2024 June 22 - شنبه 02 تير 1403
تحريف و جعل تاريخ در شبكه به اصطلاح نور !
کد مطلب: ٤٠٩٠ تاریخ انتشار: ٢٢ ارديبهشت ١٣٨٨ تعداد بازدید: 95136
اخبار » عمومي
تحريف و جعل تاريخ در شبكه به اصطلاح نور !

شبكه "نور" در تلاشي آشكار براي تطهير چهره متهمان و عاملان اصلي غائله "ثقيفه بني ساعده" و غصب فدك دائم روايات و جملاتي از جنس آنچه دو موردش ذكر شد به خورد مخاطبان ميدهد.

به گزارش البرز ، همزمان با ايام فاطميه و شهادت دختر عزيز پيامبر اسلام(صلي عليه واله وسلم) يك شبكه ماهواره اي تلويزيوني پخش برنامه هاي خود در راستاي تبليغ مذهب "تسنن" را آغاز كرد.
شبكه "نور" كه روي امواج شبكه IPN برنامه پخش ميكند در پيامهاي زيرنويس دائما" از بينندگان خود براي مشاركت در برنامه هادعوت ميكند.
تلويزيون آي.پي.ان شبكه اي با اهداف تجاري بود كه صرفا" با پخش ترانه هاي خوانندگان لس آنجلسي و تبليغات بازرگاني گذران امور ميكرد و معلوم نيست مسئولان اين شبكه در قبال دريافت چه مبلغي حاضر به واگذاري امتياز آن شده اند.

اين شبكه در تلاش براي عادي سازي برخي تحريفهاي تاريخي و جعل تاريخ از قول بينندگان خود كه به اصطلاح از نقاط مختلف ايران برايش پيام ارسال كرده اند چنين مينويسد:
پيامبراكرم (صلي عليه واله وسلم) فرمود: ثروت هيچ احدي مانند ثروت ابوبكر برايم نرساند

حال آنكه كم اطلاع ترين مردم درباره تاريخ اسلام اگاهند كه اين حضرت خديجه كبري (سلام الله عليها) بود كه با بذل دارايي خود در راه اسلام حقيقي پيامبر اعظم(ص) را ياري نمود.
اين شبكه همچنين از قول زيدبن عمربن خطاب نوشت: به خودم ميبالم چون من فرزند دو خليفه هستم چرا كه مادرم ام كلثوم ! دختر زهرا همسر علي مرتضي و پدرم عمربن خطاب است.

درباره اين مطلب انحرافي نيز در ميان حتي عالمان سني هم اختلاف جدي وجود دارد و چنين ادعايي كاملا" مورد ترديد است.

شبكه "نور" در تلاشي آشكار براي تطهير چهره متهمان و عاملان اصلي غائله "ثقيفه بني ساعده" و غصب فدك دائم روايات و جملاتي از جنس آنچه دو موردش ذكر شد به خورد مخاطبان ميدهد.

اين شبكه همچنين در ديگر بخشهاي برنامه هاي خود توضيح برخي روايات منسوب به پيامبر عالي مقام اسلام از قول يكي از سخنرانان اهل سنت و پخش تلاوت قران كريم به روش ترتيل را در دستوركار دارد.
كارشناسان بارها به مسئولان فرهنگي براي مقابله مناسب با چنين شبيخونهايي كه اعتقادات پاك متدينين را هدف گرفته هشدار داده اند. تقويت صحيح برنامه هاي رسانه ملي ، تدوين و توزيع كتب مرتبط با آموزه هاي ناب شيعه و انسجام بخشي به فعاليتهاي هيئت هاي مذهبي از جمله راهكارهاي مبارزه با اين انحرافات آشكار است.


Share
361 | momen abdullah | Malaysia - Kuala Lumpur | ٢١:٠٣ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
ني‌ني کرد عمري
شنيدم هوس کلاه فرنگي کردي؟ مخصوصا اون کلاهها که دوربين داره؟
راستي هيچ مي‌دوني تشخيص يک شي لنز دار چقدر ساده است؟
هيچ مي‌دوني با يکي از اون اسباب بازي ها بگيرندت باهات چه کار مي‌کنند؟
راستي چطور شد تو اينقدر پست شدي که نوکري مشتي عمري را کني که به صدام 70 ميليارد دولار دادند که اکراد را مثل حشره بکشد؟

گرچه کسي که حب عمر دارد. غيرت ندارد!!!

يا علي
362 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Ajman | ٢٣:٢٩ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
با سلام
جناب عمر كر استاني
گفتي كه ما تو مذهبمون هيچ کمي وکسري ندارم اتفاقاً اينو خوب امدي با هات صد درصد موافقم نه فقط كسري نداريد كه حتي زيادي هم داريد .
مثلاً توي مذهب شما بغير از حضرت محمد صلي الله عليه و اله و سلم و حضرت علي عليه السلام ., اون اولي دومي سومي را داريد كه ما احتياجي بهشون نداشتيم بيرونشان كرديم . ما پيرو اهل البيت عليه السلام هستيم , شما شجره ملعونه داريد

همين بقول تو نهج البلاغه ناقص مان بر كتابهاي صحيح ( هه هه هه هه هه هه كذابين) شما بسيار سر تر است . يك كلمه قصار از حضرت علي عليه السلام به تمامي علم ( كدام علم هه هه هه هه هه هه) شماره 1 و 2 و 3 شما با ارزش تر است )
انچه كه از راه كردستان وارد ايران شد اضلام و اظلام بود و نه اسلام , اسلام حقيقي بوسيله حضرت علي عليه السلام و در زمان حيات حضرت محمد صلي الله عليه و اله و سلم وارد ايران شد و همداني ها اولين كساني بودند كه از كشور ايران اسلام را قبول كردند و همچنان شيعه علي هستند و از اون وهابي كشها .
اينهم از نواقص مذهبتون .

اصلاً اين عمر و ابوبكر عثمان شما در كدام چنگ شمشير كشيدند كه در فتح ايران شركت داشته باشند , قهرمان مذهب شما اون فاسق خالد ابن وليد است كه وقتي حضرت علي عليه السلام با دو انگشتش گلوشو فشار ميداد بخودش خراب كرد .


يا علي
363 | سرباز گمنام حضرت عمر | Iran - Tehran | ٢٣:٣٢ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
سعيد حسيني كافر مطمئن باش تو و اون مومن به عبدالله سباء را به درک واصل خواهيم کرد. منتظر باشيد اي کافران روزي را مي بينم که با سر بريده شما دو احمق کافري ابن سبائي فو تبال بازي کنيم منتظر باشيد اي ؟؟؟؟ شمشير عمر فاروق در دستان سربازان گمنامش است. منتظر باشيد. در ضمن برادر عزيزم عمر کردستان شما نگران نباش بزودي اين دو ملعون را به سزاي اعمال و گفتار کفر آميزشان ميرسانيم. رافضيهاي ؟؟؟ منتظر باشيد.
364 | momen abdullah | Malaysia - Kuala Lumpur | ٢٤:٠٧ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
عمر کردستاني! عايشه ناکثه از عمر چقدر پول مي‌گرفت؟ در ازاي آن چند حديث براي او جعل کرد؟ يا علي
365 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Hong Kong - Hong Kong | ٢٤:١٥ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
عمر كردستاني ! ------------------- شما چقدر از مريدان معاويه پول مي‌گيريد که عليرغم زنازاده بودنش، او را خليفه خود بدانيد؟! يا حق
366 | عمر كردستاني | Iran - Tehran | ٢٤:١٩ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
سلام بر مشرکان ايران زمين، خدا لعنت کند شماها را که دنيا را به هم زده‌ايد. يه سوال برام پيش اومده؟ وقتي که عمر، فاطمه رو جلوي در گذاشته بود و فشار مي‌داد تا بچه‌اش سقط شد، علي و حسن و حسين کجا بودند؟ علي که تنهايي رفت و قلعه خيبر و اونجا رو فتح کرد. حسين که با 74 نفر مقابل لشکر چند هزار نفري کم نياورد و مثل مرد ايستاد. حسن هم به همين شکل. به نظر شما بي‌عرضگي و بي‌شهامتي علي و حسن و حسين رو نشون نمي‌ده که مادر يا زن‌شو بکشن، هيچي نگن. راستي 1400 سال پش سونوگرافي کجا بود که معلوم بشه که بچه پسر بوده يا دختر؟ اسمشم گذاشتن آقا محسن ... ! تو رو به خدا قسم مي‌دم بس کنيد. اين همه داستان‌هاي خرافاتي که 4 نفر آيت الشيطان شيعه تعصبي نوشتند رو باور نکنيد.... راستي محض اطلاع دوستان، خوارجي که تو لشکر امام علي بودند کجا رفتند؟ بله دوستان اين گروه از منافقين به ايران آمدند و مذهب شما را تشکيل دادند و الان هم مرکز حکومت‌شون در شهري به نام قم است ...... (چراغ مسجد و محراب و منبر - - - - - - ابو بکر و عمر عثمان و حيدر) ان شاءالله که خدا به من کمي پول و به شما هم کمي فهم و عقل بده. من با پول مي‌رم مسجدي در تهران به نام عايشه مي‌سازم و شما هم با عقل و فهمي که بهتون مي‌ده، کمي فکر کنيد.

پاسخ:

با سلام
دوست گرامي
1- آيا اين ادبيات ، ادبياتي است كه در كلاس‌هاي درس عقايد اهل سنت به شما آموزش داده مي‌شود ؟ آيا به شما آموزش داده مي‌شود كه اينگونه با شيعيان سخن بگوييد ؟
2- راجع به شبهه دفاع نكردن اميرمومنان از فاطمه زهرا سلام الله عليهما اگر واقعا به دنبال پاسخ هستيد مي‌توانيد به آدرس ذيل مراجعه كنيد :
http://valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=6015
3- شما در مورد سونوگرافي و 1400 سال پيش سخن مي‌گوييد ، ما شما را به قبل از آن ، يعني به زمان زكرياي نبي ارجاع مي‌دهيم «نبشرك بغلام اسمه يحيي»!!! آيا شما گمان كرده‌ايد كه علم رسول خدا (ص) كمتر از زكريا است كه خبر دار شد در ذريه‌اش پسري قرار داده شده است ؟!
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات

367 | كاك عمر كردستاني | Iran - Tehran | ٢٤:٢٨ - ٠٥ مهر ١٣٨٩ |
به چه دردي مي‌خوره، کل حرفامونو نمي‌نويسيد. اگه ضعف نداريد، چرا تمام متنامونو سانسور مي‌کنيد .... مادر به خطا رفته‌ها.

پاسخ:

368 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكس كه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ٠٢:٠٨ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
آقاي مجيد م علي يه شعر بگم حال كني مارم تو خشاب 40 تايي نماز شب يادت نره ..........................هر كه را حب عمر در دل اوست گر برادر باشدم گويم خطا از (((مادر))) است.................... خب بايد به شما گير بدن و فحاشي كنن اون فشاري كه شما با نطق رسا ومسلط به اينا وارد ميكنين از فشار زايمان ماماناشون دردش بيشتره و سراغ مامانشو نو از شما مگيرن چون به قول شاه اسماعيل اون بزي كه گم شده مامان همين عمر كرده يه. خونه شما نيست؟ اينم جواب عمر كونستانيه مستراح پرست كه شما چقدر ميگيري؟ .......................من ز درگاه حسين بن علي ماهانه دارم كي دگر چشم طمع بر مردم بيگانه دارم.......................... آقاي مجيد م علي اميدوارم با قداره كش امير المومنين حضرت شجاع الدين فيروز (ابولولو) پاره كننده خيك ؟؟؟ بوگندو ؟؟؟ محشور شي ......................از خم غدير بي خبرم نگذاريد وز حب علي بي ثمرم نگذاريد....................... ......................اي اهل جهان به اهل سنت گوييد من حيدريم سر به سرم نگذاريد..................... يا مولانا امير المومنين علي (عليه السلام)
369 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Hong Kong - Hong Kong | ١٠:٣٥ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
جناب عمر کوهي کردستاني!
------------------------------------
نميدانم اکنون که در حال فرار هستي مانند بز کوهي فرار ميکني يا مانند عمر؟!!
اما يک نکته را در مورد شما بخوبي ميدانم که فرار از اصول مذهب شماست زيرا خلفايتان هميشه فراري بودند!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد اين که اسلام عمري يعني خالد از قسمت غزب و کردستان وارد ايران شد و شروع به تجاوز به زنان و دختران ايراني کردند شکي ندارم و همچنين در اينکه شما خود را مديون عمر و خالدها بدانيد باز هم تعجب نميکنم زيرا همانطور که گفتم لشکريان عمر به فرماندهي خالد و بعضي ديگر به خيلي از زنان و دختران تجاوز کردند و بعيد نيست که نسل شما به خالد يا خود عمر برگردد.
البته اينجا دليل حمايت شما از عمر کوهي نيز بر ملا ميشود!
--------------------------------------------------------------------------
در ضمن اگر عمر اسلام را به ايران آورد و بقول تو مردم را هدايت کرد و با ادعاي کدب شما مردم هم با جان و دل آن را پذيرفتند، چرا اکنون بيش از 90 درصد جمعيت غرور آفرين ايران شيعه هستند؟!
دليل آن اين است که وقتي ديني با شمشير حمل شود و بر عليه نص صريح قرآن اعمال شود نتيجه نفرت مردم خواهد بود.
همانطور که تاريخ گواهي ميدهد جنايات خلفاي شما تا بحدي بود که مردم را به تنگ آورد و بر عليه آنان قيام کرده و آنان را کشتند.
قطعا ديني که توسط چنين خلفائي آنهم به اجبار و توسل به شمشير به هر شخصي القائ شود ماندگار نيست ، زيرا آن دين اهلي نيست و خداوند پشتيبان آن نيست و قطعا شکست خواهد خورد که همينطور هم شد.
-------------------------------------------------------------------------------------
مگر مزخرفات خودتان را در کتابهاي خودتان نخوانديد؟؟!!
مگر فتاواي خنده دار و وقيحانه ي مفتکي ها و مولوي ها و ماموستاهاي خود را نشينيديد؟؟!!
مگر توحش و کشتار شيعيان را توسط وهابيت در جاي جاي اين دنيا نمي بينيد؟؟!!
مگر بوي گند عقيده وهابيت دنيا را فرا نگرفته است؟؟!!
مگر آن کشيش بدبخت آمريکائي قرآن را به بهانه بن لادن وهابي آتش نزد؟؟!!
شما اهل بدعت در هيچ کجاي دنيا از نظر توحيد ، عقل ، منطق ، ايمان و ذانسانيت جائي نداريد چون از اين مقولات بوئي نبرده ايد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جاءالحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
370 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Hong Kong - Hong Kong | ١٠:٥١ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
به به سرباز گمشده ي عمر
----------------------------------
مي بينم فک و دندانهايت را درست کردي!
---------------------------------------------------
چي شده بچه جون بازم هوس کتک کردي؟!
------------------------------------------------------
ببين جوجه
من حاضرم هرجا که تو بگي بيام
خودتم خوب ميدوني که من با کسي شوخي ندارم
هر دفه مياي اينجا يه مشت اراجيف سر هم ميکني و ميري
اگر دوبار فکت هوس خرد شدن کرده ، من حرفي ندارم
هر جا آدرس بدي ميام
آما بخدا قسم در شما اهل سنت يک ذره مردانگي تابحال نديدم به غير از چند نفري که از نزديک ميشناختم و آنها هک به دليل مردانگي که در وجودشان بود شيعه شدند.
پس حرف مفت نزن که حوصله ويز ويز مگسها را ندارم
هر وقت آنقدر مرد شدي که تونستي آدرس بدي خبر بده با اسپري مگس کش بيام ويز ويزت و قطع کنم
ايميل من و داري همين امروز يک ايميل بزن تا آدرسم و بدم بهت
وگرنه اينجا ويز ويز نکن که حوصله شنيدن صداي پشه را ندارم
يا حق
371 | محمد | Iran - Īlām | ١٤:٢١ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
آقا سعيد مردانگي مي خواي از اهل بکري ها ؟؟؟!!! خواسته ات خيلي زياده چون عمر هم مردانگي نداشت چه برسه به اين جوجه عمري راستي مدارک تحصيلي عمر در موزه فرانسه کشف شد : ايشان داراي ديپلم شرک از دبيرستان مکه هستند. ------------------------------------------------------------------- بعد با دو بار ردي بدون کنکور در دانشگاه اسلام وارد شدند که پس از چند بار مشروطي با معدل 3 از دانشگاه اخراج شدند اولين بار مشروطي ايشان در فرار از جنگ احد و بار دوم ايشان در مبارزه با پيغمبر در زمان رحلت و بار سوم که منجر به اخراج هميشگي ايشان از دانشگاه اسلام شد حمله به خانه دختر پيامبر بود. -------------------------------------------------------------------- ايشان که اشتياق شديدي در تحصيل داشتند با همان ديپلم شرک وارد دانشگاه يهوديت شدند و موفق به اخذ ليسانس و فوق ليسانس با معدل بالا و به عنوان دانشجو ممتاز تحت نظر دکتر کعب الاحبار شدند. -------------------------------------------------------------------- عطش تحصيل به علم ايشان باز هم فروکش نکرد و همان سال به عنوان نفر اول در مقطع دکترا در رشته کفر قبول شدند و با معدل بالا توانست دکتراي کفر را اخذ کند . پايان نامه ايشان در دوره دکترا اين بود که : روزي شخصي که جنب شده بود نزد دکتر عمر آمد و گفت چطور مي توانم نماز بخوانم ايشان گفت :نماز نخوان !!!!و اوج علم کفري خود را در اين زمينه به تاريخ عرضه کرد . -------------------------------------------------------------------- ايشان بعد از مدتي تدريس و رياست در دانشگاه کفري مکه سرانجام به ؟؟؟ واصل شد و هم اکنون عضو هيئت علمي تمام وقت رشته کفر در جهنم است . واقعا اهل سنت او بايد به اين دانشمند فرزانه به خود ببالند که دانشمنداني ديگري را همچون عثمان و معاويه و... را تحويل اهل سنت داده است
372 | خلفاي راشدين(عمر اعظم) | Iran - Tehran | ١٨:٢٠ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
کعب الحمار با توم: سربسرت بزارم چه غلطي ميکنينه ميخوام بدونم ...خدايا امثال شهيد ريگي را در اين کشور ؟؟؟ زياد بفرما .آمين.... هرچي که تو ميگي درست، کار به 1400 سال پيش ندارم .ولي خودايي عمر خوب ؟؟؟ گذاشت پسر قوي هيکلم بوده ها ..عمر دستت درد نکنه تا قام قيامت ممنونتيم....ولي شما؟؟؟ هستيد اين حرفا رو نمي فهميد ،؟؟؟؟
373 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Hong Kong - Hong Kong | ١٨:٤٠ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
با عرض سلام
------------------
دوستان عزيز و مسئولين محترم سايت نوراني حضرت ولي عصر عج
----------------------------------------------------------------------------------
موضوع :::
------------
شناسنامه عمر کردستاني
---------------------------------
به اين صفحه : http://mojahed.mihanbb.com/user-5.html

نگاهي بيندازيد و شناسنامه عمر کردستاني که توسط يکي از عزيزان پيگيري شده را بنگريد
اينان مدافعان عمر و اهل سنت هستند که مدعي هستند ايراني هستند و انسان!
اين است شناسنامه واقعي اهل سنت.
اينان منافقين م خائينين به نظام جمهوري اسلامي هستند.
-------------------------------------------------------------------------
آي مسئولين کشور
تا کي صداي ما در گلو بايد خفه شود.
آيا ميخواهيد بجاي اشهد ان عليا ولي الله صداي عر عر عمر جايگزين شود؟!
--------------------------------------------------------------------------------------------
سخني با عمر کوهي کردستاني
----------------------------------------
من از همينجا اعلام ميکنم که شما مردانگي نداريد
هيچکدام از اهل بدعت مردانگي ندارند
اما من به تو ثابت ميکنم که حتي عرضه نداري به من ايميل بزني
اگر توانستي يک ايميل ساده به من بزني من آدرس و شماره تلفن خودم ر در اختيارت ميگذارم
و اگر واقعا احساس ميکني که مرد هستي ( البته بعيد ميدانم ) آدرس و شماره تلفنت را در اختيارم بگذار
تا مردانگي شيعه را بر تو ثابت کنم
حتي خارج از ايران هم قرار بگذاري من مي آيم

ايميل من ::: [email protected]

ايميل بزن و آدرس و شماره بگذار و ثابت کن مرد و حلال زاده هستي؟
يا علي
374 | خلفاي راشدين(عمر فاروق اعظم) | Iran - Tehran | ١٨:٤٦ - ٠٦ مهر ١٣٨٩ |
با سلام خدمت برادر ديني خودم سرباز گمنام مولايم عمر ...برادر خواهشن ديگه ننويس گمنام ماکه مثل اين رافضي هاي خوارجي ملعون نيستيم ....ما مثل مولايمان مرد هستيم رودرو مي ايستيم وهميشه حي وحاضريم در صحنه ...راستي برادر تو بدوني اين امام زمان اسمه واقعيش چيه؟ آخه مهدي ميگن،صالح ميگن،ولي عصره ،ظهره چي چي ميگن،امام زمان (حال يا گذشته) ميگن.اينا هي ميگن وعجل لوليکم ولي دمش گرم اونم ميگه عجله کار شيطانه هر وقت حال کنم ميام....ولي بنده خدا ميگن رفته تو چاه جمکران حالا که جمعيت زياد شده؟؟؟؟؟؟ ...پس بچه رافضي ها منتظر نباشيد که سر کاريد..... ؟؟؟؟؟؟ خدابا لعنت کن تمام شيعيان را
375 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Ajman | ١٠:٠٧ - ٠٧ مهر ١٣٨٩ |
با سلام
تقريباُ نمونه عن اصل حتي بهتر .
ميگويند اون فارغ اولي هذ وقت كه هاج و واج مي ماند از صحابه اش كمك ميگرفت كه معروف است اون سومي حتي ميخواست از طريق فريبي به اسم شور اون بفرسته بجنگ با ارتش ايران , كه حضرت امير به او نصيحت بهتري كرد چونكه نميخواست اين خليفه كه سنش هم با را رفته بود ركورد دو در رفتن را بشكنه .
حالا اين بابا كه خودش فارق اعظم ناميده هنوز نيامده از سرباز كم نامش براي رفع ابهاماتش سوال ميكنه ؟؟؟؟؟

يا علي
376 | momen abdullah | Malaysia - Kuala Lumpur | ١١:٣٩ - ٠٧ مهر ١٣٨٩ |
گوشه اي از مردانگي عمر:
********** نبرد مردانه عمر در معرکه‌اي سخت و سهمگين از معارک عمر **********
«... فأتاها عمر فدخل عليها فعاركها حتى غلبها على نفسها فنكحها، فلما فرغ قال: أف أف أف،...»
«الطبقات الكبرى»
آري. پهلوان عمر بر عاتکه غلبه يافت!!! اين است پهلواني عمر!!!
راستي اين عمر «مرد» چرا بعد از اين عمل وحشيانه با يک زن او را به حال خود رها کرد؟
***********
و اما در مورد تعجيل ما در فرج مولي (عليه السلام). همين آيه بس است:
«واجعل لنا من لدنك وليا واجعل لنا من لدنك نصيرا»
و ما در اين امر عجله داريم همانطور که حضرت موسي (عليه السلام) عجله داشتند:
«عجلت اليك رب لترضي»
********
خوب. عمر!!!
بازهم تو دهني مي‌خواهي؟

يا علي
377 | محمد | Iran - Īlām | ١٤:١٨ - ٠٧ مهر ١٣٨٩ |
آقاي عمر حرف حق واقعا جواب نداره!!!! اگر مرد هستي و مثل مولايت شجاع!!!!! هستي به اين ايميل يه آدرس کوچک بده اگه حلال زاده!!!! هستي واقعا مردانگي نداره اين بکري سنت شکن کافر ر معاويه و يزيد هم از نظر نسب خيلي جالب هستن !!! اگر مرد هستي به ايميل سعيد خان يه آدرس کوچيک بده
378 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ٠٢:٠٧ - ٠٨ مهر ١٣٨٩ |
جناب اقاي:
خلفاي راشدين(عمر اعظم)
1)فرموديد:سربسرت بزارم چه غلطي ميکنينه ميخوام بدونم ؟[email protected] يه شماره كوچولو بده يه قبرستون تحويل بگير (قبلشم برو فدراسيون ووشو سبك سان شو تو شهر خودت بپرس جعفر عبداللهي كيه؟با اجازه داييمه 15 سال شاگرديشو كردم وامسال مقام دومين ضربه پايه ايران رو اوردم حتما ميفهمي كيم) جوجو فكر ميكني تو اينترنتي كسي كه دستش بهت نميرسه شاخ شونه ميكشي يك به يك مثل مرد من حاضرم
2)فرموديد:خدايا امثال شهيد ريگي را در اين کشور ؟؟؟ زياد بفرما .آمين....؟هر شيعه المثني اي از سرباز كوچولوي ابولولو ست ريگي (ماسه كوچولو) هم شهيد نشد به درك رفت در ضمن يا ريگي شهيد شده يا اون بيگناههايي كه (داخل انها از اهل سنت هم بودن)بدست ريگي كشته شدن احمق هم كيشايه خودتم بودن
3)فرموديد:هرچي که تو ميگي درست، کار به 1400 سال پيش ندارم .ولي خودايي عمر خوب ؟؟؟ گذاشت پسر قوي هيکلم بوده ها ..عمر دستت درد نکنه تا قام قيامت ممنونتيم....؟من يه حدسهايي از اون سانسوري كه دوستان كردن(؟؟؟)زدم خدا كنه غلط فهميده باشم . عمرم بره دماغشو بكيشه بالا يا تنبونشو جمع كنه اگه قوي هيكل بود تو جنگها فرار نميكرد يا...
فرموديد:شما؟؟؟ هستيد اين حرفا رو نمي فهميد ،؟؟؟؟ :من از كتاباي شما سند اوردم پس ما ميفهميم شما نفهمين بازم ميگم برو كتاب خون شو شما سني ها مثل خرهايي ميمونين كه كتاب بارتون كردن
بچه بابات نيستي اگه ادرس ندي
ياعلي
379 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Hong Kong - Hong Kong | ١٣:٠٦ - ٠٨ مهر ١٣٨٩ |
سرباز شکست خورده ي عمر ------------------------------------ نميدانم اون مشتي که در بيروت بر فکت کوبيدم و دندانهايت را خرد کردم هنوز هم مي جنبد يا نه!!! اما معلوم است که هنوز در حالت شوک بسر مي بري. اشکال ندارد پسرجان. مي بينم رفتي بزرگترات و آوردي ! خلفاي راشدين را آوردي! ببين سرباز بدبخت عمر من بهت يک تخفيف کوچولو ميدم اگر دوست داشتي مي توني در رياض هم با من قرار بذاري اونجا دقيقا جائي است که به تو و امثال تو مزدوران پول ميدهند تا شيعيان را ترور کنيد منتظرم ايمل من ::: [email protected] اين دفعه اگر نتونستي به خلفاي راشدين که بجاي خود فرستادي بيايند و نظر دهند بگو بروند با لشگر خالد بن وليد زناکار و شرابخوار بيايند. يا حق
380 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Hong Kong - Hong Kong | ١٤:٠٩ - ٠٨ مهر ١٣٨٩ |
سلام عليکم
برادر گرامي جناب جعفر عبداللهي (کلب حيدر عزيز)
---------------------------------------------------------------
واقعا حيف باوزان ولايتي و غضب حيدري شماست که با چنين نجاستهائي دست و پنجه نرم کنيد!
يقين بدانيد آنها ايميل نخواهند زند
پيروان پسر صهاک از او فقط واق واق کردن را به ارث برده اند.
اگر مرد بودند تا بحال آدرس داده و حلال زادگي خود را اثبات ميکردند.
من نميدانم خالد بن وليد در تجاورز به ايران با اجداد اينان چه کرده است که عمر را جزئي از خود و اصل و نسب خود ميدانند و اين چنين در موردش تعصب کورکورانه دارند ؟؟!!!
در جوابشان فقط اين شعر را از شاعر بزرگ جناب فرودسي ميگويم :::
-----------------------------------------
كسي را كوپدر خالو بود در شرع پيغمبر

مسلمانش مخوان كوهست يكره كافر وترسا

هر آن كس را كه باشد مادرش خواهر روانبود

كه او برپايه منبر نهدازبي حيايي پا

تبراكن تبرا كن از آن شومان بد اختر

تبرا كن تبرا كن از آن دونان مادر كا

اگر پاكي دراصلت خطايي نيست خواجه

چوفردوسي همي كن لعنت بسيار براعدا

يا حق381 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ١٧:٣٣ - ١١ مهر ١٣٨٩ |
مستدرك حاكم:ج4 ص6
فيض العلام:ص36
ميگن (عايشه) بدست معاويه كشته شده!!!؟؟؟
حالا عايشه مستحق كشته شدن بود يا معاويه همسر پيغمبر (ص)را با ظلم شهيد كرد ؟؟؟
اين سنيها پرتغال فروش رو هم در عمليات انتحاري كشتن پس بگرد دنبال قبر پرتقال فروش
382 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ١٧:٤٣ - ١١ مهر ١٣٨٩ |
عايشه در زمان پيغمبر با ان حضرت رفتار نامناسبي داشت؟؟؟
صحيح مسلم باب الغيره من كتاب العشره
بابا تو اين صحيحين همه چي پيدا ميشه غير از اين چيزايي كه مولوي هاي ابله خرفت ميگن
يا علي
383 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ٠١:٥٢ - ١٢ مهر ١٣٨٩ |
خلفاي پيغمبران را خداوند تعيين ميكند يا...؟ 1)ما تو را به عنوان امام و پيشوا معين ميكنيم(البقره/124) 2)اي داود ما تو را در زمين خليفه قرار داديم(ص/26) 3)حضرت موسي ميفرمايد:خدايا قرار بده براي من وزيري از اهلم(طه/29) با دقت در اين ايات وايات مشابه وبا توجه به كلمه ((جعل))كه به معناي نصب وتعيين است ودر تمام اين ايات به خدا نسبت داده شده ،روشن ميشود كه قران معتقد است جانشين وخليفه رسول الله را خدا معيين ميكند نه مردم ايا اين اعتقاد كه خليفه پيامبر به دست مردم بايد معين شود ، مخالف سريح قران نيست؟ يا علي
384 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ٠٢:٤٠ - ١٢ مهر ١٣٨٩ |
بازم ميگم اهل سنت حجتها بر شما تمام شده ودر قيامت حق امر به معروف و نهي از منكر از گردن منه گنهكار برداشته شده خدايا شاهد باش ما كارمونو ميكنيم من اون دنيا قبل از اعضاي بدنتون شهادت ميدم فهميدن شما اگر دنبال حقين بياين با هم مناظره كنيم اما تعصب رو بزارين كنار بابا ما اگه با شما دشمن بوديم فتوا ميداديم 7تا سني بكش برو بهشت ديگه وقت و هزينمون رو نميزاشتيم ماهم قدرت داريم هم زور و هم صلاح ولي حيفه به خدا حيفه ادم سختي ميكشه رياضت ميكشه بعدم راهه كج رو بره و كور كورانه بره جهنم امشب قول بديم به هم شبي 10 صفحه صحيح بخاري رو بي طرفانه وبا چشم باز بخونيم تا همه هدايت بشيم يا علي
385 | عمر | United States - New York | ١٢:٣٢ - ١٢ مهر ١٣٨٩ |
لعنت بر شما کفار مجوس
386 | كلب الحيدر (تا كور شود هر انكه نتواند ديد) | Iran - Mashhad | ٠٢:٥١ - ١٤ مهر ١٣٨٩ |
منظور اقاي عمر در كامنت383 اهل سنت بود ديگه: كفر يعني اينكه بگيم موهاي خدا فرفريه نعلين زرد داره داراي ابعاده ومتولد شده وتعدادي در خواب و رويا ديدنش و ميگه 7تا از مخلوقاتمو بكشين برين بهشت (در صورتي كه خودش حتما قدرت كشتن اونا رو نداره) و ميگه پيغمبر رو فرستادم واسه صحابه بعد اونم قران هست هركي قران رو فهميد كه ميره بهشت هر كي هم نفهميد جهنم بلاخره من همه رو مفسره قران افريدم (البته اين اعتقادات قوي ومستند اهل سنته حالا اعتقادات ضعيفشون چيه تو اين سايت نميشه از انگشت عمر صحبت كرد
387 | علي ح | Iran - Tehran | ١٥:٥٩ - ١٠ آبان ١٣٨٩ |
باعرض سلام عمر(رض) از صحابه هاي با وفاي حضرت رسول بودند که تمام عمر خود را براي اسلام گذاشت شيعه اي که خودتو به اميرمومنان ربط ميدهي ايا تاحالادرباره مذهبت تحقيق کردي ايا ميدوني سنگ و مرده برستي ايا حضرت با خلفا بيعت نکرد چرا از حق خود دفاع نکرد در حالي که در نهج البلاغه مي فرمايند هرکس از حق خود دفاع نکند مسلمان نيست ايا کدام ادم عاقلي قبول ميکند که دخترشو به عقد قاتل همسرش بدهد اي اين مصلحت اسلام است اي کسي که نتواند از خانواده خود دفاع کند چطور از اسلام دفاع مي کند اي اين توهين به حضرت علي نيست چرا امام نام فرزندان خود را ابوبکر و عمر وعثمان گزاشت ايا از ترس بود خير اين جواب دندان شکن به گمراهان است
388 | رسول گوگل | Iran - Tehran | ١٧:٠٩ - ١١ آبان ١٣٨٩ |
من به نوبه خودم به حضرت علي به خاطر داشتن اين چنين شيعياني تسليت ميگم اخرش من نفهميدم شما پيرو چه چيز حضرت علي هستيد ادمي كه 1400 پيش شهيد شده بياييد پيرو او باشيم وبس

پاسخ:

با سلام

دوست گرامي

پاسخ سوال شما مشخص است ، به همان دليلي كه شما از پيامبري پيروي مي كنيد كه 1400 سال پيش بوده است ! مگر اينكه اطاعت از پيامبر را نيز قبول نداشته باشيد !

موفق باشيد

گروه پاسخ به شبهات

389 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Ajman | ٢٠:٤٤ - ١١ آبان ١٣٨٩ |
با سلام
برادران گروه پاسخ به شبهات اين گوگول خودش اقرار كرده .. چكار بكارش داريد,, ولش كنيد بحال خودش .. مگر اقرار نكرده كه :
..... اخرش من نفهميدم ......
گوگول فكر ميكنم كه تو از اولش هم نمفهميدي .

يا علي
390 | رسول گوگل | Iran - Tehran | ١٦:٤٦ - ١٨ آبان ١٣٨٩ |
راست گفتيد مي خواستم همين رو از زير زبانتان بكشم بيرون خوب مسلمان تا وقتي كه پيامبري مثل رسول الله داشته باشد چرا بايد از كس ديگري پيروي كند وراه او را بر رسول الله ترجيح ومقدم دارد در ضمن خوب تو تله ام افتاديد الله نگهدار مومنين

پاسخ:

!!!

دوست گرامي

اگر اشكال شما اين است كه چرا بايد از كسي كه نيست و چند قرن قبل بوده است ، تبعيت كرد ، اشكال شامل رسول خدا (ص) نيز مي‌شود !

اگر مي‌گوييد چرا وقتي رسول خدا (ص) هست بايد از ديگران تبعيت كرد ، پاسخ واضح است ! چون خود ايشان دستور داده‌اند كه بعد از ايشان از ائمه طاهرين تبعيت كرد !

بهتر است به جاي آنكه ذوق زده شويد ، كمي در نوشته هاي خود دقت كنيد ، تا متوجه مطلبي به اين سادگي بشويد !

موفق باشيد

گروه پاسخ به شبهات

391 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Ajman | ١٩:٢٢ - ١٨ آبان ١٣٨٩ |
با سلام جناب گوگول يك بار اقرار كردي كه نمي فهمي , برو مطالعه بكن هر وقت كه فهميدي بيا حرفتو بزن . اولين ايات زيبا الهي در قران كريم جواب ابلهاني بمثل شما را داده , متاسفانه با ان صراحت و اساني باز هم شما نفهميديد . =============================================================================== بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ================ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ **** ستايش خدايى را كه پروردگار جهانيان الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ **** رحمتگر مهربان مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ **** و] خداوند روز جزاست إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ **** [بار الها] تنها تو را مى‏پرستيم و تنها از تو يارى مى‏جوييم اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ **** ما را به راه راست هدايت فرما صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ **** راه آنان كه گرامى‏شان داشته‏اى نه [راه] مغضوبان و نه [راه] گمراهان «أخرج الثعلبي في تفسير الفاتحة من تفسيره الكبير، عن أبي بريدة: إنّ الصراط المستقيم هو صراط محمّد وآله. راه مستقيم راه و روش حضرت محمد وآهل بيت أوست . شواهد التنزيل لقواعد التفضيل 1 : 57 / 86 و 87. يعني گوگول يعني صراط كه پيروان حضرت محمد صلي الله عليه و اله و حضرت علي عليه السلام تا حضرت مهدي عليه السلام عجل الله تعالي فرجه . هر صراط ديگري كجه , منحرفه ,راه مغضوبين . لبيك يا علي
392 | رسول گوگل | Iran - Tehran | ١٦:٠٤ - ٢٤ آبان ١٣٨٩ |
جناب متعصب مسيحيان هم فكر مي كنند بر ايين عيسي هستند پيروي از كسي بدون داشتن اعتقاد سالم وعمل نيك نه تنها هيچ سودي ندارد بلكه مضر هم است بنده مي گويم تنها كسي كه در ميان مسلمانان بايد پيروي شود بر طبق ايه 2 سوره جمعه كه دستورات را از طرف الله مي اورد شخص رسولاالله است وپيروي از كس ديگري باعث تفرقه است
393 | رسول گوگل | Iran - Tehran | ١٦:١٠ - ٢٤ آبان ١٣٨٩ |
واقعيت اين است كه نماز روزه وتمامي اعمال برا اولين بار توسط رسول االه به مردم اموزش داده شد وچيز جديدي نبود كه مردم بخوان بعد از رسول الله پيرو ان باشند متاسفانه شما استاد اعظم را رها كرديد وبه شاگرد چسپيديد امري كه حضرت علي از ان بيزار بود كه كساني خود را شيعه او بنامند وراه رسول الله را فراموش كنند
394 | شاه عباس صفوي كبير (رضي الله عنه) | Iran - Bushehr | ١٨:٢٠ - ٢٤ آبان ١٣٨٩ |
بسم رب الحيدر

جناب رسول گوگل

شما لطفا بفرماييد که چرا استاد چهار امام مذهبتان که همانا امام جعفر صادق عليه السلام باشد را رها کرده و به شاگردان آن عزيز چسبيده ايد که اين نه خوشايند آن امام بزرگوار ونه خوشايند پيامبر اکرم صلي الله عليه و آله و سلم مي باشد و هر دو بزرگوار از آن بيزار ميباشند پس از اين بياييد و از ما خرده بگيريد .

الحمدلله الذي جعلنا من المتمسکين بولايت علي ابن ابيطالب عليه السلام
395 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Ajman | ١٩:٣٨ - ٢٤ آبان ١٣٨٩ |
با سلام جناب گوگول , گفتم كه نمي فهمي , برو مطالعه بكن هر وقت كه فهميدي بيا حرفتو بزن ولي منظور اين نبود كه بري كلاسهاي فشرده كه ظرف يك هفته برگردي اظهار نظر بكني . اين شما هستيد كه رسول اعظم خاتم الانبياء را رها كرديد و به ديگران خصوصاُ انهاي كه از نظر اعتقادي و معرفت ديني هيچگونه صلاحيتي نداشته اند پيشوا خود قرار دايد . برا ي ما محبان اهل البيت و شيعبان علي عليه السلام هيچ شكي نيست كه سخنان و اعمال ايشان همان سخنان و اعمال حضرت رسول اكرم صلي الله عليه و اله و سلم است , اما اينكه حرفهاي و اعمال اون شماره 1 و 2 و 3 شما در بسياري از موارد مطابق سخنان و اعمال حضرت رسول اكرم صلي الله عليه و اله و سلم نيست , مثلاً گفتي نماز و روزه : در نماز شما بمثل مجوس تكتف ميكنيد در صورتي سخنان و اعمال حضرت رسول اكرم صلي الله عليه و اله و سلم اين عمل را انجام نمي داد. براي نماز خواندن حتما بايد با وضو بود . ايات وضو در قران كريم امده , ان اب بازي كه شما ميكنيد وضو نيست بلكه اسراف اب است . از مستلزمات قبول روزه بايد نمازهاي پنجگانه را صحيح بخوانيد ,,, بدون وضو و ايستاده بشكل مجوس در نماز باعث عدم صحت روزه ميشود . و ديگر اينكه بنا بر سنت غلط كه معلوم نيست از كي گرفته ايد قبل از اذان مغرب روزه خواري ميكنيد . گوگول برو قدري بيشتر مطالعه كن بعد برگرد . لبيك يا علي
396 | مسلمان " قابل توجه مهرداد 349" | Iran - Tehran | ١٧:١١ - ٢٩ آبان ١٣٨٩ |
يادمه 29 شهريور يه نظر گذاشتم و چون اهل زياد بحث نيستم نيومدم ببينم جوابم چيه!!!!!!!!!!! ولي مثل اينكه بعضي ها خوششون نيومده . حديث ثقلين درست و بدون هيچ اشكالي ولي درسته كه جوابي كسي رو باهزار فحش و نفرين بدي؟ مگه اهل بيت پاك پيامبر اينطور جواب مردم رو مي دادن كه تو اينطور جواب منو مي دي !!!!!!!! " آقاي معتقد به ثقلين و قرآن " برو اول يه كم ادب بياموز و بعد بيا توي بحث هاي اينجوري شركت كن . من نه نفرين بر تو مي فرستم و نه بهت فحش مي دم چون حقت اين نيست " فقط نظرت رو گفتي " فقط از خدا مي خوام كه هدايتت كنه . راستي اگه هدايت يافتن در نظر تو فحش دادن به آدم هايي هست كه نظرشونو مي گن نمي خوام هيچ وقت اينجوري هدايت شوم !!!!!!!
397 | نور | Iran - Tehran | ٢١:٣٠ - ٣٠ آبان ١٣٨٩ |
آقايون شيعي وسني چيه ؟ چتو ن شده اينجوري بهم ميپريد ؟ ما همه مون مسلمونيم کتاب ما قرآن است . و پيامبرمان محمد ديگه بسته . ترا خدا عيب و عار نيست اينگونه به هم تاخت و تاز مي کنيد ؟ اگر امروز پيامبر حاضر شود و در مقابلش بايستيم چه رويي داريم بگوييم ما امت شما هستيم ؟ اختلافات مذهبي را کنار بگذاريد . هر چه مي گوييد من خند ه ام ميگيرد نه عمر آنگونه بوده است که برادران شيعه نقل مي کنند و نه شيعيان اينگونه اند که دوستان سني ما مي گويند . قرآن بخوانيد ..احاديث پيامبر را بدون تعصب در منابع سني و شيعي و همچنين کتب تاريخي را بون قضاوت و پيش داوري بخوانيد . آنوقت مي فهميد دعواي شما مثل دعواي بچه ها است ... ما دشمنان مشترک داريم و اينگونه فحاشيها تنفر مي آورد . راستي صحيفه سجاديه را هم فراموش نکنيد که تما م آن پر است دعا و سلام ياران پيامبر .. خدا کند ما هم از ياران پيامبر و اهل بيت آن و ياران مهدي باشيم .
398 | مسير اصلي هدايت بشر قران است نه اهل بيت | Iran - Kermanshah | ٢٣:١٠ - ٣٠ آبان ١٣٨٩ |
اگه ما معتقد به علم لدني پيامبر اکرم باشيم به اين هم معتقديم که پيامبر اطرافيانش شناخت کامل داشت و اگه عمرو عثمان بد بودن به عثمان 2 تا دختر نمي داد و عمر را براي هميشه بعد فرار از جنگ مرتد مخواند و اگر به کتاب خدا ايمان داشته باشيم به آيه بخشش فراريان از جنگ ايمان داريم . اگر علي براي خدا اين همه مهم بود که در همه اعصار در کنار پيامبران بوده است يک آيه براي ابراز امامت او پايين ميامد .
399 | جواد | Iran - Mashhad | ٠٤:٠٦ - ٠١ آذر ١٣٨٩ |
اللهم عجل لوليک الفرج
400 | جيگول | Iran - Tehran | ٠٨:٥٦ - ٠١ آذر ١٣٨٩ |
جناب (مسير اصلي هدايت بشر قران است نه اهل بيت) اگر امکان داره ميشه يه ايه اي را بياريد که بر حکومت عمر و ابوبکر و ... پايين امده باشه شايد ما هم از اين ايه فيضي ببريم
  بعدی [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]   قبلی
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها