2024 July 23 - سه شنبه 02 مرداد 1403
بدعت از دیدگاه فریقین : نمونه هایي از توهین های شبکه های ماهواره ای وهابی
کد مطلب: ٧٠٠٩ تاریخ انتشار: ٠١ آذر ١٣٩٣ - ١٦:٣٨ تعداد بازدید: 3189
خارج فقه مقارن » بدعت از دیدگاه فریقین
بدعت از دیدگاه فریقین : نمونه هایي از توهین های شبکه های ماهواره ای وهابی

جلسه بیست ودوم 1393/09/01

بسم الله الرحمن الرحیم

جلسه بیست ودوم 1393/09/01

موضوع درس : فقه مقارن از دیدگاه فریقین : نمونه هایي از توهین های شبکه های ماهواره ای وهابی

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین و هو خیر ناصر و معین الحمد لله و الصلاه علی رسول الله و علی آله آل الله لا سیما علی مولانا بقیه الله و اللعن الدائم علی اعداءهم اعداء الله الی یوم لقاء الله

بحث ما در رابطه با مسئله «بدعت» بود. مسئله ای که «وهابیت» با کوچکترین بهانه ای برچسب بدعت، به مسلمانها می زنند و آنها را «تکفیر» می کنند.

من امروز قصد دارم داخل پرانتز، یک بحثی را مطرح کنم که این «وهابی ها» امروز در این شبکه های ماهواره ای خود، مطرح می کنند. و خیلی هم روی آن مانور می دهند.

کنگره ای بی سابقه در شرف برگزاری در ایران

با توجه به «کنگره بین المللی تکفیر» که قرار است فردا و پس فردا در شهر«قم» برگزار شود، که شاید حداقل در تاریخ جمهوری اسلامی، یک همچین کنگره ای، که در رأسش یک «مرجع تقلید» باشد؛ و دبیر علمی آن هم یک «مرجع تقلید» باشد؛ بی سابقه باشد.

کنگره ای که در آن از 83 کشور جهان، مهمان دعوت شده است. آمار میهمانان داخلی و خارجی شرکت کننده در این همایش، بالای هفتصد نفر اعلام شده است.

تدابیری هم در شهر «قم» اتخاذ شده است، مثل تعطیلی مدارس و ادارات و طرح های ترافیکی داخل شهر و...

شخصیتهای طراز اول کشور ها قرار است در این همایش حضور داشته باشند. مفتیان اعظم؛ ائمه جمعه؛ اساتید دانشگاه؛ و...که نشان از استقبال خیلی خوب دارد.

حتی «سمیع الحق» رئیس طالبان پاکستان هم دعوت شده است! و اعلام هم کرده که من میایم. احتمالاً امروز برسد.

عده ای از مهمانان الآن رسیده اند و مستقر شده اند و عده ای هم در حال وارد شدن به کشور هستند.

شاید در طول این 35 سال انقلاب، هیچ همایشی، حتی «همایش بین المللی وحدت» که برگزار شد، این استقبال نبوده است. آن همایش ها، نوعاً حالت دولتی دارد. لذا بعضی ها بر اثر تبلیغاتی که در مورد جمهوری اسلامی است، شرکت نمی کنند. و بعضی ها از ترسشان نمی آیند.

ولی اینجا بحث، بحث حوزوی است و ارتباط به حکومت و نظام ندارد. و بنا هم است که در این همایش، بحث «سیاسی» مطلقاً مطرح نشود. فقط بحث «تکفیر» مطرح بشود.

و تکفیر هم که مطرح می شود، تکفیرهای گذشته، مثل تکفیر «اهل سنت» نسبت به «شیعه»؛ یا تکفیر «شیعه» نسبت به «اهل سنت»، بنا نیست مطرح بشود.

بلکه تکفیر موجود، که فعلاً در حال حاضر در این کشورهای اسلامی به ویژه «سوریه» و «عراق» شکل گرفته است؛ اینها بناست که مطرح بشود.

تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه همایش

حدود «هفتصد» مقاله، از داخل و خارج کشور، به دبیرخانه همایش رسیده است. فقط در بخش «ریشه یابی تکفیر» که مسئولیت علمی آن به عهده بنده است، حدود «دویست» مقاله را بررسی کردیم و نظر دادیم.

فقط در «هفت جلد» مقاله چاپ شده است. شما هیچ کنگره و همایشی سراغ ندارید که به یک باره «هفتصد» مقاله علمی، به دبیرخانه برسد. و این نشانگر استقبال خوب هم شیعیان و هم اهل سنت است.

ویژگی های محل برگزاری همایش

محل برگزاری همایش هم «مجتمع امام کاظم» است. که بنا هست در آینده نزدیک، بخشی از حوزه علمیه هم به آنجا منتقل بشود. و امکانات خیلی خوبی هم دارد.

یک سالن همایشی دارد که شاید، از سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران، ده برابر گسترده تر و با امکانات بیشتر باشد.

فقط اتاقهایی که برای کمیسیونها در نظر گرفته شده است، گنجایش حدود 250 نفر از شرکت کنندگان را دارد. با تمام امکانات صوتی و...

هدف از تشکیل کنگره بین المللی تکفیر

هدف کنگره هم این است که، بناست یک اجماع جهانی شکل بگیرد در محکومیت این تکفیر. این علمایی که در این همایش شرکت می کنند، هم بناست که صحبت کنند و از این صحبتها به یک اجماعی برسند؛ و هم بعد که بر میگردند به کشورهای خودشان، بتوانند مردم را روشن کنند که این تکفیرها و کارهایی که امروز به نام اسلام دارد صورت می گیرد، هیچ ارتباطی با اسلام ندارد.

و همچنین بتوانند حکومتها را هم همگام بکنند. هدف نهایی این است. حالا تا چه اندازه این هدف محقق بشود، یا نشود. چون بعضی ها به کشورشان که بر می گردند، ملاحظات «میز» و «مقام» را دارند.

امتیاز ویژه روحانیت شیعه

در کشورهای اسلامی اهل سنت؛ علما و مفتیان آنها، وابسته به حکومتها هستند. حقوق از حکومت می گیرند. عزل و نصبها به دست حکومت هاست. حتی خانه های سازمانی را، حکومت به آنها می دهد. و اگر چنانچه بر خلاف مقاصد حکومت قدم بردارند، از همه چیز خود باید بگذرند. و این هم یا برای آنها مقدور نیست، و یا به صلاح نمی دانند.

در روی کره زمین، فقط «روحانیت شیعه» است که وابسته به حکومت نیست. حتی اوایل انقلاب، می خواستند حوزه ها را زیر نظر حکومت ببرند. ولی «حضرت امام خمینی» صددرصد مخالفت کرد. گفت: باید حوزه ها مستقل باشند.

و بعد از امام هم، «مقام معظم رهبری» تأکید داشتند که «حوزه های علمیه» باید مستقل باشند. وابسته به مرجعیت باشند. نه وابسته به حکومت ها.

نکته ای که می خواستم عرض کنم در راستای این است که عزیزان کمی وارد حال و هوای «شبکه های وهابی» بشوند، تا ببینند اینها امروز چه کارهایی دارند انجام می دهند. و چه مباحثی را در شبکه های خود مطرح می کنند.

بعضی از مباحث هست که گفتنی است ولی بعضی مباحث به هیچ وجه گفتنی نیست و نمی شود مطرح کرد.

از عزیزان تقاضا دارم مصداق این روایت امام صادق (علیه السلام) باشند که فرمود:

«الْعَالِمُ‏ بِزَمَانِهِ‏ لَا تَهْجُمُ عَلَيْهِ اللَّوَابِس»

کسی که آگاه به زمانه خود باشد، اشتباهات بر او هجوم نمی آورد.

کافی ج1 ص 27 کتاب العقل و الجهل

یعنی در حقیقت تنها انسان مطّلع از زمان خود است كه در معرض هجوم چيزهاى اشتباه انگيز واقع نمى‏شود.

لذا ما باید ببینیم این شبکه های ماهواره ای که مرکز بعضی ها هم در «عربستان سعودی» است و دارند شبانه روز علیه «شیعه» کار می کنند، منطقشان چیست؟

حالا اگر برخی ها با شنیدن این حرفهای این شبکه ها، به غیرتشان برخورد، ببینند با این مباحث چه کار باید کرد!؟

توهين های شبكه وهابي «كلمه» به مقدسات شيعه و اهل سنت و اقوام

توهين به ايراني ها:

1- صادرات غير نفتي ايران، زنهايشان است! (ضيايي، کارشناس شبکه کلمه)

2- در فلسطين، زنان شوهردار ايراني، خود فروشي ميکردند! (اسدي نيا)

«اسدی نیا» یکی از هتاک ترین افرادی است که قبلاً «سفیر جمهوری اسلامی» بود در یکی از کشورهای افریقایی و مدتی هم کاردار ایران بود در کشور «امارات». وی در توهینی شرم آور و وقیح، می گوید:

«من خودم شاهد بودم که چگونه به دعوت شما، دختران براي صيغه شدن و زنان، حتي شوهردار، براي صيغه شدن به کشور هاي ديگر مي رفتند. چون شماها «زنا» را برايشان آزاد گذاشته ايد. اين زنان و دختران در آغوش اجنبي ميخوابيدند! اي مبلغين هرزگي و زنا.(خطاب به علمای شیعه است)

همچنين من يادم میاد در سفري که داشتم به کشور «عربستان»، آن موقع نماينده مجلس بودم. براي مذاکراتي، هيئتي بوديم در «رياض»، در سفارت نشسته بوديم، در سفارت جهموري اسلامي ايران در رياض. مسئول «حج و زيارت» هم در آنجا بود و مي گفت: ما دخترها و زناني را که مي روند به «سوريه» يا مي روند براي «عربستان» برای زيارت، مي گفت خيلي از اينها «صيغه» مي شوند.

من خودم مدتي در «سوريه» بودم و از نزديک ديدم در «خيابان»! و «کوچه»! چگونه اين زنان «صيغه» مي شدند به دست مردان سوري، و خودفروشي مي کردند.

آقاي «آيت الله قزويني»، شما شرف داريد؟ شما ناموس مي شناسيد که چيه؟

دوستي از لبنان آمده بود در سفارت ايران در سوريه بودم. دوستي از لبنان آمد مي شناختم اين آقا رو. خيلي ناراحت بود گفتم چي شده؟ گفت اين دختراني رو که فرستادن تو پايگاه هاي فلسطيني بجنگند، دارند اونجا ناموس فروشي مي کنند. خيلي ناراحت بود اون شخص. اون هم فکر کرد واقعاً جمهوری اسلامي قصد مبارزه با «اسرائيل» رو داره. اين بنده خدا هم رفته بود. خون گريه مي کرد. مي گفت اين دختران رو فرستادن اونجا به دست فلسطيني ها، همخوابه شدن با اين فلسطيني ها.

بعد يه آدم سفله بي سر و پاي نون خور آقاي «خامنه اي» نون خور آقاي خامنه اي مزدور، خامنه اي يه آدم بي سر و پا، که سنار شاهي نمي ارزه اين آدم! يک آدم بي سر و پا، مياد و ميگه بسياري از دختران «بلوچ» براي «جهاد نکاح» به سوريه مي روند. اي بي شرف ها. اي بي غيرت ها...»

شما منطق این ها را نگاه کنید؛ ادبیات این آقا را ببینید؛ یک کسی که می گوید نماینده مجلس بوده، سفیر ایران بوده، کاردار ایران بوده، این منطقش است.

البته اینها پول های کلانی هم می گیرند. یعنی برای یک برنامه یک ساعته که اجرا می کنند، طبق آنچه که خودشان اعتراف کرده اند، تقریباً ده دوازده میلیون پول می گیرند به پول ایران، شاید هم بالاتر از این مقدار. یعنی ده میلیون می گیرد و یک ساعت میاید و این جفنگیات را می بافد.

3- ملت ايران از لحاظ ديني بي فرهنگ و بي سواد هستند! (حيدري)

این «حیدری» کسی بوده که در «افغانستان» در زمان «طالبان»، شیعه می کشته، و بعد هم رفت به «عربستان» و پناهنده شد. کسی بود که قرار بود با ما مناظره بکند. ولی گفت: من از عکس آقای قزوینی هم می ترسم!

این آقای «حیدری» می گوید:

«متاسفانه جامعه ما از لحاظ فرهنگ ديني واقعاً يک جامعه فقير و مستضعف است. جامعه ايران بطور خصوص جامعه تشيّع را عرض ميکنم. از لحاظ دين و فرهنگي، در فقر بسيار شديد به سر مي برند!»

4- ملت پارس در زمان صفويه، وحشي و آدمخوار شده بودند! (سجودي)

5- در «اصفهان»، دوازده هزار فاحشه وجود داشته است! (سجودي)

«سجودی» کسی است که می گوید من شیعه بودم. و اهل «رودسر» بودم.

ایشان معلّم بود در «تهران»، و در یک سفری که به قصد زیارت بیت الله الحرام به «عربستان» رفته بود، همانجا ماند و پناهنده شد.

خودش می گفت: اینجا هزار برابر حقوق معلمیم به من حقوق می دهند.

یک بنده خدایی - راست یا دروغ نمی دانم، العهدة علی الراوی - از «رودسر» زنگ زده بود می گفت: من این «سجودی» را می شناسم، آن زمانی که روس ها به ایران حمله کرده بودند، تعدادی از زنان را با خودشان بردند. از جمله مادر «سجودی» بود. بعد از مدتها که برگشت، حامله بود، «سجودی» از او به دنیا آمد.

این هم پرونده این آقا که البته از منسوبین خودشان زنگ زدند و گفتند. ما تا به حال این را مطرح نکرده ایم.

توهين به اقوام:

1- بلوچ ها اکثراً بي سواد و عامي هستند. (مرادزهي)

«مردم سيستان عموماً از لحاظ تحصيلات در سطح پاييني هستند و اغلب مردم بخصوص مسن ها و ميان سالها تحصيلات کلاسيک ندارند.»

2- کردها در کردستان عراق، صدها فاحشه خانه دارند! (سجودي)

«يک شهر به عنوان «کردستان»، که جمعيتش چهار ميليون است. در يک شهرش، فقط چهارصد فاحشه خانه رسمي دارد. در پايتختش که «اربيل» است، چهارصد فاحشه خانه رسمي دارد.»

حالا معلوم نیست که این آمار را از کجا آورده اند!؟ چه کار می کردند آنجا!؟ برای چه رفته بودند آنجا!؟ چه ارتباطی با آن فاحشه خانه ها داشتند!؟ مشخص نیست.

توهين به علماي شيعه:

1- کذاب ديگري که «شيطان» از او قرض ميگيرد، «جعفر مرتضي عاملي» است! (حيدري)

2- - «مجلسي» يکي از عقده اي ترين علماي شيعه است. (حيدري)

«مجلسي» يکي از عقده اي ترين علماي شيعه است و کتب او اگر «لجن زار» ناميده شود، اغراق نشده.

3- «شيخ صدوق» شيخ کذوب است! (حيدري)

«شيخ صدوق يکي از دروغگوترين علماي شيعه در تاريخ بوده است. دروغ سازي تا حدي، وقاحت به درجه اي که هرچه عالم شيعه بزرگتر شود، درجه و مقامش با اين کتب خرافي، عمرش بيشتر بگذرد، جرأت و جسارتش در دروغگويي بيشتر مي شود. و لذا اين آقاي شيخ صدوق، در دروغگويي بسيار دست بالايي داشته. شيخ صدوق در واقع شيخ کذوب بوده است و اشتباهي به شما صدوق گفته اند»

4- «جعفر سبحاني» يک دروغگوي کذاب است! (حيدري)

5- - محمد حسيني یک هنرپيشه است! (حيدري)

«محمد حسيني (دکتر قزويني)، نمايش نامه نويس، و هنرپيشه است. که دروغ هاي ديگران را تقليد ميکند.»

6- رجال موثق شيعه کافر، ملحد و دزد هستند! (حيدري)

رجال موثق شيعه مانند «علي بن ابراهیم» و «زراره بن اعين» کافر، ملحد، دزد، و...هستند! «علي بن ابراهيم» يک کافر ملحد است. شاگرد ابن سباي يهودي است.

7- علماي شيعه؛ شارلاتان، دروغگو، جيب بر، و قطاع الطريق هستند (حيدري)

8- «خميني» خائن بود و بی عقل (سجودي)

«خميني» که اول آمد کارش دسته جمعي بود. ما از حق نگذريم. اما بعد از اينکه حکومت را محکم کرد، خيانت کرد. چون که همين قدر عقلش بود. گفتم. بالأخره اون هم يکي از علماي شيعه بود. عاقل نبود. دور را نميديد. علماي شيعه نامشان علما است. منتها اگر خوب در کارهايشان ببريم. اون قدر از نعمت عقل بهره ندارند. حالا بدبختي ما را ببينيد که ما را زير دست خودشان کرده اند.»

9- «مجلسي» و «کليني» و پيروانشان، کافر هستند (سادات)

من در کفر «کليني» شک ندارم. و کسي که با عقيده «کليني» و «مجلسي» است، که «عمر» را از «ابليس» بدتر ميداند، من او را از کافران دنيا، کافر تر ميدانم.

10-فرعون، ولي فقيه بود و ولايت فقيه، همان فرعون است (هاشمي)

«فرعون» «انا ربکم الاعلي» بود. همان که خودش را نمايندگی خداي امروزي بر زمين، ميدانست و ولي فقيه مردم ميدانست.

11-عمامه به سر ها و روحانيون سربازان شيطان هستند (حيدري)

«از بهترین و موثرترين راههاي گمراه کردن انسان ها و اهل ايمان، اين است که شيطان، با همکاري جنودش و لشکريانش، لشکريان انسي عمامه به سر، لشکريان انسي با القاب طولاني: آيت الله العظمي! شيطان با لشکريان پر ادعا، با لشکريان دروغگو و دروغ پرداز، راه را براي منحرف کردن و براي تحقق آرمان انتخابي شيطان در واقع هموار کرد.»

12-نشيمن گاه «خامنه اي» زيارتگاه شده است! (حيدري)

« يک رئيس جمهور به گونه اي ماچ و پچ ميکند. شانه ي آن مقال معظم را، آن مقام والا را، که امروز نشيمن گاهش شده است زيارت و زيارتگاه»

13-«آيت الله خميني» و تمام آيت الله هاي مانند او بي سواد هستند(حيدري)

« آيت الله خميني و تمام آيت الله هاي مانند او بي سواد هستند. و سخنان آيت الله ها ضد عقل و قرآن است. بنده که عرض ميکنم آيت الله بي سواد است نمي خواهم به کسي توهين کنم. واقعا آيت الله خميني و آيت الله هايي که در رديف ايشون هستند، بي سوادي ديني شان به حدي است که ادعايي را مطرح مي کند که قبل از اينکه ضد قرآن و ضد سنت باشد، ضد عقل است.»

14-«امام خميني» در اشعارش براي پسران زيبا شعر گفته است و اين سخن فاسدترين افراد است. (کلهر)

15-آيت الله يعني دزد شناسنامه دار، يعني دروغگو، يعني زناکار، ناموس دزد (حيدري)

« آيت الله يعني دزد شناسنامه داري که خودش را نماينده خدا مي داند. آيت الله، يعني کسي که ناموس مسلمانها را به فاحشه خانه ها مي برد! و نامش را مي گذارد خانه عفاف! آيت الله يعني کسي که به نام خدا بر مردم حکومت مي کند، آيت الله يعني کسي که ريختن خون انسان ها را ثواب مي داند! آيت الله يعني کسي که غير خود را مسلمان نمي داند!»

16- قومي وحشي تر از آخوند هاي قم در کره زمين وجود ندارد (هاشمي)

17-آخوندها لجن هستند و در ايران لجن زار درست کرده اند (اسدي نيا)

«اين آخوندهايي که خود لجن هستند و لجن زار در ايران درست کرده اند و سقوط اخلاق جامعه را به وجود آورده اند.»

18-آيت الله ها وحشي هستند!

« اگر اين شبکه ها آمده از ناموس و شرف رسول خدا دفاع مي کند، بخاطر اين فحاشان آيت الله نام، يا همين شيطان هاي دو پايي هستند که از ادب و اخلاق و انسانيت هيچ چيزي بلد نيستند. حکايت اين افراد، موجودات وحشي اي هست که از يک جنگل آورده باشند و از قفس آنها را بيرون گذاشته باشند و حمله بکنند به جامعه بشر. اين افراد اين حالت را دارند.»

19-آيت الله مکارم آفت الله است نه آيت الله.

«بعد يه آقايي بلند ميشه به نام آيت الله مکارم شيرازي، اينها آفت هستند. اينها آيت الله نيستند آفت الله هستند. اين آفت الله ها ، اين زد دين ها ، اين ضد قرآن ها ، اين ضد سنت پيامبر و ضد اهل بيت، ببينيد اين ناصر مکارم!»

توهين به مذهب شيعه:

1- برخي شيعيان مقلّد، مانند گاو و گوسفند هستند! (سجودي)

«يک عده خوب هستند. نمي دانند. مانند گاو و گوسفند. ناراحت ميشن بشن. اما واقعاً گوسفند بار ياد گرفته اند. گوسفند بار توهين نيست در اين مسئله. تقليد هست ديگه! ولي يک عده اي در اينها هستند که من يقين داريم ايمان درستي ندارن. ايمان ندارند اصلاً. من گمان مي کنم آقاي خميني هم يکي از اينها بود.»

2- هندوهاي بت پرست و مسيحي هاي مشرک، شرف دارند بر مذهب اهل بيت! (حيدري)

«امروز بوزي ها، بوزي هايي که بت مي پرستند، هندوهايي که انواع و اقسام مخلوقات خدا را مي پرستند، مسيحياني که بت مي پرستند، بت عيسي را، بت حضرت مريم را، يا ديگران، اين مشرکان شرف دارند بر کساني که خود را مسلمان مي گويند اما قبر مي پرستند، مرده مي پرستند، از مرده کمک مي طلبند، از مرده حاجت مي طلبند، مردم را از مساجد متنفر مي کنند، مردم را به قبرستان مي کشانند.

و کار اين است که مردم با قرآن سر و کار نداشته باشند. کتب، مفاتيح الجنان، دعاهاي مشرکانه، بانگ اذان ملبس به بدعت، سه وقت وضو، وضوي ناقص، توحيد، توحيد بدتر از مشرکان. اسمش چيست؟ اسمش مذهب اهل بيت پيامبر!»

3- مذهب شيعه اثني عشري يک عقده است! (حيدري)

«متاسفانه بايد عرض کنم که مذهب شيعه اثني عشري ، اين يک عقده است. با اين وصفي که ما مي شناسيم يعني شيعه اثني عشري رافضي منش و صفوي منش»

4- تشيع متعفّن است! (حيدري)

«از اين تشيع متعفّني که اسم تشيع بر آن گذاشته شده است، اما در واقع نمايندگي از صهيونيست مي کند، نمايندگي از منافقان صدراسلام مي کند، مطمئناً! اين برادران و خواهران آزاده من در سراسر جهان، از اين مذهب متعفّن قطعاً فراري هستند.»

5- فرهنگ شيعه متعفّن است! (حيدري)

«فرهنگ شيعه متعفّن است و شيعه ها از آن تغذيه مي کنند. کسی که در محيط شيعه بزرگ شده است از اين فرهنگ متعفن متاسفانه تغذيه کرده است»

6- شيعه، صيغه با زن شوهردار را، جايز ميداند! (حيدري)

ما بر اساس روايت هاي صحيح و صريحي که در کتب برادران هست، در کتب اربعه، در «تهذيب» در «استبصار» در «کافي»، بر اساس اين کتابها، زن همسردار يا شوهردار، مي تواند «صيغه» بکند.

7- مادران شيعه هر شب با يک شخص مي خوابد! (حيدري)

«اينکه هر سبيلي بابات نيست، اين ضرب المثل به جامعه اهل سنت ما نمي خورد. اين ضرب المثل متعلق به جامعه اي است که متاسفانه آقايون به آن عادت کرده اند.

که هرشب يا مثلاً هرشب نه، هر هفته، باباي صيغه اي جديدي در خونه خودشون داشته باشن! بنا بر اين بچه اي که در يک خانواده شيعه، با عرض معذرت، معذرت مي خوام! که با اين فرهنگ بزرگ شده وقتي هر شب يک مهمان جديد خانه اش مي آيد و با مامانشون مي خوابد! وقتي سر صبح اين بچه بلند ميشه بازار ميره، هر سبيلي که در بازار مي بيند اشتباهي مي گيرد، فکر مي کند اين همون بود که ديشب خونه ما آمده بود، با مامان «صيغه» کرده بود. حالا کي ميخواد بياد به اين توضيح بده که بابا، اون سبيلي نيست، اين سبيلي با اون سبيلي فرق ميکنه.»

ما بارها به این آقای «سجودی» و «حیدری» گفتیم، شما که می گوئی قبلاً شیعه بودی، پدر و مادرت که الآن شیعه هستند، مادرت هر شب یکی را می آورد بغلش می خواباند!؟

فحاشي به ائمه شيعه:

1- اهانت وقیحانه به امام زمان (سلام الله علیه) (هاشمي)

«هزار و دويست سال کشور به این بزرگي هديه شد به اين مردتيکه عرب. عرب است ديگر ايراني که نيست.»

2- امام حسين در مذاکره با يزيد خير مي ديد! (ترشابي)

«حسين حتي درخواستش اين بود که برود نزد يزيد و مذاکره بکند و صحبت بکند. اين را نشان مي دهد که حسين در مذاکره با يزيد خير مي ديد و فکرش و انديشه اش اين بود که اگر به آنجا برود کشته نمي شود.»

3- خاک کربلا آلوده است و ممکن است سگ در آن ادرار کرده باشد! (سجودي)

4- چرا اهل بيت امام حسين در کربلا (نعوذبالله) ادرارشان را ننوشيدند! (سجودي)

«برنامه اي بنده داشتم و دروغ هاي علماي صفوي را در مورد واقعه عاشورا مي گفتم و در اونجا گفتم که انساني که در حالت مشکل باشد واقعاً اگر تشنگي به اوج برسد مانند انسان مضطر، ميتواند از بول خود استفاده بکند و اين خواهر ما ناراحت شد که چرا اين را به اهل بيت حضرت حسين، و به سربازان حضرت حسين ميگويي.»

5- شيعه حضرت زينب را در کربلا (نعوذبالله) لخت کرد! (سجودي)

خودتان (شيعيان) حضرت زينب را لخت کرديد در کربلا. مگر من اون روز نشون ندادم؟ خجالت نکشيديد سرش را در کتابهايتان لخت کرديد؟

6- امام علي را از خانه (نعوذبالله) مانند حيوان با طناب بيرون کشيدند! (هاشمي)

«ببينيد به اين صورت «حضرت علي» را مانند يک حيوان دارند مي کشند. ريسمان بر گردنش انداخته اند.»

7- در قرآن از سگ اصحاب کهف صحبت شده اما نام مهدي نيامده (کلهر)

«از خودتان بپرسيد که چگونه ميشود قرآن راجع به سگ اصحاب کهف و طرز نشستن او صحبت بکند ولي اسم مهدي موعود را هرچند معتقد هستم کسي مي آيد طبق کتب گفته هاي کتب مقدس قبل، ولي چطور راجع به «مهدي» هيچ صحبتي نمي کند؟

8- حرم امام رضا و کربلا با پول فاحشه خانه ها و روسپي ها ساخته شده است! (سجودي)

9- تمسخر حضرت زهرا با الفاظ رکيک و نشان دادن تمثال ايشان! (عبد الله از آلمان)

«اگر بگويند ميخي بوده توي در، که ميخ هم نمي تونه استخوان سينه را بشکند. چون يا از بالا ميره يا از پايين ميره».

10-تمسخر داستان حمله به منزل حضرت زهرا سلام الله عليها (عبد الله از آلمان)

«يکي ميگه میخ در بود. يکي ميگه جفت پا رفت تو شکمش» (حضرت زهرا سلام الله عليها)

11-تمسخر لفظ (عجل الله تعالي فرجه) (عبد الله از آلمان)

«ميريم الان از يک سايت ديگه، سايت وليعصر اج. وليعصر منها اج دات کام. خيلي هم همه ميشناسنش. موسسه تحقيقاتي وليعصر اج. بريد وليعصر اج دات کام.»

توهين به اهل سنت:

1- در اجلاس بيداري اسلامي هيچ انسان سالمي حضور نداشت (حيدري)

«در همين جلسه اخيري که مثلا اجلاس بیداري اسلامي، که آوردند برگزار بکنند، بين همه چهره هايي که در آنجا نشسته بودند باور کنيد من نشستم چهره ها را بررسي کردم، ببينم چه کسي آمده؟ يک انسان سالمي از هيچ کجاي دنيا که سرش به تنش بيرزد، يک آدم از سراسر دنيا من نديدم آنجا.»

2- مولوي اثني عشري از خدا بترس. (حيدري)

«مبادا روزي برسد که مرگ فرا رسد و چشمانت از حدقه بيرون بزند و کسي نتواند تو را از عذاب جهنم نجات بدهد، حيا نمي کنيد؟ خجالت نمي کشيد؟

لعنت و نفرين خدا بر مولوي هاي اثني عشري، که براي سي هزار تومان دين فروشي ميکنند»

می گوید: هر کس که می رود در این همایشها شرکت می کند، یک کارت پارسیان سی هزار تومانی، به آنها می دهند!

3- مولوي هايي که ميگويند شبکه کلمه نماينده ما نيست اجاره ميشوند در ساير شبکه ها (حيدري)

«تعداد بيشتري از مسلمان نماهاي ما را، از سني هاي اثني عشري را، متاسفانه فريب مي دهند. مي خرند. اجاره مي کنند. مي آيند در بعضي شبکه ها مي گويند:

فلان شبکه سخن گوي ما نيست. شبکه «کلمه» سخن گوي ما نيست. «شبکه نور» و «وصال» سخنگوي ما نيست. پس کي سخنگوي شماست؟»

این هم سهم ما در «شبکه ولایت» است. می گوید علمای اهل سنّتی که می روند در «شبکه ولایت» صحبت می کنند، این را اجاره کرده اند!

4- مولوي «بهمني» بي سواد است! (عبدالحميد عالي)

«اقبال بهمني»، اولاً هيچ جايگاهي در ميان اهل سنت و در خود سنندج و کردستان ندارد. چون اين مسکين! را اگر سوال ازش بکني که آقا براي من فقط يک کلمه را صرف کن، بلد نيست. و من که اينطور مي گويم توهين نمي کنم چون اين آقا اصلاً اهل علم نيست.

5- مولوي بهمني بي غيرت و مزدور است! (ميان برنامه)

(نوشته شده بصورت متن بر روي کليپي که از شبکه کلمه توسط هاشمي پخش شده است)

6- ما به اهل سنتي که با نظام خوب هستند ميگوييم «کره خر»! (عبدالحميد عالي)

در ميان اهل سنت ايران، کسي که به دولت وابستگي دارد، بسيار منفور است. الآن در شهر «سنندج» يک محله اي وجود دارد به اسم محله «جاشاما». مي دونيد جاشاما، به چه کساني گفته مي شود؟ به افرادي گفته مي شود که کور هستند و سني هستند و در «بسيج» عضو هستند و بسيجي هستند به آنها گفته مي شود «جاشک». جاشک هم يعني معذرت مي خواهم يعني: کره خر!

7- اهل سنت تقريبي گول خورده و يا جيره خوار هستند. (خدمتي)

«بعضي آدم هايي که ممکن است آگاهي نداشته باشند يا ممکنه است جيره خوار باشند به يک نحوه اي، و اينطور وانمود مي کنند و در رسانه ها هم نشان ميدهند که ما با هم برادر هستيم، با هم فرق نداريم، زندگي مي کنيم در يک شهر، و مشکلي هم نيست.»

من دیوانه هستم ولی احمق نیستم!

می گویند بنده خدایی ماشینش در راه پنچر شد، کنار جاده شروع کرد پیچ مهره های لاستیک را باز کردن، یک دفعه یک ماشینی آمد و زد این پیچ و مهره ها را انداخت توی رودخانه، این بنده خدا معطل ماند چه کند؟

دید نمی تواند کاری بکند. لاستیک زاپاس را گذاشت توی ماشین و ماشین را قفل کرد که برود مقداری پیچ و مهره بخرد بیاورد برای تعویض لاستیک.

کنار جاده یک تیمارستانی بود. یکی از دیوانه ها که این صحنه را دیده بود، سرش را از پنجره آورد بیرون و گفت: می خواهی بروی پیچ و مهره بخری؟ گفت: آره.

گفت: بابا تو، سه تا چرخ سالم داری، از هر کدام یک پیچ و مهره باز کن، این سه تا پیچ و مهره را ببند به این لاستیک، خودت را برسان به یک جایی که بتوانی لوازم تهیه کنی!

یک مقداری فکر کرد دید حرف خیلی خوبی است. لاستیک را با همان سه تا پیچ و مهره بست و همین که داشت راه میافتاد، برگشت به آن دیوانه گفت: تو که این قدر عقلت می رسد، چرا در دیوانه خانه گرفتار شدی؟ گفت: من دیوانه هستم، ولی احمق نیستم!

حالا این وهابی هایی که اینگونه به مقدسات و علمای شیعه، و همچنین به بزرگان اهل سنت، توهین می کنند، هم دیوانه هستند و هم احمق! نه عقل دارند و نه درک.

ببینید چگونه به مقدسات اهل سنت، حتی به «عایشه» توهین می کنند:

توهين به مقدسات اهل سنّت:

1- «عايشه» آرزو ميکرد اي کاش خون حيض مي بودم! (کلهر)

«ام المومنين عايشه مي فرمود، بلا نسبت ايشان، کاش لکه حيض مي بودم و اين کار را نميکردم.»

اگر این مطلب را ما مطرح می کردیم، زمین و آسمان را روی سر ما خراب می کردند.

2- براي «عبدالله بن مسعود» کسي تره هم خورد نمي کرد! (کلهر)

«عبد الله بن مسعود» کسي تره برايش خورد نمي کرد که گاهي حرفش را بزنند.

اینها نمونه های بود از اهانت ها و فحاشی های شبکه های ماهواره ای وهابی، که خواستم مطرح کنم، تا اینکه عزیزان کمی در جریان و حال و هوای این شبکه ها قرار بگیرند. و ببینند که اینها امروز چه کار دارند می کنند.

ما باید مصداق این حدیث شریف باشیم که امام صادق فرمود:

«الْعَالِمُ‏ بِزَمَانِهِ‏ لَا تَهْجُمُ عَلَيْهِ اللَّوَابِس»

تنها انسان مطّلع از زمان خود است كه در معرض هجوم چيزهاى اشتباه انگيز واقع نمى‏شود.

کافی ج1 ص 27 کتاب العقل و الجهل

عملکرد این وهابی ها، در این شبکه های ماهواره ای، از یک طرف تهدید است و از طرف دیگر فرصت طلائی برای ماست.

اینها روزی چهار پنج ساعت برنامه زنده دارند. من بارها عرض کرده ام به دوستان که، از این کارت های «ایرانسل» بگیرید، و با این شبکه های وهابی، تماس بگیرید. و لو در یک تماس هزینه زیادی هم بپردازید ولی باز میارزد.

قبل از تماس هم، صحبت خود را بنویسید، که چه می خواهید بگویید. ابتدا هم کمی از اینها تعریف و تمجید بکنید. چون اینها اگر از اول بفهمند که شما آمدید روی خط، می خواهید ضربه بزنید، همانجا تلفن شما را قطع می کنند.

یک مقداری از این ها تعریف و تمجید بکنید، بعد یک سؤال مطرح کنید. یک سؤال اساسی که اینها را به چالش بکشد. یک سؤالی که وقتی مخاطبین این شبکه ها می شنوند، تلنگری در ذهنشان ایجاد شود. یا اینکه بیائید از این شبهاتی که در شبکه ها مطرح می کنند، بردارید جوابش را آماده کنید و در این شبکه ها جواب بدهید.

این مسئولیت اولاً و بالذات به عهده ما طلبه ها و حوزوی ها است.

والسلام علیکم و رحمة الله
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب