2022 January 28 - جمعه 08 بهمن 1400
استقرار حشد شعبی در مرز کربلا برای ایجاد امنیت مراسم اربعین
کد مطلب: ١٤١٧٩ تاریخ انتشار: ٠١ مهر ١٤٠٠ - ١٧:٠٨ تعداد بازدید: 503
اخبار » عمومي
استقرار حشد شعبی در مرز کربلا برای ایجاد امنیت مراسم اربعین

فرماندهی عملیات الفرات الاوسط وابسته به حشد شعبی از آغاز استقرارنیروهای خود در محورهای مختلف برای ایجاد امنیت مراسم اربعین در کربلای معلی خبر داد.

علی الحمدانی، فرمانده عملیات الفرات الاوسط وابسته به حشد شعبی گفت: استقرار نیروهای حشد شعبی تحت فرماندهی عملیات الفرات الاوسط براساس محورهای ترسیم شده با هماهنگی یگان های امنیتی دیگر آغاز شد.

الحمدانی افزود: استقرار واحدهای ما از مرز اللطیفیه تا الاسکندریه و المسیب آغاز شده است و به منطقه باب بغداد و مرز بابل تا قنطره السلام و نجف اشرف تا منطقه سید جوده رسیده است. علاوه بر آن کمربند سبز و خط استراتژیک را نیز شامل می شود.

وی ادامه داد:حشد شعبی علاوه بر برنامه امنیتی، در برنامه خدماتی نیزشرکت می کند، زیرا مدیریت محلی در کربلا مکانیزم هایی را برای حمایت از تلاش شهرداری و خودروهایی برای انتقال زایران و دهها آمبولانس را فراهم می کند.

احسان الشمری، عضو دفتر رسانه ای حشد شعبی در دیالی گفت: نیروهای حشد شعبی برای ایجاد امنیت در جاده ای که زایران امام حسین(ع) حرکت می کنند، مستقر شدند.

الشمری افزود: تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره تعیین تکلیف واحدهای حشد شعبی در دیالی برای ماموریت ایجاد امنیت مراکز انتخاباتی وجود ندارد.

وی ادامه داد: نیروهای حشد شعبی در ایجاد امنیت جاده های زایران در استان دیالی مشغول هستند. ماموریت این نیروها نظامی است و نمی توانند در امور انتخاباتی یا حمایت از گروه یا حزبی و امنی مرکز انتخاباتی دخالت کنند. هنوز سخن گفتن درباره این مسئله زورد و ما منتظر اعلام نتایج برنامه مراسم اربعین دراستان دیالی است.


 
منبع: شیعه نیوز


Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها