2024 February 25 - يکشنبه 06 اسفند 1402
تماس احمد کریمه با شبکه وهابی
کد مطلب: ٨٠٧٠ تاریخ انتشار: ١٠ آذر ١٣٩٤ - ١٢:١٤ تعداد بازدید: 1950
نقد وهابیت » عمومی
تماس احمد کریمه با شبکه وهابی


مجری: بفرمایید

احمد کریمه: اولا این وهابیت مدعی سلفیت که دین جدیدی مخالف اجماع مسلمین اختراع کردند و پیامبر ص در مورد آنها خبر داده و فرموده: اینها خوارج دوران هستند، و در حدیث صحیح از پیامبر که فرموده است: در آخر الزمان گروهی کم سن و سال و نادان می آیند که سخنان خوبی از قران به زبان می آوردند ولی از اسلام خارج می شوند همانطور که تیر از کمان خارج می شود، نماز و روزه میگیرند قران می خوانند ولی از حنجره هایشان فراتر نمی رود، حذیفه گفت ای رسول خدا توصیفشان کن، پیامبر فرمود عرب هستند و به زبان ما حرف میزنند، حذیفه گفت در این زمان چه کار کنم؟ پیامبر ص فرمود: به امام مسلمانان اقتداء کن و با جماعت مسلمانان باش، گفتم اگر مسلمانان امام و جماعت نداشتند؟ فرمود از این گروه ها دوری کن اگر چه روی درختی بروی تا اینکه از دنیا بروی و خداوند متعال در سوره انعام آیه 159 می فرماید: إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ . و معروف است که مدعیان سلفی گری با ادعاهایشان و خرابکاری هایشان که گروه های تکفیری را درست کردند اینها با مسلمانان دشمن هستند. و اخوان را تکفیر میکنند، الازهر را تکفیر میکنند و در ورد الازهر میگویند که اعتقادش اشعری فاسد است. و بر علماء به فساد و گمراهی حکم میکنند و صوفیه را تکفیر میکنند و کسی روی زمین باقی نمانده است ، که اینها او را تکفیر نکرده باشند. و حکم به گمراهی آن میکنند ، اینها بغض و دشمنی را اشاعه میدهند و آتش فتنه می افروزند در کشور های اسلامی. و ان شاءالله این نیرنگشان به خودشان بر گردد، اینها خوارج آخرالزمان هستند و این اتفاقات رخ داده شهادت به این میدهد، شبکه های ماهواره ای وهابی ها را ببینید جز فحش و ناسزا و توهین به علماء و توهین به بزرگان اسلامی نمی بینی، به این چهره های تاریک و عبوس و زبان های افسار گسیخته نگاه کن ، اینها هیچ حبتی به مصر الازهر و مسلمانان ندارند. و اسناد قطعی وجود دارد ، طالبان و القاعده از زیر عبای این وهابیت خارج شده است و اتفاقات شمال مالی ، و گرفتاری های مسلمانان در لیبی و مصر و اینها دشمن همه مسلمانان هستند، این وهابیت همان خوارج هستند که پیامبر ص در مورد آنها خبر داده است. و اینها تلاش میکنند برای تضعیف الازهر ، دشمنی اینها با الازهر دلیل نمیخواهد اتفاق اخیری که به مسموم شدن طلاب الازهر منجر شد، نقاب را از چهره اینها برداشت و نیت های پلیدشان برای الازهر و شیخ الازهر و علمای آن را آشکار کرد، اینها بین ما و مردم دیوار و حائلی گذاشته اند در مساجد و چهره ی الازهر را خدشه دار کردند و تهمت های زیادی به ما زدند، ما به خدا شکایت میکنیم.ولی خدا را شاکریم که آبروی اینها را ببرد و زشتیهای اینها را آشکار کرد و همه مردم الان میدانند که این مدعیان سلفی گری و وهابیت چه موجوداتی هستند که کمک های خارجی زیادی دریافت میکنند تا برای مصر نیرنگ کنند و مصر را در عالم اسلامی به زمین بزنند.

مجری: آیا اینها برای کشتن شیخ الازهر نقشه ای دارند؟

احمد کریمه:

این مدعیان سلفی گری دشمنی کور کورانه با الازهر دارند و با بزرگان الازهر دشمن هستند و تلاش گسترده ای برای بستن و تخته کردن در الازهر دارند تا اینکه رهبری منتقل بشود به کشور هایی که به اینها کمک میکنند و من الان کتابی دارم به نام فتنه تکفیر در این کتاب حقایق و اسناد وجود دارد ، کلام من عام است آیا این وهابی ها حاضر هستند یک بیانیه صادر کنند که علمای الازهر مومن و مسلمان هستند و اینکه عقیده آنها درست است ، من تحدی میکنم که یکی از بزرگان این مدعیان سلفی و وهابی که از طرف قطر و عربستان حمایت میشوند بیایند و در پیشگاه همه این را اعلام بکنند اینها نان میخورند به ادعای اینکه توحید را در مصر منتشر میکنند و مثل اینکه مصر یک کشور مشرک است و ادعا میکنند که میخواهند جلوی گسترش شیعه را بگیرند، من میگویم که شیعیان در عربستان هستند، چرا عربستان را شیعه نمیکنند و شیعیان در امارات هستند ، چرا امارات را شیعه نمیکنند؟ و در قطر هستند ولی قطر را شیعه نکرده اند ولی این وهابیت میخواهند عقیده خودشان را به جای عقیده اشعری الازهر جایگزین کنند و دروغ میگویند که بر علیه شیعه هستند ، آیا ما با شیعه بجنگیم بخاطر دشمنی کشور های خلیج با ایران؟ ما به این کاری نداریم و فایده ای برای ا ندارد ولی اینها باعث این جنگ ها هستند، اینهایی که تجارت دین به راه انداخته اند. اینها کسانی هستند که دین پیامبر را تغییر داده اند و اسلام صحیح را مخفی کرده اند و توحید را ثلاثی مثل مسیحیت قرار داده اند و جسمیت برای خدا قائل شده اند و خدا را در آسمان ساکن کرده اند و مسافت و مساحت برای خدا قرار داده اند.

مجری: آیا درست است که شما متشیع هستید ؟

احمد کریمه: من مسلمان هستم و تعصبی به شیعه و سنی و اباذی و... ندارم و همه ی اینها اصطلاحات سیاسی است که ربطی به اسلام ندارد. و من به فضل خدا فرهنگم ازهری است و الازهر شریف از ابتدا از هزار و صد سال قبل تا الان یک ازهری شیعه پیدا نمی شود. ولی این تهمت هایی است که این وهابی ها ترویج میکنند که به علمای الازهر توهین میکنند.


Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها