَô) ايشان‌ قومي‌ بودند كه‌ گذشتند آنچه‌ انجام‌ دادندمتعلق‌ به‌ خودشان‌ است‌ و آنچه‌ شما انجام‌ داده‌ايد از آن‌ شما است‌ و درباره‌ي‌ آنچه‌ مي‌كرده‌اند از شما پرسيده‌ نمي‌شود.
{اگر اهل تحقيق ومطالعه هستيد با خواندن اين مقاله حقايق بيشتري برشما اشکار مي گردد}(مطالعه کنيد)
و صلي الله علي محمد و علي آله و صحبه أجمعين و الحمدلله رب العالمين …
منبع:http://www.sunni-news.com/?p=846
امضاء
ابن‌ ماجه‌ (رح‌) روايت‌ مي‌كند كه‌ عبدالله بن‌ عمر رضي‌ الله تعالي‌ عنهما گفت‌ رسول‌ الله (ص‌) فرمود: بد به اصحاب محمد مگوئيد، كه يك ساعت ايستادن هر يك از اصحاب محمد در طاعت خدا، بهتر است از طاعت هر يك از شما در همة عمرش.
------------------------------
اللهم انصر الاسلام والمسلمين في كل مكان
والحمدلله الذي جعلنا من اهل السنة
------------------------------
چو نيست اهل قناعت نميشود قانع
بهانه جو به کجا بي بهانه ميماند
سبحان الله و الحمدولله و لااله الاالله و الله و اکبر

پاسخ:
مطلب اولي که را شما نسبت به آن شروع به توجيه کرده ايد مطلبي نبوده که در اين سايت نقل قول شده باشد
و اما مطلب دوم مورد توجيه شما:
جالبي کار اينجاست که استناد شما به تقويم هاي گذشته (نهايتا 15 ساله قبل) هست و به آن دليل مي آوريد
وليکن منابع معتبر ومتقن خود همچون صحيح بخاري را قبول نداريد و باز بر ادعاي باطل خود اصرار داريد
آخر تا به کي عناد بر جهل
آخر تا به کي چشم بستن بر حقيقت
آخر تا به کي به اسم دين ، تيشه به ريشهء دين زدن
...
بد نيست مقاله ذيل را مطالعه نماييد:
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?frame=1&bank=maghalat&id=105
در اين مقاله تماما از منابع اهل تسنن (همچون صحاح سته که براي شما اهل سنت از اعتباري بالايي برخوردار است) اسناد هجوم به خانه حضرت زهرا (س) ارائه شده است
اگر شما هنوز بر ادعاي باطل خود اصرار داريد ، پس چگونه اين همه حديث و روايت آن همه از کتب خودتان را جواب خواهيد داد؟
وحال جالبتر آنکه جز توجيه اينکه چرا و چگونه حضرت صبر کرده ؟ و چون عناد بر ايراد خود داريد وقتي در مقام قياس با صبر پيامبر در مکه که 13 سال بر آزار و اذيت جاهلان صبر کرد، مقايسه مي کنيم . آيا پيامبر هم متهم به ترس مي کنيدو يا منکر صبر پيامبر در تاريخ مي گرديد؟!
نسبت به داستان ازدواج ام کلثوم با عمر نيز در مقاله ذيل کامل پاسخ داده ايم.
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=83
در آنجا نيز تمامي احتمالات مربوطه را بررسي کرده و فرض بر صحت حديث مربوطه (که شما به آن اشاره کرده ايد) دليل آن نيست مطرح گرديده که عمر در عدم انجام اين کار ، حضرت را تهديد کرده بود که دو شاهد مي آورد تا به دروغ شهادت بر سرقت حضرت دهند و دست حضرت را قطع کند (البته اين هم از کرامات خليفه دوم شما مي باشد)
وليکن با تمامي اين اوصاف به دنبال چه نتيجه اي از داستان اين ازدواج مي گردد ، آيا به دنبال اثبات فضيلت براي خليفه خود مي گردد، که پس حضرت لوط نيز به هنگام اجبار که مي خواست دختران را جهت رهايي مهمانان خود به مهاجمين کافر و لواط کار پيشنهاد داد نيز به دنبال فضيلت براي آن مي گشت، و يا نعوذ بالله حضرت لوط نيز طبق ادعاي شما متهم به پذيرفتن ذلتي است که حتي پست ترين و زبون ترين انسانها نيز به آن تن در نداده است.
و براي اثبات دروغين بودن اين روايات اين همه دليل و برهان از کتب خودتان (که حتي در تمامي کتب اهل سنت يک روايت صحيح مبني بر انجام اين ازدواج وجود ندارد) کفايت نمي کند و الزام بر استناد به دروغ بودن طوسي و کليني و مجلسي و... داريد. «افلا تبصرون»
مطمئنا ما نيز منتظر محکمه عدل الهي در روز رستاخيز هستيم وليکن زودتر از آن با ظهور منجي عالم بشريت حضرت صاحب الزمان (عج) زودتر به نتيجه اي که مي خواهيم، مي رسيم.
«مالکم ، کيف تحکمون» ؟!!!!!!
(هرچند با اين همه دليل و برهان روشن هر عقل سليم و به دور از تعصبي به راحتي حق و حقيقت را مي پذيرد وليکن بسياري از جاهليني که بر جهل خود عناد دارند هرگز با قاطعيت نور خورشيد نيز پي به روشن بودن روز نمي برند)
بله ما نيز به دنبال وحدت و احترام به عقايد طرفين هستيم ، وليکن دقت داشته باشيد که بسياري از احاديث مطرح شده در اکثريت پاسخ به شبهات از منابع خودتان (اهل سنت) بوده ، پس اگر توهيني نيز صورت گرفته از سوي علما و بزرگان خودتان بوده و شما بايد به دنبال جواب به بزرگان خودتان باشيد.
و راجع به بد نگفتن به اصحاب پيامبر خوب است مقاله ذيل را مطالعه نماييد:
عمر در صحاح سته
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?frame=1&bank=maghalat&id=102
و يا خالد بن وليدي که جزء اصحاب بوده ولي جناب عمر چگونه در مورش سخن گفته:
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?frame=1&bank=maghalat&id=100
و موارد بسياري ديگري از توهين خلفاي راشدين به اصحاب و حتي به يکديگر
پس خواهشا يا پاسخي به اين حديث جعلي خود بدهيد و يا توجيهي براي رفتار متناقض خلفاي خود پيدا کنيد.
والسلام علي من التبع الهدي
9 | حسين | United States - Cheyenne | ١٢:٠٠ - ٠٣ تير ١٣٨٧ |
حشر محبان اهل بيت با اهل بيت حشر محبان ان سه طاغو ت لعنه الله عليهم اجمعين با ان سه خبيث انشا الله روزي در جهنم در کنار ان سه تا ابد خواهند ماند .
10 | محمد هادي كرباسچي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٩ تير ١٣٨٧ |
ماشيعيان مرتضي علي (ع) به مقدسات اهل سنت كوچكترين اهانتي نكرده ايم در حالي كه آنها هر كاري از دستشان بر مي آيد از اهانت به ما و امامان ما انجام مي دهند !!!!!
11 | محسن صاحب | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٦ تير ١٣٨٧ |
بزاريد آقامون بياد!...
12 | يه دوست | Iran - Piranshahr | ١٢:٠٠ - ١١ شهریور ١٣٨٧ |
سلام دوستان قول اين حرفا رو نخوريد دوستان کمي واقع بين باشيد اينها همه نوعي بد بيني که مهمترين هدفش تفرقه اندازي هستش هستن هيچ گونه ربطي به چيزي ندارند دوستان اگاه باشيد که چه دستايي در پشت اين کارها وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
13 | سيدمجيد موسوي هشترودي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٣ شهریور ١٣٨٧ |
سني هاي ??? به خاطر نداشتن بزرگواراني مانند اهل بيت(عليهم السلام) ودرعوض داشتن خلفاي سگانه اي همچو ابوبكر و عمر و عثمان (???) حسرت مي خورند وچنين مهملاتي را مي گويند ولطفا شيعيان عزيز مهملات اين هرزه گويان راجدي نگيرند
14 | مرتضي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠١ مهر ١٣٨٧ |
چرا؟؟؟؟
آن را که دوستي علي نيست کافر است گو زاهد زمانه و گو شيخ راه باش.
چون منکر امامت شدن منکر ولايت شدن علي را منکر شدن حضرت زهرا رو سيلي زدن محسنش رو شهيد کردن حضرت زهرا رو شهيد کردن ووووو....
15 | ابوالفضل رضانسب | Iran - Mashhad | ١٢:٠٠ - ٠٤ مهر ١٣٨٧ |
آنكس كه تو را شناخت جان را چه كند ,,,,,فرزندو عيال و خانه مان را چه كند ,,,,, ديوانه كني هر دو جهانش بخشي,,,,, ديوانه تو هر دو جهان را چه كند

تقديم به امام زمان (ع)
16 | حسن آقا مودي | Iran - Mashhad | ١٢:٠٠ - ٠٦ مهر ١٣٨٧ |
رسول خدا(ص):اي علي!اگرتو نبودي مومنان بعد از من شناخته نمي شدند. امام باقر (ع) : پيامبر هزار حرف به علي آموخت که هر حرف،هزار حرف ديگربراي او ميگشود.
17 | محمدخدادي | Iran - Isfahan | ١٢:٠٠ - ٠٩ مهر ١٣٨٧ |
علي عشق و علي عشق آفرين است
علي اول علي پايان دين است
به كوري دوچشم اهل سنت
فقط حيدر اميرالمومنين است
18 | م .م | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٤ مهر ١٣٨٧ |
من بسيار متاسفم از اين همه جهالت . مسلمانان را با اين گونه بحث ها به جان هم مي اندازند و اين گروه از جاهلان و بي خبران از قرآن تنها چيزي كه مي خوانند روايات بي اساس است كه هيچكدام با قرآن هيچ نسبت و همخواني ندارد . اگر مي خواهيد نجات پيدا كنيد قرآن بخوانيد قرآن بخوانيد اگر به خدا ايمان داريد. بدانيد كه هيچ روايتي ايجاد يقين نمي كند و تنها ظن مي بخشد . كدام عقل تنها به ظنيات حكم مي كند . خواهش مي كنم به خود بياييد .
19 | آرمين امير سليماي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٥ مهر ١٣٨٧ |
اين گفته خلاق سما و سمک است از بهر نبي غدير سنگ محک است
قرآن به مثل غذي روح است ولي چون حب علي نباشدش بي نمک است
20 | احمد حجت | Iran - Shiraz | ١٢:٠٠ - ٢١ مهر ١٣٨٧ |
از يک مليارد جمعيت مسلمان در جهان بيش از نهصد مليون سني و يکصد مليون شيعه هستند ايا مي توان قضاوت کرد نهصد مليون اشتباه ميکنند ويکصد مليون درست فکر ميکنند مسلما خير

پاسخ:
جناب احمد حجت سلام عليكم !

اولاً : از پنج مليارد مردم جهان ، بيش از پنج مليارد كافر هستند ، آيا مي&zwnjتوان قضاوت كرد كه پنج مليارد اشتباه مي&zwnjكنند و يك مليارد درست فكر مي&zwnjكنند ؟


ثانياً : خداوند در بيشتر آيات قرآن اكثر مردم را غير مؤمن ، نادان ، جاهل ، ناسپاس ، كافر و .... معرفي مي&zwnjكند . با اين&zwnjحال چگونه مي&zwnjتوان گفت كه زياد بودن جمعيت ملاك حقانيت است ؟


أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ . البقره / 100 .


وَمَا يُؤْمِنُ أَكْثَرُهُمْ بِاللَّهِ إِلَّا وَهُمْ مُشْرِكُونَ . يوسف / 106 .


أَكْثَرَهُمْ لَا يَعْلَمُونَ . الأنعام / 37 و انفال / 34 و يونس / 55 و النحل / 75 و النحل / 101


أَكْثَرَهُمْ يَجْهَلُونَ . الأنعام / 111 .


وَلَا تَجِدُ أَكْثَرَهُمْ شَاكِرِينَ . الأعراف / 17 و يونس / 60


وَأَكْثَرُهُمُ الْكَافِرُونَ . النحل / 83 .


ثالثاً :


امير المؤمنين عليه السلام در نهج البلاغه مي&zwnjفرمايد :


لا تستوحشوا في طريق الهدي لقلة أهله .


رابعاً : طبرانى و سيوطى و ذهبى نقل مى&rlmكنند : كه رسول&rlmاكرم ( ص ) فرمود :


 هيچ امّتى پس از پيامبرش با هم اختلاف نكردند ، مگر اين كه گروه باطل آن&rlmها بر گروه حقّ پيروز شدند ؛


 ما اختلفت امّة بعدنبيّها إلّا ظهر أهل&rlmباطلها على&rlmأهل&rlmحقّها


المعجم&rlmالأوسط ، ج 7 ص 370 ، الجامع الصغير للسيوطي ، ج 2 ص 481 ، مجمع الزوائد ، ج 1 ص 157 ، سير أعلام النبلاء ، ج 4 ص 311 ؛ تذكرة الحفاظ ، ج 1 ص 87 .


با توجّه به اين حديث ، اختلافات شديد در سقيفه وپيروزى ابوبكر و عمر را چگونه توجيه مي کنيد؟


 


والسلام علي من اتبع الهدي


گروه پاسخ به شبهات21 | سني بيدار | United Arab Emirates - Sharjah | ١٢:٠٠ - ٣٠ مهر ١٣٨٧ |
جواب محب الزهرا لعنت خدا بر خودت باد كه صحابه رضي الله عنه رو لعنت ميكني بد بخت برو يه كم قران بخون تو مقام اونا رو درك كني اون جايي كه خدا ميكه لقد رضي الله عن المومنين اذ يبايعونك تحت الشجرة..... ويا محمد رسول الله والذين معه اشداء علي الكفار رحماء بينهم ذلك مثلهم في التوراة و مثلهم في الانجيل كزرع اخرج شطئه ..... توصيه ميكنم اكه ميخاي از اتش جهنم نجات يابي اينهمه به اراجيف اخوندا گوش ندي ويه كم با ديد با. قران رو بخوني
جواب سيد مجيد رو هم بدم كه بدبخت معلومه كه از بزركان ما خبر نداري و نظرت بمفت گرونه
جواب كرباسچي جونم اينه كه عزيز دل برادر اي خاك بر سر اون سني كه بخاد به امامان بزركوار توهين كنه البته اينو بدون كه اگه من ميگم امام منظورم بيشواي ديني نه اون امامتي كه شما قايل هستيد و ميگيد خدا تعيين كرده والسلام
22 | خليل | Iran - Zabol | ١٢:٠٠ - ٠١ آبان ١٣٨٧ |
از شيعيان عزيز مي خواهم کتاب اهل بيت ازخود دفاع مي کند را بخوانند اين کتاب را يک شيعه اهل عراق که در حوزه علميه نجف درس خوانده اند به نام حسين موسوي نوشته اند

پاسخ:
جناب خليل

در پاسخ به راهنماي شما نسبت به شيعيان ما نيز پيشنهاد مي کنيم در مقابل تهمت ها و شايعات و اخبار دروغين موجود در کتاب مذکور که توسط نويسنده وهابي (که احتمالا عثمان الخيمس باشد) نوشته شده و شهامت ابراز نام خود را به عنوان نويسنده نداشته بلکه به دروغ نام خود را سيد حسين موسوي از مراجع نجف معرفي کرده که دروغ وي بارها و بارها در متن کتب به وضوح قابل مشاهده است .

مانند اينکه در موردحضرت علي (ع) و ائمه لقب رضي الله عنه را بکار مي برد (لقبي که مخصوص اهل سنت است نه شيعيان) و يا سادات شيعه را با لقب شريف ، لقبي که حتي به گوش شيعيان نيز نخورده است مي خواند و يا ادعاي آنکه با مرحوم دلدار علي ملاقات کرده است که اگر صحيح باشد عمر وي بايد بيش از 180 سال مي باشد و صدها دروغ و ... که توسط هر نکته بيني به راحتي قابل بررسي است

و نهايتا تمامي دروغ پردازيهاي وي در کتاب تحت عنوان «اهل بيت از دين دفاع مي کنند» افشاگري شده و علاقه مندان مي توانند آن را در لينک ذيل مطالعه نمايند:

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=92

و همچين کتاب «لله ثم للحقيقة» نيز اين موارد توضيح داده شده است.

و يا مقاله اي ديگر:

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=92

معاونت اطلاع رساني
23 | ارمان قشلاقي | India - New Delhi | ١٢:٠٠ - ٢٥ آبان ١٣٨٧ |
وحدت امت اسلامي ضروري است
24 | عليرضا | Canada - Montreal | ١٢:٠٠ - ٠٩ آذر ١٣٨٧ |
عشق شيعه علي بگذار به گفته حضرات سني که شيعه جهنمي ايست با عشق علي و فاطمه به جهنم برويم
25 | حميد | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٦ آذر ١٣٨٧ |
بسم الله الرحمن الرحيم تنها كساني كه از اين مشاجرات كه بين شما برادران( مسلمان) وجود دارد سود مي برند دشمنان اسلام هستند بجاي اين همه لج بازي با يكديگر به فكر مردم مظلوم مسلمان وغير مسلمان باشيم واينهمه وقت خودمان را هدر ندهيم سالهاي عمرمان دارد مي گذرد و هر روز داريم به مرگ نزديكتر ميشويم وهر روز دشمنان خون بيشتري ميريزند و مارا هم به هيچ !مشغول كرده اند . برادر كوچك شما حميد
26 | حسن حسيني | Iran - Qom | ١٢:٠٠ - ١٦ آذر ١٣٨٧ |
سني بيدار؟
آخوندا چه بلايي به سرت آوردند که اينقدر از اونا مي نالي؟
جز اين بوده که مي خواستند به شما دينداري بياموزند غافل از آنکه سني ها خود را به خواب زده اند و قرار نيست بيدار شوند
راستي از ملاهاي بي سوادتا چه خبر
شنيده ام عبدالحميد ملا زهي اسماعيل زهي باز هم در سن 75 سالگي يک دختر ديگه گرفته ؟

........
27 | مسعود | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٦ آذر ١٣٨٧ |
خدا درقران ميگويد فقط تقوا.پس تقواپيشه باشيد
28 | ابولفضل | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٧ آذر ١٣٨٧ |
چرا سايت تحليلي سني نيوز فيلتر شده.
لا اقل ميتونيم از اقدامات اونها باخبر بشيم وپاسخشون رو بديم.
29 | بيداد | Iran - Mashhad | ١٢:٠٠ - ١٧ آذر ١٣٨٧ |
==============================================================

پيشنهاد ميکنم که شما سنيها و شيعيان اينقدر با هم کل کل نکنيد چون هيچ سودي نداره -

==============================================================
30 | حميد | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٨ آذر ١٣٨٧ |
عيد سعيد قربان را به همه پيروان راستين رسول الله (ص) تبريک وتهنيت عرض مينمايم .اميدوارم همه ي برادران مسلمان براي نجات مردم مظلوم فلسطين باهم همدل و همراه شوند به اميد آزادي قدس شريف
31 | محمد | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٠ آذر ١٣٨٧ |
سلام
يک جواب هم داشتم براي آقاي بيداد اين مباحثه هست نه کلکل . درباره مسائل ديني که انسان انحراف داره روشن کردن خيلي مهم تر از اينه که سکوت کنه و حرف نزنه چون شما از شيعيان دفاع نمي کنيد بلکه از اهل البيت دفاع مي کنيد از پيامبر (ص) ، حضرت علي (ع) و ديگر بزرگواران دفاع مي کنيد دفاع از گفتار پيامبر دفاع از قرآن کريم و خداست چون اين بزرگواران براي تبليغ دين خدا عمل کردند نه براي تفريح دو روزه دنيا و سلطنت و قدرت و ... که اين چيز ها براي آن ها اگر مهم بود با نان جو و نمک و خرما روزگار به سر نمي کردند .
32 | محمد | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٠ آذر ١٣٨٧ |
سلام عليکم
اگر به اهل تسنن باشه تا چند سال ديگر منکر حضرت علي (ع) و ديگر امامان مي شن مثل نظر يکي از اهل تسنن که جمله زير از ايشون هست "فقط‌ در محكمه‌ عدل‌ الهي‌ و در روز رستاخيز پايان‌ مي‌پذيرد" اعتقاد به ظهور حضرت مهدي هم ندارند و مي خواهند قيامت اين شبهات حل شود .
اول از خلافت حضرت علي (ع) شروع کردند خاتمه اين به کجا مي برند معلوم نيست .
دوم اهل تسنن که اين همه معتقد هستند به قول خودشان چرا در مقابل حمله اسرائيل به فلسطين حتي حرف هم نمي زنند من هر چي شبکه ماهواره اي عربي رو نگاه مي کنم مي بينم همه درباره تفريح و عيش و ... هست و چند شبکه اي هم که مطلبي نشون مي ده ساپورت خبري ايران هستند . واقعا جاي تعجب داره که اين مسلمانان معتقد بجاي حرف هاي تفرقه آميز و توهين به شيعيان جرات حرف زدن درباره اسرائيل رو هم ندارند و بجاي اين همه ظلم به سر مردم مسلمان فلسطين سر ميز مذاکره با اسرائيل مي شينن و بعد هم يادشون ميره که مسلمون هستند .
حرف براي گفتن زياده ولي موقع عمل برادران اهل تسنن ديده نمي شن .
بجاي حمايت از فلسطين و لبنان و ... فقط حمله کردن به شيعيان رو بلد هستند و بس .
اين همه فيلم عليه مسلمان در کشور هاي اهل تسنن معتقد به اسلام و حضرت محمد (ص) ساخته مي شه نتنها جلو گيري نمي کنن خودشون هم توي اين فيلم ها ايفاي نقش مي کنن . بازم بگم يا همين قدر براي تفکر درباره اعتقاداتون کافيه برادران معتقد . والسلام
33 | د.م | Iran - Qom | ١٢:٠٠ - ٢١ آذر ١٣٨٧ |
من اصلا قصد اهانت به مقدسات اهل سنت را ندارم بلکه يک سوال که جواب آنرا ميخواهم
اهل سنت متفکر من ميگم ابوبکر و عمر شما خيلي از پيامبرمون صلي الله عليه وآله معاذ الله بيشتر کار ميکرد چون هر دوشون برا خودشون جانشين تعيين کردند اما پيامبر رسالت خودش را نا تمام گذاشت چون جانشين تعيين نکرد و آقايان در سقيفه بفکر پيامبر افتادند در حالي که همان اهل سقيفه در غدير به مولانا امير المومنين بخ بخ لک يا علي گفتند بنا بر قول شيعه وسني .جواب من را بدهيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسلام بجز حب علي پايه ندارد.........
قرآن بجز مدح علي آيه ندارد.....
گفتم بروم سايه ي لطفش بنشينم ....
ديدم که نور بود سايه ندارد
يا علي..
34 | بنده حضرت حق | Iran - Karaj | ١٢:٠٠ - ٢١ آذر ١٣٨٧ |
اگر اهل سنت همه شيعيان را رافضي مي دانند آيا شده است يك دفعه براي ظاهر از هم كيشان خود در غزه و فلسطين حمايت !!!!! نه فقط اسمي ببرنند !" آقاياني كه مدعي يكتا پرستي هستيد كجايئد ".
باز هر چه فكر مي كنم و در مي يابم كه آنها هم مثل دو خليفه هيچ وقت نه مي جنگند براي اسلام و نه تحركي دارند زيرا بدون يادي از وصيت پيامبر ، آن همه دستاوردهاي اسلام را ناديده و حكومت نبوي را به ناحق و با كينه توزيها و حسادتهايي كه در پي بيست و سه سال حسادت از علي ابن ابي طالب و در كمين بودن اينكه يكجا همه آن سالها را تلافي و غصب كنند و نفاق را جايگزين نمودند و براي اين كار در شوري سقيفه در غياب علي ابن ابي طالب عنوان مي كردنند كه شمشير حضرت علي اكثر كافرين را به قتل رسانده و با انان به جنگ پرداخته . ولي ابوبكر در هيچ كدام از جنگها كسي را نكشته - و اكنون نيز روزانه شاهد طغيان و ستمي هستيم مثل فلسطين و غزه كه هيچ كدام از" شيوخ مدعي وهابيت اسلام نو" جرآت كه چه عرض كنم .... ندارند در باره حتي يك موضوع گيري در رابطه با هم مسلكهاي خود ، ( نه رافضيها ) ! ابراز نظر كنند .
برويد . كه همه جهانيان مي دانند كه وهابيون چقدر ترسيده اند كه مبادا حرفي بزنند و از ناز و نعمت آمريكائي دور نشوند كه كاخ هاي شيشه اي آنها روزي بدست همين ها خراب مي شود و هر چه ظلم و ستم به هم كيشان خود مي شود سخني نمي توانند بگويند .
فقط تمام مانور و رجز خواني هايشان و قدرت نمايي هاي آنان براي يك روستاي كوچك شيعه نشين د ر پاچنار پاكستان است كه به خداي احد واحد همين شيعيان از همه با سواد تر ، شجاعتر و مبارزتر مي باشند . و چون جواب براي ما ها نداريد و نمي توانيد از نفس اماره خود بگذريد عقده هاي خود را با بمب گذاري و محاصر روستا ها و مناطق شيعه نشين پاكستان و سر بريدن شيعيان خالي مي كنيد !
آيا اين كارها در كدام يك از اديان توحيدي آمده كه شما ها كه كاسه داغتر از آش مي باشيد مرتكب مي شويد و شاهد هستيد كه با شستشوي ذهن يك سري آدمهاي بيچاره كه با آوردنشان به مدارس مخصوص و دادن اب و خوراك اينان را آلت دست گرفته اند.
و با جعل كردن احاديث و روايات منفعت زيادي به دشمنان اسلام مي رسانند... آگاهي حاصل نمائيد و تحقيق و استدلالهاي شيعيان را با ديده عميقتري بررسي نمائيد از روز قيامت بترسيد كه ديگر هيچ حجتي بر شماها وارد نيست.
از شيطان فاصله گرفته و با تحقيق و استدلال به خداي يكتا ايمان آوريد و در راه حقجويي و پيروي از احكام رسول الله و پيروي از ائمه اطهار باشيد .
35 | ذ | | ١٢:٠٠ - ٢٣ آذر ١٣٨٧ |
سلام بر تمام مسلمانان جهان

اين قدر باهم ککل نکيد

سني و شيعه برادر است
يک برادر مسلمان قرآن بخوانيد وطوکل بر خدا کنيد
36 | عبدالرحمان | | ١٢:٠٠ - ٢٤ دي ١٣٨٧ |
اين عربده بر غصب خلافت زعلي نيست با آل عمر كينه قديم است عجم را
شعري است از اقبال لاهوري
37 | عبدالرحمان | | ١٢:٠٠ - ٢٤ دي ١٣٨٧ |
سلام د.م
اقاي د.م مي دوني كه خدا تنهاي گناهي كه نمي بخشه شرك تو الان داري شرك مي گي
يعني آيه هاي قراني بجز علي به چيزهاي ديگه نپرداخته فقط براي علي آماده
يا از روي ناداني اين حرف مي زنيد يا داريد گناهي بزگي مرتكب مي شي يعني براي خدا شريك قايل مي شي
بهتر اگه مي توني قرآن از اول تا آخر بخوني متوجه مي شي كه اشتباه مي كني...........
شايد هم فرقه علي الله هاي باشي ؟؟؟؟؟؟؟
در هر صورت خدا هدايت كنه همه بشريت بخصوص شما ها را
38 | احمد | Iran - Shahr-e Qods | ١٢:٠٠ - ٢٨ دي ١٣٨٧ |
با سلام اگر اهل تسنن كافر هستن چرا مكه مكرمه در دست برادران تسنن هست چرا دست تشيع نيست حتما خدا هم اشتباه كرده نه من خودم 4 سال است كه از تشييع به تسنن رو اوردم و پشيمانم كه چرا از كودكي اين كارو نكردم مذهب تشييع كلا كفر هست

پاسخ:
با سلام
هيچ يک از علماي شيعه ، برادران اهل سنت را کافر نمي دانند ، بالعکس ما ايشان را مسلمان دانسته و ارتباط با ايشان را به عنوان مسلمان لازم مي دانيم ؛ اما در مورد اينکه مکه در دست ايشان است ، اگر در زماني که رسول خدا (ص) مکه را فتح نکرده بودند ، کفار مکه ادعا مي کردند که رسول خدا (ص) بر حق نيست ، زيرا قبله مسلمانان در اختيار ما است و ما آن را تحت تصرف داريم !!! آيا اين ادعا سبب بطلان ادله رسول خدا (ص) مي شد ؟ آيا آن زماني که عمالقه (گروهي از خوارج) بر مکه مسلط شدند ، اين نشانگر حقانيت خوارج بود ؟
نيز اضافه مي کنيم اگر مقصود شما وهابيان است که بين فرق اربعه اهل سنت و وهابيت درگيري است و وهابيت ايشان را کافر مي داند و ايشان وهابيت را ، پس چطور ادعا مي کنيد که مکه در دست اهل سنت است ؟ و همين وهابيان بودند که با خونريزي در مکه ، علماي مذاهب اربعه را در مکه کشتند !!!
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=4
و هم اکنون دفاع از مسلمانان بي دفاع غزه را محکوم کردند !!!! به اين علت که عقائد ايشان با عقائد وهابيان ، موافقت ندارد .
اگر مقصود شما اين است که مکه در اختيار وهابيت است و ايشان رهبر مسلمانان !!!اين مطلب نياز به پاسخ ندارد .
و اگر ادعا مي کنيد که مکه در اختيار سائر فرق اهل سنت است !!! اين مطلب نيز قابل قبول نيست .
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات.
39 | شيعه بيدار | | ١٢:٠٠ - ٣٠ دي ١٣٨٧ |
سلام به مسلمانان چه شيعه يا سني همانگونه كه اهل تسنن نيز به اقا اميرالمومنين علي ع اعتقاد دارند در جنگ صفين و نهروان ايشان تاكيد بر اين داشتند كه تفرقه نبايد داشت قران نيز مي فرمايد واعتصموا بحبل الله جميعا ولا تفرقوا يعني چي يعني از تفرقه ما دشمنان اسلام دارند سو ’ استفاده مي كنند مسلمانان غزه دارند بدست قومي كه بيشترين اذيت را به پيغمبر اكرم حضرت محمد( ص) نموده كشته مي شوند انها نيز از اهل تسنن هستند ولي ما نيز كه شيعه هستيم از كشته شدن انها ناراحت مي شويم عوضي كه بياييم باهم باشيم تا اين اسراييل يهود صهيونيزم را نابود كنيم به جان هم افتاديم چه شيعه چه سني به قيام اخرالزمان اعتقاد دارند مسايل داخلي اسلام را ان تعيين مي كند پس از توهين به هم ديگر دوري كنيد به شيعيان مي گويمهمانند اميرالمومنين خوددار باشيد به اهل تسنن نيز مي گويم شما هم به همچنين همگي فكرمان را متمركز اسراييل نماييد كه دشمن ان هستدقت كنيد هر وفت اسراييل بخواهد جايي را اشغال كند يا به فلسطين ولبنان حمله كند اختلاف شيعه وسني تشديد مي شود چرا؟؟؟؟؟؟؟؟چون اون هميشه از اين را سود برده پس نگذاريم اسلام با اين اختلافات تيكه تيكه شود امروز در اين دنياي پر از دشمن اسلام جاي اين سخنان نيست
40 | يك موحد كرد | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٣ بهمن ١٣٨٧ |
سلام بر آنانکه پيرو حق وحقيقتند
فحش ها و ناسزا هاي شمارا ديدم بايد بگويم همه شما قلب رسول الله(ص) اصحاب و اهل بيت را آتش ميزنيد من از شما مي پرسم محمد(ص)که رئيس و آورنده ي اين دين است پيرو کدام مذهب و فرقه هايي است که امروز از اسلام جداشده و بر اسلام ميشورند؟ آخه چرا شما کمي فکر نميکنيد همه آن بزرگان اعم از انبيا ، اولياء ، اهل بيت و اصحاب خود را فداي دين کردند چون خدا آنها و همه ما را براي عبادت خلق کرده است ولي امروز عده اي از آنان را همچون خدا نعوذبالله پرستش ميکنيم وعده اي ديگر را لعن و نفرين مي نماييم در حاليکه نه آنها و نه خداي آنها به هيچ يک از اين دو حالت راضي نيستند.
چرا شما دنبال علت اين تفرقه ها نمي گرديد ؟
يکي ميگويد خلفا با هم اختلاف داشتند تا جاييکه من خوانده ام آنها برهم نشوريده اند چنانچه ما ميشوريم علي(رض) در خلافت هر سه خليفه (رض) داراي مقام و منصب بوده حال فرض را بر اين بگذاريم که به گفته عده اي حق علي(رض) ضايع شده باشد بايد پرسيد در اين صورت چه کسي خود را از ايشان با غيرت تر و شجاع تر ميداند در حاليکه خود اين بزرگوار هيچ وقت براي گرفتن آن شمشير نکشيد ولي شما ميکشد چرا صدها سال است حقيقت دين را رها کرده و در سوراخ و سنبه خانه هاي اين بزرگواران دنبال مدرک جرم ميگرديد تا آتش اختلاف را با آن بيشتر کنيد واي به حال همه ما که اسلام را به اوج ضعف و ناتواني ممکن ر سانده ايم برادرانمان و خواهرانمان در ممالک اشغالي زير چکمه هاي ستالين دارن شهيد ميشوند ولي ما نگاه ميکنيم و براي دلخوشي خود به بهانه هاي واهي متوسل ميشويم و ميگوييم خوب شد فلاني شيعه است و آن يکي سني و يا هزار بهانه ي ديگر همه اينها شانه خالي کردن از زير بار مسئوليت رسالتي است که بعد از آن بزرگواران به ما محول شده است اگر خوب نگاه کنيم مي بينيم که ما توحيد را در متوسل شدن به خرافات گم کرده و جهاد را که مايه عزت و سربلندي اسلام است را در ميان قبرستاني از دنيا دوستي و وابستگي مادي دفن کرده ايم من از شما مي پرسم کودکان غزه که مثل گل پرپر شدند پيرو کدام مذهب بودند آخه بي انصافها کودکي که هنوز حرف زدن و راه رفتن را ياد نگرفته و هنوز پستانک بر دهان دارد چطور ميتواد مذهبي را انتخاب کند من از شما ميپرسم اگر اين کودکان از خانواده يهودي ، يا مسيحي ،يا لائيک بودند جامعه غير اسلامي اجازه چنين جناياتيرا ميداد قطعاً خواهيد گفت نه!
ولي بايد پرسيد پس چرا در آن صحنه کار زار براي آنان ياري کننده اي نبود کجا بودند اون مفتي هايي که فتواي قتل و زنداني شدن و تکفير مسلمانان را صادر ميکنند چرا و قتي به کلمه جهاد رسيدند مرکب قلمشان تمام شد
و ما کجا بوديم ؟درسته وقتي سينه کودک لبناني و فلسطيني شکافته ميشد و زن غزه اي کودکش را خودش براي دفن حمل ميکرد ودر بين راه توسط بمبهاي فسفري شهيد ميشد و وقتي افغان مهد دلاوران و عراق محل تربيت علما وپاکان وشيشان وبوسني ..... در زير چکمه هاي ستالين و نسل خوک و خنازير فرياد وامسلماسر ميداد و خواهرانمان در زندان گوانتانامو و ابوغريب و هزاران سياه چال ديگر فرياد وا مسلما سر ميداد و هتک حرمت مي شد ما مشغول جستجو براي کشف آلت جرم و محاکمه همديگر بوديم و جالبتر اينکه مشغول جمع آوري دليل و برهان براي جهنمي و يا بهشتي اعلام کردن کساني بوديم که 1400 سال پيش با عزت رفته اند با اطمينان ميگويم اگر امروز اسلام ضعيف شده و مسلمانان به ضعيف ترين انسان کره زمين تبديل شده اند و روي ممالک آنها سگ پرستان و پستان تاريخ شرط بندي ميکنند نشانه ضعف دين و توانا بودن اين سگ پرستان نيست دليل گمراهي همه ماست که با وجود آن همه آيات و احاديث و سفارشات انبيا و اولياي خدا ما راه تفرقه را بر گزيديم و در همه بلاد اسلامي حاکميت کساني را پذيرفته ايم و با کساني بيعت کرده ايم که خود تربيت شده دست دشمنان اين دين هستنند ما همه مجاهدان را با پيروي از شعاري که دشمن برايمان طراحي کرده است تروريست ميناميم و سازشکاران و مطيعان يهود و شياطين را صاحب تدبير و مصلحت ميناميم و من به شما جوانان که هنوز قلبتان سياه نشده است بيشتر اميد وارم شما بايد به قرآن و رسول اقتداکنيد که در اين صورت از همه اوليا و انبيا و پاکان اهل توحيد پيروي کرده ايد دين را گرد گيري کنيد و اختلافات را به خدا(قرآن) ورسول(سنت رسول) واگذاريد وبه متعصبان شخص پرست متوصل نشويد چون تمام بدبختيهاي ما از ناشيگري وگاهاً خيانت آنان است قرآن بهترين راهنماست و به دستورات آن و ياري الله متوصل شويد
پيروزي ما روزي خواهد بود که کلمه دين را که ساخته خداست به جاي کلمه مذهب که ساخته انسان است برگزينيم.
خداوند من و همه شما را هدايت دهد.(آمين)
  بعدی [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]  
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها