2021 December 6 - دوشنبه 15 آذر 1400
فقط 7 روز فرصت دارید
کد مطلب: ١٣٨٦٠ تاریخ انتشار: ١١ اسفند ١٣٩٩ - ١٥:٤١ تعداد بازدید: 907
ویژه ها » ویژه ها
فقط 7 روز فرصت دارید

آیت الله حسینی قزوینی رسما آمادگی شبکه جهانی حضرت ولی عصر (عجل الله فرجه الشریف) را برای مناظره با احمد بن اسماعیل بصری (در صورت زنده بودن) و یا با نماینده رسمی از جانب ایشان را اعلام کردند.

 
 
 


پس از شکست برخی از اتباع احمد بصری و یا فرار آن ها از مناظره با شیعیان، اتباع ایشان اعلام کردند که اگر حاضر به مناظره هستید، نامه رسمی به مکتب نجف ارسال کنید تا اجازه مناظره صادر شود. در پاسخ به این سخنان و برای بسته شدن راه هرگونه توجیه، آیت الله حسینی قزوینی رسما آمادگی شبکه جهانی حضرت ولی عصر (عجل الله فرجه الشریف) را برای مناظره با خود احمد بن اسماعیل بصری (در صورت زنده بودن) و یا با نماینده رسمی از جانب ایشان را اعلام کردند. 

این نامه به زبان های فارسی و عربی به آدرس ایمیل مکتب نجف ارسال شد و 7 روز وقت برای پاسخ ایشان اعلام شده است. بی پاسخ گذاشتن این دعوت رسمی پس از گذشتن این مهلت 7 روزه، شکست علمی این فرقه انجرافی را بیش از پیش به نمایش خواهد گذاشت.

 

 مطالب مرتبط:
پاسخ آیت الله حسینی قزوینی به دروغ های مولوی محمدعثمان قلندرزهی و دعوت به مناظرهفاطمیه و چند سوال از اهل سنتدشمنی با حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلامدو دستوری که بر زمین ماند
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها