نسخه موبایل
www.valiasr-aj .com
حمله طالبان به پایگاه نیروهای امنیتی در شمال افغانستان
کد مطلب: 12027 تاریخ انتشار: 22 خرداد 1397 - 12:45 تعداد بازدید: 202
اخبار » عمومي
حمله طالبان به پایگاه نیروهای امنیتی در شمال افغانستان

مقامات محلی افغان در شمال افغانستان اعلام کردند که در حمله گروهی طالبان به ولایت «سرپل» یک پایگاه نیروهای امنیتی سقوط کرده است.

مقامات محلی افغان در سرپل اظهارداشتند که یک پایگاه نیروهای امنیتی افغان در شهرستان «صیاد» سقوط کرده است و تعدادی نیز کشته و زخمی شده‌اند.

مقامات محلی به «رادیوآزادی» گفتند که آمار تلفات نیروهای امنیتی افغان در نتیجه این درگیری هنوز مشخص نیست اما بیش از 60 نظامی افغان در این پایگاه مستقر بودند.

طالبان در حالی شب گذشته به نیروهای امنیتی افغان در این ولایت حمله کردند که آتش‌بس 8 روزه دولت افغانستان با طالبان از امروز آغاز شده است.

پس از اعلام عملیات خندق، طالبان حملات خود را در سراسر افغانستان افزایش دادند و در یک ماه گذشته حملات شدیدی را به مواضع نیروهای امنیتی افغان انجام دادند.

این در حالی است که این گروه نیز در نظر دارد تا در سه روز نخست عید سعید فطر به دلیل برقراری آتش‌بس از حمله و درگیری با نیروهای امنیتی افغان خودداری کنند.


مطالب مرتبط:
واکنش شیخ الازهر مصر به درخواست حذف برخی از آیات قرآنحمله ائتلاف سعودی به انبار دارو در یمن + عکسکشته شدن ۱۵ نیروی امنیتی افغان در حمله طالبان به شمال افغانستانخودکشی وحشتناک در مسجدالحرام+فیلم


Share