2024 May 22 - چهار شنبه 02 خرداد 1403
و باز هم سخناني عجيب از ملازاده بلوچي
کد مطلب: ٣٩٧٦ تاریخ انتشار: ٣١ تير ١٣٨٨ تعداد بازدید: 25274
اخبار » عمومي
و باز هم سخناني عجيب از ملازاده بلوچي

عبدالرحيم ملازاده بلوچي از چهره هاي اپوزيسيون وهابيت كه در لندن اقامت دارد، شب گذشته طي گفتگو با شبكه ماهواره اي الحوار، جمهوري اسلامي ايران را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد.

"عبدالرحيم ملازاده بلوچي" در اين گفتگو ابتدا ضمن حمله به مذهب تشيع گفت: امامت بزرگترين استبداد در طول تاريخ بشريت است زيرا چگونه ممكن است كه يك انساني كه مانند ماست را منتخب خداوند بدانيم؟!

اين چهره وهابي ايراني در ادامه افزود: "اسرائيل" عادل تر از ايران است زيرا آنان همواره در كابينه خود يك وزير از اعراب انتخاب مي كنند اما در ايران تاكنون حتي يك وزير از اهل سنت نداشته ايم. اهل سنت را حتي در ديگر پست هاي دولتي راه نمي دهند و رسما استخدام نمي كنند.

انقلاب اسلامي يك قطعه زمين 10 هزار متري در اختيار اهل سنت قرار داد تا در تهران مسجدي براي خود بسازند اما دولت مدتي بعد مانع از اين كار شد و زمين را پس گرفت.

"عبدالرحيم ملازاده بلوچي" در ادامه با حمله به بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران گفت: [مام] خميني در ابتدا وعده داد كه يك جمهوري اسلامي تأسيس كند اما ديديم كه يك حكومت شيعي صفوي تأسيس كرد.

"بلوچي" در ادامه ضمن دفاع از "عبدالمالك ريگي" گفت: او به هيچ وجه از خارج پول نمي گيرد و هدف اصلي او دفاع است و نه مبارزه.

وي در بخش ديگري از سخنان خود مردم ايران و به ويژه شهروندان تهراني را مورد تمسخر قرار داد و گفت: در تهران حدود هفت ميليون نفر زندگي مي كنند در حاليكه مي بينيم در نمازهاي جمعه كمتر از نيم ميليون شركت مي كنند. اين نشان مي دهد كه ايران از درون ضعيف است. اگر هم مي بينيم ايران در خارج قوي و قدرتمند است، به نظر من علتش كمك و حمايت هاي ايالات متحده آمريكا و "اسرائيل" از ايران است!

"بلوچي" در ادامه ادعاهاي خود گفت: ايران در نظر دارد در طول 50 سال آينده بر مكه و مدينه تسلط يابد و خاورميانه را به منطقه اي شيعي تبديل كند اما به نظر من به سمت سقوط پيش مي رود و آينده اي همچون عراق در پيش دارد.


Share
81 | شمس الدين جليليان | Iran - Tehran | ١٥:٤٢ - ٢٨ تير ١٣٩٢ |
ملازاده : چگونه ممکن است که يک انساني که مانند ماست را منتخب خداوند بدانيم؟!اين شبهه اي است که مشرکين در برابر انبيا الهي مطرح مي کردند و مي گفتند چگونه ممکن است خداوند بشري را به پيامبري برگزيند قرار دهد ؟قَالُوا أَبَعَثَ اللَّـهُ بَشَرً‌ا رَّ‌سُولًا(اسرا 94) خدا را سپاس مي گوييم که امروز دشمنان اهل بيت همچون مشرکين سخن مي گويند و به اقامه ي شبهه مي پردازند . خود را سني ناميدند در حالي که سنت پيامبر را تغيير دادند شيعه را رافضي ناميدند در حالي که خو دشان رافضي هستند نسبت به رد نمودن ولايت امير مومنان .ابوبکر را صديق ناميدند در حالي که بعد از رحلت رسول اکرم اولين دروغ را به پيامبر نسبت داد و حضرت زهرا را از ارث محروم کرد . عمر را فاروق (جداکننده ي حق از باطل ) ناميدند در حالي که اولين کسي که حق و باطل را به هم آميخت و بشريت را به گمراهي کشاند عمر بود . مناقب علي (ع) را به نفع خود غصب نمودند خداوند ظالمين و غاصبين حقوق اهل بيت (ع) را لعنت کند .
82 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | Iran - Tehran | ٢٤:٣٧ - ٣١ تير ١٣٩٢ |
سلام

رکسانا

يزيد که بود ؟! خليفه بود؟!

بسيار خوب
صرف نظر از اين که خلافت اين بوزينه مشروعيت داشت يا خير بگوئيد:
اين خليفه‌ي شما يزيد چه کساني را به عنوان امير و حاکم به شهرهاي مختلف فرستاده بود؟
ابن زياد را چه کسي به امارت کوفه فرستاد و حکم اميري او را مُهر کرد؟
ديگر امرا را چطور؟

ايا اين امراء نصب شده توسط يزيد بدون اجازه آن بوزينه (يزيد بن معاويه ملعون) توانائي نوشيدن آب را داشتند؟!
چه رسد به آن که امام حسين عليه السلام را که هجده هزار نفر برايش نامه نوشته و به کوفه دعوت کرده بودند را به شهادت برسانند، آنهم بدون اجازه يزيد !!!

صرف نظر از اينکه ادعاي شما در هيچ يک از کتب تاريخي، حتي اهل سنت بيان نشده است (اگر چنين کتابي موجود است نامش را با ذکر صفحات مربوطه ذکر کنيد) بايد بگويم ترس يزيد از شورش احتمالي صاحبان همان هجده هزار نامه بود و در تاريخ همان آمده که مي ترسيد حکومت نامشروعش بر باد رود.

يزيد براي اخذ بيعت از امام حسين عليه السلام به حاکم مدينه نيز نامه نوشته و طي دستوري از او خواست تا در صورت عدم بيعت با امتناع امام او را به شهادت برساند، اين هم در منابع خودتان موجود و قابل اثبات است، اما بنده صبر ميکنم تا ابتدا مدارک شما را مبني بر اينکه همه ي عوامل حکومتي يزيد خودسرانه اقدام به شهادت آن حضرت نموده باشند را ببينم.
در واقع يکي از دلايلي که امام عليه السلام از مدينه به سمت کربلا آمد اين بود که با يزيد بيعت نکند

بنابراين تحقيقا اينطور برمي آيد که انگيزه ي به شهادت رساندن امام حسين عليه السلام با دلايلي که ذکر شد، به دستور يزيد حقيقتي انکار ناپذير است، البته مشخص است که براي چه در صدد پنهان کردن اين برگ مهم تاريخي هستيد !
اما چرا هنوز نتوانسته ايد بفهميد که نور خدا هرگز خاموش نميشود ؟!

بررسي مسائل بعد از عاشورا و چگونگي برخورد يزيد و تقدير و تشکر فراوان و اعطاي پست و مقامهاي ويژه ي يزيد از کارگزاران و عوامل خود خود علي الخصوص ابن زياد ملعون، شمر بن ذي الجوشن، عمربن سعد و ... نشاتم ميدهد که يزيد منشاء و مبداء تمامي اين فجايع يزيد بود. چون خليفه بود و همه ي عوامل زير نظر خليفه عمل ميکردند.
قبل از يزيد هم چنين بود
همه ي خلفا امرا و حکامي را از طرف خود به شهرهاي و بلادهاي گوناگون مي فرستادند و حکمشان به منزله ي حکم خليفه بود، زيرا از جانب خليفه نصب شده بودند.

در بررسي مسائل مختلف تاريخي بايد عقل و سواد و انصاف و منطق را در نظر گرفت و از تعصب دوري کرد تا به حقيقت رسيد.

شما در بحث قتل عثمان که فساد حکومتي اش تا حدي آشکار شده بود که حکامش مانند وليد بن عقبه در حالت مستي نماز جماعت را بجاي مي آوردند، بدون در نظر گرفتن تخلفات عثمان؛ زمين و آسمان را به هم ميدوزيد که : آي خليفه ي مظلوم و ... !!!
بعد از آن هم با ولي خدا حضرت امير المؤمنين علي بن ابيطالب عليه السلام در قالب جنگ جمل مي جنگيد و 20 هزار مسلمان را به کشتن ميدهيد! تنها به اين بهانه که چرا علي عليه السلام قاتلان عثمان را قصاص نکرده و چنين و چنان !!!
حال بسيار بسيار جالب است که يزيد را که فرزند پيامبر خدا صلي الله عليه و آله را به شهادت ميرساند، براحتي تبرئه مي کنيد!!!

آيا شما واقعا مسلمانيد؟!
ايا شماها از عقل و خرد بهره اي برده ايد؟!

فقط يک مسئله و تمام ، هر چند که حرف بسيار است.

آيا اهل سنتي که شما دم از آن ميزنيد در آن زمان تا آن اندازه بي غيرت بوده اند که فرزند رسول خدا به بدست کارگزاران يزيد شهادت رسيد و از يزيد خليفه خود نخواستند که قاتلان آن امام همام را قصاص نمايد؟!!!

البته در خواست قصاص که چه عرض کنم !
حتي نتوانستند از يزيد سؤال کنند که اي ملعون چرا به قاتلان امام پست و مقام ميدهي و آنان را تکريم ميکني و از زحماتشان در راستاي امام کشي اين چنين تقدير ميکني ؟!!!

علت علاقه ي اهل خلاف به توحش و تجاوز چيست؟!

جناب شمس الدين در کامنت قبلي خطاب به شما نوشته اند :

رکسانا به نظر مي رسد انسان فهيم و آگاهي باشي ....

ضمن اينکه با توجه به شناختي که از تو دارم تو را زير خط فهم ميدانم، اعلام ميکنم که حاضرم همزمان با 10 مولوي به انتخاب خودت در هر زمينه اي که بخواهي مناظره کنم.
البته يادت باشد که قول داده تا 10 شهريور سال جاري چند مولوي به بنده براي مناظره معرفي کني.

منتظرم

نکته ي آخر و مهم خطاب به دوستان شيعه و مسئولين سايت
اگر دقت کرده باشيد رکسانا فقط چهت ايجاد شبهه آمده و در واقع بدنبال روزنه اي براي نشر شبهات خويش است و قطعا براي کسب پاسخ نيامده است، زيرا اگر چنين بود، نسبت رد يا قبول پاسخ بنده و دوستان ديگر با ذکر سند اقدام ميکرد تا معلوم شود که در پي پاسخ است نه ايجاد شبهه !!!
بنابراين پيشنهاد ميکنم زماني نظرات او علني شود که نسبت به قبول يا رد پاسخهائي که شما در جواب شبهه ي قبلي اش داده ايد اقدام نمايد.
آنگاه خواهيد ديد که او براي گرفتن جواب نيامده و به دستور اربابان وهابي خود از تريبون شيعه براي نشر شبهات وهابيت استفاده مي کند!

83 | محمد | Iraq - Baghdad | ١٠:٥٥ - ٠٥ آبان ١٣٩٢ |
احسنت به آقاي حسيني و جليليان كه به راحتي اين اراجيف و اباطيل را پاسخ دادند
84 | مهدي طاهري | Iran - Tehran | ٠١:٠٨ - ١٣ تير ١٣٩٣ |
آفرين به سيد كه اينقدر زيبا دفاع ميكنه از تشيع و مرگ بر منافق
85 | محمد | Germany - Falkenstein | ١١:٤١ - ١٥ تير ١٤٠٢ |
این مولوی بلوچ وهابی علط های زیادی می‌کند درمورد شیعه این انگل اگر یک هزارم شرف وتقوای اسلامی در وجود این بیشرف بود توهین به شیعه نمی‌کرد کسی از ظلم وبرادرکشی حمایت کند این شخص گرگزاده است وتخم شیاطین این شخص نجس از عبدلحمید ریگی حمایت می‌کند که هزاران جنایت به مردم بلوچ وایرانیان کرده ما فرزندان امام حسین و۱۴ معصوم هستیم تا این عزیزان را داریم ومثل کوه از شیعیان حمایت می‌کنند چشم مولوی های وهابیون کور شود مرگ بر وهابیون

 [1] [2] [3]   قبلی
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها