2022 January 28 - جمعه 08 بهمن 1400
فتواهاي خنده دار وهابيت
کد مطلب: ٦٢٦١ تاریخ انتشار: ١٧ اسفند ١٣٨٦ تعداد بازدید: 31159
فتنه وهابیت » فتاوای شنیعه
فتواهاي خنده دار وهابيت

هر كسي كه گل بزند و سپس بدود تا بقيه او را دنبال كنند و بغل نمايند، (همانطور كه در آمريكا و فرانسه بازيكنان انجام مي دهند) بايد به صورتش تف انداخت و تنبيه كرد!!! زيرا ورزش بدني شما چه ارتباطي به شادي و بغل كردن و بوسيدن دارد!


مشايخ وهابي كه به صدور فتواهاي قتل و كشتار مسلمانان و پيروان اهل بيت (ع) مشهور هستند، فتواهاي خنده داري نيز صادر مي فرمايند! كه خواندن آنها خالي از لطف نيست...ـ پوشيدن كمربند ايمني حرام است! زيرا مانع قضا و قدر مي شود!!!


ـ شستن گوشت قبل از پختن بدعت است.


ابن تيميه: شستن گوشت بدعت است، چنانكه اصحاب پيامبر رضوان الله عليهم در عهد پيامبر(ص) گوشت را بدون شستن مي پختند و مي خوردند.


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


عبد الله النجدي: فوتبال حرام است مگر با اين شروط و ضوابط.


سوال: ...جواناني كه چيزي از تقوا نمي دانند و به وقتشان اهميتي نمي دهند و مي گويند مي خواهيم فوتبال بازي كنيم، مي پرسند شروط و ضوابط بازي فوتبال چيست تا ما در ورطه تشبّه به كفار و طاغوتيان و دشمنان دين مثل آمريكا و روسيه و.. نيفتيم.


جواب: به آنها مي گوييم اگر اصرار داريد بازي كنيد و وقت خود را بگذرانيد، بايد شروط و ضوابط ذيل را رعايت كنيد:


اول: خطوطي چهار طرف دور زمين نباشد؛ زيرا اين خطوط ساخته كفار و قانون بين المللي فوتبال است!


دوم: كلماتي كه كفار و مشركان به عنوان قانون بين المللي فوتبال وضع كرده اند، مانند گل و اوت و پنالتي و كرنر و ...، گفته نشود زيرا گفتن اين كلمات حرام است و هر كس كه اينها را بگويد تنبيه و بايد از بازي اخراج شود و بايد به او گفته شود كه به كفار و مشركين شبيه شده اي...


سوم: هر كس از شما كه در اثناء بازي افتاد و دست يا پايش شكست، يا دستش به توپ خورد بازي به خاطر او نبايد متوقف شود و به كسي كه او را انداخته كارت زرد يا قرمز داده نشود، بلكه به هنگام شكسته شدن يا ضربه ديدن بايد به قاضي شرع مراجعه شود تا آن بازيكن حق شرعي خود را همانطور كه در قرآن است بگيرد و شما بايد شهادت دهيد كه فلاني عمداً دست يا پاي او را شكست...


چهارم: نبايد در تعداد بازيكنان با كفار و يهود و نصارا و خصوصاً امريكاي خبيث تبعيت كنيد، به اين معنا كه نبايد با يازده نفر بازي كنيد، بلكه بايد بر اين تعداد اضافه يا كم كنيد.


پنجم: بايد با لباس خواب يا غيره خودتان و بدون شورت ها و پيراهن هاي رنگارنگ و شماره دار بازي كنيد، زيرا اين لباسها لباس اسلامي نيست، بلكه لباس كفار و غرب است.


ششم: هر كدام از شما كه اين شروط و ضوابط را رعايت كرد بايد قصدش از بازي فوتبال تقويت بدني براي جهاد في سبيل الله و آمادگي براي زماني باشد كه به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادي از پيروزي ظنّ.


هفتم: نبايد زمان بازي را 45 دقيقه قرار دهيد، شما بايد با كفار و فاسقان مخالفت كنيد و در هيچ چيز مشابه آنان نباشيد.


هشتم: نبايد در دو نيمه 45 دقيقه اي بازي كنيد، بلكه در يك يا سه نيمه بازي كنيد تا مخالفت شما با كفار محقق شود.


نهم: هنگامي كه يكي از دو تيم بر ديگري غلبه نكرد (تساوي بازي) و آنطور كه شما مي گوييد توپ به دروازه اي وارد نشد، نبايد براي بازي وقت اضافي يا پنالتي در نظر بگيريد (تا يكي پيروز شود)، بلكه بلافاصله بازي را تمام كنيد، زيرا بازي به اين طريق عين اجراي قوانين بين المللي فوتبال است!


دهم: در بازي فوتبال شخصي را به عنوان داور انتخاب نكنيد، زيرا بعد از لغو قوانين بين المللي همچون گل و اوت و پنالتي و كرنر و... وجود او دليلي ندارد! بلكه بودن او تشبّه به كفار و يهود و نصار و اطاعت از قوانين بين المللي است.


يازدهم: نبايد در اثناء بازي، گروهي از جوانان جمع شوند و شما را تماشا كنند، چون قصد شما ورزش و تقويت بدني است پس دليلي ندارد آنها شما را نگاه كنند! هر چند كه بگوييد آنها باعث تشويق شما در تقويت بدني و آمادگي براي جهاد هستند، به آنها بگوييد برويد دنبال منكرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذاريد ما بدنمان را قوي كنيم!!!


دوازدهم: هر كسي كه گل بزند و سپس بدود تا بقيه او را دنبال كنند و بغل نمايند، (همانطور كه در آمريكا و فرانسه بازيكنان انجام مي دهند) بايد به صورتش تف انداخت و تنبيه كرد!!! زيرا ورزش بدني شما چه ارتباطي به شادي و بغل كردن و بوسيدن دارد!


سيزدهم: دروازه بايد به جاي دو تيرك، سه تيرك داشته باشد، تا مشابه كفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بين المللي طاغوتي سازمان فوتبال محقق شود.


چهاردهم: هنگامي كه بازيكني مصدوم شد، نبايد بازيكن ديگري را جايگزين او كرد، زيرا اين روش، ساخته كفار و مشركين در آمريكا و ... است.اينها بعضي از شروط و ضوابطي است كه مانع تشبّه به كفّار و مشركين در بازي فوتبال مي گردد... من به اجراي اين شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمي كنم، بلكه اينها در واقع براي كسي است كه توان انجام ورزش هاي شرعي را ندارد و براي مؤمن صادق، ادلّه نقلي و عقلي مبني بر تشبّه فوتبال به كفّار كافي است، زيرا انجام بازي فوتبال بغض انسان را نسبت به كفّار متزلزل مي سازد، ولي جوانان اين امر را شادي و بازي مي پندارند (و تحسبونه هيناً و هو عند الله عظيم...).


در پايان اميدوارم كه اين پيام براي جوانان و ديگران مؤثر و مفيد باشد. اللّهم آمين.


به قلم: عبد الله النجدي


رياض-ربيع الاول1423هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


تحريم اهداء گل ـ هيئت علماي ارشد


بسم الله وحده و الصّلاة علي خير خلقه محمد صلّي الله عليه و سلّم،


و بعد: فتواي كميته دائم علماي ارشد كشور توحيد (كه خدا ايشان را ياري نموده و عزّت داده و دشمنانشان را ذليل گردانده است).


اين فتوا در تحريم اين گلهاي خبيث به دليل بوهاي تحريك آميزي كه دارند و به سبب اينكه اين كار تقليد از غرب ملعون و مسخ هويّت اسلامي ناب شمرده مي شود، است. از خدا مي خواهيم كه امّت اسلام را از اين فتوا بهره مند سازد و حجت را بر آنها تمام كند، والله المستعان!متن فتوا:


شماره فتوا:21409


تاريخ:21/3/1421


الحمد لله و الصلاة و السلام علي من لا نبيّ بعده.


و بعد، كميته دائم پژوهشها و فتواهاي علمي از سؤال مستفتي محمد عبد الرحمن العمر از حضر ت مفتي كلّ آگاه شد كه از سوي دبيركلّ هيئت علماي ارشد با شماره 1330 و در تاريخ 21/3/1420 به اين كميته ارائه شده است.متن سؤال:


در بعضي از بيمارستانها، اماكني براي فروش گل وجود دارد، و ما عيادت كنندگاني را مي بينيم كه دسته هاي گل را به بيماران تقديم مي كنند، اين كار چه حكمي دارد؟


در طول قرون متمادي اهداء گل (طبيعي يا مصنوعي) هيچگاه جزء سنّت عيادت از بيماران نبوده و اين عادتي است كه از بلاد كفر وارد شده و عدّه اي كه ايمان ضعيفي داشته اند، از آنها تأثير گرفته و اين عادت را انتقال داده اند. حقيقت اين است كه بردن گل نفعي براي بيمار ندارد، بلكه تشبّه و تقليد محض از كفّار محسوب مي شود و نه هيچ چيز ديگر، و فقط خرج كردن پول در غير راه درست است كه اين اعتقاد فاسد را به دنبال دارد كه اين گلها باعث شفا مي شود! بر اين اساس نبايد از گل در مورد مذكور استفاده كرد، نه به صورت فروش و نه خريد و نه اهدا...

"اين سخنان در حالي از طرف كارخانه هاي فتوا سازي وهابيت صادر ميشود كه اميران آنان با امضاي قرار دادهاي ميلياردي و اهداي كمكهاي بلاعوض به همان بلادهاي كفر ، نوكري خويش را به شكلي متفاوت به اثبات مي رسانند..."


ترجمه: سايت سلام شيعه


Share
1 | محمود مومن پور | | ١٢:٠٠ - ٢٤ فروردين ١٣٨٧ |
واقعا براي مردمي كه اين فتواها را ميشنوند بايد ابراز تاسف كرد كه شما چقدر پست هستيد كه يه چه حرفهاي مسخره گوش ميدهيد مگر دين بازيچه يه مشت انسان احمق و واقعا فاقد عقل است كه هرچي خوش به فكر كثيفشون بياد به اسم دين مي گويند...
و لعن الله علي قوم الظالمين و لعن الله علي وهابيون في كل الارض
2 | ز | | ١٢:٠٠ - ٢٤ ارديبهشت ١٣٨٧ |
سلامخيلي خنده دار بود. ممنون
3 | ناشناس | | ١٢:٠٠ - ١٨ خرداد ١٣٨٧ |
سلام
جالب بود کمي تا اندازه اي خنديديم
4 | گل مكاني | | ١٢:٠٠ - ٢٣ خرداد ١٣٨٧ |
به اين ميگن جوک روز..... ولي بيچاره پيامبر که خود و آهل بيتش فدا شدند و اعراب سوسمار خور ادم نشدند.!!!
5 | سيد محمد مهدي عقيلي | | ١٢:٠٠ - ٣٠ تير ١٣٨٧ |
ميشه اين فتواهارا به عنوان جوك براي همديگه پيامك كنيم.اللهم العن قاتليك يا امي
6 | ناشناس | | ١٢:٠٠ - ٠٥ مرداد ١٣٨٧ |
لطفا از آقاي فردوسي پور بخواهيد تا در برنامه نود از كارشناسان محترم براي بررسي اين فتاواي فوتبالي دعوت بعمل آورد
7 | ناشناس | | ١٢:٠٠ - ٠٥ مرداد ١٣٨٧ |
لطفا از آقاي فردوسي پور بخواهيد تا در برنامه نود از كارشناسان محترم براي بررسي اين فتاواي فوتبالي دعوت بعمل آورد
8 | نا شناس | | ١٢:٠٠ - ٠٥ مرداد ١٣٨٧ |
كاش مي شد در برنامه نود تلويزيون اين فتاوا را بيان مي كرديد و از آقاي فردوسي پور مي خواستيد تا از كارشناسان مربوطه دعوت بعمل آورد و يك ميزگرد فيتيله اي تشكيل بدهد
9 | ي | | ١٢:٠٠ - ٢١ مرداد ١٣٨٧ |
السلام عليكم
تاكي اين همه تهمتها را مي زنيد
آيا وجود خدا را احساس نميكنيد؟
كه اين تهمتها را مي زنيد
حضرت علي سه تا پسر به نامهاي
ابوبكر عمر و عثمان دارد
آيا يك دفعه نام آنها را برده ايد
شما تفرقه ميندازيد
كه با اون دكترهاي دروغينتان كه معلوم نيست آن كتابها را
در چه سواخي مي نويسند صحابه رسول را مرتد مي كنيد
آيا تا به حال معني صحابه را دانسته ايد
صحابه يعني كسي كه در حال حيات و با ايمان رسول خدا را ديده و در حالت ايمان از اين دنيا رفته
اين معني صحابه است آيا تا به حال آيه 54 سوره مائده را خوانده ايد كه مرتدين و صحابي را معرفي مي كند
كمي به خودتون بياييد
تا كي تحريف
تاكي قيچي كردن مطالب
خداي است
قيامتي است
بهشت و جهنمي است
من به تمام مردم جهان مي گويم كه اي مردم اگر مي خواهيد حقيقت را بيابيد خودتان به دنبال علم برويد بياييد خودتان قرآن و احاديث ژيامبر بزرگوار را مطالعه كنيد
تقليد نكنيد
والسلام عليكم

پاسخ:
جناب آقاي ي عزيز سلام !
لازم است بدانيد كه سر منشأ تمامي تفرقه‌ها در طول تاريخ اسلام و به وجود آمدن 73 فرقه در ميان مسلمانان ، همان كساني هستند كه با جمع شدن در سقيفه بني ساعده ، دين مبين اسلام را دچار انحراف كرده و از مسير اصلي آن خارج كردند . در اين باره مي‌توانيد به آدرس‌هاي ذيل مراجعه بفرماييد :

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=salam&id=29

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=salam&id=30

شعيان همواره و در طول تاريخ منادي وحدت و همدلي بوده‌اند ؛ اما از آن جايي كه حكومت‌ها هميشه در دست پيروان سقيفه بوده ، آن‌ها تمام تلاش خود را كرده‌اند كه مذهب حقه شيعه و پيروان آن‌ها را از بين ببرند .
در باره نام گذاري فرزندان امام علي عليه السلام به نام‌هاي ابوبكر ، عمر و عثمان ، پيش از اين مفصل صحبت كرده‌ايم ، لطفاً‌ به آدرس ذيل مراجعه بفرماييد :

http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=437

اما بحث ارتداد صحابه : جناب ي عزيز ! اين شما هستيد كه تمام صحابه رسول خدا صلي الله عليه وآله وسلم را كافر مي‌دانيد ، مگر نديديد كه استاد حسيني قزويني در مناظره اين روايات را براي مولوي شما خواند ؛ اما انگار براي ايشان تازگي داشت و هنوز اين روايت معروف را در بخاري نديده بود .
حَتَّى إِذَا عَرَفْتُهُمْ خَرَجَ رَجُلٌ مِنْ بَيْنِى وَبَيْنِهِمْ فَقَالَ هَلُمَّ . فَقُلْتُ أَيْنَ قَالَ إِلَى النَّارِ وَاللَّهِ . قُلْتُ وَمَا شَأْنُهُمْ قَالَ إِنَّهُمُ ارْتَدُّوا بَعْدَكَ عَلَى أَدْبَارِهِمُ الْقَهْقَرَى . ثُمَّ إِذَا زُمْرَةٌ حَتَّى إِذَا عَرَفْتُهُمْ خَرَجَ رَجُلٌ مِنْ بَيْنِى وَبَيْنِهِمْ فَقَالَ هَلُمَّ . قُلْتُ أَيْنَ قَالَ إِلَى النَّارِ وَاللَّهِ . قُلْتُ مَا شَأْنُهُمْ قَالَ إِنَّهُمُ ارْتَدُّوا بَعْدَكَ عَلَى أَدْبَارِهِمُ الْقَهْقَرَى . فَلاَ أُرَاهُ يَخْلُصُ مِنْهُمْ إِلاَّ مِثْلُ هَمَلِ النَّعَمِ .

صحيح بخاري ج7 ، ص207 ، ح 6507
يا از عائشه نقل كردند كه ايشان گفته‌اند :
ما قبض رسول الله صلي الله عليه وسلم ، ارتدت العرب قاطبة ؛ همه عرب ؛ يعني همه مسلمان‌ها مرتد شدند .
كتاب البداية والنهايه ، ج6 ،‌ ص33
در آخر ما نيز به شما توصيه مي‌كنيم كه دست از تقليد كوركورانه برداريد و كمي به دنبال علم برويد و قرآن و احاديث پيامبر را مطالعه بفرماييد .

والسلام علي من اتبع الهدي

گروه پاسخ به شبهات
10 | لطيف سراواني | | ١٢:٠٠ - ٢٦ مرداد ١٣٨٧ |
براي خودم متاسفم كه در دوراني زندگي ميكنم كه چنين سو استفاده هايي از اسلاام قران حضرت محمد(ص)وايمه معصومين(س)ميشود از اقا امام زمان عاجزانه درخواست درست كردن اوضاع را دارم
11 | ميثم رستمي(ري) | | ١٢:٠٠ - ١٨ شهریور ١٣٨٧ |
فقط يك چيز مي توانم بگويم(اللهم عجل وليك الفرج)
12 | محمد-ح | | ١٢:٠٠ - ١٩ شهریور ١٣٨٧ |
با عرض سلام و خسته نباشيد
با توجه به اينکه اکثر فتاواي مراجع عظام تشيع مثل هم بوده و شباهت زيادي با هم دارند آيا در مورد وهابي ها هم اينطور است؟
علماي ديگر آنها در مورد اين فتاوا نظري ندارند؟اگر فتوا در مورد فوتبال اينطور باشد چرا در کشورهايي که روساي آنها وهابي هستند فوتبال بطور رسمي و بين الملي برگزار ميشود؟

با تشکر
13 | لعنت بر 310 | | ١٢:٠٠ - ٢٧ مهر ١٣٨٧ |
با عرض سلام و خسته نباشيد
با توجه به اينکه اکثر فتاواي مراجع عظام تشيع مثل هم بوده و شباهت زيادي با هم دارند آيا در مورد وهابي ها هم اينطور است؟
علماي ديگر آنها در مورد اين فتاوا نظري ندارند؟اگر فتوا در مورد فوتبال اينطور باشد چرا در کشورهايي که روساي آنها وهابي هستند فوتبال بطور رسمي و بين الملي برگزار ميشود؟

با تشکر

پاسخ:
اختلاف نظر بين علماي اهل سنت و يا بزرگان وهابيت معمولا بسيار است
14 | رحمت الله موحد | | ١٢:٠٠ - ٠٩ دي ١٣٨٧ |
برادران و خواهران عزيز:
آيا پيدا كردن مطالب ارزنده و مفيد كه براي نزديكي و اتحاد مسلمانان جهان ضروري ميباشد بسيار مشكل است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا در كتابهاي حديث و روايات شيعه و سني مطالبي كه بر روند اتحاد و همزيستي مسلمانان تاكيد ميكنند كم است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بناا از تمام دست اندركاران اين سايت و ضمنا سايت مسلمانان و ...(كه به نظر خودشان از تقدسات تشيع و تسنن دفاع ميكند) خواهشمندم كه به جاي درج مطالب توهين آميز . خرافات و فتواهاي احمقانه وهابيان ..... مطالبي را بنويسيد كه در راستاي تحقق اهداف عاليه اسلام و اتحاد مسلمين كمك كنند و خواهشمندم كه مانند رهبران سياسي عربستان سعودي كه نفت را به خاطر ضربه زدن به جامعه اسلامي و بدست آوردن رضايت و خوشي يهوديان و مسيحيان استفاده ميكنند: شما اين وسيله اطلاع رساني را مورد سو استفاده قرار نداده و به نام اسلام (تشيع و تسنن) تيشه بر ريشه اتحاد اسلامي نزنيد. زيرا ما در دوره اي قرار داريم كه عده اي از روشنفكران مسلمان (اعم از شيعه و سني) كنفرانسهاي گفتگوي بين مذاهب را تشكيل ميدهند تا اختلافات ناچيز موجود را كم نمايند. شما نيز بايد با آنها همكار بوده و به خاطر عزت و سربلندي اسلام بوسيله اطلاع رساني هاي مثبت و مسالمت آميز خويش به هدف خير آنان كمك كنيد.
به اميد آنروز كه جامعه اسلامي از ناصبي و رافضي پاك گردد. (( و من الله التوفيق ))
15 | محمد شباني اماميه | | ١٢:٠٠ - ١٠ دي ١٣٨٧ |
من محمد 18 ساله از تبريزم
در جواب جناب آقاي "ي" كه اين حقايق رو تهمت خوندند

1. ابن تيميّه نظريّه پرداز برجسته وهّابيّت مى‏نويسد:
الرافضة لم يدخلوا في الإسلام رغبة ولا رغبة، ولكن مقتا لأهل الإسلام(1)؛ هدف شيعيان از مسلمان شدن نابود كردن اسلام بوده است.
واليهود لا يرون على النساء عدّة وكذلك الرافضة(2)؛ زنان شيعه همانند زنان يهود عده نگه نمى‏دارند.
واليهود يستحلّون أموال الناس كلّهم وكذلك الرافضة(3)؛ شيعيان همانند يهود اموال ديگران را بر خود حلام مى‏شمرند.
(1) منهاج السنّة، ج 1، ص 23.
(2) همان، ص 25.
(3) همان، ص 26.
====================================================================
2. ابراهيم سليمان جبهان، نويسنده مصرى مى‏نويسد:
إنّ نكاح الأمّ عندهم هو من البر بالوالدين، وإنّه عندهم من أعظم القربات(1)؛ شيعيان ازدواج با مادر را يك نوع نيكى به پدر و مادر مى‏شمارند و از بزرگ‏ترين وسيله‏هاى تقرّب به خداوند متعال مى‏دانند.
3. دكتر عبداللّه‏ محمّد غريب دانشمند مصرى در كتاب سراسر دروغ و تهمت خود «وجاء دور المجوس» مى‏نويسد:
إنّ الثورة الخمينيّة مجوسيّة وليست إسلاميّة، أعجميّة وليست عربيّة، كسرويّة وليست محمّديّة(2)؛ نهضت [امام [خمينى، يك نهضت مجوسى، عجمى و كسروى است، نه نهضت اسلامى، عربى و محمّدى.
نعلم أنّ حكّام طهران أشدّ خطرا على الإسلام من اليهود، ولاننتظر خيرا منهم، وندرك جيّدا أنّهم سيتعاونون مع اليهود في حرب المسلمين(3)؛ مى‏دانيم كه خطر حاكمان تهران بر اسلام از خطر يهود بر اسلام، سخت‏تر است و از آنان هيچ اميد خيرى انتظار نمى‏رود و نيك مى‏دانيم كه آنان به‏زودى با يهود، هم‏داستان شده و به جنگ مسلمانان خواهند آمد!
(1) تبديد الظلام، ص 222.
(2) وجاء دور المجوس، ص 357.
(3) همان، ص 374.
============================================================
4. دكتر ناصر قفارى در رساله دكتراى خود كه اكنون كتاب درسى دانشگاه مدينه است، مى‏نويسد: أدخل الخمينى إسمه في أذان الصلوات، وقدّم إسمه حتّى على إسم النبيّ الكريم، فأذان الصلوات في ايران بعد استلام الخمينى للحكم وفى كلّ جوامعها كما يلى: اللّه أكبر، اللّه اكبر، خمينى رهبر، أي الخميني هو القائد، ثمّ أشهد أنّ محمّدا رسول اللّه(1)؛] امام[ خمينى، نام خود را در اذان نمازها داخل كرده و حتّى نام خود را بر نام پيامبر نيز مقدّم نموده است. در ايران، اذان در نمازها بعد از اعلام [امام [خمينى به عنوان حاكم ايران و حاكم همه جوامع [مسلمانان [چنين است: اللّه‏اكبر، اللّه‏اكبر، خمينى رهبر يعنى خمينى پيشواى ماست، سپس [مى‏گويند: [شهادت مى‏دهم كه محمّد فرستاده خداست!
جاى بسى شگفتى است كتاب‏هايى كه بر ضدّ جنايات صهيونيسم در فلسطين اشغالى نوشته مى‏شود، بسيار كمتر از كتاب‏هايى است كه بر ضدّ شيعه تأليف مى‏گردد.
5. در حجّ سال 1381، ده ميليون و 685 هزار جلد كتاب به 20 زبان زنده دنيا كه غالبا بر ضدّ شيعه بوده از سوى دولت سعودى در ميان زائران خانه خدا، پخش شده است(2).
(1) اصول مذهب الشيعة الإماميّه، ج 3، ص 1392.
(2) روزنامه عكاظ، به تاريخ 11/9/81 به نقل از: مجلّه ميقات، شماره 43، ص 198.


هر كس كه در ايران يا ساير مناطق شيعه نشين سكونت داشته باشد ميداند اين فتواها دروغي بيش نيست و همه تهمت به شيعيان است با اين همه براي نوشتن حقيقتي بسيار كوچك از فرقه ضاله وهابيت اين همه داد و قال راه مياندازيد كمي از لاك تعصب بيرون بياييد و دقيقتر روايات خوتون رو بخونيد جناب آقايان وهابي صهيونيست همه ميدانند كه موسس اصلي اين فرقه همفر انگليسي و محمد ابن عبدالوهاب كه مرتد بود بوده اند


با تشكر از موسسه تحقيقاتي وي عصر كه اين حقايق را برما آشكار نمودند
16 | رقيه خاني | | ١٢:٠٠ - ٠٦ بهمن ١٣٨٧ |
با سلام و خسته نباشيد
اگر آنها با اين كارهاي به ظاهر پيش پا افتاده تقليد از كفار ميدانند چرا از آنها هواپيما و وسايل جنگي اسباب بازي و لباس و كلي چيزهاي ديگر خريداري مي كنند آيا با اين كار از افراد كافر الگو پذيري نمي كننديكي جواب اينا را بدهد .
17 | لعنت بر ع...ر | | ١٢:٠٠ - ١٤ بهمن ١٣٨٧ |
خيلي با حال بود .واقعا ما چه برادراي سر به راهي داريم
18 | دشمن عمر | | ١٢:٠٠ - ١٣ اسفند ١٣٨٧ |
سلام و خسته نباشيد به شما
واقعآ وهابيها احمق هستند
اگه تونستي به وبلاک من هم سر بزن
aliarp.blogfa.com
19 | زينب | | ١٢:٠٠ - ٠٨ فروردين ١٣٨٨ |
رقيه خانم

هواپيما و وسايل جنگي قابل استفاده و مفيد هستند اما بازي فوتبال با زمين و وسايلش و قانون و دفتر و دستكش يعني هوي و هوس و غرور و فخر فروشي و اسلام با فرهنگ باد هوا مخالف است .
20 | momen abdullah | | ١٢:٠٠ - ٠٧ ارديبهشت ١٣٨٨ |
جناب ؛ي؛ من طبق فرمايش شما ايه ۵۴ سوره مائده را مطالعه کردم. با اجازه شما ايه بعدي را هم مطالعه کردم. تناقضاتي بين نصايح شما و قران يافتم: شما مي گوييد تقلييد نکنيد ايه ۵۵ سخن از ولايت مي زند. به نظر شما ما بايد مقلد ولي مان باشيم يا نه؟ در ضمن در ايه ۵۴ من اثري از صحابه نديدم. بلکه انذار خدا را به ايمان اورندگان ديدم. حال وقتي خدا در زمان حيات نبي هشدار مي‌دهد چگونه شما صحابه را حتي اگر سالها بعد از رحلت نبي اکرم زندگي کرده با شند را بهشتي مي‌دانيد؟ "آيا وجود خدا را احساس نميكنيد؟" لطفا به ما بگوييد که با کدام يک از حواستان معبود عمر را حس مي کنيد؟
21 | وهابيت دشمن اسلام | | ١٢:٠٠ - ٠٩ تير ١٣٨٨ |
کساني که براي توجيه عقايد خود دست به تحريف کتابهاي مرجع خود مي زنند دادن چنين فتواهاي از انها هيچ بعيد نيست.
کساني که دين سراسر رافت وعطوفت اسلام را اينچنين خشن جلوه مي دهند تا جايي که تمامي اروپاييان و غربي ها اسلام را با خوشنت هاي وهابي مي شناسند، ودر مورد شعيه پيرو علي(ع) چنين اظهار نظر مي کنند دادن چنين فتواهاي اصلا دور از نتظار نيست.
الهم عجل لوليک الفرج
22 | دوستدار اهل بيت | | ١٢:٠٠ - ٢٢ تير ١٣٨٨ |
با علي از يا علي يك نقطه كم دارد ولي با علي بودن كجا و يا علي گفتن كجا
23 | علوي خالص | | ١٢:٠٠ - ١١ شهریور ١٣٨٨ |
فرقه و کتابي از ان نام ببريد که مثل نهج البلاغه باشد . اين که ديگه به عقل مربوط مي شود نه به اعتقاد!
24 | عاشق ترين عاشق | | ١٢:٠٠ - ١٨ شهریور ١٣٨٨ |
واقعا براي مردمي كه اين فتواها را ميشنوند بايد ابراز تاسف كرد كه شما چقدر پست هستيد كه يه چه حرفهاي مسخره گوش ميدهيد مگر دين بازيچه يه مشت انسان احمق و واقعا فاقد عقل است كه هرچي خوش به فكر كثيفشون بياد به اسم دين مي گويند...
و لعن الله علي قوم الظالمين و لعن الله علي وهابيون في كل الارض
25 | علي عساكره | | ١٢:٠٠ - ٢٣ شهریور ١٣٨٨ |
با سلام و صلوات بر محمد وآل محمد

وقتي اين همه فتواي وهابييون را شنيدم خنده ام گرفت وبايد گفت كه اين وهابييون يك مشت دلقك هستند.

با تشكر
26 | momen abdullah | | ١٢:٠٠ - ١٢ مهر ١٣٨٨ |
سرکار خانم بهار
نمي‌دانم چند سال داريد. ولي اگر بياد نداريد از مسن تر ها سوال کنيد.
آيا شما «باران رحمت صدام» براي اوروميه را به ياد مي‌آوريد؟

به خداي خالق زمان شما را قسم مي‌دهم که با خود فکر کنيد که چگونه دلتان مي‌آيد جيره خوار رژيمي باشيد که به قاتلي مانند صدام ميلياردها دلار کمک کرد؟
آيا کمک آن رژيم سفياني به صدام ملعون را نيز «نشنيده ايد»؟؟؟
http://www.odiousdebts.org/odiousdebts/index.cfm?DSP=content&ContentID=10279
رژيم سفياني فقط سي بيليون دولار وام در اختيار صدام قرار داد.
نفت را در آن زمان از سي دلار به نه دلار رسانيد.
حتي با اف-پانزده هاي آمريکايي به حمله مستقيم به جنگنده هاي ايران دست زد.
به راستي جرم کودکان سردشت و حلبچه چه بود؟؟

اگر نشنيده اي بشنو که کشور سفياني جزو منفورترين کشورها نزد سياهان آفريقايي است.
کشوري که کاملا يک سيستم برده داري در آن حکم مي‌راند.

از سايت سني نيوز سخن راندي.
بگذار مطلبي از آن چرند سايت را اينجا بازگو کنم:
«چرا علماي تشيع زندگي حضرت حسين (رض) را سانسور مي کنند ؟
... ۶ – در دوران حضرت حسن (رض):
در اين دوران با برادرش همراهي و همکاري کامل داشته است و از پيمان صلح و آشتي حضرت حسن با معاويه حمايت کرده است وبه مفاد آن مقيد و وفادار بوده است .
پس از صلح بين حسن و معاويه ، روابط آنها حسنه بوده است و معاويه سهم حضرات حسن و حسين را از بيت المال پرداخت مي کرده است .
۷ – در دوران معاويه :
- پس از مرگ حضرت حسن ، حضرت حسين همچنان در بيعت با معاويه باقي بوده و معاويه نيز سهم او را از بيت المال پرداخت مي کرده است .
- در سال ۵۱ مسلمانان به فرمان معاويه عملياتي جهادي براي فتح قسطنطنيه شروع کردند ، در اين عمليات حضرت حسين همراه با بزرگاني ازقبيل ابوايوب انصاري ، عبدالله بن عباس و عبدالله بن جعفر( شوهر زينب) حضور داشتند ...»
«رشد روزافزون روافض، اين فرزندان نامشروع امريكا و ايران در افغانستان»

اين است منطق ابوبکري. کشتار و سپس توجيه کشتار. قتل عام و سپس مشروع کردن قتل عام.

به والله نمي‌دانم اين لذتي که شما از کشتار،روزي در حلبچه،روزي در هرات،روزي در صعده مي‌بريد چيست؟
گرچه مي‌دانم شيطان در عصر عاشورا به رقص و پايکوبي مشغول بود.

علي ولي الله
27 | بهار | | ١٢:٠٠ - ١٢ مهر ١٣٨٨ |
من نمي دونم شما شيعه نما ها تا كجا مي خواهيد پيش برويد و اينقدر نادان بمانيد.چشمانتان را روي حقايق ببنديد و با دروغ مردم را بازيچه خود بكنيد.اينهمه دروغ و تفرقه مطمئنا براي شما فوايد زيادي دارد البته در ظاهر.من به شما هشدار مي دهم از روزي كه در آن باطن ها آشكار شود .اين دنيا نيز دار مكافات است .هيچ توجه كرديد كه مردم ايران چه دين زده شده اند فقط به خاطر نمايش و عملكرد شما از دين.من سني هستم ولي شيعه مسلمان تر از خودم بسيار ديده ام.مشكل شيعه يا سني بودن نيست.مشكل تفرقه و بي ديني هست كه شما به اسم اسلام و شيعه و با هدف محكوم كردن هر انسان پايبند واقعي اسلام ايجاد مي كنيد.(تفرقه بينداز و حكومت كن) چه بسيار علماي شيعه كه در پي گفتن حق به راحتي حذف شده اند.من از اين حرف و حديث ها بسيار پشت سر سني ها شنيده ام .ولي همه اشان دروغ است و ما اين خرافاتي كه به نام ما به خورد شما عزيزان شيعه مي دهند را نه قبول داريم و در هيچ كجاي مذهبمان آورده ايم.حالا خوبه همين تيم عربستان بارها مارو شكست داده و آخرين بار در همين ايران و تاكنون چند ايراني در ليگ عربستان پول هاي هنگفتي به جيب زده اند.ما كه نديده ايم صحبت از چنين قوانيني باشد.كافي است كمي تحقيق كنيد و به مراجع اصلي ما رجوع كنيد.اين هم يكي از سايت ما كه البته فيلتر شده است.بايد از فيلتر شكن استفاده كنيد.مي تونيد سوالاتتان را آنجا مطرح كنيد.
http://www.sunni-news.com
28 | حميد رضا | | ١٢:٠٠ - ١٣ مهر ١٣٨٨ |
سلام بخونيد اگر نظري داشتيد خوشحال ميشم ببينم خدمت دوستان اهل تسنن عرض ميكنم,عزيزان اينجا وهابيت نقد ميشه نه اهل سنت اين عصبيت شمارو نشون ميده كه در مقام دفاع از اين كفار ظالم بر مياييد مردم غزه همه سني هستند ولي در جنگ با اسرائيل تنها اين كشور شيعه نشين ايران بود كه به مردم غزه كمك كرد فكر نكنم بتونيد بزنيد زيرش حالا چه دليلي داره كه شما از اينها دفاع ميكنيد خدا ميدونه عزيزان دست از لجاجت برداريد كه اقوام بسياري بر اثر لجاجت بااهل حق نابود شدند كاري نكنيد كه هبگام ظهور در لشكر سفياني و دجال باشيد كاري نكنيد كه روز واقعه در پيشگاه حضرت حق ودر برابر رسول الله سرافكنده باشيدكه چرا پيروي از جانشينان به حق پيامبر رها كرده به دنبال غلام مغيره افتاده ايد اگر شما به پيامبر ايمان اورده ايد چرا به حرفش عمل نميكنيد مگر پيامبر نفرمود كتاب الله و عترتي ايا عترت پيامبر ابوبكر و عمر و عثمان بودند نه عترت پيامبر علي وفاطمه و حسن حسين و فرزندانشان عليهم السلام بودند فاطمه عترت رسول الله بود كه عمر ملعون سيلي به صورتش زد و پهلويش را شكست. داستان غدير را علماي بي عمل سني نقل ميكنند وچرا به ان عمل نميكنند چون قلب هايشان در تملك شيطان است خود ميدانند علي حق است ولي مانند جاهلييت از راي اجداد جاهل تر از خود پيروي ميكنند دوستان به حكم عقل و در نتيجه ذره اي تفكر ميفهميد كه عمر در تمام خونهايي كه در جنگهاي داخلي مسلمانان وبه دليل تفرقه ريخته شده دخيل است همه ميدانند كه عمر بين مسلمين تفرقه انداخت ولي علي براي حفظ اسلام از حق خود گذشت همه ميدانند اگر علي ميخواست با ضربه اي حيدري ميتوانست روبهان تفرقه افكن را از ميان بردارد ولي براي حفظ اسلام نكرد و سكوت كرد . دوستان اگر لحظه اي تفكر وكمي تحقيق كنيد هيچ وقت از وهابييت دفاع نخواهيد كرد خانم بهار ايا شما حاضريد به عقد چندين نفر در بياييد ايا از نظر شما اين عقلاني است و يا در اسلام مشكلي مهمتر از فوتبال وجود ندارد ويا بقيه در فشاني هاي علماي وهابييت حالا علمايي كه اينها باشند مقلدينشان تكليفشان معلوم است . خداوند انشا’ الله ما و شما را به راه راست هدايت كند والسلام اللهم صلي علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
29 | ع. ن .س | | ١٢:٠٠ - ٢٦ آبان ١٣٨٨ |
واقعا اگر كمي تامل كنيم اگر اسلام اين چيزي است كه وهابيت در عربستان تبيين نموده است . علي الاسلام والسلام . البته حالا به دل نبي اكرم ص مي رسم چرا كه اين عربها با اين طرز فكر نمونه هاي پيشرفته 1400 سال پيش اند
30 | حميد پناهي | | ١٢:٠٠ - ٢٠ آذر ١٣٨٨ |
خوب فتواي عمري بهتر از اين نمي شود. بالاخره اين ها هم شاگرد همون استاد هستند.
31 | سعيد حسيني (شاه اسماعيل صفوي) | | ١٢:٠٠ - ٢١ آذر ١٣٨٨ |
با عرض سلام

خدمت دوستان پاسخ به شبهات

از شما بسيار ممنون و سپاسگذاريم که ماهيت واقعي وهابيت را به قلم ميکشيد و آنان را از طريق گفتار و عملکرد خودشان به ديگر دوستان معرفي ميکنيد.

اما اينگونه فتاوا صرف نظر از مسخره بودن و دردناک بودن آن بنام اسلام عزيز داراي هدف و پيام براي ديگران مي باشد.

وقتي عالم نمائي از اهل سنت شهره جهاني نيز براي همکيشانش ميشود اقدام به صدور چنين احکامي ميکند ابتدا بايد ريشه ي آن حکم و يا فتوا را بررسي و نظريه علماي قبل و در نهايت رهبران اوليه آن عقيده (خلفاي راشدين) را شناسائي کرد.

آيا صدور چنين احکامي از طرف عالم نماهاي اهل سنت مختص زمان حال است يا در گذشته نيز به صدور چنين احکامي مبادرت کرده اند؟؟؟

فتاوائي مانند شير خوردن مرد بالغ از زن بالغ به استناد از عايشه و فتاواي ديگر . . . . بايستي بررسي و در واقع عقيده اهل سنت را بطور ريشه اي کنکاش و به نتيجه رسيد.

بنده مطالعاتي در صحيحين (صحاح سته) داشته ام و بايد عرض کنم که امثال چنين احکامي به وفور در صحيحين يافت ميشود.

با توجه به اينکه وهابيت را ما نسلي نوظهور ميدانيم و حساب آنانرا از اهل سنت جدا ميکنيم بايد عرض کنم که مطالب زيادي در صحيحين و کتب ديگر مخصوصآ از ابن تيميه موجود است که در جهت نظريات وهابيت است.

در يک بررسي هرچند کوتاه براحتي مبناي عقيده اهل سنت آشکار ميشود و در واقع يکي از مشکلات اساسي اهل سنت اين است که در مورد عقيده ي به ارث رسيده از پدر و مادرشان تحقيق نميکنند و بدون تحقيق آنرا پذيرفته اند و بدتر از آن اين است که نسبت به آن عقيده که چيزي در موردش نميدانند و يا اطلاعات کمي از آن دارند تعصب بيجا دارند
از طرفي قبول اشتباه بعد از گذشت مصلا 20 يا 30 يا 40 يا . . . . را به مراتب سخت تر از رسيدن به حقيقت ميدانند و هيچوقت نسبت به عقايدشان مطمئن نبوده و هيچگونه اعتمادي هم به رهبران آن عقيده ندارند.

ممکن است سئوال شود که عدم تحقيق اهل سنت را چگونه ثابت ميکنيد؟

جواب:

فتاواي مسخره و خنده دار عالم نماهاي اهل سنت بزرگترين دليل بر اين مدعاست وگرنه عقل سليم اينگونه مزخرفات را پذيرا نيست.
و ديگر اينکه فطرت آدمي در صورت حلال زادگي به سمت حقيقت در حال حرکت است به شرطي که به فرموده قرآن کريم (افلا يتفکرون)

علي ولي الله
32 | رهبر جنبش ضد وهابيت | | ١٢:٠٠ - ٠٦ دي ١٣٨٨ |
بايد بگويم كه ما هم اكنون ما يك جنبشي به نام ضد وهابيت تاسيس كرده ايم اطلاعات ديگر بعدا ارائه خواهد شد
33 | مالك اشتر | | ١٢:٠٠ - ٠٨ دي ١٣٨٨ |
جناب (رهبر جنبش ضد وهابيت)

ما هم با شماييم.!!!!

ما هم دوست داريم در اين فضيلت با شما شريك باشيم.!!!

اجركم عند الله.

جزا كالله خيرا..

يا الله.
34 | سيد امير | | ١٢:٠٠ - ١٠ بهمن ١٣٨٨ |
سلام : آقا دستتون درد نكنه كه مومنين را خندانديد . خنداندن مومن خودش ثواب بزرگيه اين فتاوي خنده دار كلي ما رو سر حال آورد . بابا اين وهابي ها عجب اعجوبه هايي هستند . ما نميدونستيم . نوكر مولا علي (ع) هستم .
35 | شمپتتتتتتتتتت | | ١٢:٠٠ - ٢٣ اسفند ١٣٨٨ |
سلام :
خيلي با لطيفه هاي زيبايتان حال كرديم دم عيدي !
قال وهابيون : هر كس دل هفت مومن شيعه را شاد كند بهشت بر او واجب ميشود .
بابا اين فتواهاي جوكي چه جوري به ذهنتون ميرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
36 | حسن | | ١٢:٠٠ - ٢٣ فروردين ١٣٨٩ |
از اين اسلام بدست اين چنين احمق هايي ادره ميشود وخانه كعبه در بين اين كفتار هاقرار دارد متاسفم
37 | دارا | | ٠٨:٥٣ - ٢٠ تير ١٣٨٩ |
اگر سني هستي چرا بهت بر ميخوره وهابيه چه غلطي کرده . پس سني نيستي و از نقابي استفاده مي کني که سنت رسول را با خودش همراه داره پس کذابي. بهتره کذابين دهانشان را ببندند شيعه که کاري با وهابي وحشي نکرده اينطور خودتو لت و پار مي کني. برو ببين وهابيه چه وحشي ايه تازه مي بيني ما اينهائيکه داريم در موردشون مي گيم و حقه تازه داري نازشون مي کنيم. برو سني برو به کيش خودت خودتو قاطي وهابيت نکن
38 | سعيد | | ١١:١٢ - ٢٢ تير ١٣٨٩ |
يكي از علماي سني كه شيعه شد كتبي نوشت بعنوان (اهل سنت واقعي)كه در ان كتاب مينويسد اهل سنت واقعي شيعيان هستند
39 | محمد رضا | | ٢٣:٢٧ - ٣٠ تير ١٣٨٩ |
بسم الله الرحمن الرحيم اللهم عجل لوليك الفرج. اللهم اللعن ??? يزيد -شمر -معاويه - ابن تيميه و .... وهابيان خود را پيروي پيامبر ميدانند و معتقد هستند که شيعيان کافرند پيامبر در شرايط سخت امام علي را به عنوان جانشيني خود معرفي کرد پس اگر وهابيان پيروي پيامبرند چرا علي را به عنوان دوست پيامبر قبول دارند نه به عنوان جانشين .
40 | مجيد | | ١١:١٠ - ٠٩ مرداد ١٣٨٩ |
با عرض سلام به همه عزيزان صرف نظر از عقيدتان در مورد اقا يا خانم ي بايد بگم خدا قول بهشت و جهنم رو به كسي نداده چه صحابه باشه چه نباشه اين اعمال كه سر اخر معلوم ميكنه به نظر من جناب ابوبكر و عثمان ويزكيهاي خوب و بد رو با هم داشتن ولي شايستگي ولايت رو نداشتن اگر بابينشي باز كمي تحقيق كني متوجه ميشي خود رسول الله چه اينده اي رو براي امتش طراحي كرده بود
  بعدی [1] [2] [3]  
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب