2023 June 6 - سه شنبه 16 خرداد 1402
و باز هم سخناني عجيب از ملازاده بلوچي
کد مطلب: ٣٩٧٦ تاریخ انتشار: ٣١ تير ١٣٨٨ تعداد بازدید: 23101
اخبار » عمومي
و باز هم سخناني عجيب از ملازاده بلوچي

عبدالرحيم ملازاده بلوچي از چهره هاي اپوزيسيون وهابيت كه در لندن اقامت دارد، شب گذشته طي گفتگو با شبكه ماهواره اي الحوار، جمهوري اسلامي ايران را به شدت مورد حمله و انتقاد قرار داد.

"عبدالرحيم ملازاده بلوچي" در اين گفتگو ابتدا ضمن حمله به مذهب تشيع گفت: امامت بزرگترين استبداد در طول تاريخ بشريت است زيرا چگونه ممكن است كه يك انساني كه مانند ماست را منتخب خداوند بدانيم؟!

اين چهره وهابي ايراني در ادامه افزود: "اسرائيل" عادل تر از ايران است زيرا آنان همواره در كابينه خود يك وزير از اعراب انتخاب مي كنند اما در ايران تاكنون حتي يك وزير از اهل سنت نداشته ايم. اهل سنت را حتي در ديگر پست هاي دولتي راه نمي دهند و رسما استخدام نمي كنند.

انقلاب اسلامي يك قطعه زمين 10 هزار متري در اختيار اهل سنت قرار داد تا در تهران مسجدي براي خود بسازند اما دولت مدتي بعد مانع از اين كار شد و زمين را پس گرفت.

"عبدالرحيم ملازاده بلوچي" در ادامه با حمله به بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران گفت: [مام] خميني در ابتدا وعده داد كه يك جمهوري اسلامي تأسيس كند اما ديديم كه يك حكومت شيعي صفوي تأسيس كرد.

"بلوچي" در ادامه ضمن دفاع از "عبدالمالك ريگي" گفت: او به هيچ وجه از خارج پول نمي گيرد و هدف اصلي او دفاع است و نه مبارزه.

وي در بخش ديگري از سخنان خود مردم ايران و به ويژه شهروندان تهراني را مورد تمسخر قرار داد و گفت: در تهران حدود هفت ميليون نفر زندگي مي كنند در حاليكه مي بينيم در نمازهاي جمعه كمتر از نيم ميليون شركت مي كنند. اين نشان مي دهد كه ايران از درون ضعيف است. اگر هم مي بينيم ايران در خارج قوي و قدرتمند است، به نظر من علتش كمك و حمايت هاي ايالات متحده آمريكا و "اسرائيل" از ايران است!

"بلوچي" در ادامه ادعاهاي خود گفت: ايران در نظر دارد در طول 50 سال آينده بر مكه و مدينه تسلط يابد و خاورميانه را به منطقه اي شيعي تبديل كند اما به نظر من به سمت سقوط پيش مي رود و آينده اي همچون عراق در پيش دارد.


Share
1 | رضا صادقي | | ١٢:٠٠ - ٣١ تير ١٣٨٨ |
با سلام
بابا بي خيال اين وهابي زاده بشين ؟بهش پول بدين واسه شما پارس ميكنه؟ايشون مصداق بارز اي آيه است
اولئك الذين اشترو الضلاله بالهدي فما ربحت تجارتهم و ما كانوا مهتدين(بقره 16)
2 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٣١ تير ١٣٨٨ |
با سلام . گفتيد ""بازهم بايد"" مينوشتيد""" مثل هميشه"" . اين عبد الشيطان ملحد زاده لندني فكر ميكنه خارج يعني بيرون از انگليس و امريكا هم يكي از شهرهاي حومه لندنه واسه همينه كه ميگه عبد الابليس هم مثل خودش فقط از داخل " يعني انگلستان " تامين ميشود . برادران عرب اهل سنتي كه من با انها ارتباظ دارم خودشان گفتند كه اين ملعون نتنها اونها را قانع نكرد حتي در مواقعي نيز تعجب مجري برنامه را بر انگيخته خصوصا در مورد نماز جمعه تهران كه بمانند ان در كمتر كشوري ديگر ديده ميشود . اما بخصوص در خواست مسجد بشنويد از حضرت علي ( ع ) كه قران بصراحت او را نفس نبي مكرم حضرت محمد ( ص ) مي خواتند مسجدهاى آخر زمان و اهل آن بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحيمْ امام علي ( ع ) : در صورتى كه قرآن كريم از جور و ستم به هيچ نحو نگذرد گمراهانى هستند سرگردان كه به غير دين خداى عزوجل ديندارى كنند، و براى غير خدا سر تعظيم فرود آورند. مساجد ايشان در آن زمان از گمراهى آباد و از هدايت ويران است (در آنها به جاى تعاليم عاليه قرآن به سخنان يهود و نصارى مى پردازند و مردم را مشتاق آنها مى كنند و يا آنكه جماعت ملعونه و مبغوضه صوفيه در آنجا ترويج مى كنند يا بدعت گذاران ). قاريان قرآن و آباد كنندگان مساجد در آن زمان نااميدترين خلق خدايند (نه دين دارند و نه دنيا زيرا امر آنان بر ريا است ) گمراهى از آنان سرچشمه مى گيرد و به آنها باز مى گردد (زيرا در تعاليم قرآن دست برده مردم را گمراه مى كنند و سازندگان مسجد نيز آن را براى بدعت گذاران آماده مى سازند) و از اين رو حضور در مساجد ايشان و رفتن به سوى آنها كفر به خداى بزرگ است مگر آن كس كه به مساجد آنها برود و گمراهى آنان را بداند (يقين كند كه گمراه نمى شود و مى تواند دست عده اى را بگيرد و نجات دهد). و در نتيجه كردارى كه به آن روش دارند مساجد آنها از هدايت ويران و از گمراهى آباد است . سنت خدا دگرگون شده و حدود مقرراتش مورد تجاوز قرار گرفته ، و به هدايت دعوت نكنند، و غنائم را به اهلش تقسيم نكنند و به عهد و پيمان وفادار نيستند. كشته هاى خود را كه به اين طريق (ضلالت ) در جنگها كشته شوند (نابجا) شهيد خوانند و با افترا و انكار به نزد خداوند روند (كافر هستند). به وسيله جهل و نادانى از علم بى نيازى جويند، و اينها پيش از اين مردان نيك و شايسته را به انواع شكنجه ها زجر دادند و سخن راست آنها را افتراء بر خدا ناميدند، و كار نيك آنها را به بدى پاداش دادند. سپس حضرت پس از آنكه دوباره از حضرت رسول تمجيد فرموده و درباره مرگ و توبه بياناتى فرمود به اينجا رسيد كه فرمود: و بدانيد كه شما رشد (يعنى راه درست و حق ) را نمى شناسيد مگر پس از آنكه تارك و رها كننده آن را بشناسيد (چنانچه در مثل است كه گويند ادب را از بى ادبان آموختم يا تعرف الاشياء با ضدادها) و نتوانيد به عهد و پيمان كتاب چنگ زنيد جز آنكه پيمان شكن قرآن را بشناسيد، و نتوانيد به آن تمسك جوئيد مگر آنكه پشت كننده به قرآن را بشناسيد، و نتوانيد قرآن را آن طور كه بايد بخوانيد مگر آنكه تحريف كننده آن را بشناسيد و گمراهى را نشناسيد تا وقتى كه هدايت را بشناسيد، و تقوى و پرهيزكارى را نشناسيد تا وقتى كه متجاوز را بشناسيد. يا علي
3 | مهرداد | | ١٢:٠٠ - ٣١ تير ١٣٨٨ |
نقل قول: زيرا چگونه ممکن است که يک انساني که مانند ماست را منتخب خداوند بدانيم؟!

چه فرقي است بين جمله ي فوق و اين جمله:

فَقَالَ الْمَلأُ الَّذِينَ كَفَرُواْ مِن قِوْمِهِ مَا نَرَاكَ إِلاَّ بَشَرًا مِّثْلَنَا وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلاَّ الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَى لَكُمْ عَلَيْنَا مِن فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ
پس سران قومش كه كافر بودند گفتند ما تو را جز بشرى مثل خود نمى‏بينيم و جز [جماعتى از] فرومايگان ما آن هم نسنجيده نمى‏بينيم كسى تو را پيروى كرده باشد و شما را بر ما امتيازى نيست بلكه شما را دروغگو مى‏دانيم

××××

قَالُوا مَا أَنتُمْ إِلاَّ بَشَرٌ مِّثْلُنَا وَمَا أَنزَلَ الرَّحْمن مِن شَيْءٍ إِنْ أَنتُمْ إِلاَّ تَكْذِبُونَ

××××

قَالُواْ إِنْ أَنتُمْ إِلاَّ بَشَرٌ مِّثْلُنَا تُرِيدُونَ أَن تَصُدُّونَا عَمَّا كَانَ يَعْبُدُ آبَآؤُنَا فَأْتُونَا بِسُلْطَانٍ مُّبِينٍ

××××

مَا أَنتَ إِلَّا بَشَرٌ مِّثْلُنَا فَأْتِ بِآيَةٍ إِن كُنتَ مِنَ الصَّادِقِينَ

××××

وَمَا أَنتَ إِلَّا بَشَرٌ مِّثْلُنَا وَإِن نَّظُنُّكَ لَمِنَ الْكَاذِبِينَ

××××
ووووو هها و صد ها آيه ي مباركه ي ديگر... دليل قبول نكردن تمام رسولان هم همين دليل جناب ملازاده ي شكم گنده بوده است!!! همگي گفته اند چون بشري مثل ما هستيد...
هر دو گروه بوعده ي خداوند در قعر جهنم خواهند بود ان شاا...تعالي
ياحق
4 | جواد صفاري | | ١٢:٠٠ - ٣١ تير ١٣٨٨ |
ترسم نرسي به كعبه اي مولوي كاين ره كه تو مي روي به انگلستان است
5 | momen abdullah | | ١٢:٠٠ - ٣١ تير ١٣٨٨ |
تا چه حدي فردي بايد عاري از قوه تعقل باشد تا به امامان هدي (عليه السلام) چنين توهين هايي کند(لعنت خدا بر چنين هتاکي) توجه شما به شباهت گفته هاي اين مردک با کفار قديم جلب مي‌کنم: -- زيرا چگونه ممکن است که يک انساني که مانند ماست را منتخب خداوند بدانيم؟ -- «وَما منعَ النّاسَ أن يُؤْمِنُواْ إِذْجآءَهُمُ الْهُدى‏ إِلّا أن قالُواْ أَبعثَ اللّهُ بشراً رّسُول» اسرا نود و چهار خداوند هر که را بخواهد براي هر عملي که صلاح بيند انتخاب مي‌کند.اين انتخاب نه فقط براي رسالت بلکه براي هر عملي مي‌تواند باشد چنانچه لقمان عليه السلام براي داشتن حکمت انتخاب کرد. حتي خداوند ممکن است گروهي را براي چيز انتخاب کند. -- امامت بزرگترين استبداد در طول تاريخ بشريت است -- « يُرِيدُ أن يُخْرِجكُم مِّنْ أرْضِكُم فماذا تأْمُرُونَ» اعراف صد و ده (فرعون در مورد موسي گفت) مى‏خواهد شما را از سرزمينتان بيرون كند. اينك چه رأى مى‏دهيد اولا هزار ماه حکومت بني اميه و شش قرن حکومت بني و عباس استبداد نبود ولي هجوم مردم به در خانه اميرالمومنين علي عليه السلام استبداد بود؟ امامان معصوم شيعه بودند که براي هر امري مدتها صبر مي‌کردند تا مردم پذيرش آن را داشته باشند. در حالي که خلفاي قلابي به راحتي براي اخذ بيعت کشتار هاي صد هزار نفري راه مي‌انداختند. امامان معصوم شيعه (عليهم السلام) بودند که مدام مردم را از مسايل و علوم مطلع مي‌کردند. و اين خلفاي قلابي بودند که مردم را در جهل و ناداني نگه مي‌داشتند. امامان معصوم شيعه (عليهم السلام) بودند که در ميان مردم زندگي مي‌کردند. و اين خلفاي ملعون قلابي بودند که با وجود قصر ها و کاخها هزاران سپر انساني در گرد خود مي‌آوردند. امامان معصوم شيعه (عليهم السلام) بودند که شديدترين نقل ها را در حضور خود با کرم الهي تحمل مي‌کردند و صبر مي‌کردند. و اين خلفاي قلابي بودند که جواب مخالفشان را با شمشير و گردن زدن و کتک مي‌دادند. شما در طول تاريخ از ابتداي پيدايش آن تا کنون يک حکومت براي من مثال زنيد که ماليات در آن اجباري نباشد. در صورتي که در حکومت معصوم نه ماليات اجباري داشتيم نه سربازي اجباري.
6 | سيد حسين | | ١٢:٠٠ - ٣١ تير ١٣٨٨ |
با سلام . داستان ملازاده هم حكايت همان شير فروشي است كه آرزوهاي دور و دراز در سر مي پروراند و آخر الامر چيزي جز شكستن سبو و ريخته شدن شير نصيبش نشد .به قول قديمي ها :شتر در خواب بيند پنبه دانه .................گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه
7 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٠١ مرداد ١٣٨٨ |
با سلام
جناب اقاي صادقي عزيز . اولاً عزيز دل برادر اين رشوهه كه هم براي اوني كه ميده حرامه , حالا گيرندش هر حرامخواري باشد .
بعد اين حرامخوار سيرموني نداره .
ثانيا مواظب حساسيتهاي انجمن حمايت از حبوانات باشيد تشببه نكنيد اقا .
منشكرم
يا علي
8 | غلام مولايم علي(ع)علي محمدي | | ١٢:٠٠ - ٠١ مرداد ١٣٨٨ |
سلام
در جواب اين ملعون بن ملعون كه بخدا هروقت قيافه ملعونش راميبينم بنظرم مياد ابن ملجم مرادي كافر را ديده ام
اولا"تو شوش هم نيستي چه برسه كه مولوي باشي !!!!! در ضمن اگر امامان معصوم كه ايه تطهير بجهت ايشان
نازل شده مثل من وامثال ما نبودن جاي بسي حرف وسخن بود !!!!!! بيچاره ... ابو علي سينا هم مثل ما ادما بود
اگر نبود ديگه علمش جاي بحث نداشت !!!!! ...بيچاره اي بيچاره... تو چاي كوفت كن ... بزن !!!!! پولتو بگير
روز اول كه مجبور شدم جهت ديدن قيافه نحست صدقه بدم به دوستام گفتم نگاه كنيد اين شبكه يك شبكه
بسيار مزخرف است حالا با اوردن اين ..... تبديل به سطل ...... شده !!!!!!!!
9 | حسين علي | | ١٢:٠٠ - ٠٨ مرداد ١٣٨٨ |
حق اينهاست که همه ي سايتهاي شان مانند سايتهاي غير اخلاقي بسته بشود. بهتر است اين ملازاده به همان اسرائيل ملعون برود، چون آنها را عادلتر مي داند. اين حتي پيامبر خدا را منتخب خدا نمي داند. خوب چون پيامبر مانند مردم عادي در کوچه و بازار رفت و آمد مي کردن و با آنها معامله و معاشرت داشتند.
عزيزاني که که زحمت کشيدن و عکس ملازاده را احتمالا سرچ و مشاهده کردند بهتره سعي کنند از اين به بعد اوقات محترمشونو به نحو ديگه ايي بگذرونند.
کمتر از پنج دقيقه ريگي از کسي پول نگرفت... آمريکا با اسرائيل متحد شد... و در نهايت مکه و مدينه بدست ايراني ها افتاد...
چه ذهن تحليلگري داره مردک. فکر کنم ريگي مي گفت: من شيش کلاس خوندم، اين هم شيش کلاس خونده!!! احتمالا اين حرفها رو توي خواب ديده و داره تعريف مي کنه. با شيش کلاس درس ميخواهي پست دولتي بگيري و استخدام رسمي هم بشي؟

يا علي
10 | سونيا بلوچ | | ١٢:٠٠ - ١٣ مرداد ١٣٨٨ |
بنده تمام عقايد مولانا را قبول دارم و جناب مولانا مخالفان اسلام نه بلکه تفرقه افکنان در اسلام را ماخذه ميکنند
11 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٠٤ شهریور ١٣٨٨ |
با سلام
جناب اقاي فرهاد توانگر اين يكي ديونه نيست بلكه ملحده , اگه سايه اين ملحد را ببيني هم شاخ داره هم دم .
خانم سونيا انگار با اين عبد الشيطان ملحد زاده لندني فالوده خوردي كه اينقدر بهش اعتقاد داري , اين خادم حرامين نجسين ( امريكا و انگليس ) با خودش مشكل داره يكدفعه چيزي ميگيه مخالف حرفهاي قديم خودش .
حالا چي ميگي .
يا علي
12 | راه علـي سعادت | | ١٢:٠٠ - ٠٤ شهریور ١٣٨٨ |
دوره ي اين???? هم روزي تمام مي شود همان کفاري که خرج شبکه اش راتامين مي کنند بدست آنان به درک واصل مي شود. وفات سيد حکيم مرجع عاليقدر که درعراق درگذشت راتسليت مي گويم.
13 | فرهاد توانگر | | ١٢:٠٠ - ٠٤ شهریور ١٣٨٨ |
ديوانه كه شاخ و دم ندارد .
14 | momen abdullah | | ١٢:٠٠ - ٢٢ مهر ١٣٨٨ |
جناب کوروش
امام زمان(عليه السلام) مي‌فرمايند که اگر دعاي ما نبود شما شيعيان از بين مي‌رفتيد.

جناب کوروش
خنده دمکراتها براي ما بسيار خطرناک تر از بمب جمهوري خواهان بوده است.اگر در تاريخ معاصر دقت کنيد شديدترين ضربه هارا به ما همين دمکراتها زده اند: کندي، کارتر،کلينتون.
اونجليستها با همه انحرافات ديني شان بهتر از ليبرال هاي طرفدار همجنس بازي هستند.
ولي مساله اصلي که ريگان را به بهترين رئيس جمهور قرن نوزدهم براي بشريت تبديل کرد اعتقاد عميق او به بازار آزاد است.
جناب کوروش، اين بازار آزاد است که نان حلال به ارمغان مي‌آورد و قوت شيعه نان حلال است.
دقت کنيد که پشتيبان مراجع آزاد هميشه بازار است نه دولتها. حال خود شما بهتر مي‌دانيد که دمکراتها بر طبل اقتصاد دولتي مي‌کوبند و جمهوري خواهان بر افتصاد آزاد.
دولت حضرت اميرالمومنين علي (عليه السلام) بهترين قوه قضايه را ايجاد کرد نه اينکه بيت المال را مانند عثمان صرف تخيلات خود کند. مردم خود بهتر مي‌دانند که با پولشان چه کنند.
لطفا در مورد Ron Paul کمي تحقيق کنيد.

عليا ولي الله
عليا حجة الله
عليا وصي رسول الله
15 | كوروش | | ١٢:٠٠ - ٢٢ مهر ١٣٨٨ |
اين حررف ها را ما مانند روز روشن ميبينيم
امريكا عراق را ميگيره مبده دست ايران
جلو طالبان رو ميگيره كه به ايران نرسه
عجيبببببب
16 | ماجد بلوچ | | ١٢:٠٠ - ٢١ آبان ١٣٨٨ |
با سلام .من كاملا با نظر آقاي ملازاده موافقم.خب شما در طول 30سال انقلاب يك وزير اهلسنت يك معاون وزير اهلسنت.يك مشاور،يك استاندار يك فرماندار اهلسنت پيدا كنيد؟؟؟؟؟؟در پايتخت به ان بزرگي يك مسجد اهلسنت نيست/آيا اين برازنده ايران كه خود را ام القراي جهان اسلام ميداند هست؟؟؟؟؟؟؟در حاليكه كليسا و كنشت و... به وفور يافت ميشود/اينها واقعا دردهاي اين جامعه دردكشيده است.با نظرات سونيا بلوچ كاملا موافقم.به اميد پيروزي ما و شكست شيطان پير و معتاد
17 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٢٢ آبان ١٣٨٨ |
با سلام
جناب ماجد بلوچ . مسجد براي چي ميخواهيد , اگر براي نماز ميخواهيد يا علي همه مسجدهاي ايران براي شما حاضر و مهيا هستند .
گفتي يك و.ير اهل سنت . يكنفر را نشان بده كه منافع مملكت ايران اسلامي را بر فلان كشور ترجيح بدهد , لياقت علمي و عملي داشته باشد بهتر از اون در بين ما نباشد يا علي من خودم او را پيشنهاد ميكنم .
البته اگر انقدر دل و جگر داشته باشد ببين با روحانيون خودتون چه كردند " ترور ماموستا برهان عالي امام جمعه فقيدسندج يا ترور نماينده مردم كردستان در مجلس خبرگان رهبري ماموستا محمد شيخ‌الاسلام ( ر ه )" يادتان رفته

اين عبد الشيطان ملحد زاده لندني اراجيف زياد ميگه زياد به چرندياتش توجه نكن .
منهم براي پيروزي شما ( در ايمان و اسلام ) دعا ميكنم ان شاء الله بزودي براه راست هدايت شوي .
در ضمن افشاگري نكن خوب نيست من هم ميدانستم مولوي عبــ ...... ــميد پير معتاده ولي خوب بر ملا نميكردم .

يا علي
18 | momen abdullah | | ١٢:٠٠ - ٢٢ آبان ١٣٨٨ |
جناب ماجد بلوچ عمر ؟ چند وزير و مشاور و استاندار و فرماندار ايراني داشت که اکنون ايراني ها به عمري ها پست وزارت و فرمانداري بدهند؟ اصلا مگر عمر(؟) به ايراني اجازه ورود به مدينه را مي‌داد که اکنون ايراني ها به عمري ها اجازه ورود به شهرهايشان را بدهند؟ در پايتخت معاويه ؟ چند مسجد براي شيعيان ايراني وجود داشت که اکنون شيعيان ايراني به پيروان معاويه ؟ اجازه ساخت مسجد در شهرشان را بدهند؟ عليا ولي الله عليا حجة الله عليا وصي رسول الله
19 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٢٣ آبان ١٣٨٨ |
با سلام
اين اقا م هران يكدفعه ام كه 95 % با ادب پيش امد ولي 100 % اراجيف بافت .
حرفهاي اين عبد الشيطان ملحد زاده لندني 95 % كذب محض اون 5 % كه به حساب راسته ميگه راجع به تعارفاتي كه با پشت پرده داره .
يا علي
20 | momen abdullah | | ١٢:٠٠ - ٢٣ آبان ١٣٨٨ |
بسم الله الرحمن الرحيم «اَلْمُنافِقُونَ وَ الْمُنافِقاتُ بَعْضُهُمْ مِنْ بَعْضٍ يأْمُرُونَ بِالْمُنْكَرِ وَ يَنْهَوْنَ عَنِ الْمَعْرُوفِ و يَقْبِضُونَ أَيْدِيَهُمْ نسُوا اللّهَ فَنَسِيَهُمْ إِنَّ الْمُنافِقينَ هُمُ الْفاسِقُونَ » «مردان و زنان دو چهره، [همانند] يكديگرند. به كار ناپسند وامى‏دارند و از كار پسنديده باز مى‏دارند، و دستهاى خود را [از انفاق‏] فرو مى‏بندند. خدا را فراموش كردند، پس [خدا هم‏] فراموششان كرد. در حقيقت، اين منافقانند كه فاسقند.» نفاق: دورويي کردن ؛ تزوير و ريا و دورنگي نمودن منافق و دورو به چه کسي مي‌گويند؟ به چنين شخصي: ********** روي اول ******************* «و بقيه آن قسمت اشتباه سخنان ايشان در واقع همان توهين و زياده روي در بحث راجع به شخصيت افراد است که متاسفانه با لحني تند و بي ترمز به برخي از رهبران روافض تاخت وتاز مي کند که به نظر بنده مي تواند کمي مودبانه تر بيان کند ونتيجه ملموس تري بگيرد» *********** روي دوم ****************** «اولين يهودي طرفدار سايت شرک آلود قزويني شخصي به نام آقاي خاخام سبورجيان است که الان داره توي ايران با خفقان و لواط وزنا وقتل و تجاوز به عنف شرايط ظهور مقام عظما رو که پشت ديوارهاي سنگي گير کرده فراهم مي کنه و هميشه هم اطراف چاه جمکران رو غرق کرده» http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=khabar&id=1104 «ولا لعنت خدا بر تو وبر عقايد تو وبر هر چي رافضي بد مذهب وملعون مثل توه » http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=5905 «سلام عليكم دوستان پاسخ به شبهات شما از كجا فهميده ايد كه بنده منظورم از هندي زاده فئودال آقاي خميني است هزاران هزار هندي در مسلك درويشي و در مرام صفي عليشاهي براي تبليغ شيعه گري از طرف بريتانيا وارد ايران شدند كه منظور من آنها هستند ولي شايد آقاي خميني هم جزو آنها باشد ولي اين امكان ندارد چون او در آن زمان اصلا متولد نشده بود وشايد پدرانش در اين مرام بودند» http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=74 و .... ************************************************************* البته طبيعي است شخصي که محب عايشه و عمر و ابوبکر باشد به اين مرحله نزول کند: «إِنَّ الْمُنافِقينَ فِي الدَّرْكِ الْأَسْفَلِ مِنَ النّارِ وَ لَنْ تَجِدَ لَهُمْ نَصيرًا» هر چه باشد اين آيه نوراني براي آن سه کودتاچي و دخترشان نازل شد: «يَحْذَرُ الْمُنافِقُونَ أَنْ تُنَزَّلَ عَلَيْهِمْ سُورَةٌ تنَبِّءُهُمْ بِما في قُلُوبِهِمْ قُلْ اسْتَهْزِءُوا إِنَّ اللّهَ مُخْرِجٌ ما تَحْذَرُونَ» «منافقان بيم دارند از اينكه [مبادا] سوره‏اى در باره آنان نازل شود كه ايشان را از آنچه در دلهايشان هست خبر دهد. بگو: «ريشخند كنيد، بى‏ترديد خدا آنچه را كه [از آن‏] مى‏ترسيد برملا خواهد كرد.» پناه به خدا. دشمني با حضرت اميرالمومنين علي عليه السلام عجب عاقبتي براي سه کودتاچي آورد: «وَعَدَ اللّهُ الْمُنافِقينَ وَ الْمُنافِقاتِ وَ الْكُفّارَ نارَ جَهَنَّمَ خالِدينَ فيها هِيَ حَسْبُهُمْ وَ لَعَنَهُمُ اللّهُ وَ لَهُمْ عَذابٌ مُقيمٌ» محبين عايشه و عتيق و عمر بخوانند و از دشمني با اسدالله غالب، ولي بر حق خدا، خليفه خدا بر زمين حضرت علي ابن ابيطالب عليها السلام دست بردارند: «بَشِّرِ الْمُنافِقينَ بِأَنَّ لَهُمْ عَذابًا أَليمَا » عليا ولي الله عليا حجة الله عليا وصي رسول الله
21 | سعيد حسيني | | ١٢:٠٠ - ٢٣ آبان ١٣٨٨ |
با سلام جناب م هــــــــــــــــران بنده هم به قول شما با لحني مودبانه حضور شما را در اماکن تمريني وهابي ها تا 95 درصد صحيح ميدانم و 5 درصد باقيمانده را به حساب بي تجربگي و خستگي شما از روحيه ؟؟؟ به همکيشانت ميگذارم شيطان به شما در اين راه نصرتهاي بسياري عطاء نموده است و شما را از مخلصين درگاه وهابيت قرار داده است که به نوبه خود به شما تبريک ميگويم. در ضمن همانطور که قبلا هم به شما گوشزد نمودم تلاش و کوشش تو و همکارانت را در استماع عبدالرجيم لندني و تحليل و اطاعت نقطه به نقطه بادي که از معده اش بر خاسته ستوده و تو را از مغربين درگاه عبدالشيطان ميدانم و تبريکات خود را از همينجا نثار مينمايم. شما مجاهدي خستگي ناپذير در ؟؟؟ در اماکن تمريني وهابيان هستيد که اکثرآ بعد از مرگتان مردم بحق شما عارف خواهند شد. از همينجا به شما در اين امر خطير خسته نباشيد ميگوئيم. م هــــــــــــــــران شباهت افعال تو ؟؟؟ مرا حيرت زده کرد و به ياد خليفه دوم تو انداخت و اين مسئله در نظرم تداعي شد که تو چقدر مخلصانه راه عمر را در ؟؟؟ به وهابيان در ؟؟؟ خوب ادامه ميدهي. اجرکم عند عمر
22 | سعيد حسيني | | ١٢:٠٠ - ٢٣ آبان ١٣٨٨ |
با سلام اقاي ماجد بلوچ عبد الرجيم ؟؟؟زاده بلوچي لندن نشين را واقعآ ميشناسي؟؟؟؟ ميداني او و برادر ؟؟؟ در کار قاچاق مواد مخدر و خروج غير قانوني افراد از مرزها داراي تخصص ويژه اي هستند؟؟؟؟ مولوي عبدالرجيم در واقع دکتراي قاچاق مواد مخدر را آنهم در سطح بين المللي گرفته است. اگر باور نداريد به ما بگوئي دکتراي او در چه زمينه و از کدام مرکز يا موسسه و مدرسه يا دانشگاه است؟؟؟؟ اين هم يک حيوان وحشي از نوع وهابي است که در نوع خود بي نظير است که در لندن مي رويند.!!!!!! نان ؟؟؟ ميخورند و بر عليه اسلام عزيز توطئه چيني ميکنند. البته به خيال خام خود. بهتره به نظرات علماي اهل سنت در مورد اين عبدالرجيم هم دقت داشته باشيد. بسياري از علماي سني او را ديوانه و منافق ميخوانند بنده با چندتن از ماموستا ها و سني ها در ارتباط و مباحثه هستم و نظر همه ي آنها در مورد عبدالرجيم اين است که او را منافق و ديوانه ميدانند. يا علي مدد
23 | مهران | | ١٢:٠٠ - ٢٣ آبان ١٣٨٨ |
سلام عليكم
برادران عزيز من در مورد سخنان استاد دكتر ملازاده مي توانم بگويم كه بيش از 95 درصد حرفهاي ايشان از واقعيت وحقيقت سرچشمه مي گيرد و فقط 5 دصد بقيه كه مربوط به رد ولايت بندگان صالح خدا و رد قدرت محدود وعقلاني كه خداوند به برخي از بندگان صالحش مي دهد و حالا فرقي نمي كند علوي باشد يا عمري يا از هر تيره ونژادي ولي نه آن قدرت موهومي که شيعيان ادعا مي کنند و در واقع از بيخ وبن دروغ است . و بقيه آن قسمت اشتباه سخنان ايشان در واقع همان توهين و زياده روي در بحث راجع به شخصيت افراد است که متاسفانه با لحني تند و بي ترمز به برخي از رهبران روافض تاخت وتاز مي کند که به نظر بنده مي تواند کمي مودبانه تر بيان کند ونتيجه ملموس تري بگيرد
24 | سني | | ١٢:٠٠ - ٢٣ دي ١٣٨٨ |
شيعه ها مسلمون نيستن چون مرده پرستن

پاسخ:
!!!
جناب سني !
بهتر است نگاهي به آدرس ذيل بكنيد و بعد در مورد سخن خويش كمي فكر كنيد :
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=75
گروه پاسخ به شبهات
25 | عمار رهبر | | ١٢:٠٠ - ١٢ بهمن ١٣٨٨ |
هر که را در دل بود بغض امير المومنين
گر برادر باشدم گويم خطا از مادر است

لعنت بر عبدالرجيم شيطان زاده خوارجي
26 | محب ال و اصحاب مصطفي | | ١٦:٢٧ - ٢٨ ارديبهشت ١٣٨٩ |
بشكست عمر بشت دليران عجم را. ....... برباد و فنا داد رك و ريشه ي جم را

أين عربده بر خلافت. ز ال علي نيست. ....... با ال عمر كين قديم است عجم. را

ايران در زمان قديم. امبراطوري بزركي بود و در عهد سيدنا عمر فتح شد كه عداوت مجوسيان يا زردتشتيان ايران با عمر ريشة اش أز همين اتفاق مهم تاريخي است خاموش شدن اتش و قدرتشان در منطقة. و عاجز ماندن در مقابل لشكر اسلام ، و برإي جبران أين خسارت و باز أوردن شكوه ايران و مقابله با اسلام رو به فرقه كرائي منحرف شدن تا اسلام با نام اسلام بكوبند جرا شيعيه إيراني ميكوييد و نمي كوييد شيعيه محمدي !؟

ما مي دانيم سران و كرداننذكأن مذهب تشيع رجال مغرض سياسي. هستند و عوامشأن أكثر بي اطلاع أز تاريخ أمم هستند
27 | momen abdullah | | ١٢:٤٩ - ٢٩ ارديبهشت ١٣٨٩ |
جناب محب اصحاب
مي‌شود بفرماييد اين لشکر توانمند اسلام چرا در آخر نتوانست خانه «عمر» را فتح کند و اسلام را به آنجا ببرد؟؟؟
براستي آيا عجيب نيست که اسلام وارد دورترين مرزهاي ايران شد ولي از ورود به خانه عمر عاجز بود؟؟
آيا جز اين نيست که شقاوتي که در آن خانه بود از دژهاي ايرانيان سخت تر بود؟؟؟
کاش ذره‌اي از اين اسلام وارد خانه عمر مي‌شد تا دو گرگ درنده و خونخوار به نامهاي عبيدالله ابن عمر(پسر ارشد عمر) و عبدالله ابن عمر در آنجا پروار نشوند.
عبيدالله ابن عمري که پس از عمري شرابخواري چون پدرش قاتل زنان بي‌دفاع شد و عبدالله ابن عمري که روح خود را به يزيد زاني فروخت.
*************
البته اين لشکر اسلام عمري، به کارهاي مهمتري مشغول بود تا آنکه بتواند اسلام محمدي (صلي الله عليه و آله) را در جهان و از جمله درون خانه عمر گسترش بدهد!!!!
کارهايي مانند آتش زدن کتابخانه‌ها و تجاوز به نواميس مردم و .....
بي‌دليل نبود که وقتي که فرزند نبي اکرم (صلي الله عليه و آله)،‌يعني امام حسين (عليه السلام) را سر مي‌بريدند اثري از اين لشکر اسلام نبود!!!!

يا علي
28 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | | ١٣:١٧ - ٢٩ ارديبهشت ١٣٨٩ |
سلام

جناب محب اصحاب

لطفا در مورد افعال اين سپاه توامند اسلام عمري که از آن نام برده ايد در (قرناطه) يعني همين اسپانياي سابق و عاقبت کارشان هم که حدود 300 سال حکومت آن دست سلاطين سني مذهب بود هم مطالبي بنويسيد.
راستي اين چه سري است که هر سلطان و يا حاکم سني مذهب را در آخر عمرش در تاريخ مشاهده ميکنيم در حالي از دنيا رفته است که يا مست بوده است و يا در حالت عيش و نوش و شرابخواري بوده و يا اينکه در وحشت از عذاب آخرت بياناتي عبرت آميز براي بازماندگان داشته اند؟!!
ابوبکر هنگامن مرگ :
ايکاش هيچوقت به خانه زهرا سلام الله عليها هجوم نمي بردم و . . . . .
عمر هنگام مرگ :
عبدالله فرزند عمر ميگويد به دستور پدرم طبيب بر بالينش حاضر شد و پدرم شراب طلب کرد و طبيب هم پذيرفت و به او شراب داديم و دقايقي بعد خون همراه شراب از شکمش بيرون زد!!!
اما
نظرتان جلب ميکنم به مسجد کوفه:
حضرت علي عليه السلام هنگام عروج به سوي حقتعالي و شهادت:
فزت و و رب الکعبه (بخداي کعبه قسم رستگار شدم)

جناب محب الاصحاب
تعقل و تفکر از دستورات صريخ قرآن کريم است
تعصب کورکورانه کنار گذارده و تحقيق و مطالعه واقعيات را سرلوحه کارتان قرار دهيد و با استعانت از حي قديم و قادر به حقيقت برسيد
وگرنه جاهل و کافر از دنيا خواهيد رفت
به هر حال بهتر است تفکر کو تعقل کنيد . خود دانيد
يا حق
29 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | | ١٥:٤١ - ٣٠ ارديبهشت ١٣٨٩ |
سلام

جناب محب اصحاب

اين شعري که نوشتي:

((بشكست عمر بشت دليران عجم را. ....... برباد و فنا داد رك و ريشه ي جم را )))

براحتي ثابت ميکند که شما اهل سنت مشرک هستيد و شکست ظاهري دشمنتان را متآثر از عمر ميدانيد.
ايا شما به خداي يگانه اعتقادي نداريد.
صنمي را که بنام عمر يا بهتر بگويم سه خليفه ساخته ايد با خنجر يک نفر آنهم حضرت ابولولو در هم شکست و تا ابد عمر و ايادي و پيروانش را عزادار نمود
اينک من اين شعر را بر مبناي حقيقت اصلاح ميکنم:

آنکس که بنام دين به ايران مي تاخت === در باطن فعل خود خزعبل مي بافت
غافل زخداي قادر و سبحان شد === از دين خدا کينه و بدعت مي ساخت
فزرند صهاک ظلم بسيار نمود === تا آنکه خداوند ورا به دوزخ انداخت

اين شعر را هم اکنون بصورت بداهه سروده و تقديم به ساحت مقدس حضرت وليعصر عجل الله تعالي فرجه الشريف و عموم شيعيان مينمايم.
يا حق
30 | محب ال و اصحاب مصطفي  (ص) | | ٠٥:٠٥ - ٣١ ارديبهشت ١٣٨٩ |
اقايان صفويان أينرا به يقين ما مي دانيم شما شيعه ال مطهر مصطفى(ص) نيستيد بلكه شيعه كساني هستيد كه أين مكتب تحريف شده را به خور شما داده اند

اردش?ر پاپکان مل?‌گرا?? ا?ران? را بر محور آموزشها? زرتشت(مصالح سياسي و قدرت ) اح?اء کرد. با پ?رو? از روش اردش?ر، د?لم?ان و صفو?ان،
بعداً مل?‌گرا?? ا?ران?(احيائ عنصريت ساساني مجوسي با بوشش اسلامي شيعه تحريف شده) را، بر محور ا?راندوست? و مذهب ش?عه زنده کردند.
أز زماني كه ايران زمين زير جتر حكومت اسلامي بود نعمتي برإي خود و جهان اسلام بود و تمام عرفا ، أدباء، شعرا، علما در مجال هاي مختلف علمي به بركت حكومت اسلامي ظهور كردند أمثال أبو علي سينا
فارابي ، بيروني ، عمر خيام ، فردوسي ، سعدي ، حافظ ، مولوي و ...... غيره كه ار مفاخر ما مسلمانان أكثريت أهل سنت هستند هستند نه اسلام زردتشتيان
أكر شما ما را بخاطر مجبت به ياران خير الخلق (ص) را كأفر مي ناميد بس به بزركان مفاخر سرسزمين تأن هيج احترامي قائل نيستيد جون انها هم صحأيه را دوست داشتند
و دليل ان در شعر هايشان نمايان است :
صحابه و خلفاى راشدين در اشعار شاعران مشهور ايران زمين

عطار نيشابورى:
نخستين قدوه ى دار الخلافه جهان صدق و بور بو قحافه
سبهر دين عمر خورشيد خطاب جراغ هشت جنت شمع اصحاب
امير اهل دين استاد قران امر الومنين عثمان بن عفان
سوار دين بسر عم بيمبر شجاع صدر صحاب حوض كوثر

فردوسى:
كه خورشيد بعد از رسولان مه نتابد بر كس زبوبكر به
عمر كرد اسلام را اشكار بيراست كيتى جو با غ وبهار
بس از هر دو ان بود عثمان كزين خداوند شرم و خداوند دين
جهارم على بود جفت بتول كه او را بخوبى ستايد رسول
31 | momen abdullah | | ٢٢:٢٤ - ٣١ ارديبهشت ١٣٨٩ |
جناب محب اصحاب غاوون

چرا شما فارابي و ابن سينا و بيروني و ... را ملحد مي‌دانيد؟؟
***********************
ثم قال الشيخ : ــ (( والمقصود هنا ان ابن سينا أخبر عن نفسه أن اهل بيته
--أباه وأخاه-- كانوا من هؤلاء الملاحدة وأنه إنما اشتغل بالفلسفة بسبب ذلك ...))
(( الرد على المنطقيين ص141)) .
وقال الشيخ أيضاً : ــ (( وكذلك ابن سينا وغيره يذكر من التنقص بالصحابة ما ورثه عن أبيه
وشيعته القرامطه حتى تجدهم إذا ذكروا حاجة النوع الأنساني إلى الإمامة عرضوا بقول الرافضة الضلال
لكن أولئك الرافضة يصرحون بالسب بأكثر مما يصرح به هؤلاء الفلاسفة...))
((نقض المنطق ص 87

(2) وترجم الذهبي لابن سينا في السير فقال : ــ
(( ... وله كتاب الشفاء وغيره وأشياء لاتحتمل ,وقد كفره الغزالي في كتاب (( المنقذ من الضلال )) وكفر الفارابي ))
(( سير أعلام النبلاء (( 17/535))

http://www.ahlalhdeeth.com/vb/showthread.php?t=56150
***************************
در مورد آن چهار تا شاعر منحرف مانند سعدي نيز کلام الله متعال بس:
«والشعراء يتبعهم الغاوون»
البته گمراه و منحرفي چون شما که فضلاء و عالمان ايران را «ملحد» مي‌داند بايد فاسقي چون يزيد سگ باز را امير المومنين بداند:
http://arabic.islamicweb.com/shia/yazid.htm
به طور کلي مذهب متعفني داريد شما. مذهب به تعفن يزيد بن معاويه بن ابوسفيان (لعنة‌ الله عليهم)

يا علي
32 | كميل | | ٢٢:٢٥ - ٣١ ارديبهشت ١٣٨٩ |
جناب محب ال و اصحاب مصطفي (ص) ببخشيدا ولي مجبورم بگم عمرخيام و سعدي و فردوسي و بيروني و دروني و همه اهالي بدعت كه عشق عمر هستند غلط كردن با هفت جدشون شعر گفتن.
.
33 | س | | ١٧:٣٧ - ٣٠ خرداد ١٣٨٩ |
شهادتت مبارک
عبدالمالک ريگي مجاهد نستوه و خستگي ناپذير بلوچستان امروز صبح بدست بيچاره ترين و مفلوک ترين انسان هاي روي زمين شهيد گردييد به عبدالحميد و عبدالغفور پيوست و چه
خوشبختي سعادتي از اين بيش که به آرزوي ديرنش رسيد گرچه امروز براي بلوچستان و تمام آزادي خواهان روز تلخيست اما همگان مي دانند شير بلوچستان سالها قبل که
اسلحه بر دست گرفت آماده شهادت بود مطمئنا اين شهادت نقطه عطفي در سيتم فرماندهي مذاکرات جنبش با دولت و عمليات هاي آن خواهد بود و متجاوزان بزودي در شعله هاي سر کش خشم مجاهدان خواهند سوخت
بسيار زود تر از آنکه تصورش را مي کنند چرا که کساني که به پايگاه هاي جنبش اخيرا سر زده اند از آمادگي نيروها و غيرت و همتشان ابراز تعجب نموده اند البته لازم مي دانم يادآور شوم چون فيلمي از نحوه شهادت رهبر جنبش نيست نوع شهادتش معلوم نبوده و به نظر من اين وحشيان به طريق ديگري اورا شهيد کرده اند که پاسخ خواهند گرفت انشالله
س-ميربلوچ زهي از خاش
34 | محمّد بن ابي حذيفه | | ٠١:٠٤ - ٣١ خرداد ١٣٨٩ |
بسم الله القاصم الجبارين وَاللّهِ اِنّي لاََ شْهَدُ اَنَّكَ مُذْ عَرَفْتُكَ في الْجاهِلِيَّةِ وَالاِْ سْلا مِ لَعلى خُلُقٍ و احِدٍ م ا ز ادَفيكَ الاِْ سْلا مُ لا قَليلا وَلا كَثيرا وَاِنَّ عَلا مَةَ ذالِكَ لَبَيِّنَةٌ تَلوُمُوني عَلى حُبّي عَلِيّا خَرَجَ مَعَ عَلِي عليه السّلام كُلُّ صَوّامٍ وَقَو امٍ مُه اجِرِي وَاَنْصارِي وَخَرَجَ مَعَكَ اَبْن اءُ الْمُنافِقينَ وَالطُّلَق آءِ وَالْعُتَق آءِ خَدَعْتَهُمْ عَنْ دينِهِمْ وَخَدَعُوكَ عَنْ دُنْي اكَ. وَاللّهِ ي ا مُعاوِية ! م ا خَفِىَ عَلَيْكَ م ا صَنَعْتَ وَم ا خَفِىَ عَلَيْهِمْ م ا صَنَعُوا إ ذا خَلَوْا اَنْفُسَهَمْ سَخَطَ اللّهُ في ط اعَتِكَ وَاللّهِ لا اَزالُ اُحِبُّ عَلِيّا لِلّهِ وَلِرَسُولِهِ وَاُبْغِضُكَ فِي اللّهِ وَفي رَسُولِ اللّهِ اَبَدَا م ابَقيتُ. ( _____________________________ اسعد الله ايامکم ______________________________ ) هلاکت مزدور حرامي. عبدالصهاک ريگي بر همگان مبارک باد.! بسيار مسرور و مفرح بخش است اين ايام. باشد تا درس عبرتي براي ديگر حراميان يا علي ابن ابي طالب(ع)
35 | momen abdullah | | ٠٣:٤٢ - ٣١ خرداد ١٣٨٩ |
****** اصول مذهب اهل عمر ***********
خورشيد سياه است و عبدالمالک ريگي شهيد!!!
ابوبکر خليفة الله است و عبد المالک ريگي شهيد!!!
مثلث چهار ضلعي است و عبد المالک ريگي شهيد!!!
عمر خليفة رسول الله است و عبد المالک ريگي شهيد!!!
آتش سرد تر از آب يخ است و عبد المالک ريگي شهيد!!!
عايشه مومنه است و عبد المالک ريگي شهيد!!!
*********
در واقع اصول مذهب اهل عمر بسيار ساده است:
هر چه خداوند گفت برعکس آن عقيده داشته باشيد!!!

يا علي
36 | مجيد م علي | | ١٢:٢٢ - ٣١ خرداد ١٣٨٩ |
با سلام
س ملعون خداوند تو و جماعت هم فكرت را هرچه سريع تر به خيل اصحاب ابوجهل و ابوسفيان و اين دو منافق سفاك بي غيرت نوكر انگليس محشور بكنه ان شاء الله .
احمق مگر نديدي كه چگونه خود ملحدش از كارهاش اظهار ندامت ميكرد .
اين كفتار بمثل همان بزرگان شماست كه وقتي كه علي ابن ابي طالب عليه السلام و الصلوات با دو انگشت مباركش گلويش را فشار كوچكي داد بخودش خراب كرد يا اون ملعوني كه از ترس تيغ ذوالفغار از خودش خلع لباس كامل كرد .
لعنت خدا و تمامي پيامبران ( ع ) و اوصيا انها و صالحين , بر تو و هم فكران حرام فكر حرام خوار و حرامزاده باد , امين رب العالمين .

يا علي
37 | محب ال و أصحاب مصطفي (ص) | | ١٥:٠٦ - ١٢ تير ١٣٨٩ |
اقايان صفويان و زردشتيان شما كه سعدي. فروسي. مولوي ، عمر خيام و ديكر فضلا ايران زمين رو منحرف مي ناميد جرا
از أشعارشان و أفكارشان وزرات أموزش و برورش و فرهنك ارشاد نظام منافق صفويتان مورد استفاده قرار مي دهد و برإي
ايشان مراسمات و همايش ها أجرا مي كند أيا وزرات أموزش و برورش نظام صفوي شما از أفكار و انديشه ها و أشعار نوراني أين
فضلا الوده و منحرف شده است !؟
جز أين نيست مكر شما وارثان شكست خورده قدرت هاي _مجوس ، يهود ، نصاري _ قديم و باندهاي فاسد و مخرب تاريخ هستيد .
اقاي منحرفي كه به مذهب أهل عمر تو هين ميكنيد _ توهين كودكأنه در كودكستان_ مي خواي حقيقت مذهبت رو جويا شويد !؟ بفرما :
مذهب ال سبا و مجوس صفويان
زنا = صيغه و متعه ، دزدي = خمس ، دروغ= تقيه ??% ... شاهنشاهي = شاخ شاخي ولايت فقيه
و أين رو بدانيد ال مطهر مصطفي (عليهم أفضل الصلاة و أتم تسليم) از شما بري هستيد و علي برست نبودند يا علي مدد و ياعلي نمي كفتند بلكه الله جل جلاله را صدا مي كردند در سرا و ضرا ما شيعه و بيرو سنت ال بيت هستيم نه شما باندهاي. مخرب و فاسد سياسي تاريخ

يا الله
38 | momen abdullah | | ١٩:٠٣ - ١٢ تير ١٣٨٩ |
جناب محب اصحاب غاوون
از اينکه با نظر خود نظر بنده حقير را در مورد دشمني ذاتي و ابدي فرقه ابوبکريسم با فرمايشات الله متعال را تاييد کرديد کمال تشکر را دارم.
سطر و سطر نظر شما و حتي اسم انتخابي شما گوياي تضاد و تعارض ذاتي و اصولي فرقه ابوبکريسم و قرآن مجيد است:
**********
1)) «محب ال و أصحاب» در تعارض است با آيه مبارکه «ما جعل الله لرجل من قلبين في جوفه»!!
چرا که آل پاک محمد مصطفي (صلي الله عليه و آله) که خداوند با آيه نوراني:
«انما يريد الله ليذهب عنكم الرجس اهل البيت ويطهركم تطهيرا»
طهارت و عصمت آنها را اراده فرموده است و اصحاب تروريستي که خداوند از نقشه شيطاني آنها براي ترور محمد مصطفي (صلي الله عليه و آله) سخن مي‌راند:
«يحلفون بالله ما قالوا ولقد قالوا كلمه الكفر وكفروا بعد اسلامهم وهموا بما لم ينالوا...»
را نمي‌توان همزمان دوست داشت!!!
***
البته در فرقه ابوبکريسم واضح است که «كفروا بعد اسلامهم» == «يطهركم تطهيرا»!!!
چرا که از اعتقادات اين فرقه اين است که «لرجل قلبين في جوفه»!!!
آري. هم اصحاب تروريست را دوست بداريد و هم آل پاک محمد مصطفي (صلي الله عليه و آله)!!!
************
2)) «زنا = صيغه» در تعارض است با آيه نوراني:
«...ان تبتغوا باموالكم محصنين غير مسافحين فما استمتعتم به منهن فآتوهن اجورهن فريضه ولا جناح عليكم فيما تراضيتم به من بعد الفريضه ان الله كان عليما حكيما»
***********
3)) «دزدي = خمس» در تعارض است با آيه نوراني:
«واعلموا انما غنمتم من شيء فان لله خمسه و للرسول و لذي القربي و اليتامي و المساكين وابن السبيل ان كنتم آمنتم بالله...»
************
4)) «دروغ= تقيه» در تعارض است با آيه نوراني:
«لا يتخذ المومنون الكافرين اولياء من دون المومنين ومن يفعل ذلك فليس من الله في شيء الا ان تتقوا منهم تقاه و يحذركم الله نفسه والي الله المصير»
************
5)) «يا علي مدد و ياعلي نمي كفتند» در تعارض است با آيه مبارکه:
«يا ايها الذين آمنوا اتقوا الله وابتغوا اليه الوسيله...»
*******************
الحمد الله رب العالمين که خداوند قرآن را فرو فرستاد تا ما را بوسيله آن از شرک و خرافات اجداد کافر ابوبکر و عمر و فرقه ابوبکريسم نجات بخشد.

يا علي
39 | محب ال أصحاب مصطفي عليهم أفضل الصلاة و ازكي تسليم | | ٠٤:٥٦ - ١٣ تير ١٣٨٩ |
واقعا شما در ميدان دين عقلتان رو بكار مي بنديد !؟ أصلا قبل و بعد ايه رو تلاوت و تأمل مي كنيد به تفاسير مراجعه مي كنيد !؟ جرا بريده بريده بر أيات استدلال مي كنيد !؟ و فقط دنبال اصطلاح هستيد!؟ و بر يك تير دو نشان مي زنيد!؟ أين ايه كه شما كفتيد : ما جَعَلَ الله لِرَجُلٍ مِن قَلْبَيْنِ فِى جَوْفِهِ ، جه ربطي به أوهام شما داره . رابطه ال و أصحاب بسيار صميمي و بإ صفا بوده و رابطه خويشاوندي داشتند ! * درود و سلام بر ابوبكر و عمر* امام صادق ابوبكر و عمر را دوست مي داشت و به زيارت قبرشان مي رفت و همراه درود و سلام بر پيامبر به آنان نيز درود و سلام عرضه مي كرد.( الشافي سيد مرتضي علم الهدي ص 238 و شرح نهج البلاغه ج 4 ص 140 چاپ بيروت) قاسم بعد ها با دختر عموي خود اسماء دختر عبدالرحمن بن ابي بكر ازدواج كرد و از او دختري به نام ام فروه متولد شد كه همسر امام باقر و مادر امام صادق گرديداز اين لحاظ امام صادق فرمود (ولدني ابوبكر مرتين) ابوبكر دو بار و برابر جد من مي باشد.( كشف الغمه ج 2 ص 120 و 147 و 155 و 161و عمدة الطالب ص 195و مشعل اتحاد بي آزار شيرازي ص 27) * نام هاي فرزندان امام علي عليه السلام نشانه محبت ايشان با خلفا* ( جرا شما مدعيان تشيع اسم صحأبة رو بر فرزندانتان نمي كذاريد مكر شما از حضرت علي بهتر هستيد !؟ حاشا و كلا باك هستند ال و أصحاب مصطفى.) حضرت علي فرزندان خويش را به نام مبارك خلفا مسمي كرد و اين نشان محبت قلبي و صادقانه ايشان با خلفاي  قبل از خودش مي باشد. ابوبكر و عمر و عثمان هر سه از فرزندان امام علي هستند كه در كنار برادران خود امام حسين و ابوالفضل و جعفر در كربلا شهيد شدند.( كشف الغمه اربلي ج1 ص 440 و 575 و ج 2 ص 64 و تحفة الاحباب شيخ عباس قمي ص 251 و 252 و الارشاد شيخ مفيد ص 186 باب ذكر اولاد امير المومنين و عددهم و اسمائهم و منتهي الامال عباس قمي ج1 ص 262 و 382  و جلاء العيون مجلسي ص 570 و 582 ذكر من قتل مع الحسين بكربلاء و تاريخ يعقوبي ج 2 و الفصول المهمه شيخ حر عاملي ص 143) أما در مورد أهل البيت جه كساني هستند أيات جون در مورد همسران حضرت رسول صل الله عليه و اله نازل شده است بيامبر برإي شموليت بر أصحاب أهل الكساء دعا فرمودند برإي تأكيد كه أين بزركواران هم جزو أهل البيت مي بأشند و إلا اكه أهل البيت فقط أهل كسا بودند تأكيدي برإي انحضرت لازم نبود و أيات كريمه كافي بود لهذا عقيده ما مسلمانان أهل سنت در مورد أهل البيت هم همسران حضرت رسول (ص) و هم أصحاب الكساء رضوان الله عليهم أجمعين.شامل مي شود. بر أساس أيات كلام الله مجيد و حديث الكساء. ذكر و مدح أهل البيت در أيات قرأن :قال الله تعالى ** يَا نِسَاء النَّبِيِّ لَسْتُنَّ كَأَحَدٍ مِّنَ النِّسَاء إِنِ اتَّقَيْتُنَّ فَلا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَيَطْمَعَ الَّذِي فِي قَلْبِهِ مَرَضٌ وَقُلْنَ قَوْلاً مَّعْرُوفًا **32} وَقَرْنَ فِي بُيُوتِكُنَّ وَلا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِيَّةِ الْأُولَى وَأَقِمْنَ الصَّلاةَ وَآتِينَ الزَّكَاةَ وَأَطِعْنَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا **33} وَاذْكُرْنَ مَا يُتْلَى فِي بُيُوتِكُنَّ مِنْ آيَاتِ اللَّهِ وَالْحِكْمَةِ إِنَّ اللَّهَ كَانَ لَطِيفًا خَبِيرًا **34} در مورد أصحاب باك مصطفي عليهم أفضل الصلاة و أتم تسليم شما هر أياتي كه در مورد منافقان نازل شده بر أصحاب باك مصطفي مطابقت داديد ! در صورتيكه أبوبكر و عمر أين دو كوهر و عثمان ذي النورين و حيدر جزو مهاجرين بودند و أصحاب كرامي ديكر و أين بزركواران از أهل مكة بودند نه أهل مدينة منافقان كه از اعراب( باديه نشينان) و. أهل مدينة كه سر دسته شأن ابن سلول بود هستند نه أصحاب كرامي مصطفي. مدح أصحاب مهاجرين (أهل مكه) و أنصار ( أهل مدينه) در أيات كريمة :وَالسَّابِقُونَ الْأَوَّلُونَ مِنَ الْمُهَاجِرِينَ وَالْأَنْصَارِ وَالَّذِينَ اتَّبَعُوهُمْ بِإِحْسَانٍ رَضِيَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَرَضُوا عَنْهُ وَأَعَدَّ لَهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِي تَحْتَهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا أَبَدًا ذَلِكَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ (100) وَمِمَّنْ حَوْلَكُمْ مِنَ الْأَعْرَابِ مُنَافِقُونَ وَمِنْ أَهْلِ الْمَدِينَةِ مَرَدُوا عَلَى النِّفَاقِ لَا تَعْلَمُهُمْ نَحْنُ نَعْلَمُهُمْ سَنُعَذِّبُهُمْ مَرَّتَيْنِ ثُمَّ يُرَدُّونَ إِلَى عَذَابٍ عَظِيمٍ (101) مدح همسران خير الخلق (ص). أمهات المؤمنين رضوان الله عليهم أجمعين در أيات قرأن كريم : قوله تعالى: { النَّبِيُّ أَوْلَى بِالْمُؤْمِنِينَ مِنْ أَنفُسِهِمْ وَأَزْوَاجُهُ أُمَّهَاتُهُمْ وَأُوْلُو الْأَرْحَامِ بَعْضُهُمْ أَوْلَى بِبَعْضٍ فِي كِتَابِ اللَّهِ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُهَاجِرِينَ إِلَّا أَن تَفْعَلُوا إِلَى أَوْلِيَائِكُم مَّعْرُوفًا كَانَ ذَلِكَ فِي الْكِتَابِ مَسْطُورًا } وأي بر شما كه به ياران و همسران خيرالخلق و أهل البيت ايشان طعنه مي زنيد . افسوس ......... اللهم رب جبرائيل وميكائيل وإسرافيل فاطر السماوات والأرض عالم الغيب والشهادة . أنت تحكم بين عبادك فيما كانوا فيه يختلفون . اهدنا لما اختلف فيه من الحق بإذنك إنك تهدي من تشاء إلى صراط مستقيم يا الله

پاسخ:

به نام خدا

با سلام برادر عزيز ، در بي اساس بودن سخنان جنابعالي همين بس كه آدرس اول شما از كتاب شافي دروغ محض است زيرا اين كتاب 4 جلد است و شما معين نكرديد صفحه 238 از كدام جلد است و علاوه برآن در هيچيك از مجلدات چهارگانه مطلبي كه نشانگر رفتن امام صادق عليه السلام به زيارت قبر ابوبكر و عمر رفته باشد وجود ندارد.

و همچنين آدرسي كه از كتاب شرح نهج البلاغه ج 4 ص 140 چاپ بيروت داديد دروغ است زيرا موضوع اين صفحه مربوط به جنگ خوارج و كشت و كشتار نافع بن ازرق در بصره است .

باتوجه به اين دونكته وضعيت ديگر سخنان شما معلوم مي شود . لطفا اين قدر مطالب كليشه اي را نقل نكنيد و به مطالب دروغ و بي اساس دل خوش نكنيد.

در رابطه با و ولدني ابوبكر مرتين به

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=574 مراجعه كنيد

ودر رابطه با نامگذاري فرزندان علي عليه السلام به نام خلفا به

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=437

مراجعه كنيد

راستي اگر علي عليه السلام براي ايجاد الفت نام فرزندان خود را به نام خلفا ناميد پس چرا خلفا نام فرزندان خود را به نام علي و حسن و حسين نناميدند مگر نام حسن و حسين توسط خود رسول اكرم (ص) انتخاب نشده بود؟

و در رابطه با اين آيه تطهير شامل زنان پيامبر نمي شود به :

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=149

مراجعه فرماييد

موفق باشيد

مديريت سايت

40 | عبدالله | | ٢٠:٤٨ - ١٣ تير ١٣٨٩ |
برادران شيعه بهتراست در مورد حرفهاي ملازاده فکر و تحقيق کنيد البته منبع اصلي خود راقران واحاديث نبوي قرار دهيد نه گفته ي فلان شخص با ارزوي هدايت همه ي انسانها به راه راست الهي
  بعدی [1] [2] [3]  
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها