2021 September 21 - سه شنبه 30 شهرويور 1400
نگرانی شیخ عیسی قاسم از وخامت حال اسیر بحرینی
کد مطلب: ١٤٠٨١ تاریخ انتشار: ٢٦ خرداد ١٤٠٠ - ١٨:٣٠ تعداد بازدید: 320
اخبار » عمومي
نگرانی شیخ عیسی قاسم از وخامت حال اسیر بحرینی

رهبر نهضت اسلامی بحرین مقامات زندان‌های رژیم آل خلیفه را مسئول هر اتفاقی دانست که برای شیخ عبدالجلیل المقداد می‌افتد.

«شیخ عیسی قاسم» رهبر نهضت اسلامی بحرین در بیانیه‌ای نوشت: «شیخ عبدالجلیل المقداد» در زندان تحت شکنجه عامدانه مسئولان زندان قرار دارد زیرا آن‌ها به شکایت‌های او درباره بیماری‌های خطرناکش بی توجهی کردند.

وی افزود: هیچ شکی در صحبت‌های شیخ المقداد نیست زیرا مردی صادق و غیور و از اظهار ضعف و طلب ترحم مردم به دور است. با توجه به صحبت‌های او مسئولان زندان و مافوق‌های آن‌ها مسئول هر گونه آسیبی هستند که به شیخ المقداد وارد می‌شود.

رهبر نهضت اسلامی بحرین تصریح کرد: مردم بحرین همزمان با شیخ المقداد و امثال آن‌ها که در سختی به سر می‌برند، فریاد می‌زنند. فریاد‌های کسانی که در زندان‌ها شکنجه می‌شوند افزایش یافته است و زندگی آن‌ها هر لحظه در معرض تهدید قرار دارد.

جمعیت الوفاق: علامه المقداد باید فورا آزاد شود

جمعیت الوفاق ملی اسلامی بحرین نیز از مقامات این کشور خواست فورا و بدون شرط علامه عبد الجلیل المقداد و دیگر رهبران معارض و زندانیان سیاسی را آزاد کنند.

جمعیت الوفاق تاکید کرد: آزادی علامه المقداد از زندان‌های رژیم خواسته‌ای است که باید با جدیت عملی شود و در صورت آزاد نشدن وی، فاجعه‌ای روی خواهد داد.

شیخ المقداد، که به ۳۰ سال زندان محکوم شده است روز جمعه از وخامت حال جسمانی خود و بی توجهی مقامات زندان بحرین به این مسئله خبر داد و گفت: برای اینکه در حق خودم کوتاهی نکنم، هدف سهل انگاری و کوتاهی قرار می‌گیرم که تا حد شکنجه می‌رسد و من مقامات زندان را مسئول هرگونه اتفاقی میدانم که برایم رخ می‌دهد.
Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها