2022 November 27 - يکشنبه 06 آذر 1401
عمران حسین : وهابیت مزدوران اجاره ای
کد مطلب: ٨١٣٦ تاریخ انتشار: ١٠ آذر ١٣٩٤ - ١٩:١٤ تعداد بازدید: 1175
نقد وهابیت » اهل سنت در نقد وهابیت
عمران حسین : وهابیت مزدوران اجاره ای

من افراد مخلصی را در سوریه می شناسم که یقین دارند جهاد آنها درست و شرعی است و برگردنم دین دارم که برای این افراد توضیح دهم که شما در اشتباه هستید. شما را گمراه کرده اند، امیدوارم که آنان نصیحت را گوش کنند . من تنها کسی نیستم که چنین سخنانی می گویم امام مسجد الاقصی شیخ صلاح الدین در این مورد واضح و آشکار نظر داده است که کسانی که به فتوای یوسف قرضاوی در سوریه می جنگند اگر با یک چشم نگاه کنید ، جهاد شرعی به نظر می رسد. اما اگر با هر دو چشم نگاه کنید و درک داشته باشید، می بینید که برای جنگی که یک میلیون دلار بگیرید،این جنگ شرعی نیست. یک میلیون دلار پیشکش میکنند که بروید و در سوریه بجنگید آیا ما چنین جهادی را درست می دانیم ای جهادی را درست می دانیم که بگوییم :اسبت را بده ، شمشیرت را بده و مواظب زن و فرزندم باشد تا جهاد کنم ؟ اینکه یک میلیون دلار بده که من جهاد بروم ، چنین جهادی مردود است. و شما می دانید که این قضایا در سوریه اتفاق افتاده است. یک خانمی از تونس برای من نوشت که برادرم یک میلیون دلار به پول تونس گرفت که در سوریه بجنگد و وقتی می خواست برود، پلیس او را بازداشت کرد و پیش پدرم آورد و تحویل داد ، پول را هم به پدرم داد. شما می توانید با این پول چندین منزل بخرید پول را پدرم گرفت و برادرم را در اتاق حبس کرد حالا او حاضر نیست با هیچ یک از ما حرف بزند. امیدوارم که این مرد جوان حرف های مرا گوش کند و مقداری عقل داشته باشد که مردم خریده نمی شوند. ما برای جهاد در راه خدا خود را نمی فروشیم . شما نمی توانید ما را به پنج دلار ، پانصد دلارو یا حتی پنج میلیون دلار بخرید چون ما فروشی نیسیتیم. به اربابانتان بگویید که شما میلیون ها دلار خرج کردید.
شما مجاهد نمی خرید بلکه مزدور می خرید تا در سوریه بجنگد. حالا این مرد در اتاق حبس است و با کسی صحبت نمی کند و همیشه در حال تلاوت قران مجید است. خانواده اش با من تماس گرفتند که با او چه کنیم؟ شما او را برای همیشه نمی توانید حبس کنید.
اگر او برای سوریه رفتن اصرار می کند و شما برایش واضح ساخته اید که این کار غلط است جهاد نیست و گمراهی است. شما نمی توانید او را نگه دارید رهایش کنید برود سوریه. او که رفت باز نمی گردد. شما دیگه با او رابطه نخواهید داشت. او دیگر فامیل شما نیست. عربستان سعودی ، لیبی، قطر و ترکیه طرفداران صهیونیزم هستند. اینها کشور هایی هستند که به شما پول و اسلحه می دهند که بروید و بجنگید. عربستان سعودی ، لیبی،قطر و ترکیه طرفداران صهیونیزم هستند،ترکیه یکی از اعضای ناتو هم هست. آیا این جهاد شرعی است یا یورشی صهیوینستی بر سوریه؟ چرا برای شما اینقدر مشکل است که درک نمی کنید؟ شما اعلان می کنید که طرفداران جکومت سوریه جهنمی هستند و شما آنها را میکشید.
اگر این کار را کردید نتیجه این کار آتش جهنم است، اگر شما بمیرید شهید نیستید. بلکه مستقیم می روید به جهنم و کسانی که به دست شما کشته می شوند شهید هستند.


Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها