2022 June 30 - پنج شنبه 09 تير 1401
نظر مولوی حسین پور در مورد محمد بن عبدالوهاب
کد مطلب: ١١٥٦٤ تاریخ انتشار: ١٩ مهر ١٣٩٦ - ١٨:٣٦ تعداد بازدید: 2709
فتنه وهابیت » شناخت وهابیت
نظر مولوی حسین پور در مورد محمد بن عبدالوهاب

دو روز پیش مولوی محمد يوسف حسین پور از علمای بزرگ اهلسنت و مدیر مدرسه دینی عین العلوم گشت سراوان از دنیا رفت. که جا دارد به تمام عزیزان اهلسنت این ضایعه را تسلیت عرض کنیم.

در این چند روز شبکه های وهابی شروع به تعریف و تمجید از ایشان نموده در حالی که تا قبل از وفات ایشان نه تنها هیچ اشاره ای به اعتقادت و تالیفات ایشان نداشته بلکه حتی به وی توهین هم میکردند.

هدف این شبکه ها هم از این جریان پنهان کردن نفاق خود و خوشحالی از وفات این عالم اهلسنت می باشد،چرا که از نظر وهابیت مولوی حسین پور مشرک بدعت گذار، و حتی طبق سخن عبدالله حیدری تفاله اهلسنت می باشد.


لینک دانلود

محمد بن عبدالوهاب خونریز،قاتل،منحرف و کافر است

یکی از دلائلی که شبکه های وهابی کینه و عداوت زیادی نسبت به مولوی حسین پور دارند نظر ایشان در مورد محمد بن عبدالوهاب می باشد که در سخنرانی ها و تالیفات خود بیان داشته است.

یکی از این موارد مطلب ایشان در کتاب تضاد عقاید حنفیت با وهابیت می باشد که در آنجا تصریح میکند محمد بن عبدالوهاب یک شخص منحرف ،خونریز و قاتل بوده است ،تا جای که میتوان وی را کافر دانست

مشخصه های وهابیت از نظر احناف مولوی محمد يوسف حسين پور

موضوعی که بحث پیرامون آن به بنده محول گردید، موضوعی است بسیار مهم و ارزنده که بحث آن نیاز به بررسی عمیق علمی دارد و نمیتوان سطحی از آن گذشت، آنچه به بنده محول شده بحث تعارض و تضاد وهابیت با معارف حنفی است...

شخصی به نام محمد ابن عبدالوهاب در نجد متولد می شود ...این شخص در سرزمین نجد پیدا شد و فکر می کرد که مذاهب اسلامی به انحراف کشیده شده اند و بدعتهایی در دین به وجود آمده است و باید اصلاح شود. او در نحوه اصلاحش به قتل و خونریزی هم متوسل می شد. عقیده ما احناف راجع به این شخص این است که محمد بن عبدالوهاب از متشکلین است و از نحوه عملکردش چنین بر می آید او در عقیده دچار انحراف شده تا حدی که می توان برای او فتوای کفر صادر کرد و او را کافر دانست و اختلاف بسیاری نسبت به نظریات او هست که علمای احناف در این باره کتابهای زیادی نوشته اند

تضاد عقائد حنفیت با وهابیت صفحه136

نتیجه گیری:

آنچه که مشخص است وهابیت و محمد بن عبدالوهاب از نظر مولوی حسین پور و علمای احناف شخصیتی تکفیری ،قاتل و خون ریز و منحرف بوده است که بارها این مطلب در شبکه جهانی ولایت توسط اساتید مطرح شده است، اما شبکه های وهابی همیشه این مطلب را کتمان کرده و مدعی می شوند که وهابیتی وجود ندارد و محمد بن عبدالوهاب یک مجدد توحید بوده است و آنچه که به وی نسبت داده می شود تهمت و افتراء شیعه می باشد.حال ما از آنان میپرسیم که مولوی حسین پور هم شیعه است؟ چرا و به چه دلیلی شبکه های وهابی این سخنان مولوی حسین پور را برای بیننده های خود بازگو نمیکنند؟



Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها