2022 November 27 - يکشنبه 06 آذر 1401
مسلماني كه بر اثر ايدز بميرد شهيد است !!!
کد مطلب: ٦٢٢٣ تاریخ انتشار: ٠٧ دي ١٣٨٧ تعداد بازدید: 14265
فتنه وهابیت » فتاوای شنیعه
مسلماني كه بر اثر ايدز بميرد شهيد است !!!

شيخ احمد ابويوسف در اين زمينه تأكيد كرد كه 90 در صد بيماران (مسلمان) مبتلا به ايدز، پيش ازمرگ و حضور در برابر الله، توبه مي كنند."

شيخ احمد ابويوسف، رييس مركز ارشاد مذهبي در وزارت ديانت مصر، در پاسخ به استفتاي مردي كه پرسيده بود، نظر اسلام در مورد مرد مسلماني كه بر اثر ايدز بميرد چيست؟ پاسخ داد: هركسي كه به علت بيماري ايدز بميرد، از نظر اسلام شهيد به حساب مي آيد.به نوشته "العربيه. نِت"، وي فتوايش را با استفاده از سخن محمد، پيغمبر اسلام، صادر كرده است كه گفته بود: "هر كسي كه بر اثر يك بيماري داخلي بميرد، شهيد است."شيخ احمد ابويوسف در اين زمينه تأكيد كرد كه 90 در صد بيماران (مسلمان) مبتلا به ايدز، پيش ازمرگ و حضور در برابر الله، توبه مي كنند."از سوي ديگر دكتر احمد رجايي، استادياربهداشت در دانشگاه الازهر مصر، گفت كه رقم مبتلايان به بيماري ايدز در كشورهاي عربي پايين ترين رقم در سطح جهان است. اما، در زمينه گسترش ايدز، كشورهاي عربي در رده دوم قرار دارند.


Share
41 | momen abdullah | Malaysia - Petaling Jaya | ١٢:٠٠ - ٢٠ دي ١٣٨٨ |
جناب حسن ياوري
بنده خيلي علاقه مند هستم که با مذهب شما آشنا شوم.
مي‌توانيد لطف کنيد بفرماييد چرا به به يزيدي که با محارم خود زنا مي‌کرد مي‌گوييد «اميرالمومنين»؟
http://islamicweb.com/arabic/shia/yazid.htm
راستي فارابي را براي چه ملحد مي‌دانيد؟
http://www.muslm.net/vb/showthread.php?t=341132

سوال ديگر بنده اين است مگر پيامبر اکرم (صلي الله عليه و آله) عالم ترين افراد نبود؟
آيا عمر حافظ قرآن بود؟ آيا عمر مفسر قرآن بود؟ آيا عمر حتي به علوم دنيوي مانند پزشکي و فلسفه و منطق و فيزيک آگاهي داشت؟
پس چگونه به خود اجازه داد که خود را جانشين عالم ترين دانشمند از ميان مخلوقات خداوند عظيم بداند؟
آيا همين ضعف علمي او باعث نشد که کعب الاحبار را مشاور علمي خود کند؟
براستي آيا براي کسي که خود را خليفه رسول اکرم(صلي الله عليه و آله) مي‌داند ننگ نيست که يک يهودي راه را به او نشان دهد؟

عليا ولي الله
عليا حجة الله
عليا وصي رسول الله
42 | حسن ياوري | Iran - Piranshahr | ١٢:٠٠ - ٢٤ دي ١٣٨٨ |
با سلام خدمت شما دوستان عزيز سعيد جان من اصلا مدعي علم و خود بزرگ بيني نيستم. ولي انقدر هم كوچك نيستم كه در مقابل حرفهاي شما ضعف دفاع از خويشتن را بر خودم هموار كنم. حضرت عمر(ع) داماد حضرت علي(ع)(حضرت علي(ع)ام كلثوم يا همان زينب صغري را به عقد ايشان در آورد)دوست صميمي ايشان و هر دو از نزديكترين ياريان پيامبر بوده و با رها پشت سر هم نماز خوانده و مثل من و شما روي و كول هم نپريده اند بلكه در راه آرمانهاي بزرگ انساني دوشا دوش هم مبارزه كرده اند .دوست گرامي كه خودت را شاه اسماعيل صفوي معرفي مي كني(شاه اسماعيل صفوي هزارها غير شيعه بي نوا را به خاطر اينكه طرز فكرشان در برخي مثائل ديني مثل هم نيست را قتل عام كرد) ما هرگز ادعاي معصوم بودن 4خليفه بزرگوار (غير از حضرت علي(ع)كه ايشان طبق ايات و احاديث معصوم بوده اند).را نداشته ايم. ما اهل سنت و راه و روش پيامبريم و اماماني(امام شافعي-امام احمد حنبل و...كه همه از شاگردان ائمه بزرگوار بوده اند)راه و رويه اين نابغه تاريخ بشري (پيامبر)را گرد اوري كرده و تحويل ما داده اند. پس بحث بر سر خليفه هاي بزرگوار نيست. و ما با احترام به همه انها و قبول همه پيشوايان ديني و ائمه بزرگوار وكسب فيض از همه تعاليم ايشان از محمد0(ص)پيروي مي كنيم.و براي يادگيري تعاليم بيشتر به ساير كتابهاي بزرگ اسلامي(نهج البلاغه و ...)مراجعه مي كنيم. در جواب دوستي كه خليفه دوم را كاملا نااگاه!!معرفي مي كند بايد بگم كه تنها انتقادي كه به خلفاي بزرگ وارد است و دكتر شريعتي هم بارها به ان اشاره كرده اند اين است كه فرم حكومت داري حضرت عثمان(ع)تا حدي به سمت نظام سرمايه داري كشيده شده بود و ....و به اين نكته هم توجه كن كه ما از هزار و اندي سال قبل حرف ميزنيم و تاريخ بسيار بي آبرو است...!!!!!!!!!!! در مورد اينكه ما معاويه را حضرت معاويه ويزيد فاسق را امير المومنين خطاب مي كنيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من سوال كردم.گفته شد كه مسلمان هرگز اين منابع فسق و فجور را اينچنين نبايد خطاب كند و اگركسي را ديدي كه اينگونه بود بدان كه از اين جنايتكاران بد تر است!!!!!!!!!!! در نهايت خدمت دوستان رفع شبه عرض كنم كه من به هيچ وجه وابسته به گروههاي افراط گرا نبوده و نيستم. و از سياستهاي اين جنايتكاران به هيچ وجه حمايت نمي كنم[email protected]با ارزوي سلامتي و شادي براي همه انسانهايي که براي عزت(انسان)تلاش مي کنند.لطفا مطالب من را روي سايت قرار دهيد با تشکر.

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
1- فرموده‌ايد كه «حضرت عمر داماد حضرت علي بود»! بهتر است قبل از اين ادعا نگاهي به آدرس ذيل بكنيد :
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=83
2- خليفه دوم را دوست صميمي حضرت معرفي كرده‌ايد ! لابد به همين جهت است كه در صحيح بخاري دارد كه اميرمومنان حتي از حضور در جايي كه عمر در انجا بود بدشان مي‌امد !«كراهية محضر عمر بن الخطاب»!!!
3- ظاهرا قبول داريد كه حضرت علي عليه السلام معصوم بوده‌اند !( و ساير خلفا خير) ! آيا كسي كه معصوم نيست برتري دارد يا كسي كه معصوم است ؟ اگر حضرت علي بر آنان برتري دارد ، پس چرا ادعاي خلافت آنان را مي‌كنيد ؟
4- فرموده‌ايد «ما اهل سنت و راه و روش پيامبريم و اماماني راه و رويه اين نابغه تاريخ بشري را گرد آورده و تحويل ما داده‌اند»! نظر شما راجع به مردم قبل از اين امامان «شافعي ، احمد بن حنبل و...)
5- ظاهرا شاگردي ائمه خود را نسبت به امامان شيعه نيز قبول داريد ! آيا صحيح است كه استادي را كه از جهت علمي والاتر است رها كرده و از شاگرد تبعيت كنيم ؟!
6- ساير مطالب شما نيز ، قطعا مورد نقد دوستان قرار خواهد گرفت .
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
43 | سعيد حسيني (شاه اسماعيل صفوي) | | ١٢:٠٠ - ٢٦ دي ١٣٨٨ |
با سلام جناب ياوري من کاري به کوچک و بزرگي شما چه به لحاظ علمي و چه به لحاظ حجمي ندارم اما بحث سر اين است که شبهات تکراري شما بارها و بارها در همين سايت و سايتهاي مشابه پاسخ داده شده و شما که مدعي کوچک بودن نيستيد ( يعني بزرگ هستيد ) يا هر چه که هستيد بفرمائيد : ايا پاسخهاي ما به غير از منابع اهل سنت بوده است ؟؟؟؟؟؟؟ مشکل شما با منابع خودتان چيست؟؟؟؟ مگر ان منابع را بقول خودتان صحيح نميدانيد ؟؟؟؟ چرا وقتي از کتب خودتان مدرک مي آوريم نمي پذيريد؟؟؟؟ ايا به مذهب و خلفا و علماي قبلي و فعلي خود اعتماد نداريد؟؟؟؟!!!!!! مشکل چيست؟؟؟؟ لطفا پاسخ دهيد؟؟؟؟ هدفتان از طرح شبهات تکراري پاسخ داده شد چيست؟؟؟؟ ايا نفهميديد ؟؟؟ يا منابع خود را قبول نداريد؟؟؟ چطور به منابعي که خود اعتمادي نداريد ايمان داريد؟؟؟ بهتر ابتدا مشکل خودتان را با خودتان حل کنيد و از درگيري با خودتان نجات پيدا کنيد. مطالب مثل اينکه عنوان کرده عمر داماد علي ع بوده است و . . . . قديمي شده و پاسخ آن بارها داده شده ، واقعا براي شما ها زشت است که اينچنين با طرح اينگونه شبهات تکراري پاسخ داده شده موجبات تفريح و خنده ي دشمن را فراهم آوريد. واقعا از صاحبان تعقل و تفکر بعيد است. بنده هيچوقت اعتقاد به معصوم بودن شاه اسماعيل صفوي نداشته و ندارم و فقط و فقط همانطور که بارها در بحثهاي مختلف هم به دوستان عرض کرده ام تنها دليل اينکه نام شاه اسماعيل را در انتهاي اسم خودم گذاشته ام روحيه ظلم ستيزي اوست همين. همانگونه که به مختار عثماني مذهب هم همين احساس را دارم. به پاسخي که دوستان پاسخ به شبهات براي شما نوشته اند بخوبي دقت فرمائيد به نظر من هر کس که داراي ايمان الهي و نيز بصيرت علمي و تعقل و تفکر قرآني باشد تمام حرفهايتان را در تضاد با اسلام عزيز ميداند. گفته اي تاريخ بي آبروست!! ايا اين جمله تنها به اين دليل نيست که حقايق را روشن ميکند و اين به نفع شما نيست؟؟؟!!!! در مورد دفاع شما از خلفا و پيروانشان همانطور که قبلا هم از همکيشان شما سئوال کردم و بي جواب مانده است از شما هم مي پرسم: قاتلان اهل بيت ع چه کساني بودند و داراي چه مذهبي بودند؟ آيا مذهبشان به آنان اجازه ميداد اهل بيت ع را با توجه به اينکه خودتان اعتراف ميکنيد معصوم و برتر از خلفا بودند به شهادت برسانند؟؟؟ در مورد معاويه و يزيد هم که مثل بقيه همکيشانتان حاشيه رفتيد و جواب درستي نداديد!!!!! البته بنده شما را با توجه به ادبيات نوشتاري که در اينجا داريد بقول خودتان جداي از ديگران سني هاي فحاش ميدانم که معرف حضور مبارک هستند. و از اين بابت از شما کمال تشکر را دارم. اما بقول خودت ياوري جان بهتر نيست بجاي تعصب و عدم اطلاع از حقيقت پنهان به علم روي آورده و در صدد کسب حقيقت حتي اگر ظاهرا به ضررمان باشد باشيم؟؟؟ سئولات گروه محترم پاسخ به شبهات و همچنين سئولات قبلي من هميشه بي پاسخ مانده است بهتر نيست در مورد جواب آنها تحقيق و جواب مناسب تهيه شود؟؟؟ بنده منتظر جواب هستم و سعي خواهم کرد که بحث دوستانه اي را هم از طريق ايميل با حضرتعالي داشته باشم يا علي
44 | momen abdullah | Malaysia - Bandar Baru Bangi | ١٢:٠٠ - ٢٨ دي ١٣٨٨ |
جناب آقاي حسين ياوري
الحمد الله که شما انسان صاحب فضلي هستيد.
در جايي شما نوشته ايد که «.اين منابع اندک و دروغ ديني که من نمي دانم از کجا آورده ايدچگونه مي توانند پاسخگوي واقعيت قضيه باشند.»

مي‌شود لطف کنيد بفرمائيد کدام منبع ذکر شده ما دروغ است؟
در غير اين صورت لطفا از تهمت زدن دوري کنيد. تهمت زدن از نشانه هاي انسان منافق است.
انسان منافق هم در درک اسفل است.
*************************
در مورد سواد عمر اگر لطف کنيد بيست صفحه از مطالب علمي ايشان را به بنده نشان دهيد بنده ممنون خواهم شد.
تا جايي که در صحاح خودتان نوشته اند:
« از عمر روايت است كه او يك سال قبل از شهادتش به مردم بصره، چنين نوشت: مجوسيهايي را كه با محارم خود، ازدواج كرده اند، از يكديگر جدا كنيد. بايد گفت: كه عمر از مجوس، جزيه نمي گرفت تا زماني كه عبد الرحمن بن عوف گواهي داد كه رسول الله از مجوس هجر، جزيه گرفت. (آنگاه عمر دستور داد تا از آنها جزيه بگيرند).»(صحيح بخاري:كتاب جهاد :صلح با ذمي ها)»
عمر به دستورات اسلام آگاهي نداشت.
براي بيشتر دانستن از علم عمر به اينجا رجوع کنيد لطفا:
http://www.valiasr-aj.com/lib/OMAR/OMAR1.htm#21
جناب حسين ياوري
همانطوري که بازدن عينک کسي پروفسور نمي‌شود هيچکسي هم با صرف بالاجهيدن از منبر جانشين عقل کل نخواهد شد.
عمري که شانزده سال براي حفظ سوره بقره به خودش فشار آورد به چه اجازه اي خود را جانشين عقل کل معرفي کرده است؟
قبول کردن عمر به سمت جانشيني عقل کل همان قدر خنده دار است که يک راننده آمبولانس را جانشين رئيس بخش قلب يک بيمارستان بدانيم.
بنا به نص صريح قرآن تمامي دانشهاي قابل حصول براي مخلوق براي وجود مبارک محمد مصطفي (صلي الله عليه و آله) روشن و آشکار شده بود تا جايي که حتي جنيان موظف به اطاعت از ايشان بودند.
حال چگونه ممکن است عمري که حتي حافظ قرآن نبود جانشين ايشان باشد؟؟؟
«و من لم يحكم بما أَنزل اللّه فأولءك هم الكافرون»
«و من لم يحكم بما أَنزل اللّهُ فأُولءك هم الظّالِمون»
«و من لم يحكم بما أَنْزَل اللّه فأولءك هم الفاسقون»
************************************************
و اما در مورد عقده‌هاي رواني:
«من سوال كردم.گفته شد كه مسلمان هرگز اين منابع فسق و فجور را اينچنين نبايد خطاب كند و اگركسي را ديدي كه اينگونه بود بدان كه از اين جنايتكاران بد تر است!»
عجب!!! پس اينها همه از جنايتکاران هستند بله؟:
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=16

«در نهايت خدمت دوستان رفع شبه عرض كنم كه من به هيچ وجه وابسته به گروههاي افراط گرا نبوده و نيستم.»
عجب شما وابسته به آنها نيستيد. فقط سمپات آنها هستيد:
«سني ميانه رو يعني جناب آقاي دکترملازاده»
راستي اين ملازاده با بعضي افراد خيلي ميانه خوبي دارد:
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=shobheh&id=70

جناب ياوري
سايت www.islamweb.net يکي از سايتهاي اصلي اهل سنت و مورد حمايت وزارت اوقاف قطر است.
ننگ بر مذهبي که يزيد را اميرالمومنين بداند.
*******************
و اما در مورد فحاشي و توهين شما به کاپيتاليسم.
بلاشک صنم بزرگ تمام اين فرقه هاي يهود ساخته سوسياليسم و مارکسيسم و ... «دولت» است.
در تمامي اين فرقه‌هاي خبيث مردمان مجبور به سجده و پرستش دولت مي‌شوند.
و اين دقيقا همان سياست عتيق و عمر و عثمان بود.
چرا که آنها ترس از دولت را جايگزين ترس از الله کردند.
چنانچه زکات عبادي را به خراج اجباري تبديل کردند. و اين يعني اولين و مهم ترين گام براي تشکيل دولت خودکامه.
جناب ياوري
لطفا از فحاشي به کاپيتاليسم دست برداريد. دولت عثمان نقطه مقابل کاپيتاليسم بود.
چرا که او بود که اقتصاد دولتي را به جان مسلمين انداخت. بهانه ابتدايي مروان و بني‌اميه ملعون براي غارت بيت المال چيزي نبود جز عدم توزيع بيت المال به منظور حفظ آن براي روز مبادا.
بعد ها هم که يک اقتصاد دولتي کاملا فاسد به وسيله اطرافيان عثمان برپا شد.
افتصاد دولتي که در آن مروان صدها هزار دينار عايدي داشت و ابوذر شيعه علي از گرسنگي شهيد شد.
سوسياليسم در عمل و در پس شعارهاي ظاهرفريبش چيزي نيست جز پيشرفت اقتصادي عده اي به برکت ارتباط با دولت.
و اين يعني نظام سراسر فساد عثمان.
******************
«کجاست آن شيعه راستين عصيان گر»
پسر جان
گوش کن عزيز
مارکس، مادبزرگ لنين، زنان لنين، زن استالين، تروتسکي و چهارصد نفر از چهارصد و دوازده عضو ابتدايي اولين کميته بلشوئيک ها همگي يهودي بودند.
به شاخه سياسي يهود در مسکو مي‌گفتند : «کمونيسم» که در واقع چيزي نبود جز انتقام يهود از مذهب ارتودکس.
متاسفانه ملت شيعه ايران در چند ده گذشته به جاي توجه به دستورات امامان هدي(عليهم السلام) تحت تاثير فارغ التحصيلان کمونيسم زده سوربن قرار گرفت.

تلاش ما هم نيست جز آشنايي بيشتر مردمان با حقيقت اسلام اهل بيت (عليهم السلام).
ديگر عمل به دستورات آنها چيزي است که خود مردم بايد به آن اراده کنند.
اصولا شيعه را در جوار بانکها نمي‌توان جستجو کرد.

يا علي
45 | حسن ياوري | Iran - Piranshahr | ١٢:٠٠ - ٢٨ دي ١٣٨٨ |
به نام حق با سلام عاشقي نه دل نه دين مي بايدش من چنينم چون چنين مي بايدش حسيني جان چي شد که خواستي با ما مکاتبه دوستانه داشته باشي؟! طلبه هيچ حوزه ديني نيستم ولي همه شماها روبا استدلال و منطق حريفم! ولي دوستان تو را به خدا جنگ بر سر چي مي خواهيد چه چيزي را اثبات کنيد.جنگ چند صد ساله بر سر چي؟کدام ملت مي خواهد ديگري را انکار کند... من در ابتدا ورود به اين صفحه سعي کردم که باب اتحاد و هم دلي را بين خودمان باز کنم و بگم که باور کنيد ما مشترکاتمان بيشتر است و رسالت ما بسيار بزرگتر از اين حرف ها است ولي جنابعالي گفتيد اتحادي ممکن نيست...!!!! 1-شيعه (براي شما) نه يک مسئوليت ونه يک رسالت ونه ايدئولوژي فکري است شيعه براي شما صرفا يک عقده رواني است که سعي مي کنيد با ناسزا و تهمت به اصحاب پيامبر آن را جبران و خود را از نظر رواني تخليه کنيد.و اغلب شماناخودآگاه گرفتار يک برنامه ريزي کاملا هوشمندانه سياسي هستيد. 2- من خودم براي شناخت شيعه آرماني زحمت خواندن"مسئوليت شيعه بودن (شريعتيي) "را به خودم داده ام شما براي شناخت چه اقدامي کرده ايد؟ همه شما براي کسب آگاهي ازاعتقادات اهل تسنن سراغ اهل تشيع مي رويد که مسلما اين اشخاص حق به جانب و کاملا متعصبا نه قضاوت مي کنند.چرا به مناطق سني نشين جنوبي و غربي كشور نمي رويداگر خود را رهروان راه حق مي دانيد! 3-تاريخ ابزار دست قدرتمندان است و قدرتها همواره در طول تاريخ آن را و منابع تاريخي را به طور کامل تغير داده اند. 4-خدمت برادران رفع شبه هم عرض کنم که اسوه اصلي والگوي ماهيچ امام و خليفه اي نيست(درحالي که همگي آنها را به طور كامل قبول داريم).بلکه ما فقط از پيامبر پيروي مي کنيم ولي شما بيشتر از آنکه اسم خداو محمد را بشنويد اسم ائمه را مي شنويد به نوعي پيامبر را به حاشيه رانده ايد به عزاداري هايتان نگاه کنيد براي پيامبر بيشتر عزا مي گيريد يا براي ائمه؟ و حتي اگر چيزي هم مي خواهيد ابتدا از ائمه مي خواهيد و بعداز خدا..(پس دست از ترور شخصيتهاي ديني برداريد-) 5-هيچ خرافه گرايي در بين اهل تسنن وجود ندارد و اگر چيزي هم مي شنويد اين دروغي است که بد خواهان به ما نسبت داده اند. 6-تقريبا همه بخشهاي اين سايت به اثبات دشمني علي (ع)باعمر(ع)اختصاص يافته.(که اصلا اين گونه نيست و سعي در اثبات دشمني اصحاب پيامبر کار بيهوده اي است).دوستي و صميميت بين اين دوغير قابل انکار است.(ايا اساس تشيع اثبات دشمني هاست!؟) 7-در مورد ازدواج حضرت عمر(ع)بادختر حضرت علي(ع):حرف هاي شما در اين سايت: اين ازدواج اصلا صورت نگرفته و همه منابع ديني وتاريخي دروغ مي گويند!-اين ازدواج صورت گرفته ولي اين دختر دختر حضرت علي نيست!-چند سطر پايين تر مي گوييد حضرت عمر به زور!اين دختر را (که اين بار دختر حضرت علي است!)به عقد خود در آورده(آن هم زور گفتن به کسي که او راشير خدا لقب نهاده ايم)-و اين همه تهمتي که به اين مرد بزرگ مي زنيد. 8-دوباره عرض مي کنم در حين قبول100%همه خلفا و ساير بزرگان ديني الگوي راستين ما هيچ خليفه و امامي نيست.سني يعني اهل سنت و راه و روش پيامبر نه هيچ کس ديگري. 9-من نمي دانم شما در پيشگاه خداوند مي خواهيد چه جوابي بدهيد.اين تهمت ها چيست که به عمر(ع)وعايشه(س) نسبت مي دهيد.اين منابع اندک و دروغ ديني که من نمي دانم از کجا آورده ايدچگونه مي توانند پاسخگوي واقعيت قضيه باشند.از دوره صفويه تا الان فقط مشغول حديث سازي و داستان سازي دروغين هستيد... 10-موفقيت! تشيع را ما عملا داريم ميبينيم.نيازي به توضيح دادن نيست.آفرين...!واقعا احسنت به بيل گيتس هايي که به نام مذهب هر کاري مي کنند. عجب تشيعي ساخته اند!!.کجاست آن شيعه راستين عصيان گر و انقلابي و روشنفکرکه روشنفکران مذهبي شيعه بدان مي خوانندواقعا خيلي کم پيدا مي شوند(نگفته ام که وجود ندارند گفتم کم پيدا مي شوند-ولي حسيني جان مسلما تو يکي هم جزو آنها نيستي !مطمئن باش!!!!!!!!) 11-در نهايت بايد بگم که من فقط ميتونم شما راديکال هاي شيعي را کيش کنم.اگر مي خواهيد کيش و مات شويد !به روابط عمومي سني ميانه رو يعني جناب آقاي دکترملازاده مراجعه کنيد که هيچ وقت نمي توانيد حتي10دقيقه در مقابل منطق اين مرد خدا تحمل کنيد. (استادهايتان را عرض مي کنم شماکه ...) 12-بدون تعصب... براي انسانيت...موفق باشيدfor glory of man...

پاسخ:
با سلام
دوست گرامي
1- فرموده‌ايد «1-شيعه (براي شما) نه يک مسئوليت ونه يک رسالت ونه ايدئولوژي فکري است شيعه براي شما صرفا يک عقده رواني است که سعي مي کنيد با ناسزا و تهمت به اصحاب پيامبر آن را جبران و خود را از نظر رواني تخليه کنيد»!
اگر مذهب براي شما اينچنين است ،‌امري ديگر است ، اما مذهب براي ما چنين نيست ! مذهب براي ما روش زندگي كردن است ؛ البته يكي از آداب زندگي كردن (به فرموده شهيد مطهري) دافعه داشتن است ؛ اما شما هيچ دافعه‌اي نداريد !
به هيچ وجه در مقابل دشمنان دين ، كه در لباس اسلام به اسلام ضربه زدند ، كاري نداريد !
در مورد بحث لعن نيز مي‌توانيد به آدرس ذيل مراجعه كنيد :
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=maghalat&id=154
2- فرموده‌ايد «همه شما براي کسب آگاهي ازاعتقادات اهل تسنن سراغ اهل تشيع مي رويد که مسلما اين اشخاص حق به جانب و کاملا متعصبا نه قضاوت مي کنند . چرا به مناطق سني نشين جنوبي و غربي كشور نمي رويداگر خود را رهروان راه حق مي دانيد!»!
بهتر است به جاي راه دور رفتن ، نگاهي به بخش مناظرات سايت بكنيد تا مشخص شود آيا ما براي شناخت مذهب اهل سنت ، به شيعه مراجعه مي‌كنيم ؟
بهتر است نگاهي به مصادر و مدارك بحث‌هاي اختلافي بكنيد تا مشخص شود آيا ما به كتب شيعه و عقايد شيعه مراجعه كرده‌ايم يا تمامي مدارك و مصادر از منابع معتبر اهل سنت است !
3- فرموده‌ايد «تاريخ ابزار دست قدرتمندان است و قدرتها همواره در طول تاريخ آن را و منابع تاريخي را به طور کامل تغير داده اند»
اين سخن درست است ، اما آيا قدرت در دستان شيعه بوده است يا اهل سنت ؟ آيا منابع تاريخي اهل سنت مانند تاريخ طبري و ابن اثير و ... در حكومت‌هاي شيعه نوشته شده است ؟ اين اشكالي اساسي كه شيعه بر كتب تاريخي اهل سنت وارد مي‌كند !
البته اين نكته را نيز بايد مد نظر داشت كه «اقرار العقلاء علي انفسهم جائز» يعني در اين جو ، كه حاكميت براي اهل سنت بوده است ، و كتب نيز توسط علماي اهل سنت نوشته شده است ، وقتي در آن كتب مطلبي بر ضد اهل سنت بيايد ، نمي‌توان ادعا كرد كه مطلب دروغي است ! و اين مطلب ، مطلبي واضح است !
4- فرموده‌ايد «خدمت برادران رفع شبه هم عرض کنم که اسوه اصلي والگوي ماهيچ امام و خليفه اي نيست(درحالي که همگي آنها را به طور كامل قبول داريم).بلکه ما فقط از پيامبر پيروي مي کنيم ولي شما بيشتر از آنکه اسم خداو محمد را بشنويد اسم ائمه را مي شنويد به نوعي پيامبر را به حاشيه رانده ايد به عزاداري هايتان نگاه کنيد براي پيامبر بيشتر عزا مي گيريد يا براي ائمه؟ و حتي اگر چيزي هم مي خواهيد ابتدا از ائمه مي خواهيد و بعداز خدا..(پس دست از ترور شخصيتهاي ديني برداريد-)»!
استدلال جالبي بود ! چون عزاداري براي امام حسين عليه السلام بيشتر است ،‌پس امام حسين در نزد شيعه از پيامبر مهم‌تر است ! آيا تا كنون نگاهي به كتب اهل سنت در مورد عزاداري رسول خدا (ص) براي امام حسين عليه السلام داشته‌ايد ! آن حضرت قبل از شهادت امام حسين براي او عزاداري كرده‌اند تا اهميت اين امر را به ما نشان دهند ! حال شما مي‌گوييد چرا در اين امر به پيامبر تاسي كرده و مانند او براي امام حسين عزاداري مي‌كنيد !
البته پر واضح است كه مطلبي كه در شماره 2 به شيعه نسبت داده‌ايد گريبانگير خود شما شده و به جاي آنكه از شيعه بپرسيد چرا سراغ ائمه مي‌رويد از اهل سنت سوال كرده‌ا‌يد! اما اگر از شيعه مي‌پرسيديد ، به شما مي‌گفتند كه ائمه تنها و تنها نظرات رسول خدا (ص) را براي ما مطرح مي‌كنند و از خود هيچ سخني نمي‌گويند ! اين به خلاف اهل سنت است كه هر كدام از ائمه آنان نظرات اجتهادي خويش را در دين وارد مي‌كرد و بعضي از آنان حتي قياس را به عنوان يك اصل ضروري دين به شمار مي‌آوردند !
5- فرموده‌ايد «هيچ خرافه گرايي در بين اهل تسنن وجود ندارد و اگر چيزي هم مي شنويد اين دروغي است که بد خواهان به ما نسبت داده اند»!
به شخصي دروغگو گفتند تا كنون راست گفته‌اي ! گفت اگر بگويم آري باز دروغ گفته‌ام !
اگر اهل سنت بگويند ما در دين خويش خرافات نداريم دروغ گفته‌اند ! بهتر است نگاهي به كتاب‌هاي تاريخي اهل سنت مراجعه كنيد كه گفته‌اند :
فكان الأزد يأخذون بعر الجمل يشمونه ويقولون بعر جمل أمنا ريحه ريح المسك
الكامل في التاريخ ج 3 ص 13 ، اسم المؤلف: أبو الحسن علي بن أبي الكرم محمد بن محمد بن عبد الكريم الشيباني الوفاة: 630هـ ، دار النشر : دار الكتب العلمية - بيروت - 1415هـ ، الطبعة : ط2 ، تحقيق : عبد الله القاضي
قبيله ازد (در جنگ جمل) پشكل شتر عائشه را گرفته مي‌بوئيدند و مي‌گفتند : پشگل شتر مادر ما بوي مشك مي‌دهد !
6- فرموده‌ايد «تقريبا همه بخشهاي اين سايت به اثبات دشمني علي (ع)باعمر(ع)اختصاص يافته.(که اصلا اين گونه نيست و سعي در اثبات دشمني اصحاب پيامبر کار بيهوده اي است).دوستي و صميميت بين اين دوغير قابل انکار است.(ايا اساس تشيع اثبات دشمني هاست!؟)»!
آيا مطلب دروغي را ادعا كرده‌ايم ؟ آيا صحيح بخاري و مسلم نيز مطالب دروغ در مورد اين دشمني و كينه گفته‌اند ؟ آيا عبارت بخاري را نديده‌ايد كه اميرمومنان از حضور درجلسه‌اي كه عمر در آن بود بدشان مي‌امد ! بهتر است نگاهي به آدرس ذيل بكنيد :
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=1312
7- فرموده‌ايد «در مورد ازدواج حضرت عمر(ع)بادختر حضرت علي(ع):حرف هاي شما در اين سايت: اين ازدواج اصلا صورت نگرفته و همه منابع ديني وتاريخي دروغ مي گويند!-اين ازدواج صورت گرفته ولي اين دختر دختر حضرت علي نيست!-چند سطر پايين تر مي گوييد حضرت عمر به زور!اين دختر را (که اين بار دختر حضرت علي است!)به عقد خود در آورده(آن هم زور گفتن به کسي که او راشير خدا لقب نهاده ايم)-و اين همه تهمتي که به اين مرد بزرگ مي زنيد.»!
متن مقاله ما موجود است :
أ‌. اين ازدواج با ام كلثوم دختر ابوبكر بوده است .
ب‌. همين ازدواج (با دختر ابوبكر) به صورت اجباري انجام شده است . يعني حتي حضرت حاضر به ازدواج دختر ابوبكر كه تحت سرپرستي حضرت بود ، با عمر نداشتند ! (و حتي اگر اهل سنت بگويند كه اين دختر دختر خود حضرت بوده است ،‌باز مي‌گوييم به زور بوده است)
در مورد تهمت عدم شجاعت نيز در همان مقاله پاسخ داده شده است .

8- فرموده‌ايد «اين تهمت ها چيست که به عمر(ع)وعايشه(س) نسبت مي دهيد.اين منابع اندک و دروغ ديني که من نمي دانم از کجا آورده ايد»!
ما هر پاسخي را كه بخاري و مسلم و ساير علماي اهل سنت در نقل اين مطالب دادند ، به پيشگاه خداوند عرضه مي‌كنيم! چون ما سخني جز سخن آنان نگفته‌ايم !
9- فرموده‌ايد «در نهايت بايد بگم که من فقط ميتونم شما راديکال هاي شيعي را کيش کنم.اگر مي خواهيد کيش و مات شويد !به روابط عمومي سني ميانه رو يعني جناب آقاي دکترملازاده مراجعه کنيد که هيچ وقت نمي توانيد حتي10دقيقه در مقابل منطق اين مرد خدا تحمل کنيد. (استادهايتان را عرض مي کنم شماکه ...)»!
بهتر است سري به بخش نظرات سايت بزنيد ، تا شكست مفتضحانه مولوي ملازاده را ببينيد ! او اگر توانايي مناظره داشت ، در همان مناظرات صورت گرفته آبروي خود را حفظ مي‌كرد !
موفق باشيد
گروه پاسخ به شبهات
46 | حسن ياوري | Iran - Piranshahr | ١٢:٠٠ - ٢٨ دي ١٣٨٨ |
سلام دوستان رفع شبه من چقدر شماها رو دوست دارم!!لطفا اگه مدعي حقيقت طلبي هستيد وبا مخاطبين اين سايت ريا كاري نمي كنيد مطالب بعدي من را روي سايت قرار دهيد.دوستتون دارم سالكان راه حق!
47 | رضا ابراهيمي | | ١٢:٠٠ - ٢٢ ارديبهشت ١٣٨٩ |
جك سال 1389 نيز رسيد شهادت به سبك وهابيت آخه يكي نيست به اين احمق ها بگه كه يارو تو ميداني شهادت چيه
48 | رضا رحيمي منش | | ١٠:١٠ - ٠٧ شهریور ١٣٨٩ |
بسيار بسيار متاسفم براي پيروان مذهب سخيف وهابيت و كاش بدانند شيعيان با عشق علي(ع) و آل او نفس ميكشند و سالم و پاك زندگي ميكنند و فتاواي دور از عقل و شعور كه هر مطالعه گري را به خنده مياندازد خود محكمترين دليل براي زير سئوال بردن وهابيت است.الهي ما را با خاندان پاك علي(ع) محشور بگردان و چهره واقعي معاندين و دشمنان خدا را عريان بگردان.بسيار خدا را شاكرم كه نعمتش را با قرار دادن عشق حسين(ع) و ابالفضل العباس(ع) در قلبهاي ما بر ما تمام كرد.
شرم بر شما باد وهابيون و يهوديان كه در پيشگاه خداوند روسياه روسياهيد.واي بر شما........شرم بر شما.........واي بر شما.........
49 | سارا يوسفي | | ١٣:٥٤ - ١٢ آبان ١٣٨٩ |
مرگ بر متعصبان ديني. بدبخت ها اوني هم که ايدز گرفته نمي گم شهيده ولي دچار لغزش شده توبه کنه خدا مي بخشدش شما چي احمق ها با جاهليت داخل چاه مي رويد.
50 | مجيد م علي | United Arab Emirates - Ajman | ٢٠:٤٦ - ١٢ آبان ١٣٨٩ |
با سلام
خانم سارا يوسفي - تاريخ: 12 آبان 89 - 13:54:33 اينهمه تعصب احمقانه رفتار كردن براي چي مواظب باش يكدفعه قبل از اينكه توبه بكني بيافتي توي چاه جاهليت .

يا علي
51 | سعيد حسيني(شاه اسماعيل صفوي) | | ١١:٠٨ - ١٦ آبان ١٣٨٩ |
سرکار خانم سارا يوسفي
--------------------------------
جالبه که سعي ميکنيد روي عقايد خودتون سرپوش بذاريد!
يعني تا اين حد گندش زده بالا؟!
اشکال خدا مي بخشه بقول خودت!
راستي به من بگو ببينم شير دادن شما زنهاي اهل سنت را به مردان بزرگسال را هم خدا مي بخشه؟!!
وقتي عايشه غسل جنابت را بطور حضوري براي مردان عرب آموزش ميده ، اونوقت چي خدا مي بخشه؟!
عجب
شما راست ميگي خدا واقعا بخشنده و مهربان هستش
آفرين بر شما
بقول برادر ما جناب مجيد م علي اين تعصب توام با جاهليت (جهل مرکب) را از کجا آورديد که نتيجه اي جز بر ملا شدن حماقت شما نداره!!
آخه ابله خداوندي که اينهمه کثافتکاري شما اهل سنت را به ادعاي شما بدعتيون مي بخشه، من و امثال من را هم حتما ميبخشه ديگه!!
شما برو فعلا به تعداد محارم خودت اضافه کن
بجاي اين اراجيف شما بهتره بري به فتواي علماي بزرگت عمل کني!!!
شما بعنوان يک زن سني بايد بعضي چيزها را بعنوان تمرين روزمره هر روز انجام دهي
شتر سواري
شتر سوراي با زره
شتر سواري بدون زره
يابو سواري همراه با تجهيزات جنگي
شير دهي همزمان به چند مرد بزرگسال براي محرميت
در صورت امکان بعد از محرميت آموزش غسل جنابت به دوستان و آشنايان
و . . . . . .
مطمئن باشن خدا تو را خواهد بخشيد!!!!!!!!!!
دوستان اين زن جديدترين ورژن حماقت است
جايزه ويزه احمق ترين زن سال را بخود اختصاص داده است
يا حق
52 | مريد حيدر | Iran - Ahram | ١٨:٠١ - ١٥ بهمن ١٣٨٩ |
نكته ي خنده دار اين بحث (شيعه نمي دونه قران چيه شيعه نمي دونه شهادت چيه ..) اگه شيعه نمي دونه قران چيه حتما وهابي و سني ميدونن...
شيعه كه قران ناطق داره نمي دونه قران چيه ها.... شيعه كه با حسين شهادت رو معنا كرد نمي دونه شهادت چيه ... اخه اگه مولام علي نبود ديگه اسلام و قراني بود كه تو در موردش حرف بزني ... اخه تو اصلا در حدي هستي كه در مورد شيعه حرف مي زني؟؟؟؟ نمي دونم كثيف تر از شما هم پيدا مي شه .... به شهادت جديدت لبيك بگو
53 | حسين احدي | | ١٩:٤٦ - ١٤ اسفند ١٣٨٩ |
باسلام به جناب اقاي حسن ياوري عزيزاقابنده به عنوان يک شيعه ال علي(ع) ازرفتارهاي افراط گرايانه بعضي ازمعدودافرادشيعه مثل به کاربردن کلمات سگ سني وديگرالفاظ رکيک اعلام انزجارمي کنم به خاطراينکه مابه شمامي گوييم برادران اهل سنت شماهرچه باشيدازان وهابيون مرتدملعون بهترهستيد امايک سوال ازشمادارم وان اينکه مگردرقران سوره مائده گفته نشده که اي رسول اگرپيامت نرساني رسالتت راتکميل نکردي ؟مگران چيزي غيرازولايت اميرالمومنين علي (ع) ميدهدپس چراجنابان عمروابوبکرامدندوخودخليفه راتعيين کردندشمابگوييدمگررسول الله (ص) نعوذباالله عقلش کم بوده بيايددران صحراهمه راجمع کندوفقط بگويد علي رادوست بداريدوتمام اصلا چراهمچنين کاري بايدانجام بدهد بازهم مي گويم مگراينها غيرازاعلام جانشيني اميرالمومنين علي است اگرغيرازاين است پس چرامي اييندشيعه راعامل بدعت دراسلام مي دانيد ايافريادشيعه غيرازدادخواهي است اياشيعه حرف ناحق مي زند ثابت کنيدبله درست است شاه اسماعيل صفوي درحق برادران اهل سنت جفاهاکرد بنده ازبسياري رفتارهاي خشونت باراواعلام انزجارمي کنم اما مخالف ان هستم که بيايندازاين جنايت اعلام انزجارکنندلي ازجنايات بني اميه وبني عباس وبسياري ازحکومت هاي ظالم درحق شيعه اعلام انزجارنکنندحرف اخراينکه دست ازدشمني بين هم دست برداريدوحلقه اتحادتشکيل بدهيدزيرادشمنان اسلام ازاين اختلاف نظرها ودشمني ها خرکيفه ميگيرد وحض ميکنندچيزي که دران 200 سال برهمه ما ثابت شده وشعاراخرهم شيعه وهم سني امت پيغمبرند
54 | Goodbakhsh | | ٠٥:٥٦ - ٢٩ فروردين ١٣٩٣ |
سلام اين ديگه به کتاب گينس ثبت شود
 [1] [2]   قبلی
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب