2021 April 19 - دوشنبه 30 فروردين 1400
هسته تروریستی به قتل 20 کارمند دولتی در کابل اعتراف کرد
کد مطلب: ١٣٦٤٧ تاریخ انتشار: ١٢ آذر ١٣٩٩ - ١٥:٠٣ تعداد بازدید: 342
اخبار » عمومي
هسته تروریستی به قتل 20 کارمند دولتی در کابل اعتراف کرد

معاون رئیس جمهور می گوید که ریاست امنیت ملی کابل، یک هسته تروریستی که در جابه‌جایی ماین های مغناطیسی دخیل بودند را بازداشت کرده و آنان به قتل بیست تن از افراد دولتی در ماه های اخیر اعتراف کردند.

امرالله صالح معاون اول رئیس جمهور امروز در فیسبوکش نوشته که ریاست امنیت ملی کابل در ارتباط به هسته تروریستی که در جابه‌جایی ماین های مغناطیسی دخیل هستند، دستاوردهای بزرگ و مهم دارند.

او نوشته که این هسته تروریستی که دستگیر شدند، به قتل بیست تن از افراد دولتی در ماه های اخیر اعتراف می کنند.

صالح افزوده: "رهایی پنج هزار و پنجصد نفر طالب تروریست که به نیت صلح سازی صورت گرفت، ذهنیتی را در میان این گروه جهل و وحشت بوجود آورده که گویا هیچ جنایتی مجازات ندارد. این درحالیست که رییس جمهور افغانستان خواهان محکمه علنی این جنایت کاران است و چنانچه وعده داده بودیم تمام اعترافات را بدون سانسور در اختیار مردم افغانستان قرار خواهیم داد."

معاون رئیس جمهور ادامه داده که "منسوبین امنیت ملی حاضر در جلسه شش ونیم باز هم تقاضا داشتند که به‌خاطر انکشاف قضیه و گرفتاری باقی اعضای این شبکه ابلیس و خون‌آشام باید برایشان وقت داده شود."

صالح گفته که در قضیه دانشگاه کابل نیز بازهم پیشرفت هایی حاصل شده است. تروریستان دخیل در قتل عام در دانشگاه کابل در عین حال یک شبکه خطرناک اختطاف بودند که متاسفانه تا اکنون نیز دو نفر از اختطاف شده ها در نزد این باند، قرار دارند.

او گفته طرح هایی که روی دست گرفته شده بود، چه از دید تقویت دسترسی انسانی در درون هسته های تروریستی و چه اتکای بیشتر به تکنالوژی همه و همه در حالت اجرایی شدن است.


منبع: شیعه نیوز


Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها