2022 January 28 - جمعه 08 بهمن 1400
فتواهاي خنده دار وهابيت
کد مطلب: ٦٢٦١ تاریخ انتشار: ١٧ اسفند ١٣٨٦ تعداد بازدید: 31158
فتنه وهابیت » فتاوای شنیعه
فتواهاي خنده دار وهابيت

هر كسي كه گل بزند و سپس بدود تا بقيه او را دنبال كنند و بغل نمايند، (همانطور كه در آمريكا و فرانسه بازيكنان انجام مي دهند) بايد به صورتش تف انداخت و تنبيه كرد!!! زيرا ورزش بدني شما چه ارتباطي به شادي و بغل كردن و بوسيدن دارد!


مشايخ وهابي كه به صدور فتواهاي قتل و كشتار مسلمانان و پيروان اهل بيت (ع) مشهور هستند، فتواهاي خنده داري نيز صادر مي فرمايند! كه خواندن آنها خالي از لطف نيست...ـ پوشيدن كمربند ايمني حرام است! زيرا مانع قضا و قدر مي شود!!!


ـ شستن گوشت قبل از پختن بدعت است.


ابن تيميه: شستن گوشت بدعت است، چنانكه اصحاب پيامبر رضوان الله عليهم در عهد پيامبر(ص) گوشت را بدون شستن مي پختند و مي خوردند.


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


عبد الله النجدي: فوتبال حرام است مگر با اين شروط و ضوابط.


سوال: ...جواناني كه چيزي از تقوا نمي دانند و به وقتشان اهميتي نمي دهند و مي گويند مي خواهيم فوتبال بازي كنيم، مي پرسند شروط و ضوابط بازي فوتبال چيست تا ما در ورطه تشبّه به كفار و طاغوتيان و دشمنان دين مثل آمريكا و روسيه و.. نيفتيم.


جواب: به آنها مي گوييم اگر اصرار داريد بازي كنيد و وقت خود را بگذرانيد، بايد شروط و ضوابط ذيل را رعايت كنيد:


اول: خطوطي چهار طرف دور زمين نباشد؛ زيرا اين خطوط ساخته كفار و قانون بين المللي فوتبال است!


دوم: كلماتي كه كفار و مشركان به عنوان قانون بين المللي فوتبال وضع كرده اند، مانند گل و اوت و پنالتي و كرنر و ...، گفته نشود زيرا گفتن اين كلمات حرام است و هر كس كه اينها را بگويد تنبيه و بايد از بازي اخراج شود و بايد به او گفته شود كه به كفار و مشركين شبيه شده اي...


سوم: هر كس از شما كه در اثناء بازي افتاد و دست يا پايش شكست، يا دستش به توپ خورد بازي به خاطر او نبايد متوقف شود و به كسي كه او را انداخته كارت زرد يا قرمز داده نشود، بلكه به هنگام شكسته شدن يا ضربه ديدن بايد به قاضي شرع مراجعه شود تا آن بازيكن حق شرعي خود را همانطور كه در قرآن است بگيرد و شما بايد شهادت دهيد كه فلاني عمداً دست يا پاي او را شكست...


چهارم: نبايد در تعداد بازيكنان با كفار و يهود و نصارا و خصوصاً امريكاي خبيث تبعيت كنيد، به اين معنا كه نبايد با يازده نفر بازي كنيد، بلكه بايد بر اين تعداد اضافه يا كم كنيد.


پنجم: بايد با لباس خواب يا غيره خودتان و بدون شورت ها و پيراهن هاي رنگارنگ و شماره دار بازي كنيد، زيرا اين لباسها لباس اسلامي نيست، بلكه لباس كفار و غرب است.


ششم: هر كدام از شما كه اين شروط و ضوابط را رعايت كرد بايد قصدش از بازي فوتبال تقويت بدني براي جهاد في سبيل الله و آمادگي براي زماني باشد كه به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادي از پيروزي ظنّ.


هفتم: نبايد زمان بازي را 45 دقيقه قرار دهيد، شما بايد با كفار و فاسقان مخالفت كنيد و در هيچ چيز مشابه آنان نباشيد.


هشتم: نبايد در دو نيمه 45 دقيقه اي بازي كنيد، بلكه در يك يا سه نيمه بازي كنيد تا مخالفت شما با كفار محقق شود.


نهم: هنگامي كه يكي از دو تيم بر ديگري غلبه نكرد (تساوي بازي) و آنطور كه شما مي گوييد توپ به دروازه اي وارد نشد، نبايد براي بازي وقت اضافي يا پنالتي در نظر بگيريد (تا يكي پيروز شود)، بلكه بلافاصله بازي را تمام كنيد، زيرا بازي به اين طريق عين اجراي قوانين بين المللي فوتبال است!


دهم: در بازي فوتبال شخصي را به عنوان داور انتخاب نكنيد، زيرا بعد از لغو قوانين بين المللي همچون گل و اوت و پنالتي و كرنر و... وجود او دليلي ندارد! بلكه بودن او تشبّه به كفار و يهود و نصار و اطاعت از قوانين بين المللي است.


يازدهم: نبايد در اثناء بازي، گروهي از جوانان جمع شوند و شما را تماشا كنند، چون قصد شما ورزش و تقويت بدني است پس دليلي ندارد آنها شما را نگاه كنند! هر چند كه بگوييد آنها باعث تشويق شما در تقويت بدني و آمادگي براي جهاد هستند، به آنها بگوييد برويد دنبال منكرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذاريد ما بدنمان را قوي كنيم!!!


دوازدهم: هر كسي كه گل بزند و سپس بدود تا بقيه او را دنبال كنند و بغل نمايند، (همانطور كه در آمريكا و فرانسه بازيكنان انجام مي دهند) بايد به صورتش تف انداخت و تنبيه كرد!!! زيرا ورزش بدني شما چه ارتباطي به شادي و بغل كردن و بوسيدن دارد!


سيزدهم: دروازه بايد به جاي دو تيرك، سه تيرك داشته باشد، تا مشابه كفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بين المللي طاغوتي سازمان فوتبال محقق شود.


چهاردهم: هنگامي كه بازيكني مصدوم شد، نبايد بازيكن ديگري را جايگزين او كرد، زيرا اين روش، ساخته كفار و مشركين در آمريكا و ... است.اينها بعضي از شروط و ضوابطي است كه مانع تشبّه به كفّار و مشركين در بازي فوتبال مي گردد... من به اجراي اين شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمي كنم، بلكه اينها در واقع براي كسي است كه توان انجام ورزش هاي شرعي را ندارد و براي مؤمن صادق، ادلّه نقلي و عقلي مبني بر تشبّه فوتبال به كفّار كافي است، زيرا انجام بازي فوتبال بغض انسان را نسبت به كفّار متزلزل مي سازد، ولي جوانان اين امر را شادي و بازي مي پندارند (و تحسبونه هيناً و هو عند الله عظيم...).


در پايان اميدوارم كه اين پيام براي جوانان و ديگران مؤثر و مفيد باشد. اللّهم آمين.


به قلم: عبد الله النجدي


رياض-ربيع الاول1423هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


تحريم اهداء گل ـ هيئت علماي ارشد


بسم الله وحده و الصّلاة علي خير خلقه محمد صلّي الله عليه و سلّم،


و بعد: فتواي كميته دائم علماي ارشد كشور توحيد (كه خدا ايشان را ياري نموده و عزّت داده و دشمنانشان را ذليل گردانده است).


اين فتوا در تحريم اين گلهاي خبيث به دليل بوهاي تحريك آميزي كه دارند و به سبب اينكه اين كار تقليد از غرب ملعون و مسخ هويّت اسلامي ناب شمرده مي شود، است. از خدا مي خواهيم كه امّت اسلام را از اين فتوا بهره مند سازد و حجت را بر آنها تمام كند، والله المستعان!متن فتوا:


شماره فتوا:21409


تاريخ:21/3/1421


الحمد لله و الصلاة و السلام علي من لا نبيّ بعده.


و بعد، كميته دائم پژوهشها و فتواهاي علمي از سؤال مستفتي محمد عبد الرحمن العمر از حضر ت مفتي كلّ آگاه شد كه از سوي دبيركلّ هيئت علماي ارشد با شماره 1330 و در تاريخ 21/3/1420 به اين كميته ارائه شده است.متن سؤال:


در بعضي از بيمارستانها، اماكني براي فروش گل وجود دارد، و ما عيادت كنندگاني را مي بينيم كه دسته هاي گل را به بيماران تقديم مي كنند، اين كار چه حكمي دارد؟


در طول قرون متمادي اهداء گل (طبيعي يا مصنوعي) هيچگاه جزء سنّت عيادت از بيماران نبوده و اين عادتي است كه از بلاد كفر وارد شده و عدّه اي كه ايمان ضعيفي داشته اند، از آنها تأثير گرفته و اين عادت را انتقال داده اند. حقيقت اين است كه بردن گل نفعي براي بيمار ندارد، بلكه تشبّه و تقليد محض از كفّار محسوب مي شود و نه هيچ چيز ديگر، و فقط خرج كردن پول در غير راه درست است كه اين اعتقاد فاسد را به دنبال دارد كه اين گلها باعث شفا مي شود! بر اين اساس نبايد از گل در مورد مذكور استفاده كرد، نه به صورت فروش و نه خريد و نه اهدا...

"اين سخنان در حالي از طرف كارخانه هاي فتوا سازي وهابيت صادر ميشود كه اميران آنان با امضاي قرار دادهاي ميلياردي و اهداي كمكهاي بلاعوض به همان بلادهاي كفر ، نوكري خويش را به شكلي متفاوت به اثبات مي رسانند..."


ترجمه: سايت سلام شيعه


Share
41 | ميلاد | | ١٥:١٩ - ١٦ مرداد ١٣٨٩ |
اين يارو وهابيه كه اين نظرات رو داده فكر كنم از راه نيافتن تيم ملي عربستان به جام جهاني حسابي شاكي بوده.چقدر زندگي تو عربستان سخته .هر روز يكي از اين يارو مفتي ها خواب نما ميشه و كلي جفنگ صادر مي كنه.
راستي كسي از دوستان مي دونه نظر اين مفتيها راجع به بهاييت چيه؟
به نظر من كه خيلي شبيه هم هستند.
فكر ميكنم كه يه دانشجو انگليسي پايان نامه اش رو به هر دو فرقه فروخته.
يه سوال شرعي هم از اين مفتي هاي اعظم دارم.
ماه مذكر است.خورشيد موئنث.تكليف خورشيد از اين همه چشم چروني مرتيكه بي غيرت ماه چيه؟
42 | حسن اعرج خدايي | | ٢٤:٣٥ - ٢٤ مرداد ١٣٨٩ |
بسم الله الحكيم
برادران شيعه و سني خداي متعال پيامبر خود محمد را مامور كرد تا با معرفي اسلام شما را با فضيلت اسلام آشنا كند شايد نميدانست كه شما 1400 سال كه باز هم ادامه دارد سر موضوعي از آن كه به اسلام هم ربطي ندارد دعوا كنيد منبع.كون المتقين جلد2 ص278
43 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | | ١١:٣٧ - ٢٥ مرداد ١٣٨٩ |
سلام

جناب حسن اعرج

لطفا به بنده بگو همان پيامبري که خداي متعال او را مامور كرد تا با معرفي اسلام شما و ما را با فضيلت اسلام آشنا كند چرا با کفار جهاد کرد و آنان را به درک واصل نمود؟؟؟

يا حق
44 | محمد اسماعيلي | | ١٠:١٨ - ٠٩ شهریور ١٣٨٩ |
من فكر ميكنم اگه اينطوري پيش بره اين جاهلان وهابي دوباره زنده به گور كردن دخترها رو اينبار به يه شكل ديگه به راه مياندازند
45 | هادي | | ٠٨:٠٧ - ٠٨ مهر ١٣٨٩ |
سلام دوستان من داشتم تمام نظرات شما رو مي خواندم ... حالا يك سوال از اين برادران و خواهران سني دارم
شما ما را احمق فرض مي كنيد حالا بگويد شما از چه چيزي پيروي مي كنيد؟
شما كه هيچي سران شما هم در برابر ما شيعه ها كم آوردن مي دوني چرا؟ چون جواب قانع كننده اي ندارن مكتب شما گرفته شده از چي؟
برين خودتون جم كنيد ............يك نگاهي هم به شبكه هاي مناظره ها بياندازيد ببينيد چقدر بزرگان شما مي تونند ثابت كنند مذهب خودشون را
در پايان مي گم:اللهم عجل لوليک الفرج
46 | مسعود | | ١٦:٢٠ - ١٣ مهر ١٣٨٩ |
پيغمبر والاعزام،آن عاشق شاه عظام..............خواهد که او ظاهر کند فرق خلايق با امام پس امربنمودآن ولي بر * ثاني* بزدل همي.......بهر رضاي خالق داور نما کاري دمي دارم سوال از دوستان پاسخ دهيد اي شيعيان......"دَلّالِ خر" آيا کجا داند رسوم جنگيان او فرق تير و نيزه را الحق نمي داند ولي.......خواهد نشيند اي عجب بر مسند مولا علـــي از اين عمر دوست ها هر فتوايي بگي بر مياد،انشاءَالله با ظهور حضرت ولي عصر(عج) و با اجازه از حضرت به نابودي اين کوردلان وهابيت درمياييم.انشاءالله
47 | 95524144 | | ١٣:٤٨ - ١٨ مهر ١٣٨٩ |
كاش شما روافض حداقل در فوتبلتان عربستان وهابي را شكست مي داديد عرضه همان كار را هم نداريد...در ثاني خنده دار ترين فتواي شيعه فتواي تطهير قند در چاي است راستي كتاب حليه المتقين علامه ر رافضي مجلسي را حتما مطالعه فرماييد خصوصا در باب مجامعت واقعا اين دانشمند انسان را از خنده روده بر ميكند و فتواهاي مسخره راجع به حرام بودن غسل با دوش اب و يا فتواي دانشمند بزرگ شيعه در باب زلزله و سقوط از بالا و بوجود امدن بچه كه نشان از دور انديشي بسيار زياد!!!!!!!!علماي رافضي دارد در ضمن به اقاي هادي بگويم ما اول از قران و بعد از سنت و در وهله بعد از فتوا ان هم به صورت شورا و عقل جمعي استفاده مي كنيم و در ثاني يك عالم شما را نديدم كه در يك شبكه ازاد جلو يك عالم سني توان مناظره داشته باشد

پاسخ:

با سلام

دوست گرامي

انسان موجودي است که به او قدرت و اختيار داده شده است ، و مي تواند از اين قدرت در راه درست و نيز در راه ناصحيح استفاده کند ، يکي از قدرت ها قدرت سخن گفتن و نوشتن است ! مي توانيد از اين قدرت در راه نشر اکاذيب بدون مدرک استفاده کرده و نيز مي توانيد حقيقت را بنويسيد ! تمامي مطالبي که ما ذکر مي کنيم ، از شبکه ها و سايت ها و روزنامه هاي عربستان است ، اما آنچه شما از شيعه ادعا کرديد ، هيچ سند و مدرکي ندارد !

در مورد مناظره نيز ميتوانيد مناظراتي را که بر روي سايت ، موجود است ببينيد ، تا بر شما روشن شود که تا کنون مناظره بين علماي شيعه و سني را نديده ايد !

http://valiasr-aj.com/fa/list.php?bank=monazerat

موفق باشيد

گروه پاسخ به شبهات

48 | عبدالجاسم الرحمان | | ١٠:٤٣ - ١٦ فروردين ١٣٩٠ |
خاک به سر اين عالمان وهابي نادون که مثل کعب الاحبار يهودي فتواهاي پولي و نفتي صادر مي کنن الحق که آتش جهنم ارزوني شونه!!!!
49 | شاه سيد عبدلامين رضوي (خدا دوست اوست) رييس انجمن ض | | ٢٤:٣٨ - ١٦ فروردين ١٣٩٠ |
با سلام و عرض خسته نباشيد- 1-از برادران اهل تسنن که مي گن عالمان شيعه قادر به پاسخگويي اهل تسنن نيستند به اين دسته افراد ميگم اگه مردي کتاب شب هاي پيشاور که در مورد مناظره عالم شيعه با اهل تسنن پيشاور است رو مطالعه کن اگه مردي!!! 2 -از تعصب و غرض ورزي به دور باش اگه مردي!!...تو اي وهابي پيامبر-ص-کجا در زندگي مبارکشان تعاليم اسلام را خشن جلوه دادند؟پيامبر-ص- هنگامي که مکه را فتح کرد آيا کفار مکه را به زور شمشير مسلمان کرد يا با عطوفت اسلامي؟ و اي وهابي کافر که از يزيد لعنه الله عليه دفاع مي کني چه پاسخي داري در قيامت در مقابل پيامبر و خدا؟ مي گويي از کسي که با منجنيق کعبه را سنگباران کرد و سه روز تمام جان و اموال مردم مدينه را مباح ساخت دفاع کردي؟ اي وهابي چگونه است حرام خداوند را حلال مي کني؟با فتوي خود؟اي وهابي که اشکال تراشي مي کني عليه شيعه و عمليات انتحاري بر ضد ما انجام مي دهي اگه مردي بر ضد اسراييل فتوي صادر کن اگر مردي؟تو اي وهابي ملحد چرا در مکه بر ضد اسراييل سخن نمي گويي ؟ مي ترسي پول نفت بهت ندن؟اي وهابي تو که حرام مي داني ارتباط با آمريکا را چرا نفت به اين کفار مي فروشي؟چرا وهابيان که خود را پيرو پيامبر-ص- ميدانند کشورشان با اسراييل دوست است؟ چرا در تمام خطبه هاي نماز جمعه در مکه و مدينه خطوط کلي ان ها مشخص گرديده و حتي يک سخن در مورد استعمار و ضررهاي آمريکاي جهانخوار و اقمار آن سخن گفته نمي شود؟اي وهابي و اهل تسنن امامان شما که پيامبر-ص- را نديدند چگونه است از حکم امامان خود پيروي مي کنيد در صورتي که پيامبر-ص- را نديدند ولي اميرالمومنين علي-ع- پيامبر را ديده و شيعه طبق حکم علي-ع- که يار و صحابه کبار آن حضرت است پيروي مي کند؟ و اي برادران اهل تسنن دست از دوستي با وهابيون بر داريد مگر نه شمشير آل علي-ع- چشم وهابيون و دوستانشان را کور مي کند.
50 | عثمان | | ١٥:٥٨ - ٣٠ فروردين ١٣٩٠ |
به نظر من اهل سنت بايد خودش رو از وهابيت جدا بدونه.......واقعا كه.....!!!!!به احتمال قريب به يقين اين فتاوا واقعيت دارند و بدانيد كه اين چيزي نيست كه به خاطرش اهل سنت ملامت بشه.....بحث وهابيت از اهل سنت جداست.....به قول امام شافعي(رض)اگر محبت اهل بيت عليهم السلام رفض به شمار ميره.....تمام موجودات به رافضي بودن من شهادت خواهند داد......در ضمن فرقه اي كه شمشيرش بر روي برادر مسلمان خودش چه شيعه و چه سني بلند باشه يقينان از زمره ي كفار محسوب ميشه....خواهشا بحث وهابيت نجس رو از اهل سنت جدا بدونيد
51 | مرصاد | | ١٣:٠٠ - ١٦ ارديبهشت ١٣٩٠ |
سلام
من نميدونم چراوقتي ازوهابيت وانتقاد ازاونها حرفي زده ميشه اهل تسنن ناراحت ميشن.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه وهابيت ساخته پرداخته انگليسه برين تاريخشوبخونين...........
52 | عرفان | | ١٣:٣٤ - ١٢ خرداد ١٣٩٠ |
در کل عقلشون رو از دست دادند
.
.
.
ما فقط بايد مواظب با شيم تا خودمون و جوانامون آلوده به اين فرقه مزخرف بشيم.
53 | فريد قاسمي | | ١٥:٢٨ - ١٦ خرداد ١٣٩٠ |
واقعا حيفه پول خودمون رو ببريم توي عربستان و با سوغاتي خريدن به قدرت گرفتن وهابيت کمک کنيم. بياييد بيشتر فکر کنيم.
54 | شهرام واثق | | ٢٤:٤١ - ١٦ خرداد ١٣٩٠ |
خاک بر سر ا خودشونم ديوانه هستن
55 | مسعود | | ٠٩:٤٦ - ١٦ تير ١٣٩٠ |
سلام به دوستان.

و اينکه اينم بگم قابل توجه فردي که مناظره خواسته بگم بهترين مناظره شيعه و سني مناظره سلطان واعظين شيرازي عالم بزرگ شيعه با جمعي از علماي اهل سنت بود.ايشون تو اين مناظره با کتاب هاي خود اهل سنت چنان خلافت امام علي رو اثبات ميکنه آدم خودشم حال ميکنه.در ضمن از اون مناظرات جمعي از علماي سني هم به شيعه معتقد شدند
56 | جمال خاني | | ٠١:٥٦ - ١٩ مرداد ١٣٩٠ |
وهابيت يك چيزمزخرف ومن درآوردي است ودرهيچ جاي دنيا جاوارزش ندارد.محمد بن عبدالوهاب غلط كرده عرب خر كه ازخودش دين دربياره كثافت.وهابيون همه جيره خوارآمريكا هستند اگر راست ميگويند چندتاازمعجزات دين خود رااعلام كنند.درضمن هيچ خدمتي به بشريت انجام نداده اندفقط مثل
خر مصرف كننده وبي لياقت بوده اند.
57 | رضا | | ١٢:٥٤ - ٢٦ مرداد ١٣٩٠ |
با عرض سلام مب سايت خوب و جالبي داريد لطفا تاييد مراجع را هم بگزاريد تا جوانان بباور کنند و با استناد باشد .اجرکم عندالله
58 | امير | | ٠٢:٣٨ - ٠٥ شهریور ١٣٩٠ |
با سلام
اميد دارم تمام عزيزان اهل تحقيق باشند
بالاخص بچه شيعه نكنه خدا نكرده شيعه بودنشون وراثتي باشه بلكه اكتسابي و با هيچ شبه ايي متزلزل نشه
اميد داشتم كه فتواهاي 4 گانه اهل سنت هم بگذاريد چون خود صحيح بخاري در اهل سنت براي محققين براي اثبات شيعه كافي كه احكام رو باهم قياس كنيم
مثلا ابو حنيفه گفته كه كسي گندم ديگري رو بردارد دزد است ولي اگر تبديل به آرد كرد اشكال ندارد و از آن خودش مي باشد در صورتي كه در شيعه حق الناس است و در صورت تلف بايد عين مبلغ را بپردازد
از اين امور خيلي خيلي زياد است اميد به تحقيق كننده بدون تعصب براي رسيدن وكشف حقيقت
ان شاْ الله
59 | اوستا | | ١١:٠٩ - ٠٦ شهریور ١٣٩٠ |
بابا بخدا اين وهابيا به خر گفتن زكي
والا حيفه آدم وقتشو صرف اين لجنا كنه
60 | رضا | | ٠٩:١٧ - ٠٦ مهر ١٣٩٠ |
خدا كند عزيز دل همه برسد
يگانه منتقم خون فاطمه برسد
61 | نفيسه | | ٢٠:٥٤ - ٠٤ آبان ١٣٩٠ |
ميشه تو اين سايت يه آمار كلي بدين كه چند درصد از مسلمانان شيعه و چند درصد سني و چند درصد وهابي اند.ممنون
درضمن وهابيون عقلم خوب چيزيه كه خدا داده تا بكارش بندازي
62 | ايمان | | ١٥:١٨ - ١٣ آبان ١٣٩٠ |
آخه اگه اين احمق هاي وهابي عقل داشتن كه اينجور نبود
اين فتوا كه خوبه فيه ژيزايي من شنيدم كه بشنوين ميتركين از خنده
مثه محرم شدن همكار مرد به همكار زن با خوردن شير از سينه اون همكار
يا اقتدا براي نماز جماعت به تلويزيون
63 | عليرضا تقوي | | ٢٣:١٩ - ٢٣ آبان ١٣٩٠ |
در جواب آن كساني كه به شيعيان علي (عليه سلام)بي احترامي مي كنند همين بس كه حضرت محمد (صل الله عليه و آله و سلم) فرمود (من كنت مولا فهذا عليا مولا)
64 | رضا رضايي | | ٢٣:٢٩ - ٢٥ آذر ١٣٩٠ |
برادر عزيز ...چه شيعه چه سني ...اگر تو مسائل ديني علم دارين رو کنين ...و الا رسول اکرم ص و ائمه طاهرين عليهم السلام انقدر با فضيلت و کريم بوده اند که در برخورد با جاهلان به هيچ وجه هتاکي و فحش نداده اند.
65 | محمد مهدي مغفرتي | | ٠١:٤٢ - ٢٣ دي ١٣٩٠ |
با سلام وتحيات خدمت دوست محترم و مدافع حريم بر حق و الهي شيعه واقعا من در عجبم اين مزخرفات را از كجا مي آورند اين وهابيون. چند روز پيش در سايتي خواندم اگر يك مرد 50 ساله از سينه زني شير بنوشد به او محرم است لابد مادران خود را به همين شكل به دوستانشان محرم مي كنند من معتقدم كه اين اسكولها با شخص شيطان در رابطه اند ضمنا به اين مثلا برادران سني پيشنهاد مي كنم حسابتان را از اين انسان نما ها جدا كنيد نزديك است كه آتش اينان شما را هم بسوزاند ما بي خيال سيلي مادر نميشويم هرگز جدا ز دامن حيدر نمي شويم با ما مگو كه شيعه و سني برادرند با قاتل مادر كه برادر نمي شويم اين بي غيرت ها اگر عقل داشتندكه از همون اول وهابي نميشدند
66 | اختر مقدمي | | ١٦:٠٢ - ٠١ بهمن ١٣٩٠ |
سلام
چندتا نكته هست كه دوست دارم بگم
اول اينكه به جاي كل كل كردن و حرف زشت زدن به همديگه بهتره بريم تحقيق كنيم.
دوم اينكه بحث سني و وهابيت از هم جداست و تنها نقطه اشتراكشون مخالفتشون با شيعه است اميدوارم عزيزان سني حواسشون رو جمع كنن.
سوم اينكه من تا به حال نشنيدم كه يك عالم شيعه و يا حتي كسي كه مطالعاتي توي حقانيت شيعه داشته بعد از مدتها بره سني بشه ولي علما و اساتيد دانشگاهي سني به سمت شيعه جذب ميشن و اين نشون دهنده حقانيت مذهب ماست.
دعوا هم نداريم. كسي باور نداره بره تحقيق كنه و يه عالم شيعه رو معرفي كنه كه سني شده باشه.

از همه ي اينها گذشته دوستان سني مذهب يه نگاه به نسب حضرت علي(ع) بكنن و يه نگاهي هم به نسب جناب عمر بن الخطاب. آقاي خطاب يكي از نسبتاش با عمر اين بوده كه پدرش بوده، نسبتهاي ديگه اي هم باهاش داشته مثل دايي و ... بريد بخونيد تا بدونيد. من اگه سني بودم و نسب عمرو مي خوندم خودكشي مي كردم. واقعا چطور مي تونيد از همچين كسي پيروي كنيد.
67 | بنده خدا | | ٠٢:٢٧ - ٢٨ اسفند ١٣٩٠ |
به نام خدا
مکر مکر کنندگان به خودشون بر مي گرده به جاي کلکل کردن با اين وهابي ها بايد خود ساز يکرد که اسير دام کفر نشيم
68 | علي | | ١٠:٣٦ - ٢٦ فروردين ١٣٩١ |
در کل براي خنده حرفاي جالبي ميزنن
69 | حسين | | ٢٠:٤٧ - ٠٤ تير ١٣٩١ |
شدن مسخره که مردم بايد ازريششان بخندند
70 | عليرضا.ض | | ٠٥:٥٩ - ٠٨ تير ١٣٩١ |
به نظر شما ارزش داره بخاطر اين وهابيهاي احمق ابايد نظر داد.........چه چيزي که عيان است چه حاجت به بيان است.
71 | غضنفري | | ١٣:١٩ - ٠٨ تير ١٣٩١ |
با سلام خدمت تمامي دوستان
البته تازگيها اين نقيصه را در فتواي فوتبالي شون جبران کردن که"واجب است که در ميادين فوتبال مسلمانان بمب گذاشت که به کفار شبيه نشوند"و اين فتوا را در مصر عملي کردند
72 | حسيني | | ٠٦:٤٢ - ١١ تير ١٣٩١ |
سلام نام اين بخش را فتوي هاي خنده دار نگذاريد بلكه بگوئيد فتوي هاي هولناك و دهشتناك. چراكه وقتي مي بينيم امت اسلام گرفتار اين يهوديان مسلمان نما شده كه حاصل فكر منحطشان قتل و غارت و انفجار و ترور و تجاوز و جنايت و آدم كشي ان هم در سرزمين هاي اسلامي شده پي ميبريم اوج فاجعه اي كه امت اسلام گرفتار آن شده و نمي دانيم
73 | احمدي | | ١٣:٠٥ - ١١ شهریور ١٣٩١ |
سلام.يكي نيست اين فتواي وهابا چيزي بگه اينا واقا خودشون رو هم مسخره كردن ميگن خوردن گوشت جن جايز است حالا تو اين گروني گوشت جن از كجا گير بياريم بخوريم بگيد ما هم دو سه كيلو بخريم.يا ميگن ديوار مذكره اونوقت آقاها هم نبايد پشت به ديوار بخوابن چون ميشه زنا.واسه براداريه سني هم بگم داداش شما كه امامت حاليتون نيست بگو ببينم قبر كدوم خليفه روميشناسي كدومش يه كتاب يا يه سطر حرف درست حسابي زده.تو چه حسابي اسمتو ميزاري عمر يا تو كه حسين رو قبول نداري چرا اسمتو ميزاري حسين؟
74 | محمد حسين محمدي | | ١٩:٥١ - ١١ شهریور ١٣٩١ |
سلام وهابي ها عقلش از دست داده - اما دوستان عزيز خارج از اينکه به شيعه و سني توهين بشه با دلايل هم ديکر قناعت.......
75 | يك نفر | | ٠٩:٣٣ - ٣٠ شهریور ١٣٩١ |
لطفاً براي مطالبي از اين قبيل منبعي معتير ذکر کنيد.
76 | ليلا شاه محمدي | | ١١:٠٥ - ٠٥ مهر ١٣٩١ |
سلام خدايا با اين همه بدعت وكجروي ايا وقت ظهور صاحبمون ومولامون نرسيده -كافي خدا- داره بهم سخت ميگذره اينا اين طوري ما كه مثلا شيعه ايم و بر حق اين طوري يعني بدون عمل وفقط حرف ميزنيم وعالم بي عمليم ؛صاحب زمان ما كه جان عالم فداي مظلوميت اش چي ميكشه كه حتي 313تا انسان واقعيي گيرش نمياد تا بر ضد جهل مردم قيام كنه
الهم عجل فرج مولانا صاحب الزمان /ع/
77 | محمد | | ١٨:٣٦ - ٠٥ مهر ١٣٩١ |
همين آدماي احمق تو نظر ديگر مردم دنيا مسلمون شناخته ميشن چرا يکي نيس الني بگه اينا نيستن؟
78 | شهرام | | ٢٢:٣٧ - ٢٤ مهر ١٣٩١ |
بيا اينم دو تا از فتوا هاي واقعا مضحک مفتي ال سعود مفتي سعودي در صفحه توييتر خود در اين باره نوشته است: برهنگي زن و شوهر در نزد يکديگر سبب بطلان عقد ازدواج آنها مي‌شود و هر کس در مقابل همسرش برهنه شود، همسرش عملا مطلقه محسوب مي‌شود و بايد براي ادامه زندگي دوباره با همسرش ازدواج کند. در راه حلي عجيب براي محرم شدن زنان منشي با مديران نامحرم که توسط مفتي وهابي صادر شده است سوالاتي به ذهن خواننده خطور مي کند که پاسخ به آنها ماهيت واقعي اين دسته از مفتي هاي وهابي را آشکار مي کند. آيا بدون اطلاع از ابتدائي ترين مسائل فقهي و غير فقهي و بدون هرگونه سند فتوايي داد؟ اين دسته از افراد با ارائه همچين فتاوا به دنبال چه هستند؟ به گزارش فان مهر شيخ علي الربيعي طي فتوايي اعلام کرد: بر تمام منشي هاي زن واجب است، سه بار به مديرشان شير بدهند تا در حکم مادرشان باشند و بتوانند کنار آن ها کار کنند. اين مفتي وهابي يا آن قدر جاهل است که نمي داند اين فتوا مساوي با فعل حرام است و يا قصدش مبارزه با احکام، بي ارزش کردن و کوچک جلوه دادن احکام حقيقي اسلام است. مضحک بودن اين حکم از اين جهات است: اولا: مديري که به منشي نامحرم است، چگونه مي تواند قبل از محرم شدن، منشي را لمس کند و شير بخورد؟! ثانيا: اگر منشي، شير نداشت تکليف چيست؟ ثالثا: شير داشتن مستلزم داشتن نوزاد است، حال اگر منشي نوزاد داشت و شوهرش هم زنده بود، آيا زن شوهردار مي تواند به مديرش آن هم به اين طريق محرم شود؟! اين حکم نه تنها هيچ دليل مستندي ندارد و تنها برداشت ها و علايق شخصي مفتي وهابي را مي رساند، بلکه از هر جهتي که بررسي مي شود جز تمسخر و خنده مخاطب نتيجه اي نخواهد داشت. سؤال که بايد از اين مفتي هاي وهابي پرسيد اين است که اگر همسر خود آنها به عنوان منشي مشغول به کار شود، آيا حاضرند همين حکم را براي همسرانشان بدهند؟ وهابيت يک مکتب نوساخته است که خود را منتسب به اسلام مي داند که توسط اتاق فکرهاي بريتانيا براي تغيير ماهيت اهل سنت شکل گرفته است همچنان که براي انحراف تشيع فرقه بهائيت را به وجود آوردند که البته در ميان جوامع شيعي با وجود نسخه کامل هدايت بشري و مرجعيت بيدار اين انحراف رخ نداد. ظاهرا وهابيت هدفي جز اين ندارد که با فتواهاي مضحک، احکام واقعي اسلام را به سخره بگيرد و کوچک جلوه دهد تا به اين طريق احکام اسلامي را ناکارآمد نشان دهد؛ اقدامي که از آن، جز پشتيبانان غربي وهابيت کسي سود نمي برد.
79 | اگرقران وعترت قبول كنند نوكرشونم | | ١٥:٤٦ - ٢٠ آذر ١٣٩١ |
اعوذبالله من الشيطان العين الرجيم وامابعد اين ها ............ولش کن حتي ارزش صحبت کردن ندارند همه اين مفتي ها از سر کمبود محبت اين فتواهارو صادر ميکنند چون ميبينندهيچ توجهي بهشون نميشه اينارو ميگن بلکه کسي بهشون يکم نگاه کنه که البته موفق هم بوده اند خدا اينان را با بتان بزرگ جاهليت محشور کند(همون بت هايي که خالفه اول و دوم در قبل اسلام ميپرستيدند) خدا کند که بيايد
80 | خاك تو سر وهابيون و وهابيت | | ٠٨:٣٣ - ٢٩ آذر ١٣٩١ |
مطمعنين اينا آدمن؟؟؟؟احتمالا حيوون نيستن؟؟؟آدم هرچقدر بد ذات باشه اجازه نميده دوستش از مادرش شير بخوره يا حاضر باشه زنش به چه ميدونم منشيش شير بده!!!خاك هر دو عالم تو سرشونو عقايد مزخرفشون
  بعدی [1] [2] [3]   قبلی
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب