2024 July 13 - شنبه 23 تير 1403
شهادت یک فرمانده ارشد حزب الله لبنان در حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی
کد مطلب: ١٥٨٢٩ تاریخ انتشار: ٢٣ خرداد ١٤٠٣ - ١٥:١٤ تعداد بازدید: 447
اخبار » عمومي
شهادت یک فرمانده ارشد حزب الله لبنان در حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی

طالب سامی عبدالله» از فرماندهان ارشد حزب الله به شهادت رسید.

 منابع رسانه ای از شهادت «طالب سامی عبدالله» ملقب به «حاج ابوطالب» از فرماندهان ارشد حزب الله لبنان در حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان خبر دادند.

براساس این گزارش، این فرمانده ارشد حزب الله در بمباران یک منزل مسکونی در شهرک «جویا» در نزدیکی شهر «صور» به همراه سه تن دیگر از رزمندگان حزب الله به نام های «محمد حسین صبرا» ملقب به «باقر»، «حسین قاسم حمید» ملقب به «ساجد» و «علی سلیم صوفان» ملقب به «کمیل» به شهادت رسیدند.

در این حمله هوایی تعدادی از غیرنظامیان لبنانی هم زخمی شدند که در میان آنها کودکان نیز به چشم می خورند.

رسانه ها مدعی شدند که شهید حاج ابوطالب فرمانده تیپ نصر حزب الله لبنان بوده و ارشدترین فرمانده حزب الله است که از ابتدای جنگ غزه در حملات ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت می رسد.

پس از پاسخ حزب‌الله به حملات رژیم صهیونیستی به  لبنان، صهیونیست‌ها اذیت شده، منزلی در جویا را با سه موشک هدف قرار دادند. در این حمله ده نفر شهید و زخمی شده‌اند که تعدادی از آنها از کودکان هستند.

پیش از این نیز شهید «وسام حسن طویل» ملقب به «حاج جواد» از فرماندهان ارشد میدانی حزب الله لبنان در ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی در حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک «خربة سلم» در جنوب لبنان به شهادت رسیده بود.Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها