2021 May 16 - يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
بازداشت اعضای یک باند تروریستی در نجف
کد مطلب: ١٣٦٢٧ تاریخ انتشار: ٠٢ آذر ١٣٩٩ - ١١:٣٩ تعداد بازدید: 3210
اخبار » عمومي
بازداشت اعضای یک باند تروریستی در نجف

وزارت کشور عراق از بازداشت اعضای یک گروه جنایتکار که نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان در استان نجف را هدف قرار داده بودند، خبر داد.

وزارت کشور عراق با صدور بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد، نیروهای پلیس در فرماندهی پلیس استان نجف پس از پیگیری اطلاعاتی دقیق که بیش از ۹ ماه ادامه داشت، موفق شدند اعضای یک باند جنایتکار که سرویس امنیتی را هدف قرار داده بود و به سمت تظاهرکنندگان در تظاهراتی که این استان در فوریه گذشته شاهد آن بود، تیراندازی کرده بودند، بازداشت کنند.

در بیانیه مذکور آمده است، نیروهای امنیتی توانستند چهار تن از متهمان این باند تروریستی را بازداشت کنند که به تیراندازی به سمت تظاهرکنندگان و کشته و زخمی کردن آنها اعتراف کردند.

وزارت کشور عراق در بیانیه خود اعلام کرد، بازداشت شدگان به استفاده از کوکتل مولوتوف، حمله به منزل استاندار نجف، سرقت برخی از اموال و دارایی‌های عمومی و کتابخانه دار الحکمه و همچنین تلاش‌ها برای فتنه افکنی بین نیروهای امنیتی و تظاهرکنندگان با درگیری با این نیروها برای ایجاد هرج و مرج و آشوب اعتراف کردند.

در بیانیه مذکور آمده است: اقدامات لازم برای بررسی و تحقیق از سایر اعضای این باند با هدف ارجاع آنها به دستگاه عدالت همچنان ادامه دارد تا به سزای اعمالشان به صورت عادلانه برسند.

منبع: ابنا


Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها