2024 May 22 - چهار شنبه 02 خرداد 1403
تصوير: با كشتن هفت محب اهل بيت، بهشت برويد!
کد مطلب: ٦٢٠٩ تاریخ انتشار: ١٩ خرداد ١٣٨٨ تعداد بازدید: 103121
فتنه وهابیت » جنایات وهابیت
تصوير: با كشتن هفت محب اهل بيت، بهشت برويد!

كوردلان وهابي با فتواي تكفير شيعيان، به پيروان خود اينگونه القا ميكنند كه چنانچه شما هفت شيعه را بكشيد بدون حساب و كتاب به بهشت وارد ميشويد و ميهمان رسول الله خواهيد بود ! اين تصوير يك تروريست وهابي است كه قبل از اقدام به انفجار كمربند انفجاري توسط نيروهاي امنيتي عراق دستگير گرديد.


Share
41 | يادگار | Afghanistan - Kabul | ١٢:٠٠ - ٣١ خرداد ١٣٨٨ |
با عرض سلام بنده از جناب اقاي قزويني در مورد فتواي اينكه ( چنانچه شما هفت شيعه را بکشيد بدون حساب و کتاب به بهشت وارد ميشويد ) ماخذ خواستم در عوض گروه شان چنين پاسخ داده اند : ظاهرا تصوير اين جوان سني را نديده ايد كه فريب اين فتاواي باطل را خورده و مي‌خواهد خود را به كشتن دهد ، تا شايد بتواند چند شيعه را بكشد ! گمان كرده ايد اين جوان سني متن روايات پيامبر (ص) را خوانده و چنين بر شيعه جري شده است ؟! موفق باشيد گروه پاسخ به شبهات نميدانم اين كدام ماخذ هست كه رجوع به ان كنم خدا هدايت كند اهل نفاق را محب ال بيت و صحابه هاي با وفاي پيامبر گرامي اسلام يادگار

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
اگر باور نداريد ، بهتر است به آدرس هاي ذيل نگاهي بياندازيد كه همگي از سايت هاي اهل سنت هستند :
http://www.alriyadh.com/2005/03/10/article46340.print
http://www.soriyoon.com/vb/showthread.php?p=104141
و حتي در آدرس دوم ، شخص به صراحت مي‌گويد يكي از بستگانش عبادتي انجام نمي داد ، چون گمان مي‌كرد ديگر امير جهادي شده است و عبادت از او ساقط است !
البته ما به شما گفتيم كه نگاهي به اين جوان سني بياندازيد ، تا بدانيد كه براي عمليات انتحاري از چه كساني استفاده مي‌شود ! كساني كه هنوز هيچ آشنايي با دين ندارند و با وعده هاي تو خالي در مورد بهشت رفتن فوري ، به اين كار دست مي‌زنند .
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
42 | وهابي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠١ تير ١٣٨٨ |
جناب پاسخگو اولا يكي نيست و بلكه قريب 95 درصد شيعيان اهل سنت را كافر ميدانند چون آنها را لعن ميكنند و لعن كردن در مرحله بعد از كافر دانستن است آن هم يك كافري كه بعد از ابلاغ و بيان و انذار و بشارت و مناظره و استدلال و آيه و محاجه و مباهله ؛ كافر بودنشان قطعي شده باشد و با دعوت و مدارا و پيمان هم به راه نيايند ؛ ؛شيعه بي محابا بدون در نظر گرفتن اين مراحل سني ها را لعن ابدي كرده است و از نظر شيعه ؛ سني تنها وقتي مسلمان محسوب ميشود كه به دين تشيع درآيد و آنوقت است كه شيعه راضي ميشود و آن سني را براي آرام ماندن بر روي زمين امان ميدهد...پس براي آنكه پيامبر كسي را لعن كند بايد آن كس مراحلي را طي كرده باشد در ارتباط با پيامبر و ساير مومنان تا آنكه لعن شود و نسبت دادن لعن اصحاب بوسيله پيامبر يعني اينكه پيامبر را بي خبر از قرآن دانستن . 2-در مورد آدرسي كه داده ايد و جر و بحث هاي حوزوي صدها سال قبل ميان علماي ديني اهل سنت چيزي را ثابت نميكند ؛ در بحث هاي فقهي و حوزوي حتي در زمان حاضر گاهي مناظره به مجادله هم ميكشد و طرفين از دست هم عصباني شده ؛ صبر و بردباري خود را حين بحث از دست داده و چون سعي بر هم راي كردن طرف مقابل با خود دارند در اين مسير حرفهايي هم به زبان مياورند مبني بر اينكه اين حرف شما اين استدلال شما كفر است يا شباهت با راي كفار دارد يا حتي ممكن است مستقيم بگويند شما كافري و اين به هيچ وجه دليل كافر دانستن طرف مناظره وبحث نيست بلكه علاقه به طرف مقابل و كمك به او براي فهم صحيح و به موقع آن موضوع ديني است . موفق باشيد

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
1- فرموده‌ايد «اولا يكي نيست و بلكه قريب 95 درصد شيعيان اهل سنت را كافر ميدانند چون آنها را لعن ميكنند و لعن كردن در مرحله بعد از كافر دانستن است»
اين سخن شما چندين اشكال دارد :
الف) شيعه اهل سنت را كافر نمي‌داند
ب) شيعه اهل سنت را لعن نمي‌كند
ج) لعن كردن علامت كافر دانستن نيست ، خدا در قرآن منافقين و ظالمين را لعنت فرموده است ! آيا همه ظالمين كافرند ؟ يا منافقين را كافر مي‌دانيد ؟
2- در مورد آدرسي كه داده شده است ، سخنان و اعتقادات كفر آميز ائمه اهل سنت و اقرار برخي ديگر از آنها به كفر آميز بودن اين سخنان مطرح شده است ، و اهل سنت خود را تابع نظر اين ائمه مي‌دانند و گرنه اصلا سني نيستند .
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
43 | سعيد ا | Canada - Richmond | ١٢:٠٠ - ٠٢ تير ١٣٨٨ |
سلام
با تشکر از آقاي مومن عبدالله به خاطر اشاره خوبي که به سايت ويکيپديا داشتند؛ مطلب مهمي را مي خواستم عرض کنم که حدود يک سال گذشته براي عزيزان سايت ولي عصر (عج) فرستادم ولي پاسخي دريافت نکردم:
*********************************
عزيزان؛ سايتهايي مانند دايرة المعارف ويکيپديا که تمامي کاربران اينترنت امکان ويرايش اطلاعات آن را دارند يکي از بهترين و مهمترين منابع اطلاعاتي است که امروزه در سرتاسر دنيا از آن در تحقيقات استفاده مي کنند. متأسفانه شيعيان در استفاده صحيح از اين سايت و اضافه کردن معارف حقه ي اهل بيت عليهم السلام تا حدودي اهمال مي کنند.
باور کنيد اگر شما عزيزان همت کنيد و هر کدام به وسع خود حتي بخشي از يک صفحه از اين سايت را به هر زباني که بلد هستيد، فارسي، انگليسي، عربي ... (و چه بهتر که انگليسي و عربي باشد) کامل کنيد يک منبع قوي اطلاعاتي براي تشنگان حقيقت ناب دين حقه ي رسول الله (ص) درست مي شود.
غير از کامل کردن، مي توانيد بخش هايي که با روايات غلط اهل سنت که بعضا وهن به خدا و پيامبر و دين را دارد را به راحتي حذف نماييد.
منابع اطلاعاتي شيعه در اينترنت کم نيست. شما مي توانيد از همين سايت با مطالب پربارش براي تکميل اين دايرة المعارف استفاده کنيد.

سخن آخر هم با برادران عزيز و محترم؛ ابوالفضل، سيد حسين، سيد محمدرضا رضوي، جواد و ديگر دوستان
عزيزان من، ريختن خون ما در راه اهل بيت عليهم السلام يکي از بهترين و بالاترين آرزوهايي است که همه مان داريم. ولي توجه همه شما عزيزان را به جمله اي گوهر بار از اميرالمؤمنين علي عليه السلام جلب مي کنم (به مضمون)
اگر کسي يک نفر را به راه حقيقت آورد، براي او بهتر است از آنچه آفتاب بر آن تابيده است.
کسي مي تواند فوايد تابيدن آفتاب را شرح دهد؟!؟ يکي از اساتيد بزرگ علم و اخلاق به بنده زماني فرمودند که اگر کسي به وسيله تو به راه درست بيايد، بهترين کاري است که مي تواني براي خودت انجام دهي.
پس عزيزان بياييم ما هم در کنار برادران عزيزمان در موسسه ولي عصر (عج) سهم کوچکي در اشاعه علم مکتب اهل بيت عليهم السلام به کل جهان داشته باشيم. حال که ابزار اين امر به راحتي فراهم گرديده و هر کس در خانه خود تنها با چند کليک و کُپي پِيست کردن مي تواند اين علم را به سراسر جهان منتقل کند، فرصت را از دست ندهيم که روزي حسرت آن را نخوريم.
اللهم انا نشکو اليک فقد نبينا و غيبة ولينا و قلة عددنا و کثرة عدونا و تظاهر الزمان علينا
فصل علي محمد و آله و اعنا علي ذلک بفتح منک تعجله و بضرّ تکشفه و نصر تعزه
با تشکر
44 | وهابي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٢ تير ١٣٨٨ |
جناب پاسخگو با سلام متاسفانه جوابي نداريد فقط چند توضيح: شيعيان پيروان اصحاب را در كنار اصحاب لعن ميكنند الان در همين سايت بگرديد ببينيد چند بار در اول صحبت يا پايان آن به اصحاب رسول الله و بعد از آن از اتباعش يعني سني ها __ لعن كرده اند و در آخرش ميگويند الي يوم الدين و مضمونهائي از اين قبيل ...و همانطور كه گفتم كافر دانستن كسي و سپس لعن كردن بايد پس از طي چندين مرحله باشد... كه در پست 42 نام برده ام. بعد: منافقين و ظالمين بوسيله پروردگار پس از بسياري مراحل لعن شدند ؛ منافقين پس از بهانه تراشي هاي فراوان ؛ دوستي با اهل كتاب و مشركان ؛ دروغگوئي با پيغمبر ؛ خودداري از قتال و... مراحل ديگري سرانجام توسط پروردگار لعن شدند ؛ در مورد ظالمين نمونه اش فرعون كه بعد از آن همه احتجاج و انذار و آيه و ....زماني بوسيله پروردگار لعن شد كه به دنبال بني اسرائيل لشكر كشيد بنابراين به تبع پروردگار : رسول الله و مومنان هم منافقين و ظالمين را با چنين شرائطي لعن ميكنند و گرنه صرف يك بار عملي ظالمانه انجام دادن از طرف حتي يك مومن ؛ هرگز نبايد لعن بر زبان جاري شود و اين خود يك ظلم بزرگتري است . در پايان جنابعالي شناخت نادرستي از اهل سنت داريد پيشنهاد ميكنم برويد از نزديك مدتي با اهل سنت بمانيد بعد قضاوت كنيد . موفق باشيد

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
1- بهتر بود چند نمونه را كه به مجموعه اصحاب رسول خدا و اتباع آنها لعنت فرستاده شده است ، ذكر مي‌كرديد !
2- آيا منافقين مسلمان هستند يا خير ؟ اگر مسلمان هستند پس چرا آنها را خدا و پيامبر لعنت كرده اند ؟
3- كسي كه ظالم باشد ، به مقدار ظلمش لعنت الهي شامل حال او مي‌شود ، مگر آنكه از ظلمش توبه كند ؛ آيا منكر اين سخن مي‌شويد ؟
4- موارد بسيار وجود دارد كه پيامبر يا يكي از صحابه ، يكي ديگر از صحابه را لعنت كرده است ! آيا منكر اين امر مي‌شويد ؟ آيا پيامبر يا آن صحابي ، طرف مقابل را كافر مي‌دانسته است ؟
5- نظر دادن در مورد پاسخ ما را به ديگران واگذار مي‌كنيم ؛ البته در ساير موارد نيز ديگران نظر دادند ! مي توانيد مراجعه اي داشته باشيد .
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
45 | وهابي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٣ تير ١٣٨٨ |
1- نيازي به مجموعه نيست ؛ يك سرچ كنيد اين قبيل لعن هاي شيعي كه نثار __اصحاب و اتباع و پيروان آنها شده رديف ميشود . 2-و3 نفاق نشانه هاي خود را دارد كه در قرآن ذكر شده فردي را منافق مينامند كه تمامي اين نشانه ها را از خود نشان دهد و توبه هم نكند پس آنوقت كافر است نه مسلمان و در اين صورت است كه لعن ميشود .به مقدار الهي لعن شدن سنخيتي با قرآن ندارد و ساختگي است . 4-روايات پر از لعن و نفرين منتسب به پيامبر و اصحاب در مورد اشتباهات و يا چند بار اعمال ظالمانه ( به عمد يا غير عمد ) از طرف مومنان با شخصيت قرآني اين بزرگان تناسبي ندارد ؛ پيامبر و اصحاب از قرآن بي خبر نبوده اند . 5- اين پست و پست هاي 42 و 43 در جواب سوالات بقيه كاربران از جمله سيد حسين هم هست . انشاء الله كه فايده اي براي شما و هم مذهب هايتان داشته باشد

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
براي اينكه براي شما مشخص شود تا چه حد از روايات اهل سنت بي خبريد ، براي شما چند روايت را كه در كتب اهل سنت با سند صحيح مطرح شده است ، بيان مي‌كنيم :
حدثني الْحَسَنُ بن عَلِيٍّ الْحُلْوَانِيُّ وأبو بَكْرِ بن النَّضْرِ وَعَبْدُ بن حُمَيْدٍ قال عَبْدٌ حدثني وقال الْآخَرَانِ حدثنا يَعْقُوبُ بن إبراهيم بن سَعْدٍ حدثني أبي عن صَالِحٍ عن بن شِهَابٍ أخبرني محمد بن عبد الرحمن بن الْحَارِثِ بن هِشَامٍ أَنَّ عَائِشَةَ زَوْجَ النبي صلى الله عليه وسلم قالت أَرْسَلَ أَزْوَاجُ النبي صلى الله عليه وسلم فَاطِمَةَ بِنْتَ رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم إلى رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم فَاسْتَأْذَنَتْ عليه وهو مُضْطَجِعٌ مَعِي في مِرْطِي فَأَذِنَ لها فقالت يا رَسُولَ اللَّهِ إِنَّ أَزْوَاجَكَ أَرْسَلْنَنِي إِلَيْكَ يَسْأَلْنَكَ الْعَدْلَ في ابْنَةِ أبي قُحَافَةَ وأنا سَاكِتَةٌ قالت فقال لها رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم أَيْ بُنَيَّةُ أَلَسْتِ تُحِبِّينَ ما أُحِبُّ فقالت بَلَى قال فأحبى هذه قالت فَقَامَتْ فَاطِمَةُ حين سَمِعَتْ ذلك من رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم فَرَجَعَتْ إلى أَزْوَاجِ النبي صلى الله عليه وسلم فَأَخْبَرَتْهُنَّ بِالَّذِي قالت وَبِالَّذِي قال لها رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم فَقُلْنَ لها ما نُرَاكِ أَغْنَيْتِ عَنَّا من شَيْءٍ فارجعى إلى رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم فَقُولِي له إِنَّ أَزْوَاجَكَ يَنْشُدْنَكَ الْعَدْلَ في ابْنَةِ أبي قُحَافَةَ فقالت فَاطِمَةُ والله لَا أُكَلِّمُهُ فيها أَبَدًا قالت عَائِشَةُ فَأَرْسَلَ أَزْوَاجُ النبي صلى الله عليه وسلم زَيْنَبَ بِنْتَ جَحْشٍ زَوْجَ النبي صلى الله عليه وسلم وَهِيَ التي كانت تُسَامِينِي مِنْهُنَّ في الْمَنْزِلَةِ عِنْدَ رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم ولم أَرَ امْرَأَةً قَطُّ خَيْرًا في الدِّينِ من زَيْنَبَ وَأَتْقَى لِلَّهِ وَأَصْدَقَ حَدِيثًا وَأَوْصَلَ لِلرَّحِمِ وَأَعْظَمَ صَدَقَةً وَأَشَدَّ ابْتِذَالًا لِنَفْسِهَا في الْعَمَلِ الذي تَصَدَّقُ بِهِ وَتَقَرَّبُ بِهِ إلى اللَّهِ تَعَالَى ما عَدَا سَوْرَةً من حد كانت فيها تُسْرِعُ منها الْفَيْئَةَ قالت فَاسْتَأْذَنَتْ على رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم وَرَسُولُ اللَّهِ صلى الله عليه وسلم مع عَائِشَةَ في مِرْطِهَا على الْحَالَةِ التي دَخَلَتْ فَاطِمَةُ عليها وهو بها فَأَذِنَ لها رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم فقالت يا رَسُولَ اللَّهِ إِنَّ أَزْوَاجَكَ أَرْسَلْنَنِي إِلَيْكَ يَسْأَلْنَكَ الْعَدْلَ في ابْنَةِ أبي قُحَافَةَ قالت ثُمَّ وَقَعَتْ بِي فَاسْتَطَالَتْ على وأنا أَرْقُبُ رَسُولَ اللَّهِ صلى الله عليه وسلم وَأَرْقُبُ طَرْفَهُ هل يَأْذَنُ لي فيها قالت فلم تَبْرَحْ زَيْنَبُ حتى عَرَفْتُ أَنَّ رَسُولَ اللَّهِ صلى الله عليه وسلم لَا يَكْرَهُ أَنْ أَنْتَصِرَ قالت فلما وَقَعْتُ بها لم أَنْشَبْهَا حين أَنْحَيْتُ عليها قالت فقال رسول اللَّهِ صلى الله عليه وسلم وَتَبَسَّمَ إِنَّهَا ابْنَةُ أبي بَكْرٍ
صحيح مسلم ج 4 ص 1891 ش 2442 اسم المؤلف: مسلم بن الحجاج أبو الحسين القشيري النيسابوري الوفاة: 261 ، دار النشر : دار إحياء التراث العربي - بيروت ، تحقيق : محمد فؤاد عبد الباقي
اين روايت صحيح مسلم در مورد دشنام دادن دو تن از همسران رسول خدا (ص) به يكديگر در مقابل حضرت و خنده حضرت از اين كار و شادي آن حضرت به خاطر اينكه عائشه خوب به زينب دشنام داده است !!!
نظر خود را در مورد اين روايت بگوييد و بگوييد آيا زينب و عائشه همسران پيامبر منافق مردند كه دشنام به آنها جايز شده بود ؟!!!
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
46 | وهابي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٤ تير ١٣٨٨ |
جناب پاسخگو صحبت از لعن كردن بود نه دشنام دادن و اين ها دو مقوله جدا از هم هستند ؛ دشنام دادن هم مومنان را از ايمان جدا نميكند اما در حين دشنام دادن و به درجاتي به عنوان تبعات بعدي ضعف ايماني همراه مياورد كه زمينه ساز مداخله شيطان و انجام سيئات است و با رفع اين مشكل و خودداري از دشنام دادن ايمان دوباره به حالت اول برميگردد پروردگار مومنان و مومنات را از آن نهي فرموده است .. بعد در مورد امهات المومنين همسران رسول الله فقط آن مقدار ي كه در قرآن در مورد آنها آمده ميپذيريم و در كتابها هم آن رواياتي كه با شخصيت تعريف شده از طرف قرآن اگر با آنها همخواني داشته باشد موافقيم ؛ من نميدانم وقتي كه هيچ بيگانه اي كنار اين سه نفر نيست چگونه عين كلام آنها منتشر شده ؛ اين كار داستانسراياني است كه خواسته اند در رابطه ميان هووها براي ديگران داستانهاي پر آب و تاب تعريف كنند . وقتي قرآن ميفرمايد واي بر هر دشنام دهند ه ي هرزه زباني ! آنوقت چطوري نتيجه گرفته اند كه دو نفر كه الله در مورد شان به عنوان همسران يك پيامبر آيات فرستاده و راه و روش به آنها آموزش داده و آنها را اولي بر مومنين و مومنات قرار داده خود همديگر را دشنام بدهند و جالب اينكه آن پيامبر هم با سكوت و بعد خنده عمل آنها را تائيد كند ؟؟ البته در اين داستان دشنامي وجود ندارد ولي تقريبا شدت لحن و صحبت از عدم رعايت عدالت عاطفي توسط پيامبر در ميان همسران است و به همين خاطر حسادت ميان همسران _ كه در قرآن ما اثري از اين مسائل نميبينيم بلكه بر عكس در ابتداي سوره تحريم رازگوئي دو همسر پيامبر نشان از نزديكي زياد آن همسران به همديگر دارد و تعريف كردن راز از طرف پيامبر نزد يكي از آنها و تعريف نكردن پيش آن ديگري نشان از رعايت اين اصل دارد كه پيامبر هر كاري را در جمع همسران و در حضور آنها انجام نداده كه منجر به اختلاف و حسادت ميان آنها شود و اين همان رعايت عدل ( عاطفي) ميان همسران بوده كه حضرت رسول الله با تمام توان و وجود خود در راه آن تلاش كرده است و بعد در همين سوره تحريم آگاه كردن پيامبر از طرف الله به قضيه افشاي راز و تذكر الله رب العالمين به آن دو همسر فقط به جهت مصونيت مجدد اهل بيت پيغمبر از دو جريان عدل پيامبر در همسرداري و عدم حسادت و اختلاف همسران با همديگر است . و صلي الله علي محمد و علي اهل بيته

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
1- فرموده ايد « صحبت از لعن كردن بود نه دشنام دادن و اين ها دو مقوله جدا از هم هستند ؛ دشنام دادن هم مومنان را از ايمان جدا نميكند اما در حين دشنام دادن و به درجاتي به عنوان تبعات بعدي ضعف ايماني همراه مياورد كه زمينه ساز مداخله شيطان و انجام سيئات است و با رفع اين مشكل و خودداري از دشنام دادن ايمان دوباره به حالت اول برميگردد پروردگار مومنان و مومنات را از آن نهي فرموده»!
علماي اهل سنت ، همگي متفق القول يا سب را عين لعن دانسته و يا آن را بدتر از لعن مي‌دانند ! اگر واقعا بتوان همسران رسول خدا را سب كرد ، لعن به طريق اولي جايز است !!!
2- فرموده ايد «من نميدانم وقتي كه هيچ بيگانه اي كنار اين سه نفر نيست چگونه عين كلام آنها منتشر شده ؛ اين كار داستانسراياني است كه خواسته اند در رابطه ميان هووها براي ديگران داستانهاي پر آب و تاب تعريف كنند»
بهتر است اين مطلب را از عالمان بزرگتان بخاري و مسلم سوال كنيد كه اين روايت را نقل كرده اند ! بهتر است اين مطلب را از علماي بزرگتان سوال كنيد كه گفته اند هرچه بخاري و مسلم نقل كنند صحيح است !
3- فرموده ايد «البته در اين داستان دشنامي وجود ندارد ولي تقريبا شدت لحن و صحبت از عدم رعايت عدالت عاطفي توسط پيامبر در ميان همسران است»
ظاهرا كلمه «وقعت بها» يا «وقعت بي» را نديده ايد ! ترجمه صريح اين جملات «من به او دشنام دادم» «او به من دشنام داد»!!!
4- تنها اين يك روايت نيست ، بلكه روايات بسياري ديگري در مورد سب و لعن در صحاح وجود دارد ؛ و بر فرض كه شما لعن را (و نه سب را) تحريم كنيد (برخلاف نظر همه علمايتان) سب را نمي توانيد!
5- بهتر است به جاي پرداختن به حواشي ماجراي ذكر شده ، صريحا حقيقت را مي‌گفتيد .
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
47 | وهابي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٧ تير ١٣٨٨ |
جناب پاسخگو حواشيي در كار نيست ؛من ميگويم شما با آوردن اين داستان كه به درد مجلات ظنز و سرگرم كننده ميخورد براي داغون كردن شخصيت امهات المومنين خود رسول الله را در اصل ضايع ميكنيد ؛ در اين داستان اثري از عدل پيامبر كه الله تعالي به آن سفارش فرموده ديده نميشود هيچ بلكه خود پيامبر با سكوت ناعادلانه اش حسادت و رقابت را تشويق ميكند....اينكه فلان زن گفته دشنام دادم ( سب كردن ) حواشي است و سب كردن ربطي به لعن كردن ندارد . توضيح اينكه لعن كردن در مورد كافراني است كه به مرحله لعن شدن ميرسند و مومنان به تبع الله تعالي چنين لعني ميكنند و ابائي هم از اين كار ندارند اما همين كافران را نبايد هرگز سب كرد چه برسد به سب مومن و سب كردن عملي است در راستاي رضايت شيطان و به درجاتي ايمان را آلوده و ضعيف ميكند و همين ايمان آلوده و ضعيف بطور مقطعي مابقي اعمال را تا زماني كه مومن بازگشت از عملش كند تحت تاثير سوء قرار ميدهد. لعن كردن مومن كه اصلا در موردش صدق نميكند ؛ مصداق لعن فقط كافران هستند . همين كافران هم سب ميكنند هم لعن ميكنند و انتظار هر حرف و عملي از آنها ميرود ؛ پايان كار كافراني كه دست از كفر بر نميدارند و در محاربه با الله و رسولش بي حد و حصر پيش ميروند يعني محارب بودنشان كاملا ثابت ميشود و به تبع آن مفسده ميكنند و در مفسده تثبيت ميشوند كشته شدن يا زخمي شدن يا قطع دست يا پا يا هر دو و زمينگير شدن يا اخراج و تارومار شدن است .

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
فرموده ايد « من ميگويم شما با آوردن اين داستان كه به درد مجلات ظنز و سرگرم كننده ميخورد براي داغون كردن شخصيت امهات المومنين خود رسول الله را در اصل ضايع ميكنيد»
بهتر بود در ابتدا نگاهي به مصدر اين روايت مي انداختيد تا بدانيد اين روايت را مسلم در صحيح خويش نقل كرده است !!!
در مورد سب و لعن نيز خود ضمنا اقرار كرده ايد كه سب بدتر از لعن است !
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
48 | سيد عليرضا | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٩ تير ١٣٨٨ |
بسم الله الرحمن الرحيم.
لعنه الله علي القوم الظالمين.
آقاي وهــــــــــــــــــــــــــــابــــــــــــــــي هر چي مي خواي بگو/عيبي نداره/اين جوري به جهانيان مي فهمونيد شما حتي كتاباي خودتونو هم نمي خونيد؟؟؟؟؟؟؟چون اگه مي خونديد چند تا كار ميكرديد:
1-شيعه ميشديد...
2-كتاباتونو (بعضي قسمتاشو)به عنوان جك استفاده ميكرديد....
3-شايدم مثل خليفه اولتون كه احاديث نبي مكرم رو سوزاند اونارو مي سوزانديد.
...
49 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Dubai | ١٢:٠٠ - ٠٩ تير ١٣٨٨ |
با سلام جناب وهابي , نعوذ بالله حتما ميخواهي بگويي كه الله سبحان تعالي هم در قران كريم حضرت ابراهيم ( ع ) و حضرت لوط ( ع ) ضايع كرده چرا كه در مورد همسرانشان ,,,,,,,,, بابا يك كمي از فسفر مغزت استفاده كن قبل از اينكه خوراك كرمهاي خاكي شوند و تو با يك بار سنگين از ناداني راهي اون دنيا شوي يا علي
50 | محسن.ص.زاهدان | Iran - Zahedan | ١٢:٠٠ - ١٠ تير ١٣٨٨ |
وهابيت بداندماشيعيان مخلص علي ازاينكه انهامارابه شهادت برسانندهيچ ترس و واهمه اي نداريم مامحبان حضرت علي بزرگترين ارزويمان شهادت درراه اهلبيت است.والسلام
51 | محمد ق. مطلق | Iran - Shiraz | ١٢:٠٠ - ١١ تير ١٣٨٨ |
دوستان..بين شيعه و سني بايد اتحاد باشه. اين بحث ها را ول کنيد و بچسبيذ به اشتراکات شيعه و سني. چون من تجربه اين بحث ها را دارم . به هيچ نتيجه اي ختم نميشه///من شيعه هستم .البته اگر شيعه واقعي باشم
52 | ميثم | Iran - Khorramshahr | ١٢:٠٠ - ١٣ تير ١٣٨٨ |
السلام علي من اطبع الهدي
وهابيان جنايتكار با اقدامات تروريستي شون ماهيت كثيفشون و عقب موندگي شونو برا دنيا برملا مي كنن
ميخوام بدونم كدوم شيعه تا حالا عليه سني ها حمله انتحاري كرده يا كدوم مرجع شيعي حكم به تكفير سني ها داده؟
بريد كتيبه ي حقوق بشر كوروش كبيرو بخونين كه ميكه"همه ي انسانها با هر مكتب و مسلكي كه دارن محترمن و كسي حق نداره به مال و جانشون تعرضي كنه"
از اين جهت وهابيا عقب موندن
تازه حتي اگه افرادي اطراف ما كافر هم باشن تا وقتي عليه اسلام كاري نكنن مسلمونا حق انجام هيچ كاري ندارن
به اميد نابودي تمام جنايتكاراي دنيا-ياحق
53 | سيد حسين | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٣ تير ١٣٨٨ |
با سلام خدمت همه دوستان عزيز و آرزوي توفيق براي شما . پيشاپيش دوازدهم رجب سالروز به جهنم واصل شدن امام الفاسقين و شيخ المنافقين اكذب الكذاب فرخ الشيطان و مخرب الايمان معاويه بن (ابوسفيان /مسافر/صباح/عماره)را خدمت همه مسلمين به ويژه وهابي ها تبريك عرض مي كنم .
54 | momen abdullah | Malaysia - Kuala Lumpur | ١٢:٠٠ - ١٥ تير ١٣٨٨ |
آقاي محمد ق. مطلق عزيز باسلام حدودا سي سال قبل در عراق حزب بعثي تاسيس شد که آنهم ادعاي وحدت شيعه و سني را داشت. چنانچه هيچ احدي را جرات سخن گفتن درباب شيعه و سني نبود. ولي خوب اين ظاهر قضيه بود. همين حزب سربازان بي دفاع شيعه را در جنگ خليج در مقابل سپاه آمريکا تنها گذاشت و هزاران جنايت ديگر که مرتکب شد. آخر اين در اين جماعت محب عمر چه خيري است؟ علم دارند؟ تکنولوژي دارند؟ حقوق بشر دارند؟ توحيد دارند؟ قهرمانشان صدام و عمر است. هدفشان کشتار هرچه بيشتر است. فقط فرمايش امامان معصوم (عليهم السلام) است که نحوه تعامل ما را با اين عمر پرستان معين مي‌کند.
55 | عبدالله | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٥ تير ١٣٨٨ |
طرفداري از ظلم چرا؟!
الف) ضرب المثل 1 : جارو را كه بلند كني گربه دزده تكليف خودشو ميدونه!
زيارت عاشوراء ميگويد:
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد = خدايا از رحمتت دور كن اول ستمگري را كه به حق محمد و خاندانش ستم كرد
و آخر تابع له علي ذلك = و نيز آخرين كسي را كه بر آن ستمكاري او را پيروي كند
اللهم العن العصابة التي جاهدت الحسين = خدايا از رحمتت دور كن گروهي را كه با حسين جنگيد
و شايعت و بايعت و تابعت علي قتله = و بر كشتن حسين همراهي و همپيماني و پيروي نمود
اللهم العنهم جميعاً = خدايا همه شان را از رحمتت دور كن
مأة مرة = صد بار
ضرب المثل 2 : شترسواري كه دولا دولا نميشه
كسي كه از لعن ستمگران به پيامبر إسلام ميسوزد، آيا پيرو معظم له است يا دشمن اوست؟
كسي كه از لعن قاتلين بستگان درجه يك پيامبر -كه خدا در آيه ي مباهلة(61آل عمران) جان آنها را با جان خود او پيوند زده- ميسوزد، آيا پيرو معظم له است يا دشمني است كه جبران فرصت از دست رفته ي قتلش را با كشتن عزيزانش روا ميداند؟!
كسي كه از لعن ستمگران بهترين انسانهاي تاريخ ميسوزد، آيا انسان است يا دشمن انسانيت؟
كسي كه از لعن دشمنان خيرالبشر ميسوزد، آيا بشر است يا دشمن بشريت؟
يكي از أصول دين ما عدل است يعني كسي كه خدا را عادل نداند خودش ستمكارترين ستمگر است.
چگونه إنتظار داري باور كنيم پاك سرشتي كسيرا كه نه تنها از شنيدن رنجنامه ي سروران فرزندان آدم نميسوزد بلكه -بالعكس و با كمال شگفتي، بعد از گذشت قرنها- هنوز از لعن ستمگران به آنها ميسوزد؟!
ضرب المثل 3 : هر كسي بر طينت خود مي تند.
ب)1- شيعة دين مظلومين است(كه خدا وعده ي نصرت و ميراث به آنها داده و البته وعده اش حق است) نه دين ظالمين(كه فرموده: ألا لعنة الله علي قوم الظالمين)؛ گواه ما تاريخ است و اگر تاريخ را منكري، همين امروز و همين عكس فوق!
2- اي وكيل مدافع جانيان تاريخي و معاصر كه همچون كاسه ي داغتر از آش برايشان ميسوزي تو هم يك مدركي از جنايت شيعة پيدا كن تا رسواي خاص و عام شوي! زيرا همه ي تاريخ ميدانند كه شيعة نه تنها جاني نبوده كه خود «قتيل العبرات» است وإلا شيعة نيست بلكه همان هم مسلك توست كه كاه و زعفران را يكي ميداند!
ج) أظلم الناس من ظلم نفسه = ستمكارترين مردم كسي است كه به خود ستم كند. كسي كه خود را از معرض نجاست دور ندارد و بر رعايت پاكي إهتمام نورزد، اگر دامنش آلوده شد و جزو آلودگان قلمداد گرديد، نبايد كسي را بجز خودش ملامت كند. تو اگر دلت براي خودت مي سوخت براي جانيان تاريخي نمي سوخت. ما سني لعن نمي كنيم ما ظالمين به پيامبرمان را لعن مي كنيم . تو هم اگر ريگي در كفش نداشته و براستي پيرو همين پيامبر إسلامي نبايد از لعن ظالمينش بسوزي!
د) اللهم العن من سمع ذلك فرضي به.
پيشنهاد: بيش از اين خود را شريك جرم ديگران نساز تا آش نخورده لب و دهانت نسوزد!
56 | momen abdullah | Malaysia - Kuala Lumpur | ١٢:٠٠ - ١٦ تير ١٣٨٨ |
داستان يک وهابي ۱) يک روزي يک وهابي شروع به تهديد مي‌کند: «ابوالفضل آدرست را بده خدمت ميرسم.» ۲) بعد از اينکه با پاسخ دندان شکن و مردانه غلامان اميرالمومنين مواجه مي‌شود سعي مي‌کند که براي قصد جنايتکارانه خود که بر خواسته از آدم کشي بالفطره اش است دليلي بياورد: «ابوالفضل نامي تهديد به كشتن مسلمانان ( اهل سنت )‌ كرده ؛‌ما هم آمادگي خود را براي مقابله و دفع او اعلام كرديم» البته هر صاحب مغزي با يک نگاه به کامنت آقاي ابوالفضل هيچ گونه تهديد به قتلي نمي‌يابد و بازهم دروغ گويي اين وهابي آشکار مي‌شود ۳) بازهم غلامان اميرالمونين پاسخ او را مي‌دهند و اين وهابي درمانده شروع به هويدا کردن منطق خنده دار و مضحکه خود کرد: « كاربري شيعه به نام ابوالفضل اول نوشت كه حاضر است بدست وهابي هاي كثيف و منفور كشته بشود و اين از نظر من يك تهديد با مشخصه شيعي نسبت به اهل سنت است و من هم با ادبيات خاص خودم جوابش را دادم به اين معني كه ما هم آماده ايم از خودمان دفاع كنيم ...» بله از لحاظ وهابي اگر کسي با نهايت مظلوميت بگويد که از تهديد به قتل وهابي ها باکي ندارد اين امر تهديد به قتل است !!!!!!!! آنهم برضد اهل سنت!!!!!!!!! ۴) و دوباره غلامان اميرالمومنين جواب مهملات او را مي‌دهند. جالب است اين وهابي جاني که در کامنت خود ابتدا همه شيعيان را عقده اي ناميده بود «بيشتر عقده است كه گفتار و اعمال اكثر شيعيان را هدايت ميكند» از پاسخ دندان شکن « غلامان اميرالمومنين» مي‌نالد: «جواب ها و فحش هاي آقايان را خواندم» ولي خوب جالب تر اينکه بازهم با منطق مچاله شده اش شروع مي‌کند به توجيه تهديد به قتل و ارعاب خود: «من در جايگاه و موقعيت اين فرد نيستم تا بتوانم در مورد عمليات انتحاري نظري بدهم و هر چه هم بنويسم ذهني است اما يك چيز را مي دانم كه قتال با كساني كه دين اسلام و كلام الله قرآن را مورد هجوم قرار مي دهند و در اين مسير مفسده مي كنند و مسلمانان را به فتنه مبتلا ساخته مانع و متعرض امور عبادي و امور زندگي و ...آنها مي شونددر قرآن امر شده است و شرايط خود را دارد» بله؟؟؟ تو در موقعيتي نيستي که در باب ننگين ترين و زشترين و فجيع ترين اعمال که کشتار مردم بي‌گناه آنهم در مسجد است نظر دهي؟ پس بگو که تو در موقعيت انسانيت نيستي!!! پس بگو که تو در موقعيت اسلام نيستي!!! پس بگو که تو در موقعيت خدا باوري نيستي!!! پس بگو که تو در موقعيت صاحب وجدان بودن نيستي!!! آهاي وهابي : تمام محتواي اين صفحه بحث بر سر کشتار زنان و کودکان شيعيان بي‌دفاع است. ناگهان تو از لزوم قتال با مهاجمين به دين اسلام و کلام الله سخن مي‌گويي؟ ارتباط اين مظلومين و شهداي شيعه و آن مهاجمين به دين اسلام چيست؟ من از تو آيه خواستم که نشان دهي که اين شيعيان به باور شما مهاجم به دين مستوجب قتال هستند. بعد شما براي من آيه قتال با کافر حربي مي‌آوريد؟ «فقط يك آيه در جواب مومن :» بسم الله الرحمن الرحيم . إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الْأَرْضِ فَسَادًا أَنْ يُقَتَّلُوا أَوْ يُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلَافٍ أَوْ يُنْفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الْآَخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ (33) إِلَّا الَّذِينَ تَابُوا مِنْ قَبْلِ أَنْ تَقْدِرُوا عَلَيْهِمْ فَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحِيمٌ&[24] سوره مائده آيا اين کودکان تکه پاره شده محارب با الله هستند؟ آيا اين زنان مومنه در مسجد مصداق مفسد في الارض هستند؟ آيا اين مردان بي‌گناه کمر به جنگ با رسول الله بسته اند؟ اي لعنت خدا بر آن مذهبي که اين منطق را در امثال تو وهابي مي‌پروراند. آري اين وهابي جاني بالفطره ابتدا علنا تهديد به قتل مي‌کند. آنهم در صفحه اي که در محکوميت عمليات انتحاري بر ضد مردم بي‌گناه است. سپس براي اينکه نيت پليد و ننگين خود را توجيه کند مرحله به مرحله شيعيان را: ۱) تهديد کننده جان اهل سنت ۲) عقده اي ۲) کافر ۴) کافر حربي مي‌نامد. ولي اينها همه بازي اوست. قصد واقعي او از همه اين تهديدات فقط خوشنودي بت و اله مرگي است که مي‌پرستد.
57 | عبدالله | Iran - Tabriz | ١٢:٠٠ - ١٦ تير ١٣٨٨ |
37 نام و نام خانوادگي: وهابي - تاريخ: 29 خرداد 88 شما ميتوانيد در اين رابطه تحقيق كنيد به يك شهري كه در آن سني و شيعه زندگي ميكنند و با هم اختلاف و درگيري دارند برويد و ته همه چيز را در بياوريد ببينيد آيا شيعه در آن مرحله اي هست كه مورد هجوم و قتال قرار گيرد يا نه؟... ...؛ بنده اگر برايم ممكن بود حتما يك بار كه شده چنين تحقيقي ميكردم. جواب: 1- لم تقولون ما لا تفعلون؟=چرا به گفته ي خود عمل نميكني؟ نتيجه گيري را قبل از تحقيق كرده اي! 2- بفرض انجام چنين تحقيقي، آيا نتيجه اش، جواز «هجوم و قتال» است؟! منطقي كه چنين نتيجه ميدهد منطق رياضي را باطل كرده! و مستحق جايزه ي نوبر است! «إمام غزالي»ات هم فتواي قتل چندين هزار إسماعيلي را با همين منطق صادر كرد :«يقولون إنهم لايصلّون»! 3- قرآن كريم -كه متأسفانه پشت سرش نهاده اي- در مورد مواجهه با عمل ظالمانه ي ديگران حدأكثر، إجازه اش «قصاص و مقابلة بمثل» است؛ آيا بمبگذاري و كشتار كور أفراد ناشناس، «قصاص و مقابلة بمثل» است؟! 4- آخرين چاره ي پيامبر إسلام(صلي الله عليه وآله) در جدال عقيدتي، مباهلة بود -كه چيزي جز تقاضاي لعنت إلهي براي خصم حق ناپذير نيست- (61 آل عمران). ما لعن ميكنيم كساني را كه به پيامبرمان ظلم كرده اند تو هم اگر مسلمي بايد تسليم أمر خدا باشي و آخرين چاره ات لعن كساني است كه ظالمين به پيامبر إسلام را لعن ميكنند! اللهم العن أول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد... ...اللهم العن من سمع ذلك فرضي به.
58 | بابك | Iran - Khorramshahr | ١٢:٠٠ - ١٦ تير ١٣٨٨ |
هر وقت نامي از وهابيت يا همين آقاي وهابي خودمون!!! مياد چنان بوي تعفني فضا رو پر ميکنه که نگو
لعنت خدا بر وهابيت و بهاييت
59 | عبدالله | Iran - Tabriz | ١٢:٠٠ - ١٧ تير ١٣٨٨ |
يك بام و دو هوا = تناقض 1-فرمان خدا و وصيت پيامبر مبني بر خلافت بلافصل أميرالمؤمنين، را با بدعت شورا پس زدند؛ ولي همانيكه با شورا سركار آمده، وصيت ميكند! بالأخره معلوم نشد ملاك جانشيني، وصيت است يا شورا؟! 2-در شوراي كذائي ملاك، ريش سفيدي شد! پدر «أولي» به او گفت: ريش من كه از تو سفيدتراست! اگر علي(عليه السلام) را به بهانه ي واهي صغر سن، كنار زدي من كه از تو مسن تر و باتجربه تر ام! پس خلافت بايستي به من ميرسيد نه به تو! 3-جانشيني پيامبر را به «مردمسالاري»! گذاشتند؛ أما با شمشير آخته، نطق از گلوي مردم بريدند، صحابه ي ارجمندي چون سلمان و أبوذر را با ضرب و شتم از مسجد بيرون انداختند، وصي پيغمبر را كشان كشان به مسجد برده از او بيعت! إجباري گرفتند. مسلماني را هم شبانه به خانه اش يورش برده، كشتند و با زنش زنا كردند. اينست معني إنتخاب مردم! 4-ميراث پيامبر را غصب كردند وقتي فرزندش إدعا كرد، از او قباله طلبيدند؛ ولي در راه مسجد و قبل از رسوائي عامّ، قباله اش را پاره كردند. بالأخره معلوم نشد مسلمان بايد از خدا بترسد يا از مردم. همچنين معلوم نشد چرا بايد -دروغگو، عهدشكن و مردم فريب- جانشين پيغمبر باشد؟! 5-پُز جانشيني پيغمبر دادند ولي درب خانه اش را سوخته و فرزند و نوهاش را شهيد كردند. بالأخره معلوم نشد پيروان أبولهب اند يا پيروان پيامبر؟! 6-كسيكه رضايت خدا و پيغمبر درگرو رضايتش بود اگر از آندو راضي شده، پس چرا تاريخ ميگويد «دومي» بر أثر پارگي شكم! مرد. آيا كسيكه نفرين پاره كردن قباله اش ميگيرد، از سقط شدن بچه و شكسته شدن دنده اش راضي شده؟! 7-وقتي بقصد كشورگشائي و بنام ترويج إسلام و برغم نص قرآن: «لا إكراه في الدين= دين إجباري نيست» به كشوري كه با آنها در جنگ نبود هجوم آوردند، درجواب فرمانده سپاه مقابل كه گفت: «ما شما را آزاد گذاشته و با شما كاري نداشته ايم» گفتند: «ميخواهيم شما را از بردگي غيرخدا آزاد و به بندگي خدا دعوت!؟ كنيم». بعداً معلوم شد كه أولاً: پيامبر فرموده بود: «إني بعثت لأتمم مكارم الأخلاق=براي كامل كردن پسنديده هاي أخلاقي، به پيامبري برانگيخته شدم» و «مردم را با عمل نيكتان بسوي نيكي دعوت كنيد نه با زبانتان». جائيكه تبليغ زباني بنفع عمل صالح كنار گذاشته شود ديگر تكليف تبليغ إجباري! روشن است. وانگهي: إسلام هرگز دستور تجاوز به عنف نداده بود؛ إسلام نگفته بود غيرعرب، موالي(=برده ي عرب) است بلكه إسلام فرموده بود:«لا فخر للعرب علي العجم =هيچ فخري براي عرب بر غيرعرب نيست» و«يا أيها الناس إنا خلقناكم من ذكر و أنثي و جعلنكم شعوباً و قبائل لتعارفوا إن أكرمكم عند الله أتقيكم إن الله عليم خبير = اي مردم! ما شما را از يك مرد و زن آفريديم و شما را تيره ها و قبيله ها قرار داديم تا يكديگر را بشناسيد؛ (اينها ملاك امتياز نيست) گرامي ترين شما نزد خداوند با تقواترين شماست؛ خداوند دانا و آگاه است!» (حجرات13 ترجمه ي آية الله مكارم). البته ما إفتخار ميكنيم كه از مسلمانان راستين أوليه بوده و نه تنها براي قبول دين مبين إسلام نيازي به فجايع عمر نبود بلكه سلمان محمدي قبل از ظهور إسلام به جستجويش برخاسته و مانند دين به دنيا فروشان بدعت شورا را قبول نكرد. و ما برخلاف أهل بدعت -كه با جعل كلماتي، «عربيسم» را در مقابله با «إسلام» علم كرده اند؛ با پيروي از أميرمان كه بنفع بقاي إسلام، بر غصب حق إلهي اش سكوت كرد- خود را تافته اي جدا بافته از أمت إسلامي ندانسته و إسلام را پاره پاره نكرده ايم. 8-«دومي» كه از دستبرد به أحكام قرآن و سنت پيامبر نه تنها شرمسار نبوده كه به بدعتگذاريش إفتخار! ميكرد، شرط جانشيني اش، تبعيت از إبداعاتش ميشود؛ يعني «سنت نبوي هرگز، ولي بدعت عمري هميشه»! بالأخره معلوم نشد سنت ملاك است يا بدعت؟! 9-تا قبل از خلافتِ أميرالمؤمنين، «إنتخابِ بندگان خدا» را بر «إنتصابِ خدا» ترجيح ميدهند ولي چون برغم ميلشان، دور خلافت به أميرالمؤمنين و حق به حقدار ميرسد، زير بار إقبال عامّ نرفته و بر جانشين رسول خدا خروج ميكنند! بالأخره معلوم نشد «خدا» سالار است يا «بندگانش» ويا «زر و زور و تزوير». 10-دين مبين إسلام موجود بود؛ تكليف أمتش هم، قبل از رحلت پيامبرشان روشن بود؛ أميرالمؤمنين هم، در زمان رحلت پيامبر موجود بود؛ پيروان راستين نبي و وصي هم، موجود بودند؛ كه أولين بدعت و إنشعاب را با برپاكردن نمايش «شورا» درمقابله با أمر خدا و وصيت پيامبر، همين أهل بدعت إيجاد كرده و -اميدواريم- آخرينش را با فتنه ي «وهابية» همچون مذاهب «من درآوردي»شان، دامن زدند؛ آنگاه به كسانيكه زير بار نوآوريهاي بي پايانشان نرفتند، «رافضة» گفتند! و بالعكس «أهل بدعة» و «تارك سنة»خود را، زوركي «أهل سنة»! جازدند. عمر، خودش ميگويد من أهل بدعتم، اينها ميگويند پيروانش أهل سنت اند! (فرهنگ لاروس عربي-فارسي ص1034، «الرافضة: گروهي از لشكريان كه فرمانده خود را در جنگ و جز آن رها كنند. -: شيعة»). أولاً: در معني لغوي، تاريخ إسلام گواه است كه در جنگ اُحُد، أميرالمؤمنين مردانه از پيامبر دفاع كرده و دراين جانفشاني بقدري زخم كاري برداشت كه جائي براي دوختنشان نماند و درمقابل، أولين رافضة خودِ همان گردانندگان بدعت شورا(=مرتكبين رفض ديگر)اند كه باكمال بيشرمي/إفتخار! ميگويد همچون بزكوهي به بالاي كوه فرار ميكردم. ثانياً: در معني مصطلح، رفض=ردّ ناحق است، كه سابقه ي اين إصطلاح همين است و باعث مباهات ما بوده و از اينكه متقلبين با اين إصطلاح، ما را از خودشان رانده اند، خدا را شاكريم. 11-بگواه تاريخ، علي(عليه السلام) خليفه ي آخر ميشود و عمر دومي. حكم قرآن و سنت پيامبر را -نظير تحريم متعتان=حرام كردن إزدواج موقت و طواف نساء- دومي نقض كرده نه آخري. بالأخره معلوم نشد چرا حكم دومي برغم أولي، نافذ است ولي حكم خليفه ي آخر، نه؟! چرا علي(عليه السلام) خليفه ي آخريست ولي حرفش، حرف آخر نيست؟! 12-ميگويند مسلمانيم و به حسابرسي روز قيامت معتقديم ولي در مورد جانيان تاريخي، منحرفين و محرّفين ميگويند: گذشته ها، گذشته! بالأخره معلوم نشد قبول معاد را باور كنيم يا إعتراض به خدائيكه قرار است در آينده دفاتر كهنه را ورق بزند؟! اگر گذشته ها گذشته، چرا ول كن بدعتهاي دومي نيستيد؟! 13-دلشان از لعن جانيان تاريخي ميشكند ولي بر ستمديگان خاندان نبوي نميسوزد! ميگويند: رويهمرفته آن جانيان معلوم، مسلمان بوده و لعن مسلمان روا نيست! ولي عجباً مال و جان و ناموس خاندان پيامبر إسلام مباح و ريختن خونهاي بيگناه و نامعلوم پيروانشان، هنوز كه هنوز است، رواست! 14-يكي از بزرگترين سؤالها اينست كه: راستي چرا و چطور ميشود كه كسي بر پلنگ تيز دندان إعلام ترحّم ميكند ولي بر جفاكاري نسبت به گوسفندان إظهار تشويق كرده ويا حدأقل با سكوت و عدم إنزجارش، تشويق مينمايد؟! خدايا ما را از بدذاتي در أمان داشته و با عباد الله الصالحين محشور فرما. آمين.
60 | وهابي | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٨ تير ١٣٨٨ |
بسم الله الرحمن الرحيم . إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الْأَرْضِ فَسَادًا أَنْ يُقَتَّلُوا أَوْ يُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلَافٍ أَوْ يُنْفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الْآَخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ (33) إِلَّا الَّذِينَ تَابُوا مِنْ قَبْلِ أَنْ تَقْدِرُوا عَلَيْهِمْ فَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحِيمٌ&[24] سوره مائده جناب مومن عبداله اولا كه شما اينرا نپرسيدي: من از تو آيه خواستم که نشان دهي که اين شيعيان به باور شما مهاجم به دين مستوجب قتال هستند. بلكه اين را پرسيدي:لطفا آياتي را که به فرمايش شما امر کرده «قتال با كساني كه دين اسلام و كلام الله قرآن را مورد هجوم قرار مي دهند و در اين مسير مفسده مي كنند و مسلمانان را به فتنه مبتلا ساخته مانع و متعرض امور عبادي و امور زندگي و ...آنها مي شوند"را براي ما بازگو فرماييد.؟ كه من هم در جواب آِيات 33 و 34 مائده را آوردم -يعني نه شما در مورد آن عكس ها پرسيدي نه من در مورد آن عكس ها آيه نوشتم ( پست 29 و 36 و 39 را بخوانيد )بنابراين تهمت شما نميتواند اين مسئله را برايتان حل كند وقتي كه تسليم تمام آيات قرآن نميشويد . رب العالمين اجازه نداده ما به بعضي از آيات ايمان بياوريم و به بعضي كفربورزيم لابد آيه اش را خوانده ايد. بعد هم در مورد آن عكس ها بازهم ميگويم در جايگاه و موقعيت اين فرد نيستم تا در مورد اتفاقي كه افتاده نظر بدهم بهتر است خودت بروي تحقيق كني تا به جواب برسيد برويد از اين مردي كه دستگير شده بپرسيد آن شيعيان چه گناهي داشته اند و....هرسوالي كه داريد بپرسيد . بعد تهمت دومي زده ايد كه قصد واقعي من از همه اين تهديدات فقط خوشنودي بت و اله مرگي است که مي‌پرستم!در جواب ميگويم : آن همه تهديدات از آن الله رب العالمين است و بنده به آن تهديدات ايماني تمام دارم و اگر به باور شما الله تعالي __( اعوذ بالله) همان بت و اله مرگ است !بر عكس من او را ارحم الراحمين ميدانم كه عذابش براي محاربان عين نهيب براي بيداري و زنده ماندن است و بنده براي خشنودي آن ذات بي همتا مينويسم . و بعد : جناب عبداله آنچه در بالا نوشتم در جواب شما هم هست باضافه اينكه: قصاص در قرآن هم متوجه اختلافات بين فردي است و احكام خودش را دارد بعلاوه احكام مشترك در مورد قتل نفس به عمد يا غير عمد و اولياي دم كه امر شده ببخشند و يا تعدي نكنند ... و هم متوجه مفسدان في الارض است ضمن اينكه آيات 33 و 34 مائده كه كشتن و زخمي كردن و زمينگير كردن و تارومار كردن است قصاص محاربه با الله و رسولش و مفسده آنها در همين دنياست بعلاوه روز قيامت عذاب عظيم هم در انتظارشان ميباشد و دقيق در آيه 34 هم در صورتي كه قبل از دست يافتن بر محاربين آنها توبه كنند بخشيده ميشوند كه اين فقط يكي از اشتراكات است . مباهله بعد از مناظره با اهل كتاب و بعد از حجت تراشي آنها پيشنهاد ميشود و پيامبر هرگز براي مباهله نرفتند چون نصارا ميدانستند دروغ ميگويند و قصدشان مفسده جوئي است و از مباهله كردن و قرار گرفتن در دائره لعنت پروردگار ترسيدند اما در هرحال اهل كتابي كه به مباهله بيايند مسلم لعنت پروردگار بر آنها خواهد بود و اگر نيايند دو راه دارند يا كلام حق پروردگار را ميپذيرند و ديگر دنبال مفسده جوئي و محاربه با الله و رسولش نميروند يا به دنبال مفسده جوئي خواهند رفت و قدم در مرحله اي خواهند گذاشت كه به لعن آنها منجر خواهد شد ضمن اينكه مباهله هم يكي از مراحل نزديك شدن به محاربه با الله و رسولش ميباشد. آقايان ميبينيد كه بنده استدلال ميكنم اميدوارم شما نيز همانطور پيش برويد در غير اين صورت با تهمت و تهديد و توهين ميخواهيد چه چيزي را ثابت كنيد
61 | علي اصغر | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٩ تير ١٣٨٨ |
خاک عالم بر سر وهابيت خشونت طلب
62 | مصطفي | Iran - Khowrmūj | ١٢:٠٠ - ١٩ تير ١٣٨٨ |
سلام عليكم
در پاسخ به آقاي وهابي
جناب وهابيفآقا تو وهابي بمون
بابا ما به تو و هم مذهبان نادان تو كاري نداريم.چون خدا به پيامبرش گفته كه اي پيامبر كفر كافران تو را دلگير نكند.چون كفر آنها را بر دوش تو محاسبه نمي كنيم.خداوند ميفرمايد اگر كفار با تو مجادله كردند و سخنان ناروا زدند با آنها سخن مگو.يعني چي؟يعني خدا هم ميدونه كه شما ها با حرف اصلاح نميشيد.چون خدا بر دلهاتون مهر زده تا سخن حق داخلش وارد نشه.غالب كساني هم كه ديدم مثل تو واسه وهابيت يقه چاك ميدن نه شناخت درستي از وهابيت و عقايدشون دارند و نه از شيعيان و اسلام و اهل تسنن محمدي كه اختلافات جزيي و قابل اقماضي با شيعيان علوي دارند.تنها چيزي كه افراد كم اطلاع و. كم سوادي چون تو را وادار ميكنه ساعت ها بشيني و بدون كوچكترين تاملي در گفتار ها و عقايد يكسره عقايد پوچ و اطلاعات ضعيفت رو بلغور كني يك چيزه و اون هم تعصبه.تعصب
تعصب آفت دينه.
بترس از روزي كه كار به آخر ميرسه.روز حسرت....
صلي الله عليك يا رسول الله(ص)
63 | بيتا | Iran - Ajab Shīr | ١٢:٠٠ - ١٩ تير ١٣٨٨ |
با عرض سلام خدمت دوستان شيعه و عزيز
تمام بحث هاتون رو خوندم برام جالب بود
خوشحالم كه جوانان شيعه ما اين همه پايبند مذهب و دوست دار اهل بيت هستند
من مدتي هست كه با يك فرد سني در حال بحث هستم خواهش ميكنم كمكم كنيد كه چه جوري از حق شيعه ها دفاع كنم
منتظرم
با تشكر
64 | بيتا | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٠ تير ١٣٨٨ |
سلام جناب اقاي مجيد م علي
خيلي خيلي ممنون كه جوابم رو داديد
اخه اون عربيش خوبه همش با ايه هاي قراني سوالات و شبهاتش رو ميگه من خيلي ايات قراني رو حفظ نيستم
بايد در اين زمينه بيشتر تلاش كنم
اميدوارم بتونم وظيفم رو خوب انجام بدم البته با كمك خدا اهل بيت و دعاهاي شما
ممنون
خداحافظ
65 | هادي محمدزاده | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٢٠ تير ١٣٨٨ |
وهابيت بتي است ساخته دست بيگانگان و دشمنان اسلام ,روزي با دستهاي خويش خود را هلاك خواهند كرد
66 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٢٠ تير ١٣٨٨ |
با سلام
خواهر گرامي خانم بيتا سلام عليكم .
در همين سايت بسياري از سوالهاي كه ممكن است داشته باشيد جواب داده شده, پيشنهاد ميكنم در صورت امكان به بيشتر سخنرانيهاي جناب دكتر قزويني كه هم نوشتاريست و هم صوتي مراجعه كنيد .
اين لينكها را هم بخوانيد :
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=21
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=127
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=126
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=56
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=74
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=78

ترجمه فارسي المراجعات را نيز استفاده كنيد
در ضمن در مقابل هر سوال و شبهاتشان شما هم سوال و شبهاتي طرح كنيد .

موفق باشيد

يا علي
67 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٢١ تير ١٣٨٨ |
با سلام
خواهر گرامي خانم بيتا سلام عليكم .
اولاً هيچ گمراهي عربيش خوب نيست اين را جداً ميگويم . چراكه اگه كسي عربيش خوب باشه قران را مي فهمد و گمراه نميشود . بعنوان مثال براي وضو در قران كريم بصراحت گفته شده كه : إِذَا قُمْتُمْ إِلَى الصَّلَاةِ فَاغْسِلُوا وُجُوهَكُمْ وَأَيْدِيَكُمْ؛ وَامْسَحُوا بِرُءُوسِكُمْ وَأَرْجُلَكُمْ.( المائده ايه 6 ) . حالا اگر ميفهميدند كه وضوشان را اشتباهي نمگرفتند .
در ثاني ما در معاني كردن ايات قراني كه مشكلي نداريم . اگر قصدش تفسير باشد اون يك معقوله ديگر است كه واقعا سخته .اينجا دوتا لينك يكي براي ترجمه قران كريم و يكي هم براي تفسير قران كريم بوسيله حضرت ايت الله مكارم شيرازي :
http://www.makaremshirazi.org/persian/
http://www.makaremshirazi.org/persian/quran/
( اگر نرم افزارش را تهيه بكنيد برايت هم سريعتر است هم مشكل انترنتي هم نخواهيد داشت )
ثالثاً شما بايد بحوثتان در موارد اختلافي باشد نه در موارد اتفاقي .
رابعا در جواب دادن اصلاً عجله نفرمائيد دو يا سه روز يا حتي يك هفته تحقيق كنيد مطالب و ادرس هايشان را ثبت كنيد بعد جواب انها را بدهيد . من خودم حدود سه ماه براي رد يك جواب صبر كردم كه در نهايت باكمك همين برادران در اين سايت وزين وليعصر ( عج )جواب خود را گرفتم و تحويل كسي دادم كه اين سوال را از من كرده بود . شما هم ميتوانيد همين كار را انجام بدهيد
خامساً يادتان نرود كه سوالاتي هم شما مطرح كنيد , البته براي طرح سوال هاي اين لينك را ببييد خوبه .
http://www.valiasr-aj.net/fa/page.php?bank=maghalat&id=82

در اخر مطمئن باشيد كه پيروزي از ان علي ( ع ) و شيعيانشان است , با يك يا الله و يك ياعلي كار خود را شروع كنيد و ما هم براي شما دعا ميكنيم
’تا نيفتادم ز پا دستم بگير×××××يا علي مرتضي دستم بگير
سرنهادم بر در احسان تو×××××من گدايم من گدا دستم بگير
گر بَدَم من، دوست مي دارم تو را××××اي شه مُلک ولا دستم بگير
در دم مُردن به فريادم برس ×××× پا بنه بر سر مرا دستم بگير
من ز مرگ و برزخم در وحشتم ××××ياريم کن از وفا دستم بگير
دردمندم، مستمندم، مضطرم ×××××اي شه مشکل گشا دستم بگير

در نجف , كرامات حضرت علي <>

يا علي

68 | رضا | | ١٢:٠٠ - ٢٦ تير ١٣٨٨ |
سلام عليکم
خواهش مندم از شيعيان عزيز و راستين در پاسخ به اين آقايان دقت کنند و شيعه وار پاسخ دهند تا آنهايي که بهانه اي به مذهب ما ندارند از کلام ما سو استفاده نکنند . از گروه پاسخ گويي و يکايک شما شيعيان عزيز نهايت تشکر را دارم که به اين شيعه کوچک دلگرمي مي دهند که هنوز شيعه زنده است . در ضمن ما هرگز اهل سنت را کافر نمي دانيم و آنها را لعن نمي کنيم گرچه با آنها هم عقيده هم نيستيم اما از خدا نابودي وهابيت را خواستاريم خداوندا لعنت فرست ؟؟؟؟؟؟ را سپس ؟؟؟ و سپس ؟؟؟؟؟ را و معاويه و يزيد را و ؟؟؟ را و؟؟؟ را و درود فرست بر حضرت محمد و خاندان پاک و مطهرش
يا مهدي فاطمه
69 | مجيد م علي | | ١٢:٠٠ - ٢٨ تير ١٣٨٨ |
با سلام
برادر عزيز جناب اقاي محمد منصوري , خوش امديد , قدمتان مبارك .
اين اقاي وهابي , وهابيه شكي نيست چرا :
همه حرفاش تكراريه, بي محتوا , پرو , ناصبيه . تازه خودش اين اسم براي خودش انتخاب كرده .
اما واژه وهابي كه ايشون براي خودش انتخاب كرده داره كم كم اسمش رو عوض ميكنه و ميگن سلفيه اششوش اينقدر شور شده كه اشپزشون هم صداش در اومده .
به اميد ديدن اسمتان در اين سايت وزين

يا علي
70 | محمد منصوري | | ١٢:٠٠ - ٢٨ تير ١٣٨٨ |
با سلام

من بطور اتفاقي وارد اين سايت شدم و برام جالب بود تبادل نظرات كليه عزيران شيعه با يك نفر كه خود را وهابي معرفي كرده متعجب هستم چرا همه شما متوجه نشده ايد فردي كه داره خود را وهابي معرفي ميكنه اصلا" وهابي نيست بلكه تظاهر به وهابي بودن ميكنه .
71 | غلام مولايم علي(ع)علي محمدي | | ١٢:٠٠ - ٢٩ تير ١٣٨٨ |
سلام
عاشقان علي (ع) دمتان گرم علي (ع) يارتان .
من غلام مولا هستم . در شماره 19 گفتم اين از اوناست يعني از بي فرهنگ ترين بي عقل ترين بي فكر ترين
اين اصلا وهابي نيست اگر هم هست از بي فهم ترين ان منفوران زمان است چرا ؟؟؟؟؟؟ تو را بخدا به شماره
46 يك بار ديگه نگاه كنيد قسمت اخر ش مد نظر است ميگه : وصل ا...علي محمد وعلي اهل بيته
و درود خدا بر محمد(ص) و بر اهل بيت محمد(ص) مطمئن باشيد اهل بيت محمد(ص) زنان محمد(ص) نيستن
بلكه محمد(ص) وعلي(ع) كه برادر ايشان وفاطمه(س)و بچه هاي بي بي دوعالم اند .
در ضمن اينا شيعه را كه ميكشند فكر ميكنن علي(ع) را ضعيف كردن .نميدانند كه علي(ع) حجت خداست علي(ع)
ولي خداست علي (ع) يعني اعلي يعني اون بالا بالاها و تو اي خاكي انهم از نوع مزبله تو را با ان بالا چكار .
شيعه از تمام كافرين بيزاري ميجويد .
بد بختان ميگن هركه هفت تا شيعه را بكشد مستقيم ميره بهشت !!!!! اره جا كردن اونم پشت بشقاب !!!!!!
تازه احمقانه ترش ميكنن ميگن رسول ا... هم مياد پذيراي ميكنه !!!!!! بابا كمال وقاحت كمال بيشرمي كمال
....... روم نشد كه بگم آخه ادم ببخشيد بلا نسبت ادم !!!!! خودتان يه اسمي روش بزارين!!!!!خيلي بايد
پر رو و بي حيا باشه كه بدبختانه اين بي چشم رو ها هستن !!!!!! اينا اب و علف كجا رو خوردن من نمي دانم؟؟؟
72 | سامان | | ١٢:٠٠ - ٣٠ تير ١٣٨٨ |
سلام

همه اتيش ها از زير سر اين ال سعود است......لعنت بر ال سعود الهي به خاك سياه بشينيد.........
73 | محمد | | ١٢:٠٠ - ٣٠ تير ١٣٨٨ |
سلام به خانم بيتا وهمه دستان ديگر حالا كه كار به اينجا رسيد بيائيد براي رسيدن به حقيقت يك حركت علمي رو شروع كنيد... اين حقير با كمترين اطلاعات در خدمتم وحاضرم در اين بحث پاي خيلي از علما ومطلعين رو براي روشن شدن بهتر مطالب به اين برنامه باز كنم ... وخداميدونه تا مرحله تشكيل نشست حضوري هم پاش ايستاده. [email protected]
74 | محمد | | ١٢:٠٠ - ٣٠ تير ١٣٨٨ |
باسلام فكر نمي كردم اينطور دوستان باهم جدل غيرعلمي نمايند.خواهش اين حقير از همه دوستان چا بانام جناب وهابي وچه نام هاي ديگراين است كه درراه رسيدن به حقيقت صبور باشيدتادر مصداق آيه شريفه والله مع الصابري قرار گيريد.
بعد اينكه برادران اهل سنت خود با پديده اي با نام فرقه وهابيت مشكلات فراواني دارند. از انجا كه ابن تيميه احيا كننده اين فرقه ژس از اساتيدش در مصر وشامات وپس از آن درمناطق اطراف مكه ومدينه وفتواي اشان در تكفر مخالفغين عقائد منحرفش دربابهاي مختلف وفتاواي خارج عقل بشري كه منجر به اعلام تكفير وصدور حكم اعدام وقتل عام بسياري از علماي بزرگ اهل سنت در دوران ايشان شد (كه البته عزيزا مي توانند در كتب تاريخي اهل سنت آن را بيابند مانند تاريخ طبري و...)
بحث بعدي در بعد عقايد اين فرقه وفرق فاحش آن با عقائد تمامي مذاهب اربعه اهل سنت(البته شباهاتي به فتاواي امام مذهب حنابله دارد) است كه شامل چگونگي تعريف توحيد-توسل-شفاعت - برداشت از آيات قرآن - نگرش به انسانيت و....
بحث راكوتاه كنم كه جواب مستد آن كهبسيار هم محكم است را ازكتب خود اهل سنت به ايشان موجود است رجوع بهه صحاح سته وسنن وكتب تاريخي .
قابل توجه همه عزيزان علماي شيعه در تمام مباحث اختافي استناد بر كتب مهم اهل سنت در رد مباحث خود ايشان دارند كه ميتوانيد باهماهنگي همين مجموعه ارزشمند (موسسه تحقيقاتي حضرت ولي عصر روحي فداه) به آن برسيد .
بيائيد به جاي تند روي هاي غير علمي در مباحث علمي شركت كنيم . برادر عزيزم جناب آقاي وهابي اين حقير حاظرذم چه با تلفن - چه حظوري - وچه باهمين وسيله اينترنت جواب سوالات شمارا در مسائل مورد اختلاف به عرض برسانم در صورت تمايل در خدمت همه عزيزان هستم[email protected]
75 | محمد داوري | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ٠٤ مرداد ١٣٨٨ |
با سلام خدمت مديرودست اندرکاران اين سايت به نظر من اين اقايي که خودش راوهابي معرفي کرده بود وهابي نيست بلکه سني است.زيرا فقط از اهل سنت دفاع مي کرد.و وقتي در برابر اين همه شيعه ي بافهم وشعور جوابي براي گفتن نداشت ديگر نظر نداد.من فکر ميکنم ايشان بايدواقعا درباره ي
دين خودش ودين ما(شيعه) تحقيق کند(که متاسفانه نکرده ونمي کند)بعد بيايد پاسخ دهد.وگرنه اين حرف هاي بي سر و ته __مشکلي راحل نميکندو
فقط ايشان ناداني خود را بيشتر نشان مي دهد. من واقعا از همه ي کساني که نظر دادند ممنونم وهمينطور از مومناني که اين سايت را اداره مي کنند.

بسم الله الرحمن الرحيم خداوند ولي وسرپرست کساني است که ايمان آورده اند آنها را از ظلمت ها به سوي نور مي برد /(اما)کساني که
کافرشدند اولياي آنها طاغوت ها هستند که آنها را از نور به سوي ظلمتها مي برند آنها اهل آتشند و هميشه در آن خواهند ماند .

براي ظهور هرچه زودتر آقا امام زمان 3صلوات ( از ته قلب ) بفرستيد .
76 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Dubai | ١٢:٠٠ - ١٢ مرداد ١٣٨٨ |
با سلام جناب هم اسم شماره ( 2 ) . تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــكراري هســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتي . اين عبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد الشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــطـــــــــــــــــــــــــــان ملحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد زاده لنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــي مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون جيره و مواجبتو قطع ميكند . يا علي
77 | ======= علي ======== | Iran - Tehran | ١٢:٠٠ - ١٢ مرداد ١٣٨٨ |
سلام عمر ! در ضمن هيچگاه حضرت علي دخترش را به اين شخص دست سبك نداده است ! همين عمر شما بود كه با نگاهش ! بانويي حامله بچه اش را سقط كرد ! و همچنين در روزي كه حضرت زهرا بانوي دو عالم شهيد شدند ... شخص اول اين جنايت عمره شما بوددددددددددددددددد ! شنيده بودم كه شما (برادران عبدالمالك ملعون) سواد نداريد !! "لطفا بلوچهاي پاك و خداپرست و صد البته مهمان نواز با اين افراد پست و بي صفت يكسان نشوند !" اولا ويل كنيد نيست و ول كنيد درسته ! در ثاني بايد اين رو به شما گفت ! به شما كه نميدانيد در گمراهي آشكار هستيد : في ضلال مبين ! من خودم به اندازه ي 10 تاي تورو شيعه كردم ! مطمئن باش كه تو در گمراهي هستي و نه ما شيعيان خداجو ! اگه ما ميگيم "يا زهرا" و "يا ابوالفضل" و "يا حسين" و "يا علي" و "يا زينب" به اين سبب هست كه ايشان از بندگان مقرب و معصوم خدا هستند و آنها را وسيله اي براي آمرزش گناهان و يا اجابت دعاهايمان نزد خدا ميدانيم ! كما اينكه آنها رستگارند و در محضر حق تعالي آبرو دارند ! اميدوارم كه حضرت وليعصر (عج) هر چه سريعتر ظهور كنند و حق ما شيعيان مظلوم را از شما وهابيون بي صفت بگيرند ! =================================================================================== اي عمر و اي وهابي ! لايق نيستيد تا به شما بگم دوست ! شما هنوز گمراهيد ! هر وقت از گمراهي در اومديد ميفهميد كه جهان چقدر زيباست ! حالا برويد و صد جنايت بكنيد و به اسم مسلماني تمامش كنيد !!؟ الله يحب المومنين و المومنات ! ان الله لا يحب الظالمين !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اي برادر اهل سنت ! اي كسي كه سرت را در كتب وهابيت نهاده اي ! از جايت برخيز ! سنت پدريت كه از پايه خراب است را نقض كن و خودت را به خدا و بندگان پاكش بسپار تا جهاني را پيش چشمانت مشاهده كني كه سر شار از اميد است و شادي و خدا !ّ حتي براي يك روز كه شده همچون يك شيعه باش ! خشك مقدسي ها و افكار پليد را از خودت دور كن ! شيعه يعني انتظار و انتظار ! خودت را با خدا ساز و پس از نماز هايي كه خواندي حد الامكان يك زيارت عاشورا را با معرفت بخوان ! ببين كه تشيع بهترين مذهب خداست و سني بودن يك راهي بود كه اكنون به ناقص بودن آن پي برده اي ! با شيعه شدنت چيزي را از دست نميدهي ! بلكه بسيار چيزها را بدست مي آوري ! همچون بندگان پاك خدا و همچون توسل به اين بندگان با آبروي خدا ! =================================================================================== مرد باش و تمامي نوشته هايم را بخوان ! من خودم دو سال در شهرستان خاش مشغول به تحصيل بوده ام و بسياري از دوستان پاك بلوچم در آنجا بوده اند و هنوز هم زمانيكه به آنجا ميروند با دست پر به شهرم باز ميگردم ! حساب خودت را از عبدالمالك ملعون جدا كن ! وطن فروش و جنايتكار نباش !!! اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم ... 12 / 5 / 88
78 | عمر | | ١٢:٠٠ - ١٢ مرداد ١٣٨٨ |
قل موتو بغيظكم اي شيعه ان جهان توبه كنيد بطرف خدا رجوع كنيد اين شرك وبت پرستي راويل كنيد من سوال از شما دام شما حضرت عمر را اليعاذ باالله بد مي گويد پس چرا عمر داماد علي شد ام كلپوم دختر بي بي فاطمه درنكاح حضرت عمر بود

پاسخ:
با سلام
جناب عمر
اگر تنها اين سوال مشكل شما است ، در آدرس ذيل به صورت مفصل به آن پاسخ داده شده است و طبق كلام علماي اهل سنت ثابت شده است كه عمر با ام كلثوم دختر ابوبكر ازدواج كرده است !:
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=83
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
79 | سامان محيدي | | ١٢:٠٠ - ١٥ مرداد ١٣٨٨ |
با سلام
حيف که من دير به بحث رسيدم
ولي تمام مطالب رو خوندم
از اون قسمتي که آدرس مي دادين خوشم اومد گفتم منم اي ميلمو بدم اگه يه وقت اين آقاي وهابي دنبال آدم مي گشت که بکشتش به من يه اي ميل بزنه.

البته ما شأنمون اجل از اينکه به دسته اينا بميريم ولي به هر حال چاره چيه ، داغ شده ميخواد آدم بکشه نميشه جلوشو گرفت يه هو ميره بمب ميبنده به کمرش ميزنه بقيه رو هم ناکار مي کنه.


خلاصه وهابي جان ! کاري داشته يه ميل بزن با بچه ها ميايم سراغت ، ازين کارا که دوست داري باهات مي کنيم بلکه ما هم به قول شما رفتيم بهشت.

البته کمي هم اهل مطالعه هستيم ، البته در مقابل بقيه دوستان وگرنه براي شما از عالمان به حساب ميايم. لازم بشه ميام تو بحث يه گرد و خاکي مي کنم تا تو هم يه چيزي ياد بگيري ...

به هر حال : اگه مسئولين محترم سايت خواستن مي تونن اي ميل منو بزارن
80 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Dubai | ١٢:٠٠ - ١٦ مرداد ١٣٨٨ |
با سلام
جناب سامان محيدي برادر عزيز . شما فكر ميكني اين جيره خواران خادمين ميمونهاي غار حراء اين دنيا را ول كنند با شهادت محبان ال محمد ( ص ) انها را روانه بهشت و هلاكت خودشان را به يزيد ملعون در جهنم ملحق كنند .مستحيل جداً
يا علي
  بعدی [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]   قبلی
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب