2023 December 7 - پنج شنبه 16 آذر 1402
وهابی ها از نسل خوارج هستند!
کد مطلب: ٧٠٠٦ تاریخ انتشار: ٠٩ اسفند ١٣٩٣ - ١٣:١٢ تعداد بازدید: 3542
فتنه وهابیت » شناخت وهابیت
شیخ محمد زغموط :
وهابی ها از نسل خوارج هستند!

وهابی هایی از نسل خوارج هستند و از خارجی به خارجی دیگر منتقل شده‌اند تا به این زمان رسیدند . این وهابی ها خوارج امت و قاتلان امت هستند . آن‌ها اعوان آمریکا و صهیونیسم هستند ، این ها ساخته و پرداخته دشمنان امت هستند.

Get the Flash Player to see this player.

شیخ محمد زغموط رئیس مجلس اسلامی فلسطین ، اعظم الله اجورکم . امروز یکی از حامیان فلسطین را از دست دادید ، شخصیتی را از دست دادید که امت اسلامی را به وحدت برای آزادی فلسطین دعوت می کرد . شخصیتی که یک کلمه حرف تفرقه انگیز نزد ، در باره این روز غم انگیز چه می گویید شیخ محمد ؟

شیخ محمد زغموط : فرمایش خداوند را می گویم که فرمود :

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلا ( احزاب / ۲۳ )

فرمایش رسول خدا را که فرمود : علما وارثان پیامبر هستند و نیز فرمود : اگر خدا کسی را دوست داشته باشد ، شهادت را نصیبش می کند .

اولا به همه تسلیت عرض می کنم و از خداوند می خواهم که شهادت برادرم را قبول کند ؛ زیرا ایشان به منزله برادرم بود . دکتر محمد البوطی که ایشان را از نزدیک می شناختم و با هم صحبت می کردیم و در مورد منافع مسلمانان صحبت می کردیم و در مورد وحدت و چیز هایی که فتنه را از بین می برد ، و این شخص به منزله یک امت بود .

این هایی که این کار بسیار زشت را انجام داده اند ، اگر فرمایش پیامبر را که فرمود : به خدا سوگند که خراب کردن کعبه آسان تر ( گناهش کمتر است ) است از کشتن یک مسلمان بی گناه می خواندند ، این کار را انجام نمی دادند .

چگونه است که یک عالم مبلغی که پیرو سنت رسول الله (ص) است و از مسلمانان بیشتر از ۶۰ سال دفاع می کند و مبلغ و مربی است ، چه بسیار علمایی که در نزد او درس خواندند و مبلغان زیادی را تربیت کردند ، جدال و اختلاف نمی کرد ؛ زیرا من و او می دانیم که خداوند اگر بخواهد بر قومی غضب کند ، جدال و اختلاف را در بین آن ها می اندازد و ما از جدال و اختلاف دوری می کردیم .

ما با برادرانمان از تمام مذاهب گفتگو می کردیم و اصول را از آن ها قبول می کردیم و آن ها از ما قبول می کردند ؛ چون که مسلمانان بر اصولی اجماع دارند ، اما اگر در فروع اختلاف شد ، این اشکالی ندارد .

من می گویم : این وهابی ها از نسل خوارج هستند ، که از خارجی به خارجی دیگر منتقل شدند تا به این زمان رسیدند ، این وهابی ها خوارج امت هستند ، قاتلان امت هستند ، اعوان آمریکا و صهیونیسم هستند ، این ها ساخته و پرداخته دشمنان امت هستند .

مجری : کسی که بوطی را کشت مسلمان بود ، قبل از شهادتش کلامی شنیدیم از کسی که عمامه پیامبر بر سر می گذارد و کسی که ادعای اعلمیت می کند ، فتوا دادند به کشتن شیخ محمد سعید رمضان البوطی و حرمتش را شکستند و دینش و محبتش به پیامبر را مراعات نکردند .

به تمام صفات ناشایست متهمش کردند ؛ سپس خونش را مباح دانستند .

نظر اسلام درباره این اشخاص که فلسطین و بنیامین نتانیاهو را فراموش کردند و قدس که الان دارد ویران می شود را فراموش کرده اند و فتوا دادند به کشتن شخصی مثل محمد سعید رمضان البوطی ، چیست ؟

شیخ محمد زغموط : این وهابی ها ارتباطی به اسلام و مسلمین ندارند ، این ها خوارج این امت هستند ؛ همان گونه که عرض کردم . این ها ساخته دست صهیونیسم جهانی و ساخته دست طاغوت بزرگ آمریکا هستند ، این ها شاگردان سی آی ای و موسادند .

همه این ها و علمایی که از این ها طرفداری می کنند ، علمای سوء هستند که پیامبر (ص) درباره آن ها خبر داده است و کسانی که عالم درباری هستند و به نفع پادشاه فتوا می دهند و روایات را به نفع پادشاه تحریف می کنند .

این ها شاهد قول پیامبر (ص) هستند که فرمودند بدترین مردم کسی است که دینش را به خاطر دنیا بفروشد و بدتر از آن کسی است که دینش را به خاطر دنیای دیگری بفروشد و این ها کسانی هستند که دینشان را به دنیای دیگران می فروشند .Share
1 | علی | Iran - Gonbad-e Kavus | ١٤:٥٣ - ٠٩ اسفند ١٣٩٣ |
2
 
11
پاسخ نظر
آی قربون آدم چیزفهم،اماحیف که یه کم دیرمیفهمیدودیرمی گیرید!!!امام خمینی ودیگرعلمای بزرگوارشیعه سال هاقبل به شمامتذکر شده بودندومکررفریادمیزدند که وهابیت ساخته ی استکبار وصهیونیسم است اما شما جسارتا ازروی تعصب قبول نمی کردید حالاکه آتش به دامان خودتان افتاد،بیدارشدید.البته بازهم شکرکه اینقدرمردانگی دارید که این نکته رااقرارکنید.
   
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها