2017 September 22 - جمعه 31 شهرويور 1396
رونمایی از سایت اردوی مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج)
کد مطلب: ١٠٥٦٤ تاریخ انتشار: ٠٢ دي ١٣٩٥ - ١٧:٥٨ تعداد بازدید: 290
اخبار » عمومي
رونمایی از سایت اردوی مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج)

همزمان با سالروز ورود پربرکت ورود حضرت معصومه به شهر قم مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج) اقدام به رونمایی از سایت این مؤسسه به زبان اردو کرد.

همزمان با سالروز ورود پربرکت ورود حضرت معصومه به شهر قم مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) اقدام به رونمایی از سایت این مؤسسه به زبان اردو کرد.

سایت مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) از سال 1376 آغاز به کار کرده و تا کنون در زمینه پاسخ گویی به شبهات و ارائه مقالات علمی پیرامون فعالیت های خود توانسته روزانه بیش از 15 هزار مخاطب را به سایت جذب کند.

آقای قدوسی در ادامه گفتگو بیان داشتند که با استقبال بالای کاربران از سایت فارسی و بر حسب نیاز و تقاضای کاربران سایت مبنی به ارائه مطالب و محتوی به زبان های دیگر این مؤسسه اقدام به ترجمه محتوی سایت به سه زبان عربی، انگلیسی و اردو کرد و این روند تا کنون ادامه داشته و تقریبا نزدیک به 1500 عنوان از مقالات و پرسش و پاسخ های سایت مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر به این سه زبان ترجمه شده است.

اکنون با ترجمه و بارگزاری بیش از 500 عنوان از مطالب به زبان اردو این سایت آماده و راه اندازی شده است و کاربران می توانند از آدرس زیر از محتوای سایت مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) به زبان اردو استفاده نمایند.

http://www.valiasr-aj.com/urdu

آقای قدوسی گفتند: همانطور که می دانید جمعیت اردو زبان در دنیا در کشورهایی مانند پاکستان، هند، افغانستان، بنگلادش و چند کشور آسیایی ساکن هستند که دین اسلام یکی از رایج ترین ادیان در بین اردو زبانان بوده و از همین رو مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) ترجمه مطالب خود را به زبان اردو در اولویت قرار داده است.

با تلاش بی وقفه و همکاری دوستان مترجم سایت اردو تحت الطاف حضرت حق و امام زمان (عج) راه اندازی گردید و در ادامه این روند ترجمه ادامه خواهد داشت.

ایشان افزودند: پروژه فعالیت سایت مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) به زبان اردو در دو فاز در حال انجام است. فاز اول که ترجمه متون و مطالب سایت به زبان اردو بوده که در حال انجام است و تا کنون 500 عنوان مقاله و پرسش و پاسخ ترجمه شده است. فاز دوم کار که در برنامه آتی این مجموعه بوده پاسخ گویی به شبهات اردو زبانان عزیز می باشد که می توانند به مانند زبان فارسی شبهات خود را مطرح نمایند تا کارشناسان اردو زبان مؤسسه به این شبهات پاسخگویی کنند.

در حال حاضر ترجمه سایت اردو در بخش های مقالات، پرسش و پاسخ، سخنرانی ها و بخش های دیگر سایت در حال انجام  است و به روزرسانی مطالب به صورت روتین انجام خواهد شد تا انشاالله کاربران بتوانند به راحتی و از طریق اینترنت از تمام محتویات سایت استفاده کافی و وافی را ببند.

ایشان در پایان افزودند که برای استفاده از مطالب سایت کاربران می توانند با عضوت در کانال تلگرام سایت اردو مؤسسه ولی عصر (عج) از محتوی و به روز شدن مطالب سایت آگاه شوند. برای این امر دوستان می توانند از با جستجوی عبارت @valiasr_urdu در اپلیکیشن تلگرام به این کانال دسترسی پیدا کرده و عضو شوند.

لینک سایت اردو: http://www.valiasr-aj.com/urdu

لینک کانال تلگرام: https://telegram.me/valiasr_urdu

 

Share
1 | دلسوخته | , ایران | ١٩:٥٨ - ٠٢ دي ١٣٩٥ |
با سلام
با تشکر از سایت وئلی عصر و همه‌ی مسئولین شبکه‌ی ولایت
کاری بسیار بسیار درست و در خور تقدر است ان شاء الله بتوانند تمام مطالب سایت را به عربی انگلیسی اردو و زبان های دیگر ترجمه کنند
واقعا جای تشکر و قدردانی وجود دارد
ان شاء الله کار بدون کمترین عیب و نقص جلو برود
در ضمن اگر می‌شود مطالب عربی سایت را به فارسی ترجمه کرد خوب بود
   
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :
* کد امنیتی:
  

آخرین مطالب
پربحث ترین ها
پربازدیدترین ها